Hyggeturnering 3. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
18356 Erling B Jacobsen Randers Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
18053 Leif Jensen Randers Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
106337 Kim Bønsdorff Munkholm Grenå Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
131338 Kresten S V Skaarup Århus Riffelskytte klub BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub J2 196.0 196.0 Hovedskydning
26192 Birgit Just Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE2 175.0 175.0 Hovedskydning
128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening VS3 174.0 174.0 Hovedskydning
133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
90277 Gitte Holm Samsø Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
98179 Anders Holdt Christensen Samsø Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
129846 Thomas Wagner Lyngby Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds J1 196.0 196.0 Hovedskydning
129845 Tommy Jensen Lyngby Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
115017 René Olsen Lyngby Skyttekreds FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen