Landsdelsskydning 15 meter 2019 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening VS1 185.0 185.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds VS2 195.0 195.0 Mesterskab
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VS3 178.0 178.0 Mesterskab
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Mesterskab
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VS3 180.0 180.0 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS2 184.0 184.0 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 184.0 184.0 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen