Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Hold riffel 15m 2018/19 Forår - 5. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Esrum Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Helsingør Salonskytte Forening
Hillerød Skytteforening
Melby Skytteforening
Strø S&G
Søborg SG&I
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
105675
Victor Milter Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
123560
Jakob Andersson
Ølstykke Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
134633
Philip Stigaard Sørensen
Ølstykke Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
124277
Asbjørn Bjerregaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
114844
Victor Farsinsen
Strø S&G
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
120764
Emilie Abildskov Hansen
Strø S&G
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
120765
Kathrine Solgaard
Strø S&G
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
124850
Sebastian Elmendorf
Strø S&G
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS1
189.000
189.000
Hovedskydning
62329
Jan O. Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS1
189.000
189.000
Hovedskydning
62432
Bjarne Sørensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS2
191.000
191.000
Hovedskydning
116643
Søren Terp
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
80548
Louise Bendix
Ølstykke Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
101188
Nicolai Hougesen
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
116613
Oliver Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
62507
Morten Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
101366
Jannik Holmer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
81648
Anders Langhorn
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
118555
Nikolaj Kannik
Ølstykke Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Hovedskydning
118556
Jimmy Dall Hansen
Ølstykke Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
81221
Preben Morland Sørensen
Ølstykke Skytteforening
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
133835
Johnni T. Jensen
Esrum Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
64692
Maja Freiberg Sørensen
Esrum Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
126569
Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen
Esrum Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
64342
Willy Berger
Esrum Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
64725
Knud Børge Jensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE3
197.000
197.000
Hovedskydning
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
62169
Steen Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
98509
Michael Linde Bentzen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
132341
Johanna Marchen Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
65649
Sune Johansson
Helsingør Salonskytte Forening
VS1
194.000
194.000
Hovedskydning
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
VS1
191.000
191.000
Hovedskydning
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
63017
Poul Rohlin Nielsen
Hillerød Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
124849
Noah F. Skerning
Strø S&G
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
132498
Nicoline Risgaard
Strø S&G
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
130804
Line Haslund
Strø S&G
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
136641
Caroline Schmidt
Strø S&G
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
134976
Noah Emil Mejer
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
64295
Jørgen Nielsen
Melby Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
83286
Ole Collin Rasmussen
Hillerød Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
63572
Karin Bay
Hillerød Skytteforening
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
63668
Hans Kristian Nørager Bay
Hillerød Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
62319
Jens Erik Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
118242
Anne-Lise Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE3
178.000
178.000
Hovedskydning
62442
Arne Pedersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
66329
Lars Krogstrup
Søborg SG&I
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
64550
Bent K. Svendsen
Søborg SG&I
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
64449
Jørgen Lyng Larsen
Søborg SG&I
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
68043
Peter Ahasverusen
Søborg SG&I
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
Til toppen