Ølgod Skydning 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
130930 Anders Bjerre Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 150.0 150.0 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 142.0 142.0 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 105.0 105.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
88843 Signe B. Ándersen Gesten Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VS3 163.0 163.0 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening VS2 186.0 186.0 Mesterskab
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 177.0 177.0 Mesterskab
133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening FRI 186.0 186.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 195.0 195.0 Mesterskab
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 129.0 129.0 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 159.0 159.0 Mesterskab
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE1 191.0 191.0 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening VS1 191.0 191.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 171.0 171.0 Mesterskab
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening VS3 182.0 182.0 Mesterskab

Til toppen