Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI Midt- & Vestsj. LDM 15m Riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Glumsøegnens Skytteforening
Greve Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Jyderup Skytteforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Sorø Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
133516
Lisbeth Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
133516
Lisbeth Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
123115
Albert Frederik Woller
Glumsøegnens Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
123115
Albert Frederik Woller
Glumsøegnens Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
117411
Josefine Woller
Glumsøegnens Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
117411
Josefine Woller
Glumsøegnens Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Mesterskab
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
129040
Finn Hansen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
129040
Finn Hansen
Ringsted Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
122702
Axel K. Hansen
Ringsted Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
133881
Lucas Thuesen
Ringsted Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
123965
Verner Sørensen
Ringsted Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Mesterskab
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
VÅ1
192.000
192.000
Mesterskab
135181
William Pedersen
Ringsted Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
135181
William Pedersen
Ringsted Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
135490
Gabrielle Jensen
Ringsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
135490
Gabrielle Jensen
Ringsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
134671
Kasper Hansen
Ringsted Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
134671
Kasper Hansen
Ringsted Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
124639
Sarah Ebbensgaard Grunstrup
Greve Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
119003
Kim Christensen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
119003
Kim Christensen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Mesterskab
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
VS2
182.000
182.000
Hovedskydning
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
VS2
179.000
179.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
129723
Victor Bang
Mullerup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
129723
Victor Bang
Mullerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
134809
Taiz Bach Henriksen
Mullerup Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
134809
Taiz Bach Henriksen
Mullerup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
134607
Mathias Wilson
Mullerup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
134607
Mathias Wilson
Mullerup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
135319
Mads Viggo Hansen
Mullerup Skytteforening
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
135319
Mads Viggo Hansen
Mullerup Skytteforening
J2
177.000
177.000
Mesterskab
136733
Lucas Brix
Mullerup Skytteforening
BK4
161.000
161.000
Hovedskydning
136733
Lucas Brix
Mullerup Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
136952
Daniel Wilson
Mullerup Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
136952
Daniel Wilson
Mullerup Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Mesterskab
136954
Nigel Wilson
Mullerup Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
136954
Nigel Wilson
Mullerup Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Mesterskab
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Mesterskab
131464
Danielle Krogshave
Mullerup Skytteforening
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
131464
Danielle Krogshave
Mullerup Skytteforening
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
124639
Sarah Ebbensgaard Grunstrup
Greve Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
123965
Verner Sørensen
Ringsted Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
133881
Lucas Thuesen
Ringsted Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
122702
Axel K. Hansen
Ringsted Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Mesterskab
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
131191
Castor Larsen
Tuse Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
131191
Castor Larsen
Tuse Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
136303
Joey Larsen
Tuse Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
136303
Joey Larsen
Tuse Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
57183
Rikke Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
57183
Rikke Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
57565
Jane Wester
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
57565
Jane Wester
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
57222
Inge Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
57222
Inge Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
136166
Aase Lind
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
136166
Aase Lind
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ3
190.000
190.000
Mesterskab
57564
Jess Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
57564
Jess Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
68823
Lis Jensen
Greve Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
68823
Lis Jensen
Greve Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
126956
Oliver Budtz
Greve Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
126956
Oliver Budtz
Greve Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
127713
Nicklas Nielsen
Tuse Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
127713
Nicklas Nielsen
Tuse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
134504
Asta Møller Munch
Glumsøegnens Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
134504
Asta Møller Munch
Glumsøegnens Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
123940
Mikkel Marqvartsen
Høng Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
123940
Mikkel Marqvartsen
Høng Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
130001
Søren Marqvartsen
Høng Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
130001
Søren Marqvartsen
Høng Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
100147
Kasper Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
103828
John Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
103828
John Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Mesterskab
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
VS1
193.000
193.000
Mesterskab
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
132672
Andrea Lundsberg
Sorø Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
SE2
187.000
187.000
Mesterskab
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
114545
Mikkel Houmølle
Høng Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
119784
Tobias Astrop Paludan
Høng Skytteforening
VÅ2
184.000
184.000
Hovedskydning
119784
Tobias Astrop Paludan
Høng Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
136725
Kasper Sune Larsen
Høng Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
136725
Kasper Sune Larsen
Høng Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
133218
Magnus Jensen
Høng Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
133218
Magnus Jensen
Høng Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
122935
Jeppe Jensen
Høng Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
122935
Jeppe Jensen
Høng Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
131844
Sebastian Nielsen
Høng Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
131844
Sebastian Nielsen
Høng Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
136947
Frederik Anthoni
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
136947
Frederik Anthoni
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
172.000
172.000
Mesterskab
135956
Jakob Steen Hansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
135956
Jakob Steen Hansen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
131877
Jannick Pedersen
Glumsøegnens Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
131877
Jannick Pedersen
Glumsøegnens Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
108564
Gustav Andersen
Tuse Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
108564
Gustav Andersen
Tuse Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
136073
Magnus Lindegaard Davidsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
136073
Magnus Lindegaard Davidsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
197.000
197.000
Mesterskab
135970
Alfred Nicolaisen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
135970
Alfred Nicolaisen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
132672
Andrea Lundsberg
Sorø Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
VS1
190.000
190.000
Hovedskydning
137109
Gustav Blumensaat Bendixen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
137109
Gustav Blumensaat Bendixen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
124252
Sebastian Larsen
Høng Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
124252
Sebastian Larsen
Høng Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
109090
Kristian Larsen
Høng Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
111739
Josefine Amalie Hansen
Høng Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
111739
Josefine Amalie Hansen
Høng Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
80735
Vivi Nielsen
Svinninge Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
80735
Vivi Nielsen
Svinninge Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Mesterskab
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
198.000
198.000
Mesterskab
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
198.000
198.000
Mesterskab
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
134385
Silas Rosenkvist Bladt
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
134385
Silas Rosenkvist Bladt
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
131921
Gustav Axel Smith Larsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
131921
Gustav Axel Smith Larsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
126196
Frederikke Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
126196
Frederikke Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
136519
Philip Haugaard
Korsør Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
136519
Philip Haugaard
Korsør Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
137333
Emil Birch
Korsør Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
137333
Emil Birch
Korsør Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
136195
Benjamin Jensen
Korsør Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
136195
Benjamin Jensen
Korsør Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
127693
Magnus Houkjær
Korsør Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
127693
Magnus Houkjær
Korsør Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
136708
Amanda Kristensen
Korsør Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
136708
Amanda Kristensen
Korsør Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
131950
Martin Henriksen
Korsør Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
131950
Martin Henriksen
Korsør Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
VS1
189.000
189.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
VS1
190.000
190.000
Mesterskab
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
127834
Kim Wichmann
Høng Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Mesterskab
129046
John Schou Hansen
Jyderup Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
129046
John Schou Hansen
Jyderup Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
131881
Jens Petersen
Jyderup Skytteforening
VÅ3
197.000
197.000
Hovedskydning
131881
Jens Petersen
Jyderup Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Mesterskab
131795
Johanna Petersen
Jyderup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
131795
Johanna Petersen
Jyderup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
138078
Ketil Raun
Jyderup Skytteforening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
138078
Ketil Raun
Jyderup Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
138047
Bertram Raun
Jyderup Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
138047
Bertram Raun
Jyderup Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
138048
Malthe Raun
Jyderup Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
138048
Malthe Raun
Jyderup Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
136301
Gustav Eriksen
Tuse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
136301
Gustav Eriksen
Tuse Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
68206
Allan Holmbach Engelbrecht
Ballerup Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
68206
Allan Holmbach Engelbrecht
Ballerup Skytteforening
VÅ3
198.000
198.000
Mesterskab
137534
Magnus K Toft
Jyderup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
137534
Magnus K Toft
Jyderup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
138046
Sten Kronhøj Larsen
Jyderup Skytteforening
VS3
175.000
175.000
Hovedskydning
138046
Sten Kronhøj Larsen
Jyderup Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
136860
Asger Truong Hansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
136860
Asger Truong Hansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
198.000
198.000
Mesterskab
134480
William Fritz Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
134480
William Fritz Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
189.000
189.000
Mesterskab
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
134479
Rebekka Maria Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
134479
Rebekka Maria Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
183.000
183.000
Hovedskydning
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
181.000
181.000
Mesterskab
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
170.000
170.000
Hovedskydning
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
163.000
163.000
Mesterskab
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS2
182.000
182.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS2
183.000
183.000
Mesterskab
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
123336
Jeppe Neergaard
Korsør Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
123336
Jeppe Neergaard
Korsør Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
137724
Lars Torp
Høng Skytteforening
VÅ3
184.000
184.000
Hovedskydning
137724
Lars Torp
Høng Skytteforening
VÅ3
178.000
178.000
Mesterskab
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
179.000
179.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
186.000
186.000
Mesterskab
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
191.000
191.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
188.000
188.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS2
192.000
192.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS2
193.000
193.000
Mesterskab
72604
Sofia Kildebæk Christensen
Høng Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
72604
Sofia Kildebæk Christensen
Høng Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS2
187.000
187.000
Mesterskab
132755
Luca Kristoffersen
Tuse Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
132755
Luca Kristoffersen
Tuse Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
128031
Tom Schjødt Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
128031
Tom Schjødt Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
131033
Frida Rasmussen
Greve Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
131033
Frida Rasmussen
Greve Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
137530
Emily Montt Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
137530
Emily Montt Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
Til toppen