Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK2
1
119170
Nanna Degn
Herrested Skytteforening
197/00
195/00
392/00
Riffel, 15m - Mesterskab BK3
1
124709
Mette Pedersen
Lunde Sg&I
189/00
190/00
379/00
2
134670
Samuel Nordahl Rasmussen
Lunde Sg&I
182/00
189/00
371/00
3
134643
Magnus Salomonsen
Lunde Sg&I
182/00
182/00
364/00
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
130356
Thais Østergaard Nielsen
Herrested Skytteforening
187/00
187/00
374/00
2
135677
Asker Toft
Herrested Skytteforening
180/00
183/00
363/00
3
134642
Emil Svendsen
Lunde Sg&I
164/00
174/00
338/00
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
122828
Victor Holmegaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
197/00
198/00
395/00
2
114405
Laura Langkjær-Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/00
196/00
390/00
Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1
1
114487
Bent Nielsen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
198/00
198/00
396/00
Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2
1
127810
Steen Juul
Højby Skytteforening
196/00
198/00
394/00
2
89632
Niels Ove Pedersen
Lunde Sg&I
194/00
195/00
389/00
3
51836
Annette Pedersen
Højby Skytteforening
193/00
195/00
388/00
4
51545
Steen Andersen
Højby Skytteforening
194/00
193/00
387/00
5
102026
Steen Pedersen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
191/00
194/00
385/00
Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3
1
46327
Mads Pedersen
Lunde Sg&I
188/00
191/00
379/00
2
133346
Martin Fahlen Jørgensen
Højby Skytteforening
186/00
192/00
378/00
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/00
200/00
398/00
2
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
199/00
199/00
398/00
3
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
197/00
200/00
397/00
4
110371
Ove Guldager Pedersen
Særslev Skytteforening
196/00
200/00
396/00
5
48751
Henrik Trolle
Bullerup Skyttekreds
195/00
200/00
395/00
6
50893
Bente M. Lohmann
Bullerup Skyttekreds
197/00
197/00
394/00
7
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
195/00
198/00
393/00
8
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
194/00
197/00
391/00
9
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
195/00
195/00
390/00
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
50995
Jens Nørregaard
Bullerup Skyttekreds
198/00
198/00
396/00
2
46479
Keld Jørgensen
Lunde Sg&I
196/00
196/00
392/00
3
52684
Tage Skovgaard
Paarup Skytteforening
195/00
192/00
387/00
4
49393
Børge Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
192/00
192/00
384/00
5
52665
Benny Sørensen
Sportsskydeklubben Odense
193/00
191/00
384/00
6
49820
Poul Olsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/00
189/00
383/00
7
126464
Ulrich Normann Pedersen
Vissenbjerg Skytteforening
190/00
192/00
382/00
8
49368
Elin Jensen
Vissenbjerg Skytteforening
189/00
190/00
379/00
9
52566
Leif Nielsen
Paarup Skytteforening
189/00
189/00
378/00
10
46500
Henning Frederiksen
Ollerup Skytteforening
190/00
188/00
378/00
Riffel, 15m - Mesterskab SE3
1
52829
Per Boysen
Paarup Skytteforening
191/00
192/00
383/00
2
96592
Torben Pedersen
Lunde Sg&I
187/00
193/00
380/00
3
46861
Aage Stevnsgaard
Ollerup Skytteforening
189/00
190/00
379/00
4
46472
Kristian Hansen
Ollerup Skytteforening
189/00
188/00
377/00
5
145151
Birger Ploug
Ollerup Skytteforening
187/00
186/00
373/00
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
128747
Julie S. Kjøller
Otterup Skytteforening
200/00
1
117316
Nanna Petersen
Otterup Skytteforening
200/00
1
122878
Conrad Ejsing Sørensen
Paarup Skytteforening
200/00
1
122941
Helene Eckardt
Horne Skytteforening
200/00
5
128528
Emilie West Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
199/00
5
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
199/00
5
129884
Mathilde Schlûnsen
Særslev Skytteforening
199/00
5
117026
Emil Bruun Nielsen
Horne Skytteforening
199/00
9
118387
Magnus Hviid Lindø
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
198/00
9
131409
Josephine Gierahn
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
198/00
9
126872
Nicolai Ehrhorn
Horne Skytteforening
198/00
9
122829
Bent Langkjær Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/00
9
126288
Mathias Thomsen
Vissenbjerg Skytteforening
198/00
9
128820
Amalie Mogensen Jensen
Højby Skytteforening
198/00
15
128992
Tue Søndergaard-Andersen
Særslev Skytteforening
197/00
15
122035
Viktor Kragh Sørensen
Særslev Skytteforening
197/00
17
131183
Albert Lind
Paarup Skytteforening
195/00
18
132203
Maria Goltermann Hansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/00
18
115636
Johanne Petra Skaarup Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
194/00
18
117934
Tobias Bai Larsen
Vissenbjerg Skytteforening
194/00
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
127926
Amalie Jensen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
200/00
1
124459
Martin Legaard Kopart
Lumby Skytteforening
200/00
3
131949
Lærke Holm Juhl
Otterup Skytteforening
199/00
3
133202
Lasse Legind
Nyborg Skytteforening
199/00
3
130010
Emilie Thrane
Særslev Skytteforening
199/00
6
126562
Mikkel Lage
Otterup Skytteforening
198/00
6
127090
Kirstine Egholm
Højby Skytteforening
198/00
8
119170
Nanna Degn
Herrested Skytteforening
197/00
8
130353
Pernille Middelbo Andersen
Faaborg Skytteforening
197/00
10
116812
Malou Elisabeth Bjælkerup Larsen
Lunde Sg&I
196/00
10
126489
Julius Dukynas
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
196/00
10
126969
Emma Greve
Ollerup Skytteforening
196/00
13
116302
Julie Grunddal Fahnø
Nr. Esterbølle Skytteforening
195/00
13
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
195/00
15
131445
Emil Mejdal Nielsen
Lunde Sg&I
194/00
15
126323
Nikita Forsman
Tommerup Skytteforening
194/00
17
116300
Marie Grunddal Fahnø
Nr. Esterbølle Skytteforening
193/00
18
130248
Søren William Lynge
Lunde Sg&I
187/00
19
130458
Tobias Juul Jensen
Vissenbjerg Skytteforening
185/00
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
127807
Mads Juul Marcker
Højby Skytteforening
197/00
2
128647
Tino Nordahl Hansen
Nr. Esterbølle Skytteforening
196/00
3
133259
Anton Westergaard
Paarup Skytteforening
195/00
4
126924
Lasse Poffler
Nyborg Skytteforening
193/00
5
112993
Christoffer Madsen
Ollerup Skytteforening
192/00
5
131012
Lauge Stengaard
Lumby Skytteforening
192/00
7
124873
Mille Eriksen
Nr. Esterbølle Skytteforening
191/00
7
130733
Ludvig Høj
Ryslinge Skytteforening
191/00
9
133260
Jens Hertzum
Paarup Skytteforening
190/00
9
133200
Kristoffer Frederiksen
Nyborg Skytteforening
190/00
9
127565
Jonas Brodersen
Lumby Skytteforening
190/00
9
127805
Malte Hellum Petersen
Højby Skytteforening
190/00
13
124709
Mette Pedersen
Lunde Sg&I
189/00
13
131044
Karla Gohr-Månsson
Ollerup Skytteforening
189/00
15
124881
Anton D. Holmelund
Højby Skytteforening
188/00
16
131892
Nicolaj Bay Madsen
Ollerup Skytteforening
187/00
17
131698
Katrine Hansen
Tommerup Skytteforening
186/00
18
122697
Oliver Petersen
Højby Skytteforening
185/00
19
132419
Emil K. Smidt
Faaborg Skytteforening
184/00
19
130272
Lukas Juul Hansen
Vissenbjerg Skytteforening
184/00
21
134670
Samuel Nordahl Rasmussen
Lunde Sg&I
182/00
21
134643
Magnus Salomonsen
Lunde Sg&I
182/00
23
133322
Oliver Banke Bergholdt
Nyborg Skytteforening
180/00
24
132240
Emilie Middelbo Andersen
Faaborg Skytteforening
177/00
25
135841
Jakob Thomsen
Tommerup Skytteforening
167/00
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
135665
Nikki Gormsen
Rudkøbing Skyttekreds
198/00
2
134242
Daniella Floreza
Faaborg Skytteforening
191/00
3
135284
Lucas Jensen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
190/00
4
134357
Silas Mathias Poulsen
Faaborg Skytteforening
189/00
5
130356
Thais Østergaard Nielsen
Herrested Skytteforening
187/00
6
130732
Oliver Fisher
Ryslinge Skytteforening
186/00
6
136015
Sean Stjernegaard
Højby Skytteforening
186/00
8
135113
Emil Aslan Karlin Uslu
Lunde Sg&I
185/00
9
135678
Mathias Perssson
Herrested Skytteforening
184/00
10
108733
Mike Normann Bribel
Herrested Skytteforening
181/00
11
135677
Asker Toft
Herrested Skytteforening
180/00
12
134773
Mikkel Jørgensen
Tommerup Skytteforening
176/00
13
133653
Magnus Moos Andersen
Faaborg Skytteforening
175/00
14
134774
Lucas Barselajsen
Tommerup Skytteforening
171/00
15
134641
Nikolai Svendsen
Lunde Sg&I
165/00
16
134642
Emil Svendsen
Lunde Sg&I
164/00
17
135840
Anton Elias Faarup
Tommerup Skytteforening
146/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
200/00
2
122114
Simon Rosenkjær
Horne Skytteforening
199/00
2
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
199/00
2
101907
Trine Røigaard
Bullerup Skyttekreds
199/00
5
109881
Annika Stokkebro Hansen
Otterup Skytteforening
198/00
6
89769
Henrik Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
197/00
7
86191
Sofus Helding Andersen
Horne Skytteforening
196/00
8
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
194/00
Riffel, 15m - Klasse J2
1
129844
Sara Borg Finnedal
Middelfart Skytteforening
197/00
1
122828
Victor Holmegaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
197/00
1
118298
Mike Palm Lund
Paarup Skytteforening
197/00
1
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
197/00
1
95601
Anna Falck Grony
Særslev Skytteforening
197/00
6
126047
Mark Nielsen
Horne Skytteforening
196/00
7
100217
Christoffer Tinggaard Nielsen
Paarup Skytteforening
195/00
7
116724
Martin Holmegaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
195/00
9
114405
Laura Langkjær-Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/00
10
117561
Mads Nærregaard Rasmussen
Middelfart Skytteforening
193/00
10
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
193/00
12
125578
Nikolai Dideriksen
Horne Skytteforening
192/00
12
135876
Carl Jørgensen
Særslev Skytteforening
192/00
14
124595
Laura Hansen
Paarup Skytteforening
191/00
14
129840
Hans Christian Rettrup Henriksen
Særslev Skytteforening
191/00
16
112994
Vagn Erik Madsen
Ollerup Skytteforening
190/00
16
122880
Toby Giesmann
Paarup Skytteforening
190/00
16
131339
Casper Borum Andersen
Bullerup Skyttekreds
190/00
19
126734
Casper Bak Jensen
Middelfart Skytteforening
187/00
19
125145
Kasper Dideriksen
Horne Skytteforening
187/00
21
119172
Anton Degn
Herrested Skytteforening
181/00
21
135844
Lukas Holst
Tommerup Skytteforening
181/00
23
135978
Aqqa Egede
Middelfart Skytteforening
173/00
Riffel, 15m - Klasse VS1
1
94795
Anna Skade Nielsen
Særslev Skytteforening
198/00
2
45956
Laura Buch
Særslev Skytteforening
197/00
2
81936
Camilla Birch Nielsen
Særslev Skytteforening
197/00
4
50208
Jan Østergård Jensen
Særslev Skytteforening
196/00
4
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
196/00
6
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Særslev Skytteforening
195/00
7
50345
Signe Knudsen
Særslev Skytteforening
194/00
8
52737
Jesper Lyck Hansen
Særslev Skytteforening
188/00
8
47854
Kurt Asmussen
Vissenbjerg Skytteforening
188/00
10
91453
Rasmus Algren Pedersen
Horne Skytteforening
186/00
Riffel, 15m - Klasse VS2
1
133512
Jakob Nielsen
Otterup Skytteforening
191/00
2
121197
Thomas Brun Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
189/00
3
47914
Uffe Pedersen
Horne Skytteforening
188/00
4
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
186/00
4
52514
Pia Nielsen
Vissenbjerg Skytteforening
186/00
6
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
183/00
Riffel, 15m - Klasse VS3
1
47395
Jesper Eckardt
Horne Skytteforening
188/00
2
45812
Bjerne Schneider Johannesen
Herrested Skytteforening
183/00
3
52001
Jan Pedersen
Vissenbjerg Skytteforening
180/00
4
50469
Jens Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
176/00
5
48012
Niels Hansen
Faaborg Skytteforening
174/00
6
131817
Jørgen Eskildsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
164/00
Riffel, 15m - Klasse VÅ1
1
46977
Mette Rasmussen
Ollerup Skytteforening
200/00
1
86498
Kristian Iversen
Særslev Skytteforening
200/00
1
102795
Rasmus R. Olesen
Særslev Skytteforening
200/00
1
102794
Emil R. Olesen
Særslev Skytteforening
200/00
1
50324
Torben Christiansen
Særslev Skytteforening
200/00
1
53723
Mikkel Villadsen
Særslev Skytteforening
200/00
1
48198
Henning Steffensen
Horne Skytteforening
200/00
1
121230
Kim Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
200/00
1
129390
Henrik Jensen
Højby Skytteforening
200/00
10
96571
Claus Birch
Nr. Esterbølle Skytteforening
199/00
10
104491
Marius Bendixen
Særslev Skytteforening
199/00
10
52603
Jes Nygaard Larsen
Paarup Skytteforening
199/00
10
52601
Jette K. Larsen
Paarup Skytteforening
199/00
10
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
199/00
10
48868
Lars Henriksen
Kullerup/Refsvindinge If.
199/00
10
52069
Bo Pedersen
Højby Skytteforening
199/00
10
90858
Lise Munter
Bullerup Skyttekreds
199/00
18
114487
Bent Nielsen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
198/00
18
126568
Keld Reimer Hansen
Otterup Skytteforening
198/00
18
51506
Andreas Holgersen
Paarup Skytteforening
198/00
18
51477
Claus Bredahl
Paarup Skytteforening
198/00
18
52376
Michael Fogh
Paarup Skytteforening
198/00
18
52805
Steen Hansen
Paarup Skytteforening
198/00
18
49668
Christina Rasmussen
Særslev Skytteforening
198/00
18
105011
Mads Bendixen
Særslev Skytteforening
198/00
18
110047
Claus Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/00
18
107892
Søren Peter Jørgensen
Vissenbjerg Skytteforening
198/00
18
52458
Carsten Hansen
Sødinge Skytteforening
198/00
29
52046
Ebbe Præstekjær
Vissenbjerg Skytteforening
197/00
30
122696
Rene Petersen
Højby Skytteforening
196/00
31
46353
Jonathan Juhl Pedersen
Lunde Sg&I
192/00
31
50201
Jens Chr. Iversen
Krogsbølle Skytteforening
192/00
33
83530
Claus Holgersen
Paarup Skytteforening
191/00
Riffel, 15m - Klasse VÅ2
1
48190
Irene Larsen
Horne Skytteforening
199/00
2
117225
Klaus Soelmark
Sødinge Skytteforening
198/00
2
46855
Anders Larsen
Sødinge Skytteforening
198/00
2
46813
Christian Hansen
Sødinge Skytteforening
198/00
5
50353
Poul Hansen
Nr. Esterbølle Skytteforening
197/00
5
126871
Christina Ehrhorn
Horne Skytteforening
197/00
7
127810
Steen Juul
Højby Skytteforening
196/00
7
50151
Klaus Nielsen
Krogsbølle Skytteforening
196/00
7
128666
Heidi Nyborg
Horne Skytteforening
196/00
7
105868
Jimmy Nielsen
Kullerup/Refsvindinge If.
196/00
11
50432
Kjeld Bruun
Nr. Esterbølle Skytteforening
195/00
11
126565
Steen Lage
Otterup Skytteforening
195/00
11
115307
Lars Christiansen
Højby Skytteforening
195/00
14
47700
Allan Rasmussen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
194/00
14
89632
Niels Ove Pedersen
Lunde Sg&I
194/00
14
51545
Steen Andersen
Højby Skytteforening
194/00
14
114492
John Sparvath Johansen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
194/00
14
130354
Karen Buch-Olsen
Faaborg Skytteforening
194/00
14
110493
Joan Klitgaard Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/00
14
51445
Heidi Madsen
Lumby Skytteforening
194/00
14
51424
Jane Pedersen
Lumby Skytteforening
194/00
22
51836
Annette Pedersen
Højby Skytteforening
193/00
22
120121
Peter Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
193/00
22
46860
Åse Hansen
Ollerup Skytteforening
193/00
22
49743
Martin Munksgaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
193/00
26
102026
Steen Pedersen
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
191/00
26
81208
Jørgen Jakobsen
Krogsbølle Skytteforening
191/00
28
50486
Helge Horskjær
Nr. Esterbølle Skytteforening
190/00
28
45748
Lis Skovgaard
Herrested Skytteforening
190/00
28
126496
Jesper Borgquist
Kullerup/Refsvindinge If.
190/00
28
103669
Emil Agergaard Søllested
Højby Skytteforening
190/00
32
46357
Jesper Christensen
Lunde Sg&I
188/00
33
105961
Palle Rasmussen
Ryslinge Skytteforening
187/00
Riffel, 15m - Klasse VÅ3
1
115306
Nicolaj Christian Villadsen
Højby Skytteforening
199/00
2
124558
Jan Andersen
Tommerup Skytteforening
195/00
3
104337
Pia Jørgensen
Vissenbjerg Skytteforening
194/00
4
47306
Flemming Back Olsen
Tommerup Skytteforening
193/00
4
99667
Kenneth Hoffmann
Lumby Skytteforening
193/00
6
123410
Jacob Højsgård
Lunde Sg&I
191/00
7
130577
Lars Bekker
Højby Skytteforening
190/00
8
46327
Mads Pedersen
Lunde Sg&I
188/00
9
135115
Jan Sørensen
Lunde Sg&I
186/00
9
133346
Martin Fahlen Jørgensen
Højby Skytteforening
186/00
9
118859
Jan Nielsen
Ryslinge Skytteforening
186/00
12
136893
Søren Bang
Krogsbølle Skytteforening
185/00
12
127960
Henning Gammelgård
Ollerup Skytteforening
185/00
14
91738
Susanne Højbjerg
Tommerup Skytteforening
184/00
15
98439
Pia Nielsen
Krogsbølle Skytteforening
183/00
16
98438
Vibeke Petersen
Krogsbølle Skytteforening
182/00
17
45193
Bettina Christensen
Rudkøbing Skyttekreds
179/00
17
108791
Daniel Espersen
Ollerup Skytteforening
179/00
19
124883
Thomas Hou Winther
Højby Skytteforening
177/00
20
134655
Jens Fink Knudsen
Ollerup Skytteforening
174/00
21
135672
Rene Hansen
Ollerup Skytteforening
173/00
22
134656
Folmer Timotheussen
Ollerup Skytteforening
168/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
49486
Vang Jarl
Særslev Skytteforening
199/00
1
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
199/00
1
49644
Hans Otto Rasmussen
Særslev Skytteforening
199/00
1
49642
Helge Larsen
Særslev Skytteforening
199/00
1
97562
Erik S. Rasmussen
Sportsskydeklubben Odense
199/00
6
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/00
6
52625
Hans Larsen
Paarup Skytteforening
198/00
8
49092
Jens E. Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
197/00
8
45119
Kurt Petersen
Rudkøbing Skyttekreds
197/00
8
50893
Bente M. Lohmann
Bullerup Skyttekreds
197/00
11
50427
Kurt Christoffersen
Nr. Esterbølle Skytteforening
196/00
11
110371
Ove Guldager Pedersen
Særslev Skytteforening
196/00
11
49614
John Guld
Særslev Skytteforening
196/00
11
49581
Lise Larsen
Særslev Skytteforening
196/00
11
64636
Ole Nielsen
Rudkøbing Skyttekreds
196/00
11
49222
Niels Barlebo
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
196/00
17
49799
Anders Mortensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
195/00
17
47289
Jan Rosenlund
Vissenbjerg Skytteforening
195/00
17
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
195/00
17
48751
Henrik Trolle
Bullerup Skyttekreds
195/00
17
101762
Poul Erik Christensen
Horne Skytteforening
195/00
22
52481
Torben S. Nielsen
Særslev Skytteforening
194/00
22
90755
Bent Larsen
Nyborg Skytteforening
194/00
22
80410
Jørn Ladegaard
Nyborg Skytteforening
194/00
22
104965
Regnar Nilsson
Sportsskydeklubben Odense
194/00
26
47932
Søren G. Pedersen
Horne Skytteforening
190/00
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
49348
Helle Jørgensen
Særslev Skytteforening
198/00
1
50995
Jens Nørregaard
Bullerup Skyttekreds
198/00
3
46479
Keld Jørgensen
Lunde Sg&I
196/00
3
48293
Bent Ove Hansen
Horne Skytteforening
196/00
5
52684
Tage Skovgaard
Paarup Skytteforening
195/00
5
48836
Mogens Larsen
Herrested Skytteforening
195/00
5
48256
Conni Helding Larsen
Horne Skytteforening
195/00
8
52469
Arne W. Hansen
Sportsskydeklubben Odense
194/00
8
49820
Poul Olsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
194/00
10
49177
Therkel Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
193/00
10
46082
Børge Andersen
Nyborg Skytteforening
193/00
10
52665
Benny Sørensen
Sportsskydeklubben Odense
193/00
10
47043
Karen Sparrewath
Faaborg Skytteforening
193/00
10
118514
Lars Andersen
Ryslinge Skytteforening
193/00
15
112816
Bernhard Hansen
Særslev Skytteforening
192/00
15
49393
Børge Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
192/00
15
82873
Wagner Andersen
Sportsskydeklubben Odense
192/00
15
46679
Lindis Krog
Ryslinge Skytteforening
192/00
19
82877
Mogens Nielsen
Sportsskydeklubben Odense
191/00
19
52085
Yet Johansen
Sportsskydeklubben Odense
191/00
19
45597
Torben Jakobsen
Ryslinge Skytteforening
191/00
22
47303
Gerda Rosenlund
Vissenbjerg Skytteforening
190/00
22
111418
Preben Hansen
Vissenbjerg Skytteforening
190/00
22
126464
Ulrich Normann Pedersen
Vissenbjerg Skytteforening
190/00
22
46500
Henning Frederiksen
Ollerup Skytteforening
190/00
26
50533
Bent Jacobsen
Nr. Esterbølle Skytteforening
189/00
26
49368
Elin Jensen
Vissenbjerg Skytteforening
189/00
26
52566
Leif Nielsen
Paarup Skytteforening
189/00
26
82875
Arne L. Hansen
Sportsskydeklubben Odense
189/00
30
90133
Freddy Johansen
Faaborg Skytteforening
188/00
31
45709
Søren Skovgaard
Herrested Skytteforening
187/00
32
47554
Marianne Ahnholm
Vissenbjerg Skytteforening
186/00
33
48094
Lars Østergaard
Faaborg Skytteforening
185/00
34
97225
Rolf Dohm
Vissenbjerg Skytteforening
183/00
34
45608
Preben Hansen
Ryslinge Skytteforening
183/00
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
49725
Niels Jus. Pedersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
192/00
2
52829
Per Boysen
Paarup Skytteforening
191/00
3
80825
Ib Nedergaard
Nyborg Skytteforening
190/00
3
48231
Erling Jørgensen
Faaborg Skytteforening
190/00
5
46377
Frode Nielsen
Lunde Sg&I
189/00
5
46472
Kristian Hansen
Ollerup Skytteforening
189/00
5
46861
Aage Stevnsgaard
Ollerup Skytteforening
189/00
5
46904
Sv. Aa. Sparrewath
Faaborg Skytteforening
189/00
5
45755
Kurt Pedersen
Herrested Skytteforening
189/00
10
118226
Poul Simonsen
Vissenbjerg Skytteforening
188/00
10
45763
Karl Larsen
Herrested Skytteforening
188/00
12
50174
Kaj Hansen
Krogsbølle Skytteforening
187/00
12
96592
Torben Pedersen
Lunde Sg&I
187/00
12
145151
Birger Ploug
Ollerup Skytteforening
187/00
15
116779
Ove Pedersen
Nr. Esterbølle Skytteforening
185/00
15
82876
Kjeld Hansen
Sportsskydeklubben Odense
185/00
17
135680
Rudy Lyngvig
Herrested Skytteforening
184/00
18
50242
Gitte Rasmussen
Krogsbølle Skytteforening
183/00
18
46304
Regner Kristensen
Lunde Sg&I
183/00
18
130536
Leo Loubjerg Hansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
183/00
21
46334
Knud Christensen
Lunde Sg&I
175/00
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
143333
Tine Rejnberg
Lumby Skytteforening
192/00
Til toppen