LDM Sydøstjylland 2019 - riffel og pistol (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening V1H2 284.0 284.0 Mesterskab
35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening V1H2 270.0 270.0 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening S2H 272.0 272.0 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening S2H 268.0 268.0 Mesterskab
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening V2H 271.0 271.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening V2H 274.0 274.0 Mesterskab
33828 Jens Jørn Ravn Vejle Skytteforening S2H 258.0 258.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening V2H 266.0 266.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening V2H 271.0 271.0 Mesterskab
35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening V1H2 270.0 270.0 Hovedskydning
35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Mesterskab
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening S2H 267.0 267.0 Mesterskab
127006 Iben Hald Nørgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2H 268.0 268.0 Hovedskydning
126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening V1H3 270.0 270.0 Hovedskydning
126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening V1H3 257.0 257.0 Mesterskab
73857 Nicolai Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
73857 Nicolai Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening V1H2 268.0 268.0 Mesterskab
35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2H 277.0 277.0 Hovedskydning
34841 Thomas Illum Vejle Skytteforening V1H2 277.0 277.0 Mesterskab
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter V1H2 278.0 278.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening V2H 291.0 291.0 Mesterskab
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening S2H 279.0 279.0 Hovedskydning
134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H 260.0 260.0 Mesterskab
134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H 256.0 256.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H 277.0 277.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening S2H 276.0 276.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H 270.0 270.0 Mesterskab
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H 270.0 270.0 Hovedskydning
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H 272.0 272.0 Mesterskab
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening V2H 270.0 270.0 Hovedskydning
35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening V1H3 278.0 278.0 Mesterskab
34841 Thomas Illum Vejle Skytteforening V1H2 274.0 274.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter V2H 255.0 255.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter V2H 263.0 263.0 Mesterskab
35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter V1H2 285.0 285.0 Mesterskab

Til toppen