DGI Fyn Holdturnering Vinter 2018-19 Runde A (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
116817 Sabrina Klara Christensen Horne Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS2 199.0 199.0 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Horne Skytteforening VS2 176.0 176.0 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening VS2 179.0 179.0 Hovedskydning
129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening VÅ2 177.0 177.0 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
135845 Lauge Holst Tommerup Skytteforening BK3 125.0 125.0 Hovedskydning
135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening BK3 160.0 160.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
49484 Aase Guld Særslev Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning

Til toppen