Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Vinterturnering 6 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
Alle foreninger
Højmark Skytteforening
Klitten Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Mejrup Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Trehøje Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
135731
Jakob Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
135730
Janik Puggaard
Videbæk Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
135730
Janik Puggaard
Videbæk Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
135335
Mathias Viese Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
112507
Alex Christian Lund
Videbæk Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
112507
Alex Christian Lund
Videbæk Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
137914
Mikkel Espersen
Videbæk Skytteforening
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
137914
Mikkel Espersen
Videbæk Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
131470
Mathias Helstrup Kristensen
Videbæk Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
131470
Mathias Helstrup Kristensen
Videbæk Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
135341
Frank Jensen
Videbæk Skytteforening
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
135087
Lennart D. Jensen
Videbæk Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
119773
Jakob Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
135336
Julie Sørensen
Videbæk Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
135337
Jakob Sørensen
Videbæk Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Hovedskydning
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
183.000
183.000
Hovedskydning
135499
Victor Gørtler Gudskov
Videbæk Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
131805
Emil Sørensen
Videbæk Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
37283
Thomas Volck Hybholt
Videbæk Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
37283
Thomas Volck Hybholt
Videbæk Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
135952
Tobias Toft Nedergaard
Videbæk Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
134030
Mikkel Grønlund
Videbæk Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
136853
Bjarke Korsholm
Videbæk Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Hovedskydning
126757
Jacob Lund
Videbæk Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Hovedskydning
135340
Albert Engkjær Hedegaard Raun
Videbæk Skytteforening
BK4
159.000
159.000
Hovedskydning
134553
Palle Mortensen
Trehøje Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
VS2
182.000
182.000
Mesterskab
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
SE3
191.000
191.000
Mesterskab
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
SE2
186.000
186.000
Mesterskab
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
VS2
174.000
174.000
Hovedskydning
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
VS2
180.000
180.000
Mesterskab
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
VS2
184.000
184.000
Mesterskab
29622
Finn Just Weiling
Struer Skyttekreds
VS3
177.000
177.000
Hovedskydning
29622
Finn Just Weiling
Struer Skyttekreds
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
115256
Jens Kristensen
Struer Skyttekreds
VS3
173.000
173.000
Hovedskydning
115256
Jens Kristensen
Struer Skyttekreds
VS3
176.000
176.000
Mesterskab
123506
Leif Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
123506
Leif Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
121910
Thomas Jensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
121910
Thomas Jensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
131656
Mette Brandt Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
131656
Mette Brandt Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Mesterskab
131664
Valdemar Skydsgaard
Struer Skyttekreds
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
131664
Valdemar Skydsgaard
Struer Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
127754
Clara Brandt Madsen
Struer Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
127754
Clara Brandt Madsen
Struer Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
137834
Benn Skov Bertelsen
Lemvig Skytteforening
VÅ3
182.000
182.000
Hovedskydning
137834
Benn Skov Bertelsen
Lemvig Skytteforening
VÅ3
183.000
183.000
Mesterskab
124388
Simon O. H. Kleist
Lemvig Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
124388
Simon O. H. Kleist
Lemvig Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
127604
Frida Lønberg
Lemvig Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
127604
Frida Lønberg
Lemvig Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
128120
Kurt Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
128120
Kurt Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
94182
Svend Åge Lauridsen
Lemvig Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
94182
Svend Åge Lauridsen
Lemvig Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
135487
Jakob Bak
Lemvig Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
135487
Jakob Bak
Lemvig Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
135486
Victor Steen Hansen
Lemvig Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
136004
Lilli Adsersen
Stadil-Vedersø Skytteforening
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
136004
Lilli Adsersen
Stadil-Vedersø Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
136005
Steen Adsersen
Stadil-Vedersø Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
136005
Steen Adsersen
Stadil-Vedersø Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Mesterskab
131385
Peder Skytte Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
131385
Peder Skytte Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
36089
Ib Kamp Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
36089
Ib Kamp Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Mesterskab
82791
Henriette Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
82791
Henriette Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
130888
Julius Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
130888
Julius Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
133718
Lærke Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
133718
Lærke Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
132756
Emma Overgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
132756
Emma Overgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
127436
Asger M. Dransfeldt
Højmark Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
128244
Valdemar Gåsdal Trabjerg
Højmark Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131239
Tobias M. Pedersen
Højmark Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
135738
Søren Rohde
Højmark Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
135612
Freja Lindquist
Højmark Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
135734
Christian Graakjær
Højmark Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
135614
Andreas Nielsen
Højmark Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
123464
Jannik Nielsen
Højmark Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
135736
Sebastian Rohde
Højmark Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
136569
Louis Ringkøbing
Højmark Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
88487
Rune Christensen
Højmark Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
104131
Freja Thøgersen
Klitten Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
110945
Alexander Pirchert
Klitten Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
119427
Albert Bøndergaard
Klitten Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
114125
Alberte Thøgersen
Klitten Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
130414
Anders Lodberg
Klitten Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
126898
Caroline Thuensen Steffensen
Klitten Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
130927
Olivia Pacholczak
Klitten Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
114128
Christian Simonsen
Klitten Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
132709
David Ploug
Klitten Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
124894
Carl Emil Steffensen
Klitten Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
136876
Mathias Holm
Klitten Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
136647
Mads Mose
Klitten Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
135540
Oline Fjord Slot
Klitten Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
104130
Nicklas Møller
Klitten Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
135544
Simon Møller
Klitten Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
94790
Jan Henriksen
Klitten Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
104123
Søren Mose Sørensen
Klitten Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
105977
Niels Sørensen
Klitten Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
136606
Lagoni Andersen
Klitten Skytteforening
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
135546
Kristen Just Kristensen
Klitten Skytteforening
VÅ3
180.000
180.000
Hovedskydning
132930
Keld Damgaard
Klitten Skytteforening
VÅ3
182.000
182.000
Hovedskydning
36377
Søren Sørensen
Klitten Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
126852
Jørn Reckendorff Hansen
Klitten Skytteforening
VÅ3
184.000
184.000
Hovedskydning
104924
Thomas Hansen
Klitten Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
136277
Grethe Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
VÅ3
178.000
178.000
Hovedskydning
135542
Oscar Kott
Klitten Skytteforening
BK4
168.000
168.000
Hovedskydning
135543
Per Holm Christiansen
Klitten Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
124896
Frederik Juul Moustesgaard
Klitten Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
132932
Christian Damgaard
Klitten Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
105872
Magnus Hansen
Klitten Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
136280
Christoffer Nielsen
Klitten Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
127888
Freja Mose
Klitten Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
120202
Rikke Steffensen
Klitten Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
130415
Lucas Wenneberg
Klitten Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
136645
Orla Mose
Klitten Skytteforening
VÅ3
183.000
183.000
Hovedskydning
126722
Søren Gade Nielsen
Mejrup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
126722
Søren Gade Nielsen
Mejrup Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
131405
Tilde Nørfjand Bertelsen
Mejrup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
131405
Tilde Nørfjand Bertelsen
Mejrup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
119365
Irene Hansen
Mejrup Skytteforening
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
119365
Irene Hansen
Mejrup Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Mesterskab
30274
Erling Jensen
Mejrup Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
30274
Erling Jensen
Mejrup Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
84225
Bjarne Ravn
Mejrup Skytteforening
VS2
180.000
180.000
Hovedskydning
84225
Bjarne Ravn
Mejrup Skytteforening
VS2
186.000
186.000
Mesterskab
27649
Knud Madsen
Mejrup Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
27649
Knud Madsen
Mejrup Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
29700
Søren G. T. Lund
Mejrup Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
29700
Søren G. T. Lund
Mejrup Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
107934
Michael Jensen
Mejrup Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Hovedskydning
107934
Michael Jensen
Mejrup Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Mesterskab
91155
Maria Birck Jensen
Mejrup Skytteforening
VS1
187.000
187.000
Hovedskydning
Til toppen