Divisionsskydning vinter 4. runde - pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 255.0 255.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H1 264.0 264.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds S2H2 238.0 238.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 252.0 252.0 Hovedskydning
124009 Sarah Fahnøe Roskilde Skytteforening V1H3 244.0 244.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 247.0 247.0 Hovedskydning
119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening S2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
123645 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 258.0 258.0 Hovedskydning
135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
135693 Charlotte Wieseltier Greve Skytteforening V2H2 234.0 234.0 Hovedskydning
100857 Marcin Godala Greve Skytteforening V2H2 258.0 258.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 246.0 246.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 226.0 226.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 231.0 231.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V2H2 258.0 258.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 198.0 198.0 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 193.0 193.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 256.0 256.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 283.0 283.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 238.0 238.0 Hovedskydning
134137 Johan Møller Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 218.0 218.0 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 264.0 264.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 251.0 251.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening V2H1 288.0 288.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H2 268.0 268.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
128684 Jan Kauffmann Orø Skytteforening S2H2 228.0 228.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening S2H2 229.0 229.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H2 270.0 270.0 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 241.0 241.0 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening V2H2 223.0 223.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening V1H4 232.0 232.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H2 275.0 275.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 276.0 276.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 258.0 258.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 259.0 259.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening V1H2 262.0 262.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if V1H2 256.0 256.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if V1H1 271.0 271.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if V1H2 258.0 258.0 Hovedskydning
56907 Lars Jeppesen Gundsølille Sg&if V1H2 262.0 262.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 270.0 270.0 Hovedskydning
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 245.0 245.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H4 260.0 260.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 235.0 235.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 231.0 231.0 Hovedskydning
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening V1H3 245.0 245.0 Hovedskydning
127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening V1H3 246.0 246.0 Hovedskydning
92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening V1H2 254.0 254.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening V1H2 259.0 259.0 Hovedskydning
125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening V2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H2 216.0 216.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening V2H1 282.0 282.0 Hovedskydning
130302 Simon Frederiksen Greve Skytteforening V2H2 198.0 198.0 Hovedskydning
129637 Jannick Patrick Fryland Greve Skytteforening V2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H1 271.0 271.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 271.0 271.0 Hovedskydning
82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H2 261.0 261.0 Hovedskydning
131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H2 255.0 255.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H1 247.0 247.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
137560 Per Gryhn Nielsen Orø Skytteforening S2H2 192.0 192.0 Hovedskydning
137561 Knud Ahm Orø Skytteforening S2H2 221.0 221.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning

Til toppen