| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/09 200/06 399/15
2 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/04 200/09 399/13
3 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/04 200/07 399/11
4 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/08 199/09 398/17
5 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 197/06 200/10 397/16
6 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 195/03 198/05 393/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 199/05 199/08 398/13
2 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 195/03 199/02 394/05
3 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 195/03 193/03 388/06
4 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 189/02 196/01 385/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 195/03 192/03 387/06
2 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 178/01 182/01 360/02
3 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 175/01 171/00 346/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 200/04 198/02 398/06
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 196/08 198/07 394/15
3 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 196/04 197/06 393/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening 190/02 193/03 383/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 194/05 197/04 391/09
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 194/05 191/03 385/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 193/03 195/00 388/03
2 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 186/01 186/00 372/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS3

1 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 184/02 182/00 366/02
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 177/01 179/01 356/02
3 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 180/01 163/00 343/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 197/06 200/09 397/15
2 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 198/08 199/08 397/16
3 132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/05 199/08 397/13
4 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 196/05 199/03 395/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 198/04 198/04 396/08
2 33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening 196/04 197/05 393/09
3 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 196/09 196/08 392/17
4 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 196/05 194/05 390/10
5 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 197/06 191/00 388/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 188/01 191/02 379/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening 188/01 186/01 374/02
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 182/02 177/00 359/02
3 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 129/00 159/00 288/00
4 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 142/00 105/00 247/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/09
2 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/08
3 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/04
4 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/04
5 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 197/06
6 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 199/05
2 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening 195/03
3 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 195/03
4 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 189/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 195/03
2 132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening 184/04
3 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening 179/00
4 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 178/01
5 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 175/01
6 130930 Anders Bjerre Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening 150/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 200/04
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 196/08
3 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening 190/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 194/05
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 194/05

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 193/03
2 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 186/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 184/02
2 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 180/01
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 177/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 198/08
2 132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/05
3 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 197/06
4 88843 Signe B. Ándersen Gesten Skytteforening 197/05
5 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 198/04
2 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 197/06
3 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 196/09
4 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 196/05
5 33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 188/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening 188/01
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 182/02
3 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 142/00
4 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 129/00

Til toppen