DGI Fyn Holdturnering Vinter 2018-19 Runde A (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H2 244.0 244.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H2 232.0 232.0 Mesterskab
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
132209 Kim Tapping Rudkøbing Skyttekreds V2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
135905 Mike Vous Rudkøbing Skyttekreds V2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
99573 Jonas Andersen Rudkøbing Skyttekreds V2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds V1H3 250.0 250.0 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening V1H1 276.0 276.0 Hovedskydning
99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening S2H1 249.0 249.0 Hovedskydning
120767 Uffe Møller Faaborg Skytteforening V1H2 265.0 265.0 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H1 275.0 275.0 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H1 284.0 284.0 Mesterskab
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H3 246.0 246.0 Mesterskab
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H4 155.0 155.0 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H4 218.0 218.0 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H4 196.0 196.0 Mesterskab
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening V1H3 269.0 269.0 Hovedskydning
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening V1H3 242.0 242.0 Hovedskydning
128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening V1H4 183.0 183.0 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening V2H2 240.0 240.0 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Nyborg Skytteforening V2H2 255.0 255.0 Hovedskydning
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening S2H2 184.0 184.0 Hovedskydning
46045 Dorrit Hagsholm Møllegaard Nyborg Skytteforening S2H2 179.0 179.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H3 250.0 250.0 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening V1H2 276.0 276.0 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening V1H1 269.0 269.0 Hovedskydning
51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening V1H2 276.0 276.0 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening V1H2 274.0 274.0 Hovedskydning
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening V1H3 252.0 252.0 Hovedskydning
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening V1H3 240.0 240.0 Hovedskydning
51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening V1H2 241.0 241.0 Hovedskydning
51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening V1H2 261.0 261.0 Hovedskydning
51847 Allan F. Deleuran Vissenbjerg Skytteforening V1H2 241.0 241.0 Hovedskydning
49280 Leif Frederiksen Vissenbjerg Skytteforening V1H2 241.0 241.0 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 234.0 234.0 Hovedskydning
72165 Thomas Kempe Vissenbjerg Skytteforening V1H4 222.0 222.0 Hovedskydning
93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 235.0 235.0 Hovedskydning
130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H4 228.0 228.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening S2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening S2H1 286.0 286.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening V2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening S2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening V2H2 266.0 266.0 Hovedskydning
46786 Flemming T.Hansen Vissenbjerg Skytteforening S2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I V2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I V2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 276.0 276.0 Mesterskab
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I V1H2 260.0 260.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 273.0 273.0 Hovedskydning
45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I V1H1 272.0 272.0 Hovedskydning
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening V2H2 220.0 220.0 Hovedskydning
133187 Ken Malling-Larsen Nyborg Skytteforening V2H2 255.0 255.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H4 239.0 239.0 Hovedskydning

Til toppen