Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
StaevneRaekke
Info
Oversigt
Program
U8 drenge - 5 mands C/D (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min. | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Opstartsstævne på kunstgræs i Sorø
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U8 drenge - 5 mands C/D (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
Lynge-Broby If
-
Hg Fodbold 1
-
B 73, Slagelse 2
-
Mørkøv IF U8
-
Pulje 2
B 73, Slagelse 1
-
Sørbymagle If U8
-
Team AS Fodbold
-
Sorø Freja 2
-
Pulje 3
Tuse IF 1
-
B 73, Slagelse 3
-
Sorø Freja 1
-
Hg Fodbold 2
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=97865
Komplet kampprogram
U8 drenge - 5 mands C/D (lørdag den 30/3) - Spilletid: 2x10 min.
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Pulje
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
726966
Lørdag
30-03-19
13:00
Pulje 2
Team AS Fodbold
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 1 (5-mands)
1 - 2
726967
Lørdag
30-03-19
13:00
Pulje 2
Sørbymagle If U8
-
Sorø Freja 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 2 (5-mands)
9 - 0
726960
Lørdag
30-03-19
13:27
Pulje 1
Lynge-Broby If
-
Mørkøv IF U8
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 3 - 1 (5-mands)
1 - 0
726961
Lørdag
30-03-19
13:27
Pulje 1
Hg Fodbold 1
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 3 - 2 (5-mands)
1 - 0
726972
Lørdag
30-03-19
13:27
Pulje 3
Tuse IF 1
-
Hg Fodbold 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 1 (5-mands)
2 - 1
726973
Lørdag
30-03-19
13:27
Pulje 3
B 73, Slagelse 3
-
Sorø Freja 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 2 (5-mands)
4 - 1
726968
Lørdag
30-03-19
13:54
Pulje 2
B 73, Slagelse 1
-
Sørbymagle If U8
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 1 (5-mands)
1 - 5
726969
Lørdag
30-03-19
13:54
Pulje 2
Sorø Freja 2
-
Team AS Fodbold
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 2 (5-mands)
0 - 3
726962
Lørdag
30-03-19
14:21
Pulje 1
Mørkøv IF U8
-
Hg Fodbold 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 3 - 1 (5-mands)
1 - 5
726963
Lørdag
30-03-19
14:21
Pulje 1
B 73, Slagelse 2
-
Lynge-Broby If
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 3 - 2 (5-mands)
0 - 2
726974
Lørdag
30-03-19
14:21
Pulje 3
Hg Fodbold 2
-
B 73, Slagelse 3
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 1 (5-mands)
4 - 2
726975
Lørdag
30-03-19
14:21
Pulje 3
Sorø Freja 1
-
Tuse IF 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 2 (5-mands)
0 - 6
726970
Lørdag
30-03-19
14:48
Pulje 2
B 73, Slagelse 1
-
Sorø Freja 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 1 (5-mands)
2 - 0
726971
Lørdag
30-03-19
14:48
Pulje 2
Team AS Fodbold
-
Sørbymagle If U8
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 2 (5-mands)
1 - 5
726964
Lørdag
30-03-19
15:15
Pulje 1
Mørkøv IF U8
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 3 - 1 (5-mands)
1 - 3
726965
Lørdag
30-03-19
15:15
Pulje 1
Lynge-Broby If
-
Hg Fodbold 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 3 - 2 (5-mands)
3 - 3
726976
Lørdag
30-03-19
15:15
Pulje 3
Hg Fodbold 2
-
Sorø Freja 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 1 (5-mands)
7 - 1
726977
Lørdag
30-03-19
15:15
Pulje 3
Tuse IF 1
-
B 73, Slagelse 3
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 4 - 2 (5-mands)
5 - 4
Til toppen