| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 200/10 200/12 400/22
2 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/09 200/11 400/20
3 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/07 200/11 400/18
4 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/10 200/06 400/16
5 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 200/09 200/05 400/14
6 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 200/07 200/04 400/11
7 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 199/07 200/09 399/16
8 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/05 200/09 399/14
9 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 199/07 200/07 399/14
10 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/04 200/03 399/07
11 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09 199/05 399/14
12 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/05 199/08 399/13
13 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 198/05 200/05 398/10
14 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/07 199/09 398/16
15 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 199/10 199/06 398/16
16 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/05 199/05 398/10
17 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 200/09 198/10 398/19
18 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/05 200/04 397/09
19 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 198/07 199/08 397/15
20 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 199/06 198/10 397/16
21 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/03 198/03 397/06
22 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/10 197/06 397/16
23 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 197/09 199/12 396/21
24 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 198/08 396/13
25 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05 198/08 395/13
26 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 197/08 195/05 392/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/06 199/07 398/13
2 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 200/05 198/05 398/10
3 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 198/04 197/05 395/09
4 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/03 197/06 394/09
5 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 197/05 196/06 393/11
6 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 196/05 196/05 392/10
7 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/02 196/02 392/04
8 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/06 193/02 390/08
9 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 191/05 198/04 389/09
10 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 193/03 194/04 387/07
11 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 197/03 189/00 386/03
12 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 184/01 377/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05 200/12 397/17
2 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/00 199/05 397/05
3 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07 198/03 397/10
4 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 197/08 197/07 394/15
5 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/01 197/04 394/05
6 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07 196/05 394/12
7 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 198/05 193/02 391/07
8 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 194/03 196/05 390/08
9 128463 Anine Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02 196/05 389/07
10 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06 196/03 388/09
11 132475 Magne Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07 192/03 384/10
12 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03 183/01 379/04
13 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 191/01 181/02 372/03
14 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 190/01 181/01 371/02
15 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 179/02 191/03 370/05
16 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 192/02 177/00 369/02
17 137326 Maguns Olsen Tingsted Skytteforening 183/02 185/01 368/03
18 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 182/03 185/01 367/04
19 134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/02 184/00 363/02
20 135671 Logan Mundeling Stenløse Skytteforening 177/02 174/00 351/02
21 137567 Mathilde Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 167/01 181/03 348/04
22 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 167/02 181/02 348/04
23 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 138/01 149/00 287/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/09 200/09 400/18
2 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 200/09 200/04 400/13
3 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 199/09 200/10 399/19
4 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 199/06 200/06 399/12
5 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 196/02 199/08 395/10
6 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 197/04 198/06 395/10
7 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 196/04 198/08 394/12
8 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 191/00 191/02 382/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 199/05 198/08 397/13
2 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 197/01 199/04 396/05
3 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06 198/07 396/13
4 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 197/02 198/05 395/07
5 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 198/03 197/05 395/08
6 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 196/06 198/06 394/12
7 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 197/06 197/02 394/08
8 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 197/04 197/01 394/05
9 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 197/03 191/02 388/05
10 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 193/02 194/04 387/06
11 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/02 189/03 386/05
12 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 192/01 192/00 384/01
13 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02 191/02 384/04
14 121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/03 192/04 380/07
15 122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 188/01 185/00 373/01
16 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 185/02 185/00 370/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS1

1 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 198/02 200/09 398/11
2 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening 198/05 195/03 393/08
3 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/01 194/05 386/06
4 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 193/04 192/06 385/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2

1 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 191/02 195/05 386/07
2 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 192/03 192/03 384/06
3 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 191/04 192/05 383/09
4 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 187/03 193/03 380/06
5 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 189/04 189/03 378/07
6 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 190/00 188/02 378/02
7 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 192/03 185/01 377/04
8 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 191/03 185/05 376/08
9 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 181/00 189/03 370/03
10 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 182/02 184/01 366/03
11 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 184/02 181/00 365/02
12 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 176/01 184/02 360/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS3

1 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 189/04 194/01 383/05
2 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 189/03 190/01 379/04
3 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 186/02 188/00 374/02
4 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/03 184/01 373/04
5 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 183/03 182/04 365/07
6 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 188/02 176/03 364/05
7 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening 180/01 179/01 359/02
8 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 177/01 177/00 354/01
9 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 180/00 174/01 354/01
10 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 177/01 171/01 348/02
11 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 179/02 168/00 347/02
12 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 176/00 170/00 346/00
13 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 170/00 172/01 342/01
14 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 173/00 167/00 340/00
15 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 181/01 158/00 339/01
16 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 158/01 172/01 330/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/10 200/12 400/22
2 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/08 200/12 400/20
3 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 200/06 200/08 400/14
4 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/08 200/04 400/12
5 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/06 200/14 399/20
6 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 199/08 399/15
7 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 200/08 199/07 399/15
8 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06 199/06 399/12
9 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/06 199/04 399/10
10 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 199/12 199/06 398/18
11 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 199/09 199/08 398/17
12 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/07 199/09 398/16
13 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 199/07 199/04 398/11
14 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening 199/08 199/02 398/10
15 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening 198/06 198/08 396/14
16 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 198/04 198/03 396/07
16 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening 198/04 198/03 396/07
18 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 199/06 197/03 396/09
19 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 198/03 197/08 395/11
20 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 197/04 197/06 394/10
21 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 197/01 197/02 394/03
22 115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening 197/05 196/03 393/08
23 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 196/06 195/08 391/14
24 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 193/01 197/02 390/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07 199/09 398/16
2 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 199/05 397/10
3 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/07 198/06 397/13
4 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 198/06 198/05 396/11
5 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening 199/03 197/03 396/06
5 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/03 197/03 396/06
7 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08 199/06 395/14
8 123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening 196/07 199/06 395/13
9 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 197/01 198/09 395/10
10 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 198/04 197/02 395/06
11 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 197/05 197/05 394/10
12 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/05 196/06 394/11
13 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/08 194/02 394/10
14 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 194/02 199/05 393/07
15 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 196/04 197/03 393/07
16 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/05 194/05 393/10
17 112322 Morten Frank Korsør Skytteforening 196/07 196/06 392/13
18 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 196/05 196/05 392/10
19 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 193/01 198/04 391/05
20 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/03 196/11 390/14
21 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 195/05 195/04 390/09
22 90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 195/03 195/05 390/08
23 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/05 194/04 390/09
24 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening 196/01 194/04 390/05
25 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 192/02 197/03 389/05
26 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 194/06 193/01 387/07
27 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 192/02 194/04 386/06
28 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 193/07 192/02 385/09
29 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 190/03 192/02 382/05
30 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 184/02 184/02 368/04
31 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 182/02 181/01 363/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 200/03 200/05 400/08
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 199/06 200/11 399/17
3 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/10 199/06 399/16
4 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 198/10 200/06 398/16
5 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 199/05 199/09 398/14
6 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 199/06 199/06 398/12
7 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 200/04 198/02 398/06
8 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/05 199/05 397/10
9 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06 198/10 397/16
10 62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 199/06 396/13
11 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 200/04 196/03 396/07
12 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199/05 196/03 395/08
13 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 198/03 196/04 394/07
14 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/01 194/05 390/06
15 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 193/02 196/06 389/08
16 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 195/02 194/03 389/05
17 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening 193/05 195/05 388/10
18 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening 191/03 195/04 386/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 197/04 199/03 396/07
2 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 196/06 198/03 394/09
3 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 198/04 196/03 394/07
4 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09 195/06 394/15
5 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 196/05 194/05 390/10
6 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 194/03 194/04 388/07
7 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening 193/05 193/05 386/10
8 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 190/02 195/01 385/03
9 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/00 192/02 385/02
10 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 193/04 191/03 384/07
11 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 189/02 194/02 383/04
12 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 192/03 188/01 380/04
13 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 192/02 183/02 375/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 200/05 199/05 399/10
2 134387 Betina Bager Østerlars Skytteforening 194/05 193/02 387/07

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/10
1 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 200/10
1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/10
4 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/09
4 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09
4 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 200/09
4 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 200/09
8 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/07
8 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 200/07
10 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/05
11 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 199/10
12 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 199/07
12 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 199/07
12 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 199/07
12 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 199/07
16 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 199/06
17 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/05
17 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/05
19 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/04
20 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/03
21 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 198/07
22 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 198/05
22 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
24 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 197/09
25 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 197/08
26 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05
26 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/05
28 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 192/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 200/05
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/06
3 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 198/04
4 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/06
5 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 197/05
5 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 197/05
7 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening 197/03
7 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/03
7 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 197/03
10 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 196/05
11 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/02
12 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
13 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 193/03
14 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 191/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07
2 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07
3 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 198/05
4 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/00
5 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 197/08
6 137187 Felix Spangenberg Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05
7 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/01
8 137190 Furkan Guzel Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03
9 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 194/03
10 128463 Anine Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02
11 132475 Magne Gad Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07
12 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06
13 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 192/02
14 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 191/01
15 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 190/01
16 137326 Maguns Olsen Tingsted Skytteforening 183/02
17 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 182/03
18 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 179/02
18 134977 Naja Eline Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/02
20 135671 Logan Mundeling Stenløse Skytteforening 177/02
21 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening 167/02
22 137567 Mathilde Jarlkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 167/01
23 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 138/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening 200/10
2 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 200/09
2 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/09
4 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 199/09
5 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 199/06
6 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 197/04
7 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 196/04
8 119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening 196/02
9 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 191/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening 199/05
2 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06
3 127578 Maja Jønck Jørlunde Skytteforening 198/03
4 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 198/02
5 124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening 197/06
6 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 197/04
7 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 197/03
8 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/02
8 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 197/02
10 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 197/01
11 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 196/06
12 121077 Jonas D. Hansen Næstved Skytteforening 195/03
13 124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02
13 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 193/02
15 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 192/01
16 121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening 188/03
16 121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/03
18 122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 188/01
19 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 185/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening 198/05
2 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 198/02
3 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 193/04
4 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 192/03
1 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 192/03
3 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 191/04
4 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 191/03
5 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 191/02
6 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 190/00
7 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 189/04
8 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 187/03
9 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 184/02
10 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 182/02
11 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 181/00
12 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 176/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 189/04
2 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 189/03
2 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/03
4 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 188/02
5 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 186/03
6 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 186/02
7 108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening 183/03
8 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 181/01
9 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening 180/01
10 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 180/00
11 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 179/02
12 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 177/01
12 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 177/01
14 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 176/00
14 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 176/00
16 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 174/02
17 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 173/00
18 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 170/00
19 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 158/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/10
2 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 200/08
2 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/08
2 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/08
5 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
6 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06
6 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/06
6 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 200/06
9 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening 199/12
10 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 199/09
11 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening 199/08
12 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/07
12 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 199/07
14 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/06
14 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 199/06
16 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening 198/06
17 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening 198/04
17 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 198/04
19 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 198/03
20 115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening 197/05
20 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/05
22 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 197/04
23 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 197/01
24 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 196/06
25 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 193/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/08
2 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07
2 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/07
4 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/05
5 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening 199/03
5 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/03
7 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 198/06
8 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
8 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/05
10 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 198/04
11 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 197/05
12 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 197/01
13 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/08
14 112322 Morten Frank Korsør Skytteforening 196/07
14 123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening 196/07
16 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 196/05
16 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/05
18 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 196/04
19 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening 196/01
20 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 195/05
21 90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 195/03
22 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 194/06
23 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/03
24 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 194/02
25 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening 193/07
26 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 193/01
27 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 192/02
27 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 192/02
29 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 190/03
30 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 184/02
31 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 182/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/10
2 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 200/04
2 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 200/04
4 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 200/03
5 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 199/06
5 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06
5 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 199/06
8 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 199/05
8 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 199/05
10 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 198/10
11 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/05
12 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening 198/03
13 62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
14 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/01
15 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 195/02
16 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening 193/05
17 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 193/02
18 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening 191/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/09
2 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 198/04
3 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 197/04
4 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 196/06
5 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 196/05
6 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 194/03
7 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening 193/05
8 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 193/04
9 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/00
10 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 192/03
11 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 192/02
12 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 190/02
13 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 189/02
14 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 185/02

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 200/05
2 134387 Betina Bager Østerlars Skytteforening 194/05

Til toppen