LDM Sydøstjylland 2019 - riffel og pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Mesterskab
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H1 255.0 255.0 Mesterskab
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening S2H1 280.0 280.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening S2H1 261.0 261.0 Mesterskab
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter V1H1 276.0 276.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter V2H1 240.0 240.0 Hovedskydning
35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening V1H3 267.0 267.0 Mesterskab
123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds V1H3 271.0 271.0 Hovedskydning
123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds V1H3 244.0 244.0 Mesterskab
137854 Bo Michael Stentoft Vejle Skytteforening S2H2 212.0 212.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening V2H2 265.0 265.0 Hovedskydning
35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening V1H2 275.0 275.0 Hovedskydning
35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening V1H2 265.0 265.0 Mesterskab
114805 Svend Brixen Klejs-Juelsminde Skytteforening FRI 249.0 249.0 Hovedskydning
112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening FRI 241.0 241.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2H1 277.0 277.0 Mesterskab
34970 Karen Hansen Vejle Skytteforening V1H3 269.0 269.0 Mesterskab
134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H2 253.0 253.0 Mesterskab
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening S2H1 252.0 252.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter V2H1 251.0 251.0 Mesterskab
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter V1H1 271.0 271.0 Mesterskab
34292 Klaus Engebæk Billund-Vorbasse Skytteforening V1H1 263.0 263.0 Mesterskab
34292 Klaus Engebæk Billund-Vorbasse Skytteforening V1H1 263.0 263.0 Hovedskydning
34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening V1H3 259.0 259.0 Mesterskab
34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening V1H3 253.0 253.0 Hovedskydning
88940 Ronny Lyngsøe Billund-Vorbasse Skytteforening V2H1 256.0 256.0 Mesterskab
88940 Ronny Lyngsøe Billund-Vorbasse Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
34304 Jørgen Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening V1H2 251.0 251.0 Mesterskab
34304 Jørgen Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening V1H2 249.0 249.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H1 265.0 265.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H1 255.0 255.0 Mesterskab
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H1 244.0 244.0 Hovedskydning
134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
34970 Karen Hansen Vejle Skytteforening V1H3 261.0 261.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening V2H2 248.0 248.0 Mesterskab
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening V2H1 248.0 248.0 Mesterskab
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening V2H1 251.0 251.0 Hovedskydning
33828 Jens Jørn Ravn Vejle Skytteforening S2H2 230.0 230.0 Hovedskydning
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening V1H2 281.0 281.0 Mesterskab
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening S2H1 272.0 272.0 Hovedskydning

Til toppen