| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 181/00 181/00 362/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds 160/00 160/00 320/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 200/00
1 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening 200/00
1 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/00
1 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 200/00
5 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 199/00
5 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 199/00
5 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
5 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/00
9 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 198/00
9 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 198/00
9 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 198/00
9 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 198/00
13 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
13 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
15 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
15 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 196/00
17 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 195/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 200/00
1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/00
1 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 200/00
1 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 200/00
1 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/00
6 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 199/00
6 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 199/00
6 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 199/00
6 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 199/00
6 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 199/00
6 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening 199/00
12 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 198/00
12 134317 Jacob Larsen Skive skytteforening 198/00
12 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 198/00
12 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 198/00
16 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 197/00
16 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 197/00
16 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
16 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening 197/00
16 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 197/00
16 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 197/00
22 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 196/00
22 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 196/00
22 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening 196/00
22 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 196/00
22 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 196/00
22 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 196/00
22 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 196/00
22 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 196/00
30 134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening 195/00
30 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 195/00
32 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 194/00
32 105347 Tobias Aagaard Christensen Skive skytteforening 194/00
32 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 194/00
35 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/00
35 118131 Jeppe Risum Aulum Skytteforening 193/00
35 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 193/00
35 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 193/00
35 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening 193/00
35 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening 193/00
35 131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening 193/00
35 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 193/00
35 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 193/00
44 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 192/00
44 125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
44 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds 192/00
44 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 192/00
48 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 190/00
48 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds 190/00
48 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening 190/00
48 124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening 190/00
52 118496 Tobias Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 189/00
52 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
54 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds 188/00
55 127459 Joachim Grund Gjern Skyttekreds 186/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 198/00
2 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
3 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 196/00
3 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 196/00
3 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 196/00
3 130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening 196/00
3 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 196/00
8 132349 Magnus M. Kirk Sejs-Svejbæk Skytteforening 195/00
9 134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 194/00
9 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 194/00
9 114682 Christoffer B. Broch Gjern Skyttekreds 194/00
9 132929 Elise P. Madsen Ulbjerg Skytteforening 194/00
9 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 194/00
9 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 194/00
15 135466 Christian Bøttcher Nielsen Skarrild Idrætsforening 193/00
15 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening 193/00
15 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening 193/00
18 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 192/00
18 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 192/00
18 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 192/00
18 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
18 116552 Arne Rottwitt Skals Skytteforening 192/00
18 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 192/00
18 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 192/00
25 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 191/00
25 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 191/00
25 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening 191/00
25 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening 191/00
25 126953 Mathias Rost Christensen Skals Skytteforening 191/00
30 121428 John Bundgaard Pedersen Silkeborg Skyttekreds 190/00
30 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
30 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds 190/00
30 136335 Sebastian Trudslev Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
30 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 190/00
30 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 190/00
36 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 189/00
36 127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds 189/00
36 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds 189/00
36 134418 Hjalte Lysdal Heinze Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
36 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening 189/00
36 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 189/00
36 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 189/00
36 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 189/00
44 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening 188/00
44 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 188/00
44 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 188/00
44 134416 Laust Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
44 132514 Jeppe Glismand Gjern Skyttekreds 188/00
44 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 188/00
44 135716 Walter Bay Stenbye Karup Skytteforening 188/00
44 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 188/00
44 120085 Peter Majland Møldrup Skytteforening 188/00
44 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening 188/00
54 131463 Gry Madsen Haderup Skytteforening 187/00
54 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 187/00
54 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening 187/00
54 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
54 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 187/00
54 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I 187/00
54 134900 Jonas Fog Nielsen Skive skytteforening 187/00
54 123984 Mathias Middelhede Ikast Skytteforening 187/00
62 135052 Chistoffer Buus Skov Skive skytteforening 186/00
62 132410 Mathias Lægsgaard Søndergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
62 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening 186/00
62 135838 Alexander Lodberg Hesselholt Viborg Skytteforening 186/00
62 134653 Thomas Bach Hougaard Viborg Skytteforening 186/00
62 135777 Felix Moritzen Brander Aulum Skytteforening 186/00
62 136235 Kasper Fogh Ingemann Larsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
69 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro 185/00
69 135941 Edward Kristoffersen Gjern Skyttekreds 185/00
69 129009 Gustav Hyldgaard Gregersen Gjern Skyttekreds 185/00
69 110340 Lasse Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/00
69 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/00
69 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
69 135883 Mikkel Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 185/00
76 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 184/00
76 127186 Casper Meyer Pedersen Arnborg Idrætsforening 184/00
76 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening 184/00
79 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 183/00
79 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 183/00
79 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 183/00
79 122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
83 134829 Tobias Siig Skals Skytteforening 182/00
83 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 182/00
85 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 181/00
85 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
87 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 180/00
87 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00
89 135558 Patrick Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
89 135417 Rasmus Jensen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
91 130098 Søren Christiansen Skals Skytteforening 178/00
92 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 176/00
92 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 176/00
94 129010 Victor Hyldgaard Gregersen Gjern Skyttekreds 174/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening 195/00
1 136508 Nikolaj Beck Pedersen Viborg Skytteforening 195/00
3 137330 Anders Glenstrup Niebuhr Them Skytteforening 192/00
3 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 192/00
5 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening 191/00
5 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening 191/00
5 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 191/00
8 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 190/00
8 135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds 190/00
10 130201 Andreas Hesselbjerg Sørensen Skive skytteforening 189/00
10 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 189/00
10 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 189/00
10 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 189/00
10 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds 189/00
10 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening 189/00
16 135343 Lucas Karup Pedersen Gjern Skyttekreds 188/00
16 134751 Bertram Leth Ulm Silkeborg Skyttekreds 188/00
18 136028 Morgar Enemarke Dam Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
18 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 187/00
20 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 186/00
20 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 186/00
20 135676 Christian Eriksen Møldrup Skytteforening 186/00
23 136239 Oskar Enni Skyttekreds Bjerringbro 185/00
23 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening 185/00
23 135837 Jonas Bjerg Primdal Viborg Skytteforening 185/00
23 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 185/00
27 136271 William Herss Isaksen Viborg Skytteforening 184/00
27 135424 Louie Wulf Lindgaard Them Skytteforening 184/00
27 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 184/00
30 137164 Karl Schlosser Dybvad Them Skytteforening 182/00
30 136551 Mikkel Olesen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
30 135974 Mads Simonsen Kjellerup Skytteforening 182/00
30 134926 Simon Villum Sand Kjellerup Skytteforening 182/00
30 132490 Ludvig R Hansen Skarrild Idrætsforening 182/00
35 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 181/00
35 135416 Jonas Lund Christensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
35 136617 Theresa B. Myrup Skyttekreds Bjerringbro 181/00
35 136193 Thea K. Nielsen Haderup Skytteforening 181/00
39 135073 Jakob Utne Mårtensson Skyttekreds Bjerringbro 180/00
39 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 180/00
41 135865 Kristian Tornvig Hente Arnborg Idrætsforening 179/00
41 135866 Karen Tornvig Hentze Arnborg Idrætsforening 179/00
41 136240 Daniel Enni Skyttekreds Bjerringbro 179/00
41 136052 William Steensgaard Bjerg Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
41 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro 179/00
41 136500 Alexander Lausten Jensen Møldrup Skytteforening 179/00
47 136257 David Cholovskyy Haderup Skytteforening 178/00
47 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 178/00
49 137442 Arseniy Khamaza Ulbjerg Skytteforening 177/00
49 133550 Mathias Munk Kjellerup Skytteforening 177/00
49 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 177/00
49 131059 Marcus K. Pedersen Gjern Skyttekreds 177/00
49 135574 Mathilde Gyrup Gjern Skyttekreds 177/00
49 135575 Oscar Lopez Christensen Gjern Skyttekreds 177/00
55 136599 Vilhelm Brix Gjern Skyttekreds 176/00
55 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 176/00
55 135684 Mathias Bjerregaard Aulum Skytteforening 176/00
55 135415 Rune Asferg Lou Skyttekreds Bjerringbro 176/00
55 135561 Theis Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro 176/00
55 130714 Lasse Rykær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/00
61 134609 Anders Greve Sørensen Skals Skytteforening 175/00
61 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 175/00
63 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening 174/00
63 136002 Mikkel Grøndal Silkeborg Skyttekreds 174/00
63 135503 Martin Winther Viborg Skytteforening 174/00
66 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 173/00
66 135517 Noah Simmersgaard Ikast Skytteforening 173/00
66 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 173/00
69 136117 Mads Madsen Fjends Skytteforening 172/00
69 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 172/00
69 135414 Mads Nedergaard Jensen Skyttekreds Bjerringbro 172/00
69 136574 Josephine Michelsen Gjern Skyttekreds 172/00
73 135776 Lasse Andersen Aulum Skytteforening 170/00
74 132925 Frederik Søndergaard Ikast Skytteforening 166/00
74 137516 Anders Juul Christensen Gjern Skyttekreds 166/00
76 135515 Hugo Webster Lund Ikast Skytteforening 161/00
77 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 157/00
78 134942 Cody Christophersen Ikast Skytteforening 152/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/00
1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/00
1 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 200/00
1 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 200/00
5 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
5 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 199/00
5 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/00
8 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 198/00
8 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 198/00
8 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 198/00
11 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 197/00
11 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 197/00
13 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 199/00
2 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 198/00
2 119956 Gustav Nygaard Andresen Them Skytteforening 198/00
2 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/00
5 123109 Kasper Nielsen Them Skytteforening 197/00
5 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
5 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 197/00
8 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 196/00
8 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 196/00
10 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 195/00
10 122494 Jan Dissing Madsen Skive skytteforening 195/00
10 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds 195/00
13 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 194/00
13 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 194/00
15 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 193/00
15 119961 Magnus Hjorth Marcussen Them Skytteforening 193/00
15 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 193/00
15 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening 193/00
15 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
15 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
21 135565 Jwan Kamal Rasoulo Skyttekreds Bjerringbro 192/00
21 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 192/00
23 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
24 117386 Max Dahl Hem Skytteforening 189/00
25 132437 Emil Germandsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
25 117031 Mads Rost Christensen Skals Skytteforening 186/00
27 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 185/00
28 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 184/00
29 127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
30 113144 Kasper Møller Gjern Skyttekreds 181/00
30 116895 Victor Appel Kjellerup Skytteforening 181/00
30 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 181/00
30 130750 Niklas T. Nielsen Hem Skytteforening 181/00
34 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening 178/00
35 118447 Alexander Bach Vugs Gjern Skyttekreds 176/00
36 132409 Maksim Bech Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 174/00
37 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro 172/00

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 199/00
1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/00
3 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/00
3 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 195/00
5 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 194/00
5 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 194/00
5 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 194/00
8 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 192/00
9 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 191/00
9 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 191/00
9 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 191/00
9 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 195/00
2 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 191/00
3 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 188/00
3 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 188/00
3 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 188/00
3 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 188/00
7 84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening 187/00
7 31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening 187/00
7 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 187/00
7 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 187/00
7 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 187/00
7 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 187/00
7 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
7 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 187/00
15 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
15 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 186/00
17 28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening 185/00
18 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 182/00
19 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 178/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 136051 Martin Steengaard Bjerg Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
1 136582 Johan Bjarkhamar Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
3 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 187/00
4 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 185/00
5 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening 184/00
6 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
6 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 183/00
6 92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening 183/00
6 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 183/00
10 136605 Oliver Bomholt Broch Gjern Skyttekreds 182/00
11 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 181/00
12 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 180/00
12 127456 Jesper Larsen Gjern Skyttekreds 180/00
12 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/00
12 82711 Louise Olesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/00
12 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening 180/00
12 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 180/00
12 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 180/00
19 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 179/00
19 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening 179/00
21 136049 Tommy Christensen Skarrild Idrætsforening 178/00
21 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening 178/00
23 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 177/00
23 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 177/00
25 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 176/00
25 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 176/00
27 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 175/00
27 22546 Jan Mikkelsen Them Skytteforening 175/00
27 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening 175/00
30 136336 Mette Kofoed Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 174/00
30 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 174/00
32 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 172/00
33 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 171/00
34 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening 169/00
35 137515 Rene Bach Christensen Gjern Skyttekreds 168/00
36 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 167/00
37 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 165/00
37 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening 165/00
37 135312 Jens Jakobsen Skals Skytteforening 165/00
40 21999 Henrik S. Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 164/00
40 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening 164/00
42 135816 Peter Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 160/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/00
1 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 200/00
1 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 200/00
1 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 200/00
1 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 200/00
6 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 199/00
6 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 199/00
6 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening 199/00
6 19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening 199/00
6 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 199/00
6 108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening 199/00
6 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
6 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
6 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
15 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 198/00
16 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 197/00
16 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening 197/00
16 119163 Mette Riishede Pedersen Them Skytteforening 197/00
19 105346 Claus Thomsen Skive skytteforening 196/00
20 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 195/00
21 84485 Therese Andersen Kjellerup Skytteforening 193/00
22 127772 Peter E. Nielsen Gjern Skyttekreds 189/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 198/00
2 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 197/00
2 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
2 89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening 197/00
5 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 196/00
5 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
5 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 196/00
8 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 195/00
8 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 195/00
8 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 195/00
11 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 194/00
11 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening 194/00
11 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 194/00
11 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 194/00
11 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 194/00
11 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 194/00
17 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 193/00
17 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening 193/00
19 124779 Bo Hagen Jensen Them Skytteforening 192/00
19 79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening 192/00
19 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
22 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 191/00
22 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
24 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 190/00
25 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
26 112905 Claus Alling Dam Haderup Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 134558 Søren Sørensen Skive skytteforening 197/00
2 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 194/00
3 122493 Line Johansen Skive skytteforening 193/00
3 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 193/00
3 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 193/00
6 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
6 135109 Michelle Mariager Jakobsen Skals Skytteforening 192/00
8 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 191/00
8 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds 191/00
10 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening 190/00
11 135940 Jens Peder Kristoffersen Gjern Skyttekreds 189/00
11 135560 Jimmy Jesper Lødsen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
11 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 189/00
11 120907 Helga Glud Karup Skytteforening 189/00
11 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 189/00
11 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 189/00
17 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 188/00
17 118015 Jane Vinding Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
17 122332 Anette Hassing Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
17 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening 188/00
21 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening 187/00
21 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening 187/00
23 127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
23 135218 Ole Glud Mortensen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
23 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 186/00
23 136086 Vitaliy Cholovskyy Haderup Skytteforening 186/00
23 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening 186/00
23 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 186/00
23 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/00
30 130511 Sabrina Albert Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
31 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
31 107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
31 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I 184/00
34 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
34 135599 Mogens Sund Olesen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
36 135600 Martin Madsen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
36 130947 Thomas Hyldgaard Gjern Skyttekreds 181/00
36 113145 Morten Steen Møller Gjern Skyttekreds 181/00
36 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds 181/00
36 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 181/00
41 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00
42 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 179/00
43 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 177/00
43 128288 Lars Christensen Gjern Skyttekreds 177/00
43 136598 Allan Brix Gjern Skyttekreds 177/00
46 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds 160/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/00
1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/00
3 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 199/00
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 199/00
5 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 198/00
5 27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening 198/00
5 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/00
8 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 197/00
8 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 197/00
10 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 196/00
10 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 196/00
10 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 196/00
10 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 196/00
14 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 195/00
14 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 195/00
14 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 195/00
14 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 195/00
18 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 197/00
2 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
2 22559 Ivan Nielsen Silkeborg Skyttekreds 196/00
4 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling 195/00
4 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 195/00
4 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 195/00
7 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 194/00
8 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 193/00
9 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds 192/00
9 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 192/00
9 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening 192/00
9 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening 192/00
9 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening 192/00
14 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
14 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 191/00
16 21881 Jens Kjær Them Skytteforening 190/00
16 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 190/00
16 98424 Torben Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro 190/00
16 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening 190/00
20 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening 189/00
20 27380 Harald Jensen Skive skytteforening 189/00
22 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
23 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 134726 Jens-Anker Rasch Karup Skytteforening 195/00
2 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
3 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 193/00
3 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 193/00
5 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
5 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
5 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 191/00
5 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening 191/00
9 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 190/00
9 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 190/00
9 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
9 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening 190/00
9 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 190/00
14 32911 Anna Lise Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
14 19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
14 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds 189/00
17 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
17 31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening 188/00
17 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
17 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
17 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 188/00
22 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 187/00
22 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
22 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
25 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 186/00
26 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
26 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
26 27998 Inga Jensen Skive skytteforening 185/00
26 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds 185/00
30 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 184/00
30 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds 184/00
30 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening 184/00
30 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
30 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 184/00
35 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
36 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling 182/00
37 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
37 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
37 98425 Inge Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro 181/00
40 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00
40 133888 Herdis Have Them Skytteforening 180/00
40 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
43 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
43 113403 Finn Poulsen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
45 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling 170/00
46 109749 Bertel Langhoff Tjørring IF Skytteafdeling 168/00
46 111197 Ole Andersen Tjørring IF Skytteafdeling 168/00
48 136613 Kent Schmidt Andersen Tjørring IF Skytteafdeling 165/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 200/00
2 31334 Hans Erik Dörr Kjellerup Skytteforening 199/00
3 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 198/00
3 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/00
5 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/00
5 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 197/00
5 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 197/00
5 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 197/00
5 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 197/00
10 135758 Ib Kristensen Møldrup Skytteforening 196/00
10 132726 Diana Johannesen Viborg Skytteforening 196/00
10 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 196/00
10 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
10 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 196/00
15 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 195/00
15 135412 Steffen Dannemann Heerwagen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
15 122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening 195/00
15 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
15 134417 Trine Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 195/00
15 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening 195/00
15 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 195/00
22 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 194/00
22 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening 194/00
22 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 194/00
22 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 194/00
22 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 194/00
22 122599 Carl Erik Christensen Kjellerup Skytteforening 194/00
22 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 194/00
22 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 194/00
30 122841 Karin Mogensen Møldrup Skytteforening 193/00
30 122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
30 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
30 123501 Bente Carne PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 193/00
34 32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening 192/00
34 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 192/00
34 123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening 192/00
34 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
34 134943 Alexander Jørgensen Ikast Skytteforening 192/00
34 122836 Kirsten Sørensen Møldrup Skytteforening 192/00
34 113823 Svend Møller Møldrup Skytteforening 192/00
41 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
41 122853 Bent Skovbo Andersen Møldrup Skytteforening 191/00
41 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening 191/00
41 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
41 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 191/00
41 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 191/00
41 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 191/00
41 127501 Villy Christensen Møldrup Skytteforening 191/00
49 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 190/00
49 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening 190/00
49 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening 190/00
49 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 190/00
49 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
49 116479 Martin Kramer Ikast Skytteforening 190/00
49 133536 Jesper Bruun Olsen Ikast Skytteforening 190/00
56 135563 Kasja Ørbæk Jensen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
56 12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening 189/00
56 122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening 189/00
59 137295 Knud Andersen Møldrup Skytteforening 188/00
59 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 188/00
59 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
59 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 188/00
59 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 188/00
59 122847 Inger Munkholm Nielsen Møldrup Skytteforening 188/00
59 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
59 135946 Karl Johan Andreasen Kjellerup Skytteforening 188/00
59 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 188/00
68 122855 Emil Faurholt Møldrup Skytteforening 187/00
68 122858 Erik Bach Møldrup Skytteforening 187/00
68 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 187/00
68 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
68 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
68 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
68 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 187/00
75 135757 Bjarne Larsen Møldrup Skytteforening 186/00
75 123502 Pauli Johansen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 186/00
75 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 186/00
78 122842 Georg Mogensen Møldrup Skytteforening 185/00
78 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 185/00
78 135562 Nikolai Ørbæk Jensen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
78 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 185/00
78 122385 Søren Peter Therkildsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
78 122664 Edmund Madsen Viborg Skytteforening 185/00
84 122378 Jens-Ole Dalsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
84 122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening 184/00
86 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
86 122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening 182/00
88 32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening 181/00
88 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
88 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
91 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
92 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 179/00
93 97098 Kjeld Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening 178/00
94 19301 Tonny Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 177/00
94 122846 Leif Nielsen Møldrup Skytteforening 177/00
96 122851 Aage Bach Møldrup Skytteforening 175/00
96 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 175/00
98 122691 Jørgen Albrektsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 174/00
99 136559 Esper Buhl Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 168/00

Til toppen