| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 200/14 200/13 400/27
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/11 200/14 400/25
3 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/10 200/12 400/22
4 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/11 200/11 400/22
5 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/09 200/13 399/22
6 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 199/11 200/11 399/22
7 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/09 200/12 399/21
8 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/10 200/11 399/21
9 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 199/06 200/08 399/14
10 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 198/13 200/15 398/28
11 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 198/08 200/12 398/20
12 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening 198/08 200/07 398/15
13 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/07 199/07 398/14
14 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05 200/09 397/14
15 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 198/08 199/14 397/22
16 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 198/06 199/04 397/10
17 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/07 199/06 396/13
18 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 198/11 198/10 396/21
19 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/05 198/09 396/14
20 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 196/10 199/07 395/17
21 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 197/07 198/08 395/15
22 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/05 197/04 394/09
23 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 199/09 195/08 394/17
24 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 195/07 198/09 393/16
25 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 196/05 197/10 393/15
26 124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i 197/07 196/08 393/15
27 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 197/10 196/05 393/15
28 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i 198/07 195/01 393/08
29 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 195/05 196/07 391/12
30 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 195/05 193/05 388/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 199/09 199/12 398/21
2 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/10 199/04 398/14
3 131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening 200/10 198/08 398/18
4 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 198/06 199/05 397/11
5 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 199/07 198/08 397/15
6 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07 198/09 396/16
7 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/06 198/08 396/14
8 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 198/09 197/07 395/16
9 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 196/07 198/12 394/19
10 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 196/09 198/07 394/16
11 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/05 198/06 394/11
12 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 198/09 196/03 394/12
13 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 197/06 196/10 393/16
14 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 194/05 198/08 392/13
15 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 197/10 195/05 392/15
16 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/06 195/04 392/10
17 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03 197/06 391/09
18 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 194/05 196/07 390/12
19 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03 196/05 390/08
20 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 194/03 196/03 390/06
21 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/04 194/02 390/06
22 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 198/04 192/03 390/07
23 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 191/07 192/01 383/08
24 136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i 190/03 192/04 382/07
25 131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening 191/03 190/03 381/06
26 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 186/04 193/05 379/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/08 198/08 394/16
2 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 196/09 389/15
3 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 193/05 196/05 389/10
4 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 193/03 194/06 387/09
5 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/03 194/02 387/05
6 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07 192/06 387/13
7 136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i 195/07 192/04 387/11
8 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/05 194/06 386/11
9 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03 196/07 385/10
10 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/08 192/03 385/11
11 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 193/02 192/03 385/05
12 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/02 195/03 384/05
13 123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening 192/03 192/04 384/07
14 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 192/02 192/03 384/05
15 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/02 191/02 384/04
16 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 189/04 194/07 383/11
17 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 193/03 190/02 383/05
18 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 188/04 194/08 382/12
19 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 189/04 193/05 382/09
20 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 189/03 192/02 381/05
21 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/02 191/03 379/05
22 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening 189/02 189/02 378/04
23 136921 Wicthor Larsen Gimlinge Sg&i 189/01 188/01 377/02
24 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 189/02 187/00 376/02
25 120007 Benjamin Doolewerdt Hansen Hørve Skytteforening 185/03 190/02 375/05
26 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 185/02 190/02 375/04
27 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening 190/04 185/01 375/05
28 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening 185/01 189/01 374/02
29 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 187/01 185/01 372/02
30 136914 Tobias Hansen Gimlinge Sg&i 182/01 189/00 371/01
31 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 184/00 186/00 370/00
32 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 182/00 187/04 369/04
33 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 183/02 183/01 366/03
34 136919 Jimmi Petersen Gimlinge Sg&i 186/01 180/01 366/02
35 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 183/01 176/01 359/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 135610 Thorbjørn Andersen Ravnsborg Skytteforening 196/08 200/08 396/16
2 137776 Mille Røjbek Sørensen Svaneke Skytteforening 197/04 197/07 394/11
3 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 192/01 198/10 390/11
4 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 190/05 386/10
5 136918 Tammi Jørgensen Gimlinge Sg&i 188/00 193/01 381/01
6 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 186/01 193/04 379/05
7 134616 Lukas W. Mortensen Ballerup Skytteforening 187/04 191/04 378/08
8 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening 190/01 188/00 378/01
9 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 189/03 188/03 377/06
10 134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/04 187/01 376/05
11 134937 Naja Mathide Kolding Olsson Ravnsborg Skytteforening 185/02 190/02 375/04
12 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/01 185/03 374/04
13 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/02 188/04 373/06
14 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening 183/02 187/00 370/02
15 132318 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 183/01 180/01 363/02
16 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening 179/00 181/00 360/00
17 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 167/00 176/01 343/01
18 135121 Silas Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening 172/00 171/01 343/01
19 134932 Dion Jensen Korsør Skytteforening 167/00 172/02 339/02
20 136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening 169/00 166/00 335/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/11 200/13 400/24
2 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/10 199/08 399/18
3 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/04 200/09 398/13
4 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 199/11 199/07 398/18
5 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 199/06 199/09 398/15
6 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 200/05 198/11 398/16
7 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 200/12 197/07 397/19
8 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 200/08 196/05 396/13
9 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07 198/06 395/13
10 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/06 199/07 394/13
11 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 198/10 196/09 394/19
12 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden 198/05 196/07 394/12
13 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 195/04 196/08 391/12
14 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening 196/06 195/07 391/13
15 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 198/03 193/02 391/05
16 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 195/05 193/04 388/09
17 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/10 191/03 388/13

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 198/06 199/05 397/11
2 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 199/06 198/10 397/16
3 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 197/10 199/11 396/21
4 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 197/10 199/10 396/20
5 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09 197/06 396/15
6 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 197/05 198/05 395/10
7 132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening 198/08 197/04 395/12
8 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 196/06 198/10 394/16
9 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 199/09 195/07 394/16
10 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/06 196/08 393/14
11 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 196/06 392/13
12 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 194/06 197/05 391/11
13 122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/03 196/06 391/09
14 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 194/04 194/04 388/08
15 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/03 197/08 387/11
16 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/03 194/06 386/09
17 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07 191/02 386/09
18 115606 Victoria Laudrup Dauglykke Skytteforening 195/06 191/02 386/08
19 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 193/02 191/01 384/03
20 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening 194/04 189/02 383/06
21 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04 189/00 382/04
22 110579 Tobias Rohde Gimlinge Sg&i 186/03 195/02 381/05
23 124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i 192/04 189/00 381/04
24 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03 188/01 377/04
25 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. 194/04 181/04 375/08
26 137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/01 176/01 360/02
27 137183 William Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/02 178/00 353/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 197/06 197/06 394/12
2 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/04 195/07 385/11
3 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 192/04 192/03 384/07
4 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 187/01 196/06 383/07
5 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 190/03 192/03 382/06
6 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 192/04 190/02 382/06
7 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening 190/03 190/04 380/07
8 65585 Gertrud Skyt Høj Akademisk Skytteforening 183/00 186/02 369/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 192/03 190/03 382/06
2 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/00 186/01 379/01
3 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 189/03 189/06 378/09
4 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/02 188/02 376/04
5 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 191/01 184/02 375/03
6 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/02 187/01 374/03
7 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 189/05 185/01 374/06
8 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 186/03 185/03 371/06
9 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 182/01 187/01 369/02
10 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 185/01 183/01 368/02
11 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 184/02 182/01 366/03
12 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/01 184/01 365/02
13 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening 177/00 181/00 358/00

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 189/02 180/00 369/02
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01 185/00 366/01
3 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 182/01 183/00 365/01
4 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 180/01 184/00 364/01
5 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening 181/01 183/02 364/03
6 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/01 180/00 364/01
7 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 181/00 181/01 362/01
8 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 179/00 180/02 359/02
9 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 185/01 174/00 359/01
10 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 177/01 180/02 357/03
11 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/00 176/00 351/00
12 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 176/01 172/01 348/02
13 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 176/00 170/00 346/00
14 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 167/00 178/00 345/00
15 62145 Uffe Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 171/00 174/01 345/01
16 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 173/00 172/00 345/00
17 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 169/00 170/00 339/00
18 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 168/00 168/01 336/01
19 136861 Anders Nielsen Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 162/00 164/00 326/00
20 136938 Rikke Sundsgaard Schultz Hellerup Skyde Selskab 159/00 162/01 321/01
21 131802 Peter Riber Akademisk Skytteforening 157/00 160/00 317/00
22 70836 Betina Lynnerup Akademisk Skytteforening 149/00 155/00 304/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 200/12 200/14 400/26
2 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/12 200/13 400/25
3 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12 200/12 400/24
4 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 200/07 200/16 400/23
5 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/09 200/12 400/21
6 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening 200/11 200/09 400/20
7 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 200/09 200/10 400/19
8 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12 200/12 399/24
9 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/10 200/13 399/23
10 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening 199/07 200/11 399/18
11 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 200/11 199/11 399/22
12 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/08 199/12 399/20
13 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 200/11 199/08 399/19
14 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/08 199/10 399/18
15 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 199/12 199/09 398/21
16 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 199/08 199/10 398/18
17 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 199/09 199/08 398/17
18 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 199/11 199/06 398/17
19 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening 200/11 198/10 398/21
20 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/08 200/09 397/17
21 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 198/10 199/14 397/24
22 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 198/08 199/07 397/15
23 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 197/07 199/04 396/11
24 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/06 198/07 396/13
25 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05 199/10 395/15
26 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening 197/11 198/05 395/16
27 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab 196/06 198/07 394/13
28 73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/07 196/06 394/13
29 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 195/05 198/09 393/14
30 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 197/06 393/13
31 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 196/02 197/07 393/09
32 101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening 197/07 196/10 393/17
33 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 197/08 196/07 393/15
34 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/08 195/08 392/16
35 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 197/05 195/06 392/11
36 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug 198/05 194/05 392/10
37 123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening 192/03 198/06 390/09
38 112322 Morten Frank Korsør Skytteforening 194/04 196/04 390/08
39 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 195/08 195/07 390/15
40 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04 195/04 388/08

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/07 198/07 396/14
2 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 198/06 198/07 396/13
3 115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening 199/11 197/08 396/19
4 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 200/12 196/10 396/22
5 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 198/09 197/06 395/15
6 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 195/07 199/08 394/15
7 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 195/06 199/07 394/13
8 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 197/11 394/18
9 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 198/10 196/07 394/17
10 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07 196/07 394/14
11 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/05 198/08 393/13
12 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening 197/05 196/04 393/09
13 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/05 198/07 391/12
14 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 195/05 196/08 391/13
15 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 196/06 195/05 391/11
16 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 192/04 197/06 389/10
17 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 194/02 195/05 389/07
18 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 195/06 194/01 389/07
19 90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 196/04 193/05 389/09
20 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07 192/03 389/10
21 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 191/04 197/12 388/16
22 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 193/03 195/07 388/10
23 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening 194/07 194/03 388/10
24 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06 192/03 388/09
25 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06 192/03 387/09
26 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 192/06 194/06 386/12
27 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 192/06 193/04 385/10
28 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 193/04 192/06 385/10
29 123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug 193/02 190/03 383/05
30 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 191/04 191/04 382/08
31 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/00 195/07 381/07

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 196/07 195/05 391/12
2 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/06 197/04 390/10
3 57669 Steen Rossander Hørve Skytteforening 192/05 195/04 387/09
4 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05 195/04 386/09
5 126857 Johnny Van Hauen Melby Skytteforening 192/02 192/05 384/07
6 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 192/04 191/08 383/12
7 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 191/02 191/05 382/07
8 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 192/03 190/03 382/06
9 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/00 193/04 380/04
10 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 189/02 191/01 380/03
11 135670 Zenia Damgaard Stenløse Skytteforening 191/04 188/01 379/05
12 137216 Henrik Lomholt Hass Tuse Skytteforening 186/01 191/01 377/02
13 135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/02 188/05 374/07
14 136857 Kristina Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/03 186/03 373/06
15 132764 Carsten Schlägelberger Garderforeningens Skyttelaug 183/01 188/03 371/04
16 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 184/01 184/00 368/01
17 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug 180/00 184/01 364/01
18 136856 Dennis Heskjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 183/01 174/00 357/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/11 200/07 400/18
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/09 200/08 400/17
3 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/06 200/06 399/12
4 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening 199/09 199/09 398/18
5 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 200/07 198/09 398/16
6 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 199/08 198/10 397/18
7 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 200/09 197/08 397/17
8 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 198/10 198/07 396/17
9 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 199/13 395/20
10 53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening 197/06 198/08 395/14
11 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07 197/08 395/15
12 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 197/05 197/10 394/15
13 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 197/06 197/06 394/12
14 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 199/04 195/05 394/09
15 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 196/08 197/07 393/15
16 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening 196/07 197/03 393/10
17 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening 197/05 196/06 393/11
18 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/09 195/09 393/18
19 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 195/09 197/02 392/11
20 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 197/08 195/05 392/13
21 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 196/06 195/05 391/11
22 54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening 194/07 196/04 390/11
23 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening 194/03 196/04 390/07
24 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/03 194/03 390/06
25 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 195/04 190/03 385/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 198/05 200/07 398/12
2 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 197/05 197/08 394/13
3 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug 194/06 198/07 392/13
4 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 194/03 197/04 391/07
5 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/04 194/04 389/08
6 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 193/03 195/05 388/08
7 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 191/01 196/05 387/06
8 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 192/04 194/05 386/09
9 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 194/03 192/01 386/04
10 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/04 190/04 386/08
11 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 188/01 193/07 381/08
12 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 190/03 190/04 380/07
13 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening 192/01 188/03 380/04
14 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 190/02 187/03 377/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/03 191/04 387/07
2 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening 194/03 192/08 386/11
3 60896 Christian Møller Ballerup Skytteforening 192/03 193/01 385/04
4 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug 192/04 191/03 383/07
5 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 192/03 191/03 383/06
6 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 181/01 183/00 364/01

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 197/09 199/07 396/16
2 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening 194/05 200/07 394/12
3 134387 Betina Bager Østerlars Skytteforening 195/03 195/02 390/05
4 137769 Eva Roug Akademisk Skytteforening 195/05 192/02 387/07
5 133059 Johnny Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 193/01 193/06 386/07
6 137772 Poul Cappelørn Akademisk Skytteforening 192/04 187/02 379/06
7 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 182/01 186/04 368/05
8 59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening 189/01 177/02 366/03

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 200/14
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/11
2 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/11
4 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/10
5 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 199/11
6 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/10
7 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 199/09
7 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/09
7 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/09
10 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/07
11 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 199/06
12 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 198/13
13 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 198/11
14 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 198/08
14 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 198/08
14 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening 198/08
17 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i 198/07
18 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 198/06
19 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/05
20 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 197/10
21 124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i 197/07
21 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/07
21 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 197/07
24 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/05
24 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05
26 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 196/10
27 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 196/05
28 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 195/07
29 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 195/05
29 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 195/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening 200/10
2 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/10
3 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening 199/09
4 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 199/07
5 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 198/09
5 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 198/09
7 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07
8 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/06
8 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 198/06
10 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 198/04
11 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 197/10
12 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/06
12 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 197/06
14 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 196/09
15 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 196/07
16 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/05
17 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/04
18 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 194/05
18 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening 194/05
20 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 194/03
20 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03
20 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03
23 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 191/07
24 131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening 191/03
25 136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i 190/03
26 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 186/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/08
2 136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i 195/07
2 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07
4 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/08
5 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
6 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 193/05
7 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 193/03
7 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/03
7 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 193/03
10 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 193/02
10 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/02
12 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/05
13 123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening 192/03
14 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 192/02
15 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening 190/04
16 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 189/04
16 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 189/04
18 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 189/03
18 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03
20 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 189/02
20 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening 189/02
20 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/02
23 136921 Wicthor Larsen Gimlinge Sg&i 189/01
24 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 188/04
25 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/02
26 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 187/01
27 136919 Jimmi Petersen Gimlinge Sg&i 186/01
28 120007 Benjamin Doolewerdt Hansen Hørve Skytteforening 185/03
29 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 185/02
30 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening 185/01
31 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 184/00
32 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 183/02
33 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 183/01
34 136914 Tobias Hansen Gimlinge Sg&i 182/01
35 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137776 Mille Røjbek Sørensen Svaneke Skytteforening 197/04
2 135610 Thorbjørn Andersen Ravnsborg Skytteforening 196/08
3 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
4 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 192/01
5 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening 190/01
6 134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/04
7 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 189/03
8 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/01
9 136918 Tammi Jørgensen Gimlinge Sg&i 188/00
10 134616 Lukas W. Mortensen Ballerup Skytteforening 187/04
11 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 186/01
12 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/02
12 134937 Naja Mathide Kolding Olsson Ravnsborg Skytteforening 185/02
14 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening 183/02
15 132318 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 183/01
16 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening 182/03
17 136917 Tamara Christensen Gimlinge Sg&i 180/01
18 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening 179/00
19 135121 Silas Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening 172/00
20 136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening 169/00
21 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 167/00
21 134932 Dion Jensen Korsør Skytteforening 167/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 200/12
2 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/11
3 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 200/10
4 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 200/08
5 117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening 200/05
6 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 199/11
7 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 199/06
8 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 198/10
9 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden 198/05
10 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/04
11 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden 198/03
12 114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/10
13 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07
14 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening 196/06
15 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/06
16 127152 Andreas Vaa Dauglykke Skytteforening 195/05
17 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse J2

1 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 199/09
1 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09
3 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 199/06
4 132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening 198/08
5 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 198/06
6 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 197/10
6 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 197/10
8 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/06
9 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 197/05
10 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
11 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 196/06
12 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07
13 115606 Victoria Laudrup Dauglykke Skytteforening 195/06
14 122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/03
15 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 194/06
16 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening 194/04
16 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 194/04
16 114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. 194/04
19 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04
20 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 193/02
21 124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i 192/04
22 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/03
23 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 190/03
24 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03
25 110579 Tobias Rohde Gimlinge Sg&i 186/03
26 137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/01
27 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/01
28 137183 William Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/02

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 197/06
2 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 192/04
2 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 192/04
4 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/04
5 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening 190/03
5 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 190/03
7 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 187/01
8 65585 Gertrud Skyt Høj Akademisk Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 193/05
2 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/00
3 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 192/03
4 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 191/01
5 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 189/05
6 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 189/03
7 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/02
8 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/02
8 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 187/02
10 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 186/03
11 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 185/01
11 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 185/01
13 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 184/02
14 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 182/01
15 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/01
16 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 189/02
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 185/01
3 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/01
4 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 182/01
5 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01
5 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening 181/01
7 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 181/00
8 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 180/01
9 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 180/00
10 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 179/00
11 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 177/01
12 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 176/01
13 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 176/00
14 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/00
15 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 173/00
16 62145 Uffe Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 171/00
17 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 169/00
18 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 168/00
19 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 167/00
20 136861 Anders Nielsen Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 162/00
21 136938 Rikke Sundsgaard Schultz Hellerup Skyde Selskab 159/00
22 131802 Peter Riber Akademisk Skytteforening 157/00
23 131800 Sofus Riber Houen Akademisk Skytteforening 154/00
24 70836 Betina Lynnerup Akademisk Skytteforening 149/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/12
1 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening 200/12
1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12
4 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening 200/11
4 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening 200/11
4 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 200/11
4 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening 200/11
8 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 200/09
8 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/09
10 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/08
10 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/08
12 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 200/07
13 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12
13 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 199/12
15 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 199/11
16 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/10
17 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 199/09
18 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 199/08
19 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening 199/07
20 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 198/10
21 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden 198/08
22 73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/07
23 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/06
24 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug 198/05
25 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening 197/11
26 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/08
26 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 197/08
26 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/08
29 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 197/07
29 101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening 197/07
31 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 197/05
32 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
33 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab 196/06
34 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05
35 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 196/02
36 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 195/08
37 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 195/05
38 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 194/07
39 112322 Morten Frank Korsør Skytteforening 194/04
40 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04
41 123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 200/12
2 115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening 199/11
3 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 198/10
4 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 198/09
5 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/07
5 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07
5 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/07
8 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 198/06
9 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/08
10 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/07
10 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
12 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening 197/05
13 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
13 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 196/06
15 90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 196/04
16 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 195/07
17 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 195/06
17 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06
17 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 195/06
20 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 195/05
20 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/05
20 63945 Mette Pedersen Melby Skytteforening 195/05
23 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening 194/07
24 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 194/02
25 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/05
26 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 193/04
27 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 193/03
28 123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug 193/02
29 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 192/06
29 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 192/06
31 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 192/04
32 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 191/04
32 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 191/04
34 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 196/07
2 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/06
3 57669 Steen Rossander Hørve Skytteforening 192/05
4 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 192/04
5 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 192/03
6 126857 Johnny Van Hauen Melby Skytteforening 192/02
7 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05
8 135670 Zenia Damgaard Stenløse Skytteforening 191/04
9 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 191/02
10 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 189/02
11 136857 Kristina Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/03
12 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/00
13 135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/02
14 137216 Henrik Lomholt Hass Tuse Skytteforening 186/01
15 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 184/01
16 136856 Dennis Heskjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 183/01
16 132764 Carsten Schlägelberger Garderforeningens Skyttelaug 183/01
18 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug 180/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/11
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/09
2 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 200/09
4 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 200/07
5 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening 199/09
6 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 199/08
7 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/06
8 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 199/04
9 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/10
9 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 198/10
11 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/09
12 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07
13 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 197/08
14 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 197/06
14 53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening 197/06
16 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening 197/05
16 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 197/05
18 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening 196/08
19 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening 196/07
19 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
21 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 196/06
22 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/03
23 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening 196/01
24 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 195/09
25 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 195/04
26 54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening 194/07
27 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening 194/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 198/05
2 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 197/05
3 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/04
4 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/04
5 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug 194/06
6 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 194/03
6 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 194/03
8 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 193/03
9 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 192/04
10 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening 192/01
11 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 191/01
12 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 190/03
13 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 190/02
14 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 188/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/03
2 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening 194/03
3 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug 192/04
4 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 192/03
4 60896 Christian Møller Ballerup Skytteforening 192/03
6 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening 191/02
7 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening 186/02
8 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 181/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 197/09
2 137769 Eva Roug Akademisk Skytteforening 195/05
3 134387 Betina Bager Østerlars Skytteforening 195/03
4 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening 194/05
5 135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening 193/04
6 133059 Johnny Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 193/01
7 137772 Poul Cappelørn Akademisk Skytteforening 192/04
8 59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening 189/01
9 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 182/01

Til toppen