Resultater for Bethina Terne Sørensen - Riffel, 15m | Min Idræt

Resultater

Stævne/Turnering Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
Nordsjællandsmesterskab 15M Riffel cal. 22 - 2022 Å1 198 198 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskab 15M Riffel cal. 22 - 2022 Å1 197 197 Mesterskab
7. Rangliste - Dauglykke - Dauglykke Cup 15m 2022 - 15m Å1 193 193 Hovedskydning
7. Rangliste - Dauglykke - Dauglykke Cup 15m 2022 - 15m Å1 195 195 Mesterskab
Ø-stævne i Frederikssund Å1 194 194 Hovedskydning NB!
Ø-stævne i Frederikssund Å1 198 198 Mesterskab NB!
Ø-Stævne 2022 Å1 194 194 Hovedskydning
Ø-Stævne 2022 Å1 198 198 Mesterskab
6. Rangliste - Helsinge - Helsinge 15 m stævne - 15m Å1 199 199 Hovedskydning
6. Rangliste - Helsinge - Helsinge 15 m stævne - 15m Å1 197 197 Mesterskab
5. Rangliste - Skibby - Kapskydning - 15m Å1 197 197 Hovedskydning
5. Rangliste - Skibby - Kapskydning - 15m Å1 193 193 Mesterskab
4. Rangliste - Helsingør - Helsingør Open - 15 m Å1 197 197 Hovedskydning
4. Rangliste - Helsingør - Helsingør Open - 15 m Å1 199 199 Mesterskab
3. Rangliste - Ølstykke - Ølstykke Skydningen - 15m Å1 196 196 Hovedskydning
3. Rangliste - Ølstykke - Ølstykke Skydningen - 15m Å1 195 195 Mesterskab
2. Rangliste - Frederikssund Cal.22 - 15m Å1 199 199 Hovedskydning
2. Rangliste - Frederikssund Cal.22 - 15m Å1 196 196 Mesterskab
1. Rangliste - Ramløse - Arresøpokalskydning - 15m Å1 187 187 Hovedskydning
1. Rangliste - Ramløse - Arresøpokalskydning - 15m Å1 191 191 Mesterskab
4. Rangliste - Helsingør - Helsingør Cup - 15m Å2 194 194 Hovedskydning
4. Rangliste - Helsingør - Helsingør Cup - 15m Å2 195 195 Mesterskab
Hold riffel 15m 2020/21 efterår - 3. runde Å2 196 196 Hovedskydning
3. Rangliste-Ølstykke-Ølstykke Skydningen-15m Å2 196 196 Hovedskydning
3. Rangliste-Ølstykke-Ølstykke Skydningen-15m Å2 197 197 Mesterskab
Hold riffel 15m 2020/21 efterår - 2. runde Å2 191 191 Hovedskydning
2. Rangliste-Frederikssund-15m Å2 197 197 Hovedskydning
2. Rangliste-Frederikssund-15m Å2 199 199 Mesterskab
Hold riffel 15m 2020/21 efterår - 1. runde Å2 194 194 Hovedskydning
1. Rangliste-Ramløse-Arresøpokalskydning-15m Å2 196 196 Hovedskydning
1. Rangliste-Ramløse-Arresøpokalskydning-15m Å2 193 193 Mesterskab
Nordsjællandsmesterskab Riffel 2020 Å2 196 196 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskab Riffel 2020 Å2 198 198 Mesterskab
3. Rangliste-Ramløse-Arresøpokalskydning-15m Å2 195 195 Hovedskydning
3. Rangliste-Ramløse-Arresøpokalskydning-15m Å2 192 192 Mesterskab
6. Rangliste-Helsinge-15m Å2 197 197 Hovedskydning
6. Rangliste-Helsinge-15m Å2 197 197 Mesterskab
5. Rangliste-Skibby-15m Å2 188 188 Hovedskydning
5. Rangliste-Skibby-15m Å2 193 193 Mesterskab
Helsingør Cup 2019 Å2 195 195 Hovedskydning
Helsingør Cup 2019 Å2 197 197 Mesterskab
ØLSTYKKE SKYDNINGEN 2019 Å2 195 195 Hovedskydning
ØLSTYKKE SKYDNINGEN 2019 Å2 195 195 Mesterskab
Frederikssund 15m ranglisteskydning 2 Å2 195 195 Hovedskydning
Frederikssund 15m ranglisteskydning 2 Å2 196 196 Mesterskab
Dauglykke Cup 15m 2019 Efterår Å2 191 191 Hovedskydning
Dauglykke Cup 15m 2019 Efterår Å2 195 195 Mesterskab
Rangliste stævne I Helsinge 2019 VÅ3 191 191 Hovedskydning
Rangliste stævne I Helsinge 2019 VÅ3 193 193 Mesterskab

Til toppen