Ulfborg Terrænskydning (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening GPA 32.0 26.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening GPA 10.0 8.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening GPA 24.0 19.0 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 61.0 49.0 Hovedskydning
126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 47.0 38.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 29.0 23.0 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 51.0 41.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 56.0 45.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GPA 40.0 32.0 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 36.0 29.0 Hovedskydning
21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening GPA 30.0 24.0 Hovedskydning
130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening GPA 40.0 32.0 Hovedskydning
16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening GPA 40.0 32.0 Hovedskydning
130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening GPA 36.0 29.0 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening GPA 39.0 31.0 Hovedskydning
126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening GPA 24.0 19.0 Hovedskydning
105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds GPA 51.0 41.0 Hovedskydning
121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
138002 Johannes Fisker Skytteklubben DSB/ASF GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 40.0 32.0 Hovedskydning
115517 Gerhard Wirenfeldt Flyvestation Karup GPA 39.0 31.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GPA 53.0 43.0 Hovedskydning
117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling GPA 9.0 7.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 47.0 38.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
87351 Peter Vestervig Christensen Ikast Skytteforening GPA 35.0 28.0 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 46.0 37.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 62.0 50.0 Hovedskydning
134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening GPA 29.0 23.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 46.0 37.0 Hovedskydning
125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 19.0 15.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 60.0 48.0 Hovedskydning
31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening GPA 30.0 24.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 64.0 52.0 Hovedskydning
29501 Niels Olesen Struer Skyttekreds GPA 57.0 46.0 Hovedskydning
29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds GPA 52.0 42.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds GPA 41.0 33.0 Hovedskydning
131265 Stig Pedersen Tørring Idrætsforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 68.0 55.0 Hovedskydning
137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening GPA 30.0 24.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 45.0 36.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 57.0 46.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 45.0 36.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 50.0 40.0 Hovedskydning
27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 63.0 51.0 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 35.0 28.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 38.0 31.0 Hovedskydning
129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
23200 Solveig Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 47.0 38.0 Hovedskydning

Til toppen