DGI Storstrømmen LDM Luft Riffel og pistol (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening VS2 189.0 189.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
136745 Birk P. Klittum Damsholte Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
136745 Birk P. Klittum Damsholte Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 190.0 190.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS3 187.0 187.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening VS3 189.0 189.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening VS3 189.0 189.0 Mesterskab
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening SE2 199.0 199.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 198.0 198.0 Mesterskab
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 193.0 193.0 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening VS2 184.0 184.0 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
136570 Oliver Erbs Tingsted Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
136570 Oliver Erbs Tingsted Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
137326 Maguns Olsen Tingsted Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
137326 Maguns Olsen Tingsted Skytteforening BK3 172.0 172.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
56025 Hans Nielsen Næstved Skytteforening SE2 176.0 176.0 Hovedskydning
56025 Hans Nielsen Næstved Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
55866 Mogens Kristiansen Næstved Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
55866 Mogens Kristiansen Næstved Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 188.0 188.0 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 187.0 187.0 Mesterskab
125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
125518 Maria S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
125518 Maria S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
123968 Katja S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
123968 Katja S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 178.0 178.0 Mesterskab
55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening VS3 161.0 161.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
105105 Saadia Bruun Tingsted Skytteforening BK3 143.0 143.0 Hovedskydning
105105 Saadia Bruun Tingsted Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS2 192.0 192.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 155.0 155.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 161.0 161.0 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
121288 Magnus Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab

Til toppen