Ulfborg Cup 2018

Stævne

Stævne: Ulfborg Cup 2018
Stævneansvarlige
Morten Sig Nørgaard Tlf: 24858902

Række / Puljeoversigt

U6 drenge - spilledag fredag
Pulje 1 Mejrups seje drenge 1 - Rindums seje piger - Rindum 1 - SHN Ulfborg 2
Pulje 2 Team C.D Auto - SHN Ulfborg 1 - Mejrups seje drenge 2 - Rindum 2
Slutspil Mejrups seje drenge 1 - Rindums seje piger - Team C.D Auto - Rindum 1 - SHN Ulfborg 1 - Mejrups seje drenge 2 - Rindum 2 - SHN Ulfborg 2
U7 drenge spilledag lørdag
Pulje 1 SHN Ulfborg 1 - Spjald pigerne - De seje drenge - HB - Mejrup 2
Pulje 2 SHN Ulfborg 2 - Holstebro Frugtlager - Mejrup 1 - Mejrup 3 - Lemvig GF
A slutspil Holstebro Frugtlager - Spjald pigerne - De seje drenge - Lemvig GF
B slutspil SHN Ulfborg 1 - SHN Ulfborg 2 - Mejrup 1 - HB
U8 drenge - spilledag søndag
Pulje 1 Ringkøbing IF - SHN/Ulfborg 1 - FC Balle - Rindum SU 3
Pulje 2 FC FRI - Rindum SU 1 - SHN/Ulfborg 2 - Rindum SU 2
A slutspil Ringkøbing IF - Rindum SU 1 - FC Balle - SHN/Ulfborg 2
B slutspil FC FRI - SHN/Ulfborg 1 - Rindum SU 2 - Rindum SU 3
U9 drenge A - spilledag torsdag
Pulje 1 MH 2010 - SHN/ULFBORG 1 - Lemvig GF 2 - Rindum SU 1
Pulje 2 FC Fri - Lemvig GF 1 - Ikast FC - Real Boys
A slutspil FC Fri - MH 2010 - SHN/ULFBORG 1 - Lemvig GF 1 - Lemvig GF 2 - Ikast FC - Rindum SU 1 - Real Boys
U9 Drenge B/C - spilledag torsdag
Pulje 1 HB2 U8 1 - Dream Team - Ikast FC 2 - Team Smiley
Pulje 2 RLK - Ikast FC 1 - Rindum SU 2 - HB2 U8 2
Pulje 3 Holstebro Boldklub - SHN/ULFBORG 2 - Struer Boldklub - Rindum SU 3
B mellemrunde 1 Dream Team - Struer Boldklub
B mellemrunde 2 Rindum SU 2 - Ikast FC 2
B mellemrunde 3 RLK - Rindum SU 3
C mellemrunde 1 Holstebro Boldklub - Team Smiley
C mellemrunde 2 HB2 U8 1 - Ikast FC 1
C mellemrunde 3 SHN/ULFBORG 2 - HB2 U8 2
B finalerunde Dream Team - RLK - Rindum SU 2
C finalerunde SHN/ULFBORG 2 - Ikast FC 1 - Team Smiley
U10 drenge B/C - spilledag lørdag
Pulje 1 RLK - Herning Fremad's Golden Boys - Nr. Nebel IF - Holstebro B5
Pulje 2 Holstebro B2 - Ringkøbing IF 2 - Rindum SU - SHN/Ulfborg 3
Pulje 3 Holstebro B3 - Resen-Humlum IF - Ringkøbing IF 3 - SHN/Ulfborg 2
Pulje 4 SHN/Ulfborg 1 - Holstebro B4 - LGF - Skive Egeris
C slutspil Holstebro B4 - Skive Egeris - Holstebro B2 - Resen-Humlum IF - RLK - Ringkøbing IF 3 - SHN/Ulfborg 3 - Holstebro B5
B slutspil SHN/Ulfborg 1 - Holstebro B3 - LGF - Ringkøbing IF 2 - Herning Fremad's Golden Boys - Rindum SU - Nr. Nebel IF - SHN/Ulfborg 2
U10 drenge A - spilledag lørdag
Pulje 1 Ringkøbing IF 1 - Emil og U9 drengene - Holstebro B1 - F.C Powerhosting - Fysioterapi og Sportsskade Center Herning
U11 drenge - spilledag torsdag
Pulje 1 RIF - Linde/Hjerm - Team X pro - Ikast FC 2
Pulje 2 Team Salling Junior - Team X - Mejdal Halgård 2 - Ikast FC 1
Pulje 3 ØSB - Mejdal Halgård 1 - Krudtuglerne - SHN/Ulfborg
A mellemrunde 1 RIF - Ikast FC 1
A mellemrunde 2 Team X - Mejdal Halgård 1
A mellemrunde 3 ØSB - Ikast FC 2
B mellemrunde 1 Team Salling Junior - Team X pro
B mellemrunde 2 Mejdal Halgård 2 - SHN/Ulfborg
B mellemrunde 3 Krudtuglerne - Linde/Hjerm
A finalerunde ØSB - Team X - RIF
B finalerunde Mejdal Halgård 2 - Krudtuglerne - Team X pro
U10/U11 piger - Lørdag på STABY EFTERSKOLE
Pulje 1 LGF - Sunds IF - Mejrup - SHN/Ulfborg
Pulje 2 RIF's piger - Hjerm-Linde - FC Fri - RLK 2
Pulje 3 Borbjerg - RLK 1 - Resen-Humlum IF - Harboøre IF
A mellemrunde 1 RLK 1 - LGF
A mellemrunde 2 Sunds IF - FC Fri
A mellemrunde 3 RIF's piger - Harboøre IF
B mellemrunde 1 Resen-Humlum IF - Mejrup
B mellemrunde 2 RLK 2 - SHN/Ulfborg
B mellemrunde 3 Borbjerg - Hjerm-Linde
A finalerunde RIF's piger - LGF - Sunds IF
B finalerunde Borbjerg - Mejrup - RLK 2
U12/U13 piger - lørdag på STABT EFTERSKOLE
Pulje 1 Mejrup - Mejdal GirlPower - ØAB 86 2 - SHN/Ulfborg 1
Pulje 2 ØAB 86 1 - Mejdal girlzzz, - Fc fri - SHN/Ulfborg 2
Pulje 3 Skive-ik Resen - Sunds IF 2 - Mejdal pigerne - Harboøre IF
Pulje 4 Houlind El - Sunds IF 1 - Mejdal/Halgård - Mejdal Tøzerne,
A slutspil Houlind El - Mejrup - ØAB 86 1 - Skive-ik Resen - Fc fri - Mejdal Tøzerne, - SHN/Ulfborg 1 - Harboøre IF
B slutspil Sunds IF 1 - Mejdal girlzzz, - Mejdal GirlPower - Mejdal/Halgård - Sunds IF 2 - ØAB 86 2 - Mejdal pigerne - SHN/Ulfborg 2
U12 drenge A - spilledag fredag
Pulje 1 Skjern Bank - Lemvig GF - Team Plus El - Ringkøbing 1
Pulje 2 Mejrup GU - Houlind EL - FC BONDERØV - Thisted Drengene
A slutspil Skjern Bank - Mejrup GU - Lemvig GF - Houlind EL - Team Plus El - FC BONDERØV - Ringkøbing 1 - Thisted Drengene
U12 drenge B - spilledag fredag
Pulje 1 Team Videbæk - FC HoTiHeTo - FC FRI 1 - Mejdal Halgaard 1
Pulje 2 ØSB - Hvidbjerg Bank - Resen-Humlum IF - FC FRI 2
B slutspil Team Videbæk - FC HoTiHeTo - ØSB - Hvidbjerg Bank - Resen-Humlum IF - FC FRI 1 - Mejdal Halgaard 1 - FC FRI 2
U12 drenge - spilledag fredag
Pulje 1 FC HoTiHeTo - Harboøre-Thyborøn IF 1 - RLK - Mejdal Halgaard 2
Pulje 2 Ringkøbing IF - Houlind EL 5 - SHN Ulfborg - Harboøre-Thyborøn IF 2
C slutspil FC HoTiHeTo - Harboøre-Thyborøn IF 1 - Ringkøbing IF - Houlind EL 5 - RLK - Mejdal Halgaard 2 - SHN Ulfborg - Harboøre-Thyborøn IF 2
U13 drenge B/C - spilledag søndag
Pulje 1 Måbjerg Drengene - FC HoTiHeTo - Lemvig GF - SHN/Ulfborg
Pulje 2 Spar Borbjerg - Team Salling Group - Mejrup GU - Ringkøbing IF 2
B slutspil Team Salling Group - FC HoTiHeTo - Lemvig GF - Mejrup GU
C slutspil Spar Borbjerg - Måbjerg Drengene - Ringkøbing IF 2 - SHN/Ulfborg
U13 drenge A - spilledag søndag
Pulje 1 Fremad Drengene - Team netIP /LA Travel 1 - skibutikken.dk - Sydthy Autoværksted
Pulje 2 Ringkøbing IF 1 - Sportmaster Vejle - Team Struer Drengene - Team netIP /LA Travel 2
A slutspil Fremad Drengene - Ringkøbing IF 1 - Sportmaster Vejle - Team netIP /LA Travel 1 - skibutikken.dk - Sydthy Autoværksted - Team Struer Drengene - Team netIP /LA Travel 2
U14/U15 piger - spilledag torsdag
Pulje 1 Mejrup u-14 - Niko og de flyvende rensdyr - Mejdal/Halgård - RLK 2
Pulje 2 Mejrup - RLK 1 - Ringkøbing IF - Spjald If
A slutspil Mejrup - Spjald If - Niko og de flyvende rensdyr - RLK 2
B slutspil RLK 1 - Mejrup u-14 - Ringkøbing IF - Mejdal/Halgård
U14 drenge - spilledag fredag
Pulje 1 RSU-Ringkøbing - LGF1 - TIM/HEE - Team Y
Pulje 2 LGF 2 - HB Boys - Team Madsen Optik - RIF 1
Pulje 3 Fremad FC - Team Tang Biler - Sportigan Ringkøbing - Sills Drenge
A mellemrunde 1 LGF1 - Team Madsen Optik
A mellemrunde 2 Fremad FC - RIF 1
A mellemrunde 3 Team Y - Sportigan Ringkøbing
B mellemrunde 1 RSU-Ringkøbing - HB Boys
B mellemrunde 2 LGF 2 - Team Tang Biler
B mellemrunde 3 TIM/HEE - Sills Drenge
A finalerunde Team Madsen Optik - RIF 1 - Sportigan Ringkøbing
B finalerunde HB Boys - Team Tang Biler - Sills Drenge
U15 drenge - spilledag lørdag
Pulje 1 Murer+Tømrer Jensen//Jensen - Hammel's drenge - HM Service Thyborøn - Team AIF/KKIK
Pulje 2 De Hvide Ulve - Fusionsport Holstebro - Team Plus El - SPORT DIREKT SKJERN
Pulje 3 Herning Fremad - DinLumm FC - Sport24 Holstebro - Feriepartner Vejlby Klit
A mellemrunde 1 Fusionsport Holstebro - HM Service Thyborøn
A mellemrunde 2 De Hvide Ulve - Sport24 Holstebro
A mellemrunde 3 Herning Fremad - Team AIF/KKIK
B mellemrunde 1 Murer+Tømrer Jensen//Jensen - Team Plus El
B mellemrunde 2 SPORT DIREKT SKJERN - Feriepartner Vejlby Klit
B mellemrunde 3 DinLumm FC - Hammel's drenge
A finalerunde De Hvide Ulve - Herning Fremad - HM Service Thyborøn
B finalerunde Murer+Tømrer Jensen//Jensen - DinLumm FC - Feriepartner Vejlby Klit
U17 drenge - spilledag søndag
Pulje 1 Bænkevarmerne - Dejbjerg - Maabjerg Allstars - Skinnerupgård - ReeAct
Pulje 2 GMR - Putins Snigskytter - Jyllands vikinger - Ulfborg-Vemb Køreskole - Ransby Tømrerfirma
A slutspil GMR - Jyllands vikinger - Skinnerupgård - ReeAct
B slutspil Bænkevarmerne - Putins Snigskytter - Ulfborg-Vemb Køreskole - Dejbjerg
U18 piger - spilledag søndag
Pulje 1 Team Øller Bøller - Spjald - Hover UIF - Team Hygge Nygge - Lyngs Idrætsefterskole

Til toppen