DGI Fyn Holdturnering Vinter 2018-19 Runde B (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
45123 Klaus Elian Lunde Sg&I V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 255.0 255.0 Mesterskab
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I V1H2 266.0 266.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I V1H2 269.0 269.0 Mesterskab
46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I V1H2 267.0 267.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I V2H2 266.0 266.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H2 233.0 233.0 Hovedskydning
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I V2H2 232.0 232.0 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I V2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
49399 Benni Hofmann Hansen Vissenbjerg Skytteforening V1H2 257.0 257.0 Hovedskydning
49399 Benni Hofmann Hansen Vissenbjerg Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Mesterskab
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 245.0 245.0 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 243.0 243.0 Mesterskab
93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 250.0 250.0 Hovedskydning
93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 241.0 241.0 Mesterskab
52669 Anette Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening V1H4 215.0 215.0 Hovedskydning
91018 Mikal Johnson Otterup Skytteforening V1H4 199.0 199.0 Hovedskydning
91018 Mikal Johnson Otterup Skytteforening V1H4 214.0 214.0 Mesterskab
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening V1H3 259.0 259.0 Hovedskydning
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening V1H3 252.0 252.0 Mesterskab
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening V1H3 243.0 243.0 Hovedskydning
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening V1H3 239.0 239.0 Mesterskab
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening V1H3 233.0 233.0 Mesterskab
49280 Leif Frederiksen Vissenbjerg Skytteforening V1H2 256.0 256.0 Hovedskydning
51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
51847 Allan F. Deleuran Vissenbjerg Skytteforening V1H2 250.0 250.0 Hovedskydning
45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I V1H1 271.0 271.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 285.0 285.0 Hovedskydning
46786 Flemming T.Hansen Vissenbjerg Skytteforening S2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening S2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
133187 Ken Malling-Larsen Nyborg Skytteforening V2H2 204.0 204.0 Hovedskydning
46018 Hans Lindenborg Nyborg Skytteforening S2H2 224.0 224.0 Hovedskydning
125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening S2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening V2H1 200.0 200.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening S2H1 258.0 258.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening S2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening V2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening V2H2 244.0 244.0 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Nyborg Skytteforening V2H2 236.0 236.0 Hovedskydning
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening V2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening V2H1 241.0 241.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H4 249.0 249.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H2 254.0 254.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening V1H2 253.0 253.0 Hovedskydning
51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening V1H2 278.0 278.0 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening V1H1 280.0 280.0 Hovedskydning
51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening V1H2 276.0 276.0 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening V1H1 261.0 261.0 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening V1H2 278.0 278.0 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening V1H1 272.0 272.0 Hovedskydning
99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening S2H1 253.0 253.0 Hovedskydning
47713 Arne Jørgensen Faaborg Skytteforening S2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds V1H4 236.0 236.0 Hovedskydning
135905 Mike Vous Rudkøbing Skyttekreds V2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
99573 Jonas Andersen Rudkøbing Skyttekreds V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
64636 Ole Nielsen Rudkøbing Skyttekreds S2H2 247.0 247.0 Hovedskydning

Til toppen