Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U-8 Øvede | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Mini VM Totalhåndboldstævne U6/U8 - Sundbyøster Ha
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
U-8 Øvede
Pulje 1
Rumænien (Tårnby HK - 2)
-
Brasilien (Glostrup Håndbold)
-
Tjekkiet (Amager Sk - 2)
-
Italien (Amager Sk - 1)
-
Pulje 2
Argentina (Amager Sk - 3)
-
Frankrig (Dragør HK)
-
Slovakiet (Albertslund IF - 2)
-
Australien (Tårnby HK - 1)
-
Pulje 3
Rusland (Amager Sk - 5)
-
Montenegro (Albertslund IF - 1)
-
Portugal (Tårnby HK - 3)
-
Sydkorea (Amager Sk - 4)
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100095
Komplet kampprogram
U-8 Øvede
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
727823
Lørdag
30-03-19
11:45
Rumænien (Tårnby HK - 2)
-
Tjekkiet (Amager Sk - 2)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 1
727829
Lørdag
30-03-19
11:45
Slovakiet (Albertslund IF - 2)
-
Australien (Tårnby HK - 1)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 2
727835
Lørdag
30-03-19
11:45
Portugal (Tårnby HK - 3)
-
Sydkorea (Amager Sk - 4)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 3
727836
Lørdag
30-03-19
12:00
Rusland (Amager Sk - 5)
-
Montenegro (Albertslund IF - 1)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 3
727830
Lørdag
30-03-19
12:00
Argentina (Amager Sk - 3)
-
Frankrig (Dragør HK)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 2
727824
Lørdag
30-03-19
12:00
Italien (Amager Sk - 1)
-
Brasilien (Glostrup Håndbold)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 1
727825
Lørdag
30-03-19
12:15
Tjekkiet (Amager Sk - 2)
-
Italien (Amager Sk - 1)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 1
727831
Lørdag
30-03-19
12:15
Australien (Tårnby HK - 1)
-
Argentina (Amager Sk - 3)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 2
727837
Lørdag
30-03-19
12:15
Sydkorea (Amager Sk - 4)
-
Rusland (Amager Sk - 5)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 3
727838
Lørdag
30-03-19
12:30
Montenegro (Albertslund IF - 1)
-
Portugal (Tårnby HK - 3)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 3
727832
Lørdag
30-03-19
12:30
Frankrig (Dragør HK)
-
Slovakiet (Albertslund IF - 2)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 2
727826
Lørdag
30-03-19
12:30
Brasilien (Glostrup Håndbold)
-
Rumænien (Tårnby HK - 2)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 1
727827
Lørdag
30-03-19
12:45
Italien (Amager Sk - 1)
-
Rumænien (Tårnby HK - 2)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 1
727833
Lørdag
30-03-19
12:45
Argentina (Amager Sk - 3)
-
Slovakiet (Albertslund IF - 2)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 2
727839
Lørdag
30-03-19
12:45
Rusland (Amager Sk - 5)
-
Portugal (Tårnby HK - 3)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 3
727840
Lørdag
30-03-19
13:00
Sydkorea (Amager Sk - 4)
-
Montenegro (Albertslund IF - 1)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 3
727834
Lørdag
30-03-19
13:00
Australien (Tårnby HK - 1)
-
Frankrig (Dragør HK)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 2
727828
Lørdag
30-03-19
13:00
Tjekkiet (Amager Sk - 2)
-
Brasilien (Glostrup Håndbold)
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Bane 1
Til toppen