3. Hovedkreds Vinterstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
133785 Mathias Vestergaard Holsted Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Mesterskab
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Mesterskab
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 196.0 196.0 Mesterskab
135577 Tobias Ravn Dyrslund Brørup Skyttekreds BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE3 192.0 192.0 Mesterskab
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Mesterskab
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Mesterskab
137294 Caspar Petersen Rødding Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening FRI 183.0 183.0 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
132253 Åge Petersen Rødding Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
136571 Kasper Brodersen Rødding Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
137431 Louise Brodersen Rødding Skytteforening BK4 167.0 167.0 Hovedskydning
136159 Jesper Wijbenga Gørding/Vejrup Skyttekreds BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
136159 Jesper Wijbenga Gørding/Vejrup Skyttekreds BK4 192.0 192.0 Mesterskab
122650 Annika Dall Hansen Rødding Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
40220 Hans Clausen Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
40220 Hans Clausen Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Mesterskab
135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds J2 188.0 188.0 Mesterskab
124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds J2 183.0 183.0 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Mesterskab
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds VÅ3 179.0 179.0 Mesterskab
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
133785 Mathias Vestergaard Holsted Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
137296 Sofus L. Dall Rødding Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
134341 Jonas Aagaard Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
134341 Jonas Aagaard Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
137298 Jette L. Dall Rødding Skytteforening VÅ3 182.0 182.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ3 194.0 194.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ3 194.0 194.0 Mesterskab
135923 Nathaniel Nordmann Cortsen Rødding Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
135923 Nathaniel Nordmann Cortsen Rødding Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
137299 Ole L. Dall Rødding Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Hovedskydning
137606 Ingrid Bangert Rødding Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
135928 Andreas V. Strandridder Rødding Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
135924 Niels Erik Pedersen Rødding Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
132250 Lone Tagesen Holsted Skyttekreds VÅ3 175.0 175.0 Hovedskydning
132250 Lone Tagesen Holsted Skyttekreds VÅ3 181.0 181.0 Mesterskab
127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135686 Viktor Høj Nielsen Gesten Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
125459 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
125459 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
119698 Mads Jacobsen Holsted Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
119698 Mads Jacobsen Holsted Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Mesterskab
128397 Michael Willert Holsted Skyttekreds VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
128397 Michael Willert Holsted Skyttekreds VÅ3 191.0 191.0 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 196.0 196.0 Hovedskydning
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 194.0 194.0 Mesterskab
128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Mesterskab
83047 Pernille Buch Gesten Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 186.0 186.0 Mesterskab
41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen