Jubilæumsstævne Skyttekreds Bjerringbro (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 179.0 179.0 Hovedskydning
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 188.0 188.0 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Roslev Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
107157 Niklas Bossow Torp Roslev Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 197.0 197.0 Mesterskab
116693 Matilde Olesen Roslev Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro J2 174.0 174.0 Hovedskydning
136300 Julie R.P.Jensen Roslev Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 190.0 190.0 Mesterskab
122987 Sofus R. P. Jensen Roslev Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
122986 Marcus R. P. Jensen Roslev Skytteforening J2 179.0 179.0 Mesterskab
134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 180.0 180.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
135412 Steffen Dannemann Heerwagen Skyttekreds Bjerringbro FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
135412 Steffen Dannemann Heerwagen Skyttekreds Bjerringbro FRI 195.0 195.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE3 191.0 191.0 Mesterskab
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 189.0 189.0 Mesterskab
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 184.0 184.0 Mesterskab
135415 Rune Asferg Lou Skyttekreds Bjerringbro BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J2 200.0 200.0 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J2 194.0 194.0 Hovedskydning
134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 197.0 197.0 Mesterskab
134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 197.0 197.0 Mesterskab
134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
122986 Marcus R. P. Jensen Roslev Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
122987 Sofus R. P. Jensen Roslev Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
136300 Julie R.P.Jensen Roslev Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro J2 166.0 166.0 Mesterskab
116693 Matilde Olesen Roslev Skytteforening J2 182.0 182.0 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro VÅ3 193.0 193.0 Mesterskab
127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
18940 Flemming Kristensen Ulstrup IF SE3 191.0 191.0 Mesterskab
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro VS2 185.0 185.0 Mesterskab
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro VS2 180.0 180.0 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 197.0 197.0 Mesterskab
127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro J2 179.0 179.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 185.0 185.0 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 190.0 190.0 Mesterskab
135417 Rasmus Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
135417 Rasmus Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 184.0 184.0 Mesterskab
132437 Emil Germandsen Skyttekreds Bjerringbro J2 187.0 187.0 Hovedskydning
135558 Patrick Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
135558 Patrick Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 189.0 189.0 Mesterskab
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK4 189.0 189.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening VS1 189.0 189.0 Mesterskab
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro VÅ3 181.0 181.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
18904 Peter Ussing Jepsen Ulstrup IF VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
18904 Peter Ussing Jepsen Ulstrup IF VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
18940 Flemming Kristensen Ulstrup IF SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening VÅ3 194.0 194.0 Hovedskydning

Til toppen