Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
123230
Keven Axel Sørensen
Viborg Skytteforening
200/00
1
126481
Lau Valsgaard Sørensen
Viborg Skytteforening
200/00
1
121236
Mads Friis Kriegbaum
Viborg Skytteforening
200/00
1
109629
Dylan Svendsen
Arnborg Idrætsforening
200/00
1
129387
Christoph Viller
Karup Skytteforening
200/00
6
199/00
6
107633
Victor Agerskov Münster
Them Skytteforening
199/00
6
130963
Emma Lund Bonde
Them Skytteforening
199/00
6
120749
Lucas Q. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/00
6
127135
Ina Cecilie Frederiksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/00
11
117858
Christian Abildgaard
Viborg Skytteforening
198/00
12
127846
Mikkel Bøndergård
Skarrild Idrætsforening
197/00
12
117658
Victoria Knudsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/00
12
119480
Magnus Buk Henriksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
197/00
12
127773
Marcus Antonsen
Gjern Skyttekreds
197/00
12
131603
Theis Possekel
Karup Skytteforening
197/00
17
135995
Lærke Søndergaard
Skive skytteforening
196/00
18
111077
Lucas Højmark
Aulum Skytteforening
195/00
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
117830
Casper Johansen
Skive skytteforening
200/00
1
116303
Jakob Falk Pedersen
Karup Skytteforening
200/00
3
135834
Josefine Søby Johnsen
Viborg Skytteforening
199/00
3
123656
Valdemar Langkilde
Viborg Skytteforening
199/00
3
121234
Oliver Falkenberg Petersen
Viborg Skytteforening
199/00
3
134501
Mathias Sølvberg
Viborg Skytteforening
199/00
3
131379
Andreas Rytter Bengtsson
Them Skytteforening
199/00
3
131717
Matilde Engel Thomsen
Them Skytteforening
199/00
3
124164
Sarah Hamborg Sørensen
Arnborg Idrætsforening
199/00
10
130257
Anton Abildgaard
Viborg Skytteforening
198/00
10
126974
Emily Ulberg Poulsen
Viborg Skytteforening
198/00
10
131017
Malou Brorson
Viborg Skytteforening
198/00
10
123101
Viktor Bæk
Them Skytteforening
198/00
10
133795
Laura Holm Jensen
Kjellerup Skytteforening
198/00
10
131282
Tobias Iversen
Skive skytteforening
198/00
10
131381
Trine Stensgaard
Arnborg Idrætsforening
198/00
17
134500
Laura Friis Kriegbaum
Viborg Skytteforening
197/00
17
135502
Asger Brunbjerg Bech
Viborg Skytteforening
197/00
17
136508
Nikolaj Beck Pedersen
Viborg Skytteforening
197/00
17
197/00
17
133796
Tobias Rude Jensen
Kjellerup Skytteforening
197/00
17
131280
Christian E. Andersen
Skive skytteforening
197/00
17
129271
Mikkel Toft Christensen
Fjends Skytteforening
197/00
17
127200
Johan Gyrup
Gjern Skyttekreds
197/00
25
128758
Marc Nielsen
Viborg Skytteforening
196/00
25
196/00
25
130416
Mie Møller
Skals Skytteforening
196/00
25
130748
Gustav Gregers Krogh
Hem Skytteforening
196/00
25
122764
Rasmus Glud
Karup Skytteforening
196/00
30
134502
Frederik Sølvberg
Viborg Skytteforening
195/00
30
120929
Tobias Godske Højgaard
Viborg Skytteforening
195/00
30
136694
Annabelle Janner Borved
Viborg Skytteforening
195/00
30
122524
Rune Højgaard
Skals Skytteforening
195/00
30
119959
Jens Husted Birk
Them Skytteforening
195/00
30
130755
Marcus T. Sørensen
Hem Skytteforening
195/00
30
102406
Ole Borch Buhl
Skarrild Idrætsforening
195/00
37
134506
Nicolai Sølvberg
Viborg Skytteforening
194/00
37
134871
Benjamin Kronborg
Karup Skytteforening
194/00
39
126886
Laurits Pinnerup
Hem Skytteforening
193/00
40
135346
Maja Elise Germansen Held
Knudstrup Skyttekreds
192/00
40
124643
Mikkel Lausen
Skals Skytteforening
192/00
40
129954
Magnus Sundstrup
Aulum Skytteforening
192/00
40
119490
Freja Østerlund Schultz
Aulum Skytteforening
192/00
40
118131
Jeppe Risum
Aulum Skytteforening
192/00
40
130407
Tobias Lund Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
192/00
40
124714
Patrik Jensen
Gjern Skyttekreds
192/00
40
135071
Siff Juhl Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
192/00
48
133138
Laura Brøndum Østergaard
Viborg Skytteforening
191/00
48
130656
Mikala Kristoffersen
Knudstrup Skyttekreds
191/00
48
131229
Jon Lyn Lyrn
Skals Skytteforening
191/00
48
130409
Anne Sofie Pedersen
Tjørring IF Skytteafdeling
191/00
48
105347
Tobias Aagaard Christensen
Skive skytteforening
191/00
48
125842
Nikolaj Skriver
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/00
48
118496
Tobias Iversen Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
191/00
55
130512
Marcus Kjelsmark Gydesen
Skarrild Idrætsforening
189/00
55
130514
Nicklas Kjelsmark Gydesen
Skarrild Idrætsforening
189/00
57
127951
Kristian Hansen
Skarrild Idrætsforening
188/00
58
127770
Asbjørn Hasager
Gjern Skyttekreds
185/00
59
127459
Joachim Grund
Gjern Skyttekreds
184/00
60
118446
Laurids Kudsk
Gjern Skyttekreds
180/00
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
135425
Louie Betzer Elgaard
Them Skytteforening
196/00
1
130754
Jeppe Thor Laursen
Hem Skytteforening
196/00
1
129389
Nicklas Drejer
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/00
1
135072
Jacob Leth Grønbech
Skyttekreds Bjerringbro
196/00
5
134392
Nicolai Vang Høgh Olesen
Hem Skytteforening
195/00
6
136270
Andrii Krop
Viborg Skytteforening
194/00
6
108354
Christoffer Gottenborg
Gjellerup Sdr. S G & I
194/00
6
127186
Casper Meyer Pedersen
Arnborg Idrætsforening
194/00
6
135465
Jeppe Bøndergaard
Skarrild Idrætsforening
194/00
6
135013
Oskar Haugaard Glerp
Silkeborg Skyttekreds
194/00
11
131011
Andreas Vigen Ryberg
Viborg Skytteforening
193/00
11
193/00
11
193/00
11
193/00
11
134327
Andreas Willumsen
Skals Skytteforening
193/00
11
131378
Emil Rytter Bengtsson
Them Skytteforening
193/00
11
134419
Marissa Pedersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
193/00
11
134416
Laust Petersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
193/00
11
131397
Emil Tanderup
Hem Skytteforening
193/00
11
135466
Christian Bøttcher Nielsen
Skarrild Idrætsforening
193/00
11
133744
Lasse Guldager Dahl
Fjends Skytteforening
193/00
11
132514
Jeppe Glismand
Gjern Skyttekreds
193/00
11
132436
Christian Langvad Kristensen
Skyttekreds Bjerringbro
193/00
24
135504
Sander V. Sørensen
Viborg Skytteforening
192/00
24
192/00
24
116552
Arne Rottwitt
Skals Skytteforening
192/00
24
126887
Thea Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
192/00
24
134099
Pil Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
192/00
24
135086
Signe Rasmussen
Silkeborg Skyttekreds
192/00
24
136616
Sarah H. Bødker
Skyttekreds Bjerringbro
192/00
31
131014
Kalle Riis Dissing
Viborg Skytteforening
191/00
31
134653
Thomas Bach Hougaard
Viborg Skytteforening
191/00
31
135347
Victoria Troelsgaard
Knudstrup Skyttekreds
191/00
31
126953
Mathias Rost Christensen
Skals Skytteforening
191/00
31
135114
Simon Willumsen
Skals Skytteforening
191/00
31
132888
Ida Dyrlund Kristensen
Arnborg Idrætsforening
191/00
31
135033
Jon S. H. Mikkelsen
Fjends Skytteforening
191/00
38
135837
Jonas Bjerg Primdal
Viborg Skytteforening
190/00
38
190/00
38
130966
Christina B. Sørensen
Them Skytteforening
190/00
38
132491
Anton R. Hansen
Skarrild Idrætsforening
190/00
38
114682
Christoffer B. Broch
Gjern Skyttekreds
190/00
38
135716
Walter Bay Stenbye
Karup Skytteforening
190/00
44
136268
Rasmus Egede
Viborg Skytteforening
189/00
44
189/00
44
116476
Mikkel Kramer
Ikast Skytteforening
189/00
44
133333
Nicklas Harring Andersen
Kjellerup Skytteforening
189/00
44
110340
Lasse Larsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
189/00
44
134900
Jonas Fog Nielsen
Skive skytteforening
189/00
44
135941
Edward Kristoffersen
Gjern Skyttekreds
189/00
44
123255
Victor Nordahl Kudsk
Gjern Skyttekreds
189/00
44
135059
Oskar Kiilerich
Karup Skytteforening
189/00
53
135836
Tobias Davidsen
Viborg Skytteforening
188/00
53
188/00
53
134829
Tobias Siig
Skals Skytteforening
188/00
53
135108
Nora Rottwitt
Skals Skytteforening
188/00
53
136502
Sebastian Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
188/00
53
126233
Rasmus Klærke
Silkeborg Skyttekreds
188/00
53
121428
John Bundgaard Pedersen
Silkeborg Skyttekreds
188/00
60
134622
Bjarke Høeg Gjervig
Haderup Skytteforening
187/00
60
136046
Julie Marie Roldskov Døssing
Them Skytteforening
187/00
60
130532
Viktoria Ohlsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
187/00
60
132349
Magnus M. Kirk
Sejs-Svejbæk Skytteforening
187/00
60
129090
Mathias Gjerulff Ohlsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
187/00
60
127054
Frederik Bjerregaard
Aulum Skytteforening
187/00
60
131228
Viggo Anton Laursen
Hem Skytteforening
187/00
60
132410
Mathias Lægsgaard Søndergaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/00
60
135559
Nikolaj Malikov
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
69
133573
Karen Emilie Blaabjerg
Knudstrup Skyttekreds
186/00
69
131353
Anne Mette Blæsbjerg
Ikast Skytteforening
186/00
69
136335
Sebastian Trudslev
Tjørring IF Skytteafdeling
186/00
69
135052
Chistoffer Buus Skov
Skive skytteforening
186/00
69
118450
Victoria Haurum
Gjern Skyttekreds
186/00
69
127201
Kristian E. Hald
Gjern Skyttekreds
186/00
75
185/00
75
130098
Søren Christiansen
Skals Skytteforening
185/00
75
130970
William H. Troelsen
Them Skytteforening
185/00
75
134100
Mir Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
185/00
75
134926
Simon Villum Sand
Kjellerup Skytteforening
185/00
75
119491
Gabriel Østerlund Schultz
Aulum Skytteforening
185/00
75
134391
Axel Dahl Vad
Hem Skytteforening
185/00
75
131380
Jonas Stensgaard
Arnborg Idrætsforening
185/00
75
129010
Victor Hyldgaard Gregersen
Gjern Skyttekreds
185/00
75
136239
Oskar Enni
Skyttekreds Bjerringbro
185/00
85
131463
Gry Madsen
Haderup Skytteforening
184/00
85
135777
Felix Moritzen Brander
Aulum Skytteforening
184/00
85
122333
Julie Hassing Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
184/00
85
115218
Theis Junge
Gjern Skyttekreds
184/00
85
135417
Rasmus Jensen
Skyttekreds Bjerringbro
184/00
85
135558
Patrick Kristensen
Skyttekreds Bjerringbro
184/00
91
183/00
91
134418
Hjalte Lysdal Heinze
Sejs-Svejbæk Skytteforening
183/00
91
134777
Simon Moustgaard Klit
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
183/00
91
132438
Caleb Rothmann Laursen
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
91
135416
Jonas Lund Christensen
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
91
136235
Kasper Fogh Ingemann Larsen
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
97
134735
Nicklas Vigen Ryberg
Viborg Skytteforening
182/00
97
134751
Bertram Leth Ulm
Silkeborg Skyttekreds
182/00
97
135413
Christian Heerwagen-Jensen
Skyttekreds Bjerringbro
182/00
100
135864
Rebekka Enggaard
Arnborg Idrætsforening
181/00
101
135419
Jonas Jensen
Them Skytteforening
180/00
101
118431
Leander Storm Jensen
Arnborg Idrætsforening
180/00
101
132490
Ludvig R. Hansen
Skarrild Idrætsforening
180/00
101
130948
Jonas Glismand
Gjern Skyttekreds
180/00
101
135343
Lucas Karup Pedersen
Gjern Skyttekreds
180/00
106
123984
Mathias Middelhede
Ikast Skytteforening
179/00
107
136193
Thea K. Nielsen
Haderup Skytteforening
178/00
108
135883
Mikkel Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
176/00
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
137449
Silke Revall Klærke
Viborg Skytteforening
194/00
1
136545
Karoline Pedersen
Them Skytteforening
194/00
1
137616
Anton Buur
Arnborg Idrætsforening
194/00
4
136269
Asker Hjorth Nørgaard
Viborg Skytteforening
192/00
5
137330
Anders Glenstrup Niebuhr
Them Skytteforening
191/00
5
135334
Simon Christensen
Gjern Skyttekreds
191/00
7
136539
Kaya Wulf Lindgaard
Them Skytteforening
190/00
8
133547
Frederik Jokumsen
Skive skytteforening
189/00
9
137516
Anders Juul Christensen
Gjern Skyttekreds
188/00
10
130201
Andreas Hesselbjerg Sørensen
Skive skytteforening
186/00
11
185/00
11
135866
Karen Tornvig Hentze
Arnborg Idrætsforening
185/00
11
136617
Theresa B. Myrup
Skyttekreds Bjerringbro
185/00
14
137164
Karl Schlosser Dybvad
Them Skytteforening
184/00
14
135974
Mads Simonsen
Kjellerup Skytteforening
184/00
14
136551
Mikkel Olesen
Skyttekreds Bjerringbro
184/00
17
136120
Peter Emil Jensen
Viborg Skytteforening
183/00
17
136028
Morgar Enemarke Dam
Sejs-Svejbæk Skytteforening
183/00
17
135073
Jakob Utne Mårtensson
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
17
136238
Johanne Damgaard
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
21
136098
Anne Ørbæk Christensen
Gjern Skyttekreds
182/00
22
136194
Deniz Obitsø
Haderup Skytteforening
181/00
22
136117
Mads Madsen
Fjends Skytteforening
181/00
22
130714
Lasse Rykær
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
181/00
22
135272
Johanne Krause
Karup Skytteforening
181/00
22
136240
Daniel Enni
Skyttekreds Bjerringbro
181/00
27
136257
David Cholovskyy
Haderup Skytteforening
180/00
27
133550
Mathias Munk
Kjellerup Skytteforening
180/00
27
136052
William Steensgaard Bjerg
Tjørring IF Skytteafdeling
180/00
30
137344
Christian Koldkur
Haderup Skytteforening
179/00
30
137450
Silke S. Juhl
Viborg Skytteforening
179/00
30
137612
Annemette Thrane
Arnborg Idrætsforening
179/00
30
135414
Mads Nedergaard Jensen
Skyttekreds Bjerringbro
179/00
34
134752
Frederik Rasmussen
Silkeborg Skyttekreds
178/00
34
136002
Mikkel Grøndal
Silkeborg Skyttekreds
178/00
34
135415
Rune Asferg Lou
Skyttekreds Bjerringbro
178/00
34
136234
Sander Franck Stampe
Skyttekreds Bjerringbro
178/00
38
134644
Rasmus Fihl
Aulum Skytteforening
177/00
38
131777
Anders Steffensen
Aulum Skytteforening
177/00
38
136574
Josephine Michelsen
Gjern Skyttekreds
177/00
41
137451
Silas S. Juhl
Viborg Skytteforening
176/00
41
137539
Silas Nicolaj Ankjær
Viborg Skytteforening
176/00
41
131352
Asbjørn Bruun Pedersen
Ikast Skytteforening
176/00
41
136501
Tobias Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
176/00
45
134609
Anders Greve Sørensen
Skals Skytteforening
175/00
45
135575
Oscar Lopez Christensen
Gjern Skyttekreds
175/00
47
135517
Noah Simmersgaard
Ikast Skytteforening
172/00
47
135684
Mathias Bjerregaard
Aulum Skytteforening
172/00
49
135865
Kristian Tornvig Hente
Arnborg Idrætsforening
170/00
50
136119
Noah F. Micheelsen
Viborg Skytteforening
167/00
50
135561
Theis Klode Davidson
Skyttekreds Bjerringbro
167/00
52
135776
Lasse Andersen
Aulum Skytteforening
165/00
53
132925
Frederik Søndergaard
Ikast Skytteforening
164/00
54
134942
Cody Christophersen
Ikast Skytteforening
162/00
54
135942
Mads Steffensen
Aulum Skytteforening
162/00
56
131059
Marcus K. Pedersen
Gjern Skyttekreds
157/00
57
135515
Hugo Webster Lund
Ikast Skytteforening
144/00
58
137773
Jonatan Oxholm Rasmussen
Gjern Skyttekreds
131/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
117015
Kasper Kristiansen
Viborg Skytteforening
200/00
1
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
200/00
1
112078
Kristoffer Kvorning
Viborg Skytteforening
200/00
1
129072
Jakob Berg Gøttsche
Viborg Skytteforening
200/00
1
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
200/00
6
126141
Laura Petersen
Skive skytteforening
199/00
7
124353
Jeppe Galsgaard
Viborg Skytteforening
198/00
8
116490
Katrine Gade
Skals Skytteforening
197/00
9
91533
Maria Hjorth Hoffmann
Them Skytteforening
196/00
9
113666
Thomas Broe Højriis Christensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/00
11
118127
Linda Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
195/00
12
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Aulum Skytteforening
193/00
13
117856
Julian Leimbeck
Viborg Skytteforening
191/00
Riffel, 15m - Klasse J2
1
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
199/00
1
109646
Hans Christian Olsen
Viborg Skytteforening
199/00
1
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/00
4
123109
Kasper Nielsen
Them Skytteforening
198/00
4
122334
Oliver Hassing Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
198/00
6
113665
Chris Nielsen
Viborg Skytteforening
197/00
6
126143
Kristian Scherphof
Skive skytteforening
197/00
8
129071
Marc Ryberg
Viborg Skytteforening
196/00
8
119956
Gustav Nygaard Andresen
Them Skytteforening
196/00
8
122995
Thomas Vesterager
Aulum Skytteforening
196/00
8
121779
Frederik Pinnerup
Hem Skytteforening
196/00
8
124713
Luna Petersen
Skive skytteforening
196/00
13
91846
Emily Bukalo
Aulum Skytteforening
195/00
13
122870
Anna Pedersen
Skyttekreds Bjerringbro
195/00
15
129677
Julie Egerton Bisgaard
Viborg Skytteforening
194/00
16
119961
Magnus Hjorth Marcussen
Them Skytteforening
193/00
16
120796
Tobias Madsen
Silkeborg Skyttekreds
193/00
16
104893
Mads Glud Bruun-Kristensen
Karup Skytteforening
193/00
19
113001
Mikkel Jepsen
Hem Skytteforening
191/00
20
117386
Max Dahl
Hem Skytteforening
190/00
20
111494
Mads Drejer
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
190/00
20
118501
Mikkel Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
190/00
23
129534
Andreas Thor Kirkegaard
Skive skytteforening
189/00
23
135565
Jwan Kamal Rasoulo
Skyttekreds Bjerringbro
189/00
25
130750
Niklas T. Nielsen
Hem Skytteforening
187/00
25
132437
Emil Germandsen
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
27
127790
Vibeke Bækgaard
Haderup Skytteforening
186/00
27
105430
Sebastian Nyhus Jensen
Gjern Skyttekreds
186/00
27
127043
Mathias Heldam Nielsen
Skyttekreds Bjerringbro
186/00
30
118498
Kristian Iversen Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
31
181/00
31
116895
Victor Appel
Kjellerup Skytteforening
181/00
31
117031
Mads Rost Christensen
Skals Skytteforening
181/00
34
132409
Maksim Bech
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
176/00
35
127046
Mark Lund Stromark
Skyttekreds Bjerringbro
171/00
36
118447
Alexander Bach Vugs
Gjern Skyttekreds
167/00
Riffel, 15m - Klasse VS1
1
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
199/00
1
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
199/00
1
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
199/00
4
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
196/00
4
19550
Rasmus N. Fisker
Viborg Skytteforening
196/00
4
22154
Allan Aagaard
Skive skytteforening
196/00
7
113123
Emilie Louise Rasmussen
Viborg Skytteforening
195/00
8
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
194/00
9
101594
Victor Thomsen
Viborg Skytteforening
192/00
10
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
191/00
10
27987
Jan Thesbjerg
Skive skytteforening
191/00
12
22034
Preben Kallegaard
Kjellerup Skytteforening
188/00
Riffel, 15m - Klasse VS2
1
27931
Kim Larsen
Haderup Skytteforening
193/00
2
27895
Lisbeth Philbert Larsen
Haderup Skytteforening
192/00
3
84371
Laura Bukalo
Aulum Skytteforening
190/00
3
28015
Hardy Larsen
Skive skytteforening
190/00
5
97095
Emil Grønbæk
Aulum Skytteforening
189/00
5
28120
Alfred Busk Kristensen
Skive skytteforening
189/00
7
30183
Jon Baggesen
Haderup Skytteforening
188/00
7
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
188/00
9
37216
Erik Bukalo
Aulum Skytteforening
187/00
9
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
187/00
9
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
187/00
12
29853
Lars Nahnsen
Haderup Skytteforening
185/00
12
81045
Thomas Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
185/00
12
185/00
12
31359
Bent Mæng
Aulum Skytteforening
185/00
12
43374
Allan Clausen
Skive skytteforening
185/00
12
119041
Jakob Krogsgaard Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
185/00
18
89856
Ib Steen Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
178/00
Riffel, 15m - Klasse VS3
1
187/00
2
136582
Johan Bjarkhamar
Tjørring IF Skytteafdeling
186/00
3
136051
Martin Steengaard Bjerg
Tjørring IF Skytteafdeling
183/00
3
82711
Louise K. R. Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
183/00
5
37051
Søren Hedegård Kristensen
Skarrild Idrætsforening
182/00
5
136048
Per Pedersen
Skarrild Idrætsforening
182/00
5
136049
Tommy Christensen
Skarrild Idrætsforening
182/00
5
97938
Jesper Skovgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
182/00
9
27869
Michael Lauritsen
Hem Skytteforening
181/00
9
86818
Simone T. Jensen
Hem Skytteforening
181/00
11
92377
Pernille Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
180/00
11
27992
Jan Schmidt
Skive skytteforening
180/00
13
31234
Arnold Clausen
Haderup Skytteforening
179/00
13
22580
Henrik Pedersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
179/00
13
18994
Peter Iversen Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
179/00
16
92378
Tobias Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
178/00
16
81051
Simon Tandrup Filtenborg
Hem Skytteforening
178/00
18
22291
Palle Kvist Andersen
Silkeborg Skyttekreds
177/00
19
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
176/00
19
136336
Mette Kofoed Nielsen
Tjørring IF Skytteafdeling
176/00
21
29924
Carl Knudsen
Haderup Skytteforening
175/00
21
27876
Martin Lauritsen
Hem Skytteforening
175/00
21
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
175/00
24
133889
Steffen Rytter Bengtsson
Them Skytteforening
174/00
24
95718
Jens Ole Laursen
Skive skytteforening
174/00
24
137515
Rene Bach Christensen
Gjern Skyttekreds
174/00
24
99010
Jesper Kjærgaard
Skals Skytteforening
174/00
28
22546
Jan Mikkelsen
Them Skytteforening
173/00
29
121714
Finn Zimmer
Sejs-Svejbæk Skytteforening
172/00
30
37076
Poul B. Rasmussen
Skarrild Idrætsforening
171/00
31
124783
Kevin B. T. Wagner
Them Skytteforening
170/00
31
19007
Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
170/00
31
21999
Henrik Søndergård Møller
Sejs-Svejbæk Skytteforening
170/00
34
122639
Hans Chr. H. Kristensen
Skarrild Idrætsforening
168/00
35
98595
Rasmus Haue Heesgaard
Skarrild Idrætsforening
167/00
36
118337
Jann Pedersen
Them Skytteforening
164/00
36
135312
Jens Jakobsen
Skals Skytteforening
164/00
38
121290
Michael H. Jensen
Gjern Skyttekreds
163/00
39
83325
Bent Pedersen
Gjern Skyttekreds
155/00
40
137774
Bent Pedersen
Gjern Skyttekreds
152/00
Riffel, 15m - Klasse VÅ1
1
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
200/00
1
19406
Morten Bondgård
Viborg Skytteforening
200/00
1
127751
Patrick Jepsen
Skals Skytteforening
200/00
1
119163
Mette Riishede Pedersen
Them Skytteforening
200/00
1
117829
Camilla Harder
Skive skytteforening
200/00
1
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
200/00
7
22122
Dorte Østerby Jakobsen
Viborg Skytteforening
199/00
7
106628
Kim Lyng Knudsen
Viborg Skytteforening
199/00
7
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Viborg Skytteforening
199/00
7
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
199/00
7
19486
Allan T. Pedersen
Viborg Skytteforening
199/00
7
108059
Morten Kongensgaard
Kjellerup Skytteforening
199/00
7
101602
Jonna Grønbæk
Aulum Skytteforening
199/00
7
30629
Flemming Kristensen
Aulum Skytteforening
199/00
7
116825
Søren Kaster
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/00
16
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
198/00
17
90533
Kaja Laursen
Viborg Skytteforening
197/00
18
98915
Sigurd Jensen
Arnborg Idrætsforening
196/00
19
84485
Therese Skrødstrup Vogt
Kjellerup Skytteforening
195/00
19
127772
Peter E. Nielsen
Gjern Skyttekreds
195/00
21
105346
Claus Thomsen
Skive skytteforening
194/00
Riffel, 15m - Klasse VÅ2
1
19544
Rasmus Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
198/00
2
89691
Martin Færch Hansen
Viborg Skytteforening
197/00
2
131007
Henny Lund Ryberg
Viborg Skytteforening
197/00
2
107481
Karin Gamskjær
Skals Skytteforening
197/00
5
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
196/00
5
113355
Tina Nielsen
Kjellerup Skytteforening
196/00
5
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/00
8
93542
Lone Krarup Hede
Haderup Skytteforening
195/00
8
18963
André Madsen
Haderup Skytteforening
195/00
8
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
195/00
8
122605
Torben Bech Jensen
Ulbjerg Skytteforening
195/00
8
82480
Flemming Jørgensen
Karup Skytteforening
195/00
13
19189
Mikael Kjær Hansen
Skals Skytteforening
194/00
13
124779
Bo Hagen Jensen
Them Skytteforening
194/00
15
30090
Mikael Pedersen
Haderup Skytteforening
193/00
15
130408
Lennart Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
193/00
15
31089
Leif Laursen
Karup Skytteforening
193/00
18
93540
Dorte Thomsen
Haderup Skytteforening
192/00
18
79034
Brian Grønn Rauh
Karup Skytteforening
192/00
20
22414
Lise Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
191/00
21
93541
Alex Thomsen
Haderup Skytteforening
190/00
22
100697
Tanja Hyldig Jensen
Kjellerup Skytteforening
189/00
23
86963
Christian Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
23
108023
Vibeke Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
25
112652
Heidi Klug Pedersen
Gjellerup Sdr. S G & I
187/00
25
116146
Jan Nørgård Poulsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/00
27
112905
Claus Alling Dam
Haderup Skytteforening
184/00
Riffel, 15m - Klasse VÅ3
1
121528
Jan Roager Petersen
Viborg Skytteforening
196/00
2
136544
Lars Engedal
Them Skytteforening
195/00
2
122493
Line Johansen
Skive skytteforening
195/00
4
112653
Dorde Lis Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
193/00
5
135109
Michelle Mariager Jakobsen
Skals Skytteforening
192/00
5
30703
Aksel Fyhring
Aulum Skytteforening
192/00
7
136192
Stella Halkjær
Haderup Skytteforening
191/00
7
191/00
9
117826
Holger Olsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
190/00
9
109627
Henrik Svendsen
Arnborg Idrætsforening
190/00
9
136380
Sine Kongsgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
190/00
9
137342
Pia Kronborg
Karup Skytteforening
190/00
9
135560
Jimmy Jesper Lødsen
Skyttekreds Bjerringbro
190/00
14
136086
Vitaliy Cholovskyy
Haderup Skytteforening
189/00
14
135426
Susanne Randrup Villadsen
Them Skytteforening
189/00
14
131062
Brian Villum Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
189/00
14
30673
Bjarne Fyhring
Aulum Skytteforening
189/00
14
130511
Sabrina Albert
Tjørring IF Skytteafdeling
189/00
19
135940
Jens Peder Kristoffersen
Gjern Skyttekreds
188/00
19
119412
Helle Pia Falk Pedersen
Karup Skytteforening
188/00
21
99910
Lennart Bo Kristiansen
Viborg Skytteforening
187/00
21
122332
Anette Hassing
Tjørring IF Skytteafdeling
187/00
23
118015
Jane Vinding Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
186/00
23
123009
Asger Svendsen
Arnborg Idrætsforening
186/00
23
22198
Thim Nielsen
Gjern Skyttekreds
186/00
23
120907
Helga Glud
Karup Skytteforening
186/00
27
136118
Lene Bejer Damgaard
Viborg Skytteforening
185/00
27
135218
Ole Glud Mortensen
Skyttekreds Bjerringbro
185/00
29
184/00
29
127228
Majken Dahl Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
184/00
31
117827
Pia Olsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
183/00
31
136598
Allan Brix
Gjern Skyttekreds
183/00
31
130947
Thomas Hyldgaard
Gjern Skyttekreds
183/00
31
19054
Helle I. Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
35
182/00
35
135600
Martin Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
182/00
37
181/00
37
22558
Jacob Kudsk
Gjern Skyttekreds
181/00
37
107565
Eva Lykke Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
181/00
40
108031
Annette Dyhr
Skyttekreds Bjerringbro
180/00
40
123737
Vagn Nielsen
Skyttekreds Bjerringbro
180/00
42
131835
Ole Tofteby Knudsen
Gjern Skyttekreds
179/00
43
82522
Kim Hornfelt Dyhr
Skyttekreds Bjerringbro
178/00
43
135599
Mogens Sund Olesen
Skyttekreds Bjerringbro
178/00
45
22735
Allan Kudsk
Gjern Skyttekreds
177/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
200/00
1
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
200/00
3
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
199/00
4
81756
Allan H. Laursen
Viborg Skytteforening
198/00
4
19294
Alfred L. Højgaard
Skals Skytteforening
198/00
4
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
198/00
7
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
197/00
7
120932
Karen Skovmand
Viborg Skytteforening
197/00
7
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
197/00
7
22136
Børge Riis Nielsen
Kjellerup Skytteforening
197/00
7
19287
Anna Marie Jensen
Ulbjerg Skytteforening
197/00
12
127161
Ole Capion
Viborg Skytteforening
196/00
12
21856
Lauge Clausen
Them Skytteforening
196/00
12
18938
Hans J. Steensig
Skyttekreds Bjerringbro
196/00
15
27997
Ivan Hestehauge
Skive skytteforening
195/00
15
22623
Erling Hesel
Silkeborg Skyttekreds
195/00
17
27594
Peter Damgård
Haderup Skytteforening
194/00
17
19714
Inger Sørensen
Kjellerup Skytteforening
194/00
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
199/00
1
22559
Ivan Nielsen
Silkeborg Skyttekreds
199/00
1
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
199/00
4
32872
Bente Søndergaard
Tjørring IF Skytteafdeling
196/00
4
27380
Harald Jensen
Skive skytteforening
196/00
4
19543
Raúl Ricardo Christiansen
Fjends Skytteforening
196/00
4
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
196/00
8
28029
Grethe Larsen
Skive skytteforening
195/00
8
32360
Knud Bjerre
Arnborg Idrætsforening
195/00
8
91589
Ivan Jensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/00
11
19751
Ejvind Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
194/00
11
31129
Jørn Termansen
Karup Skytteforening
194/00
13
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
192/00
14
19371
Bjarne Visgård
Viborg Skytteforening
191/00
14
21881
Jens Kjær
Them Skytteforening
191/00
14
22566
Hugo Brogaard
Sejs-Svejbæk Skytteforening
191/00
14
12301
Hans Haubro
Ulbjerg Skytteforening
191/00
14
102327
Egon Nielsen
Tjørring IF Skytteafdeling
191/00
19
37199
Ingolf Lund
Skarrild Idrætsforening
190/00
19
21991
Bent Nielsen
Gjern Skyttekreds
190/00
21
101200
Jens Eskildsen
Haderup Skytteforening
189/00
22
98424
Torben Nedergaard
Skyttekreds Bjerringbro
188/00
23
22096
John Madsen
Kjellerup Skytteforening
187/00
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
37194
Jan Christensen
Skarrild Idrætsforening
195/00
2
102385
Ole Elmholt
Tjørring IF Skytteafdeling
194/00
3
102754
Bent Olesen
Tjørring IF Skytteafdeling
193/00
3
22253
Regner Mikkelsen
Silkeborg Skyttekreds
193/00
5
22493
Karin Stenger
Sejs-Svejbæk Skytteforening
192/00
5
110948
Klaus Reflund
Fjends Skytteforening
192/00
7
29931
Betty Andersen
Haderup Skytteforening
191/00
7
27408
Villy Pedersen
Fjends Skytteforening
191/00
7
18633
Ebbe Christiansen
Gjern Skyttekreds
191/00
7
108030
Svend Sunds
Skyttekreds Bjerringbro
191/00
11
21801
Ulla Vogensen
Them Skytteforening
190/00
11
22446
Kristian Stenger
Sejs-Svejbæk Skytteforening
190/00
11
104473
Niels Møller
Tjørring IF Skytteafdeling
190/00
11
103489
Mads Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
190/00
15
102472
Ole Gram
Tjørring IF Skytteafdeling
189/00
15
32911
Anna Lise Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
189/00
15
27794
Ruth Schmidt
Skive skytteforening
189/00
18
22135
Børge Mønster
Kjellerup Skytteforening
188/00
18
27998
Inga Jensen
Skive skytteforening
188/00
18
19132
Sigurd Frederiksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
188/00
18
19529
Steen Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
188/00
18
23128
Harry Egon Jensen
Karup Skytteforening
188/00
23
112328
Kristian Frølund
Tjørring IF Skytteafdeling
187/00
23
22461
Kim Havrum
Gjern Skyttekreds
187/00
23
132613
Jørgen Madsen
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
26
93984
Jørgen Leth Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
186/00
26
134726
Jens-Anker Rasch
Karup Skytteforening
186/00
28
29809
Peter Bay
Haderup Skytteforening
185/00
28
136259
Jens Christensen
Haderup Skytteforening
185/00
28
102328
Preben Bastrup
Tjørring IF Skytteafdeling
185/00
28
24137
Laila Frandsen
Gjern Skyttekreds
185/00
32
31176
Hanne Clausen
Haderup Skytteforening
184/00
32
24039
Harry Kudsk
Gjern Skyttekreds
184/00
34
111827
Reidar Hansen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
183/00
34
136577
Gert Børsting Jensen
Gjern Skyttekreds
183/00
36
102325
Niels Pedersen
Tjørring IF Skytteafdeling
182/00
36
136467
Jørn Hansen
Gjern Skyttekreds
182/00
36
113403
Finn Poulsen
Skyttekreds Bjerringbro
182/00
39
135275
Kurt Steen Jørgensen
Skyttekreds Bjerringbro
181/00
40
133888
Herdis Have
Them Skytteforening
180/00
40
103377
Jørgen Mortensen
Tjørring IF Skytteafdeling
180/00
42
108720
Erik Lindegaard
Tjørring IF Skytteafdeling
179/00
42
103379
Jens Østergaard Nielsen
Tjørring IF Skytteafdeling
179/00
44
107274
Egon Holst
Tjørring IF Skytteafdeling
178/00
44
107868
Niels Odgaard
Fjends Skytteforening
178/00
46
109749
Bertel Langhoff
Tjørring IF Skytteafdeling
176/00
46
98425
Inge Nedergaard
Skyttekreds Bjerringbro
176/00
48
136613
Kent Schmidt Andersen
Tjørring IF Skytteafdeling
168/00
49
111197
Ole Andersen
Tjørring IF Skytteafdeling
167/00
50
135527
Flemming Vejvad
Tjørring IF Skytteafdeling
164/00
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
125390
Christian Hansen
Kjellerup Skytteforening
198/00
1
10392
Gunnar Jørgensen
Kjellerup Skytteforening
198/00
1
118006
Bjarne Poulsen
Kjellerup Skytteforening
198/00
4
197/00
4
124666
Poul Erik Christensen
197/00
4
122598
Niels Juul Jensen
Kjellerup Skytteforening
197/00
7
137458
Andreas Melhedegaard
Viborg Skytteforening
196/00
7
132726
Diana Johannesen
Viborg Skytteforening
196/00
7
196/00
7
196/00
7
123324
Johannes Bach
Kjellerup Skytteforening
196/00
7
122360
Gunnar Moustsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
196/00
13
137459
Christoffer Kristensen
Viborg Skytteforening
195/00
13
19465
Finn Berg
195/00
13
12206
Vita Brun Nielsen
195/00
13
12241
Lisbeth Nielsen
195/00
13
Kjellerup Skytteforening
195/00
13
130531
Karl Henry Sørensen
Kjellerup Skytteforening
195/00
13
137614
Mette Buur
Arnborg Idrætsforening
195/00
13
19354
Henning Thuesen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/00
21
127560
Inger Visgård
Viborg Skytteforening
194/00
21
12287
Alex Jonassen
194/00
21
194/00
21
194/00
21
122600
Ejnar Jørgensen
Kjellerup Skytteforening
194/00
21
130030
Leo Christensen
Kjellerup Skytteforening
194/00
21
19058
Eigil D. Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
194/00
28
134508
Frede Bach
Viborg Skytteforening
193/00
28
193/00
28
123498
Denis Nielsen
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
193/00
28
122599
Carl Erik Christensen
Kjellerup Skytteforening
193/00
28
135946
Karl Johan Andreasen
Kjellerup Skytteforening
193/00
28
19727
Hans Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
193/00
28
135601
Kurt Jensen
Skyttekreds Bjerringbro
193/00
28
135412
Steffen Dannemann Heerwagen
Skyttekreds Bjerringbro
193/00
36
192/00
36
116479
Martin Kramer
Ikast Skytteforening
192/00
36
135568
Tina Blæsbjerg
Ikast Skytteforening
192/00
36
123320
Hans Iver Lyngsø
Ulbjerg Skytteforening
192/00
40
12266
Gert Nielsen
191/00
40
191/00
40
123499
Aage Pedersen
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
191/00
40
19785
Bent Svejstrup
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
191/00
40
134943
Alexander Jørgensen
Ikast Skytteforening
191/00
40
122596
Thorkild Pedersen
Kjellerup Skytteforening
191/00
40
122383
Niels Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/00
40
122547
Erling Mortensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/00
40
122359
Ejsing Laursen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/00
40
19368
Carl Chr. Sørensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/00
40
122380
Jørgen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
191/00
40
127455
Ulrik S. Andersen
Gjern Skyttekreds
191/00
52
190/00
52
190/00
52
190/00
52
123501
Bente Carne
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
190/00
52
133536
Jesper Bruun Olsen
Ikast Skytteforening
190/00
52
134417
Trine Petersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
190/00
52
122355
Aage Christensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
190/00
52
18564
Aage Thomsen
Gjern Skyttekreds
190/00
60
189/00
60
123503
Karl Buksti
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
189/00
62
188/00
62
188/00
62
123500
Bjørn Jensen
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
188/00
62
122633
Thomas Ørum Blaabjerg
Skals Skytteforening
188/00
66
187/00
66
187/00
66
19783
Bent Nielsen
PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
187/00
66
32599
Herluf Nielsen
Arnborg Idrætsforening
187/00
66
83615
Jørn Werner Andersen
Arnborg Idrætsforening
187/00
66
122361
Henning Sørensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/00
66
129312
Per Weiergang
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/00
66
118491
Ole Fisker Andersen
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
66
135562
Nikolai Ørbæk Jensen
Skyttekreds Bjerringbro
187/00
75
186/00
75
89858
Ivan Hougaard
Skyttekreds Bjerringbro
186/00
77
122664
Edmund Madsen
Viborg Skytteforening
185/00
77
185/00
77
122379
Jørgen Kofoed
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
185/00
77
137789
Ulla Sørensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
185/00
77
135563
Kasja Ørbæk Jensen
Skyttekreds Bjerringbro
185/00
82
184/00
82
184/00
82
184/00
82
125312
Jens Egon Munk
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
184/00
82
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
184/00
82
126966
Peter Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
184/00
82
132705
Rene Kristensen
Skyttekreds Bjerringbro
184/00
89
122385
Søren Peter Therkildsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
183/00
89
19301
Tonny Sørensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
183/00
89
108033
Aage Vincent Møller
Skyttekreds Bjerringbro
183/00
92
32233
Marianne Laugesen
Arnborg Idrætsforening
182/00
93
181/00
94
180/00
94
122378
Jens-Ole Dalsgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
180/00
96
179/00
96
122691
Jørgen Albrektsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
179/00
98
97098
Kjeld Laursen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
176/00
99
175/00
100
174/00
Til toppen