Nordea Cup i Ringkøbing 2019

Stævne

Stævne: Nordea Cup i Ringkøbing 2019
Stævneansvarlige
Kurt Jensen Tlf: 97323367 / 40994029

Række / Puljeoversigt

U7 drenge
Pulje 1 HB1 - Rindum 3 - Rindum 2 - Ringkøbing 1 - Bork FK
Pulje 2 Rindum 4 - Rindum 1 - KLG - Lemvig GF - Ringkøbing 2
A slutspil HB1 - Rindum 3 - Rindum 1 - KLG
B slutspil Rindum 4 - Rindum 2 - Ringkøbing 1 - Lemvig GF
U8 drenge A
Pulje 1 Rindum SU 1 - FC Balle - Ringkøbing IF 1 - Team Tang Biler
A slutspil Rindum SU 1 - FC Balle - Ringkøbing IF 1 - Team Tang Biler
U8 drenge B/C
Pulje 1 Team BANNOT - Rindum SU 2 - Skive IK Resen - Ringkøbing IF - Ulfborg - Rindum SU 3 - Skjern
U9 Drenge B/C
Pulje 1 Skjern GF - Vildbjerg SF - Rindum SU 1 - Vinding UIF - Sønderris SK - Rindum SU 2
B finalerunde Skjern GF - Rindum SU 1 - Rindum SU 2
C finalerunde Vildbjerg SF - Vinding UIF - Sønderris SK
U10 drenge A
Pulje 1 Vildbjerg 1 - Ringkøbing IF - F.C Powerhosting
U10 drenge B/C
Pulje 2 Vildbjerg 3 - SLGU - Vinding UIF 1 - Ringkøbing IF 2
Pulje 1 Ulfborg IF - Rindum SU - Ringkøbing IF 3 - Vildbjerg 2 - Vinding UIF 2
B slutspil Vildbjerg 3 - Ulfborg IF - SLGU - Vildbjerg 2
C slutspil Rindum SU - Ringkøbing IF 3 - Vinding UIF 1 - Ringkøbing IF 2
U11 drenge B/C
Pulje 1 Vinding UIF - Blåbjerg fodbold 1 - Mejdal Halgård 1 - SLGU 2
Pulje 2 Lemvig GF 1 - Thisted FC - Blåbjerg fodbold 2 - Team XC
Pulje 3 Mejdal Halgård 2 - SLGU 1 - Lemvig GF 2 - Team X Pro
B mellemrunde 1 SLGU 1 - Mejdal Halgård 1
B mellemrunde 2 Lemvig GF 1 - SLGU 2
B mellemrunde 3 Lemvig GF 2 - Team XC
C mellemrunde 1 Vinding UIF - Mejdal Halgård 2
C mellemrunde 2 Blåbjerg fodbold 1 - Thisted FC
C mellemrunde 3 Blåbjerg fodbold 2 - Team X Pro
B finalerunde Lemvig GF 1 - Mejdal Halgård 1 - Lemvig GF 2
C finalerunde Mejdal Halgård 2 - Blåbjerg fodbold 1 - Team X Pro
U12 drenge A
Pulje 1 Team Plus El - Skjern Bank - LSA - HOULIND EL - ØSB
A slutspil Team Plus El - Skjern Bank - LSA - HOULIND EL
U12 drenge B
Pulje 1 Team Videbæk - RIF U11 - Mejdal-Halgård - Ringkøbing IF 1
B slutspil Team Videbæk - RIF U11 - Mejdal-Halgård - Ringkøbing IF 1
U12 drenge C
Pulje 1 Bork FK - Ringkøbing IF 2 - SHN/Ulfborg - GNIF
C slutspil Bork FK - Ringkøbing IF 2 - SHN/Ulfborg - GNIF
U13 drenge A
Pulje 1 Ringkøbing IF 1 - Skjern 1 - Team Netip/LA Travel - Mac Rindum - Friplads
A slutspil - - - - - -
U13 drenge B/C
Pulje 2 Ringkøbing IF 2 - Skjern 3 - Team Salling Group - A og alle hans damer
Pulje 1 Linde Boldklub - Team Struer Drengene - Ringkøbing IF 3 - Skjern 2 - Skjern 4
B slutspil Skjern 3 - Team Salling Group - Team Struer Drengene - Skjern 2
C slutspil Ringkøbing IF 2 - A og alle hans damer - Linde Boldklub - Skjern 4
U14 drenge A
Pulje 1 Thisted FC - presidents - Team Hübsch - Team Madsen Optik - RIF 1 - Team Tang Biler - Sportigan Ringkøbing
Slutspil Thisted FC - presidents - Team Hübsch - RIF 1 - Sportigan Ringkøbing
U15 drenge A
Pulje 1 HM Service Thyborøn - Sport Direct SKJERN - Tømrer+Murer Jensen//Jensen - Fars Frikadunser - Ringkøbing IF
A slutspil HM Service Thyborøn - Sport Direct SKJERN - Fars Frikadunser - Ringkøbing IF
U15 drenge B/C
Pulje 1 Team Plus El - HTS - Fusionsport Holstebro - Skive IF
B slutspil Team Plus El - HTS - Fusionsport Holstebro - Skive IF
U17 drenge
Pulje 1 Maabjerg Allstars - Lemvig GF - RIF Ballers

Til toppen