Finpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 10. august 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 4 382.25
R1386 R2385 R3381 R4377
Sum1529 Snit382.25
2. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 5 379.20
R1388 R2385 R3383 R4373
Sum1529 Snit382.25
3. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 4 381.25
R1390 R2382 R3377 R4376
Sum1525 Snit381.25
4. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 5 378.20
R1384 R2380 R3380 R4379
Sum1523 Snit380.75
5. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 4 379.25
R1386 R2380 R3377 R4374
Sum1517 Snit379.25
6. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 5 375.40
R1382 R2381 R3376 R4373
Sum1512 Snit378.00
7. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 373.50
R1380 R2378 R3378 R4373
Sum1509 Snit377.25
8. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 9 371.67
R1377 R2376 R3375 R4374
Sum1502 Snit375.50
9. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H1 4 374.75
R1377 R2376 R3375 R4371
Sum1499 Snit374.75
10. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 7 369.86
R1378 R2375 R3375 R4369
Sum1497 Snit374.25
11. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 7 362.14
R1377 R2376 R3372 R4372
Sum1497 Snit374.25
12. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 4 373.50
R1385 R2385 R3371 R4353
Sum1494 Snit373.50
13. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 4 372.50
R1376 R2373 R3371 R4370
Sum1490 Snit372.50
14. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 4 371.75
R1378 R2372 R3371 R4366
Sum1487 Snit371.75
15. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 4 370.75
R1380 R2376 R3373 R4354
Sum1483 Snit370.75
16. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 5 366.60
R1375 R2372 R3366 R4365
Sum1478 Snit369.50
17. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 10 365.50
R1374 R2369 R3367 R4367
Sum1477 Snit369.25
18. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 5 366.60
R1372 R2370 R3369 R4365
Sum1476 Snit369.00
19. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 5 366.60
R1375 R2373 R3365 R4362
Sum1475 Snit368.75
20. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 367.50
R1380 R2371 R3365 R4354
Sum1470 Snit367.50
21. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 6 360.67
R1381 R2366 R3363 R4358
Sum1468 Snit367.00
22. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 4 365.25
R1380 R2369 R3357 R4355
Sum1461 Snit365.25
23. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 357.50
R1369 R2366 R3362 R4354
Sum1451 Snit362.75
24. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 4 360.00
R1384 R2366 R3359 R4331
Sum1440 Snit360.00
25. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 4 358.50
R1366 R2362 R3354 R4352
Sum1434 Snit358.50
26. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 4 357.00
R1359 R2358 R3357 R4354
Sum1428 Snit357.00
27. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 4 355.25
R1370 R2360 R3350 R4341
Sum1421 Snit355.25
28. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 354.50
R1364 R2359 R3353 R4342
Sum1418 Snit354.50
29. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 4 353.50
R1364 R2363 R3350 R4337
Sum1414 Snit353.50
30. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 4 352.50
R1362 R2361 R3352 R4335
Sum1410 Snit352.50
31. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 5 347.20
R1354 R2351 R3349 R4345
Sum1399 Snit349.75
32. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 6 342.17
R1353 R2351 R3346 R4340
Sum1390 Snit347.50
33. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 5 334.60
R1359 R2351 R3339 R4338
Sum1387 Snit346.75
34. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 4 341.25
R1367 R2348 R3347 R4303
Sum1365 Snit341.25
35. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 338.60
R1341 R2341 R3338 R4337
Sum1357 Snit339.25
36. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 335.00
R1348 R2340 R3334 R4328
Sum1350 Snit337.50
37. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 11 305.27
R1350 R2340 R3325 R4317
Sum1332 Snit333.00
38. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 7 320.86
R1352 R2332 R3328 R4319
Sum1331 Snit332.75
39. 42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H3 5 321.20
R1344 R2329 R3325 R4323
Sum1321 Snit330.25
40. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 5 322.20
R1348 R2332 R3328 R4311
Sum1319 Snit329.75
41. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 326.50
R1339 R2337 R3322 R4308
Sum1306 Snit326.50
42. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 325.25
R1338 R2334 R3324 R4305
Sum1301 Snit325.25
43. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 10 311.00
R1328 R2326 R3321 R4318
Sum1293 Snit323.25
44. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 322.50
R1343 R2342 R3305 R4300
Sum1290 Snit322.50
45. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 4 320.25
R1333 R2325 R3313 R4310
Sum1281 Snit320.25
46. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 4 314.00
R1327 R2325 R3303 R4301
Sum1256 Snit314.00
47. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 10 292.00
R1318 R2316 R3308 R4304
Sum1246 Snit311.50
48. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H3 4 309.25
R1314 R2309 R3309 R4305
Sum1237 Snit309.25
49. 130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 4 290.75
R1310 R2300 R3296 R4257
Sum1163 Snit290.75
50. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 3 384.67
R1389 R2384 R3381 R4-
Sum1154 Snit384.67
51. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 3 379.33
R1383 R2378 R3377 R4-
Sum1138 Snit379.33
52. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 3 378.67
R1382 R2378 R3376 R4-
Sum1136 Snit378.67
53. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 4 283.50
R1323 R2321 R3255 R4235
Sum1134 Snit283.50
54. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 3 377.00
R1386 R2373 R3372 R4-
Sum1131 Snit377.00
55. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 3 376.33
R1383 R2375 R3371 R4-
Sum1129 Snit376.33
56. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 3 376.00
R1384 R2376 R3368 R4-
Sum1128 Snit376.00
57. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 3 373.33
R1380 R2374 R3366 R4-
Sum1120 Snit373.33
58. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 3 371.00
R1378 R2373 R3362 R4-
Sum1113 Snit371.00
59. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 3 369.00
R1377 R2370 R3360 R4-
Sum1107 Snit369.00
60. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 366.33
R1381 R2363 R3355 R4-
Sum1099 Snit366.33
61. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 365.67
R1372 R2370 R3355 R4-
Sum1097 Snit365.67
62. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 362.67
R1366 R2366 R3356 R4-
Sum1088 Snit362.67
63. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 3 361.33
R1367 R2359 R3358 R4-
Sum1084 Snit361.33
64. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H2 3 359.67
R1362 R2362 R3355 R4-
Sum1079 Snit359.67
65. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 359.33
R1370 R2356 R3352 R4-
Sum1078 Snit359.33
66. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 3 358.00
R1374 R2362 R3338 R4-
Sum1074 Snit358.00
67. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 3 357.33
R1362 R2358 R3352 R4-
Sum1072 Snit357.33
68. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H2 3 356.33
R1369 R2351 R3349 R4-
Sum1069 Snit356.33
69. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 353.67
R1357 R2356 R3348 R4-
Sum1061 Snit353.67
70. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 3 351.33
R1359 R2348 R3347 R4-
Sum1054 Snit351.33
71. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 3 346.67
R1353 R2349 R3338 R4-
Sum1040 Snit346.67
72. 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 3 346.67
R1350 R2350 R3340 R4-
Sum1040 Snit346.67
73. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 3 346.67
R1354 R2346 R3340 R4-
Sum1040 Snit346.67
74. 60971 Niels Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 3 345.00
R1361 R2353 R3321 R4-
Sum1035 Snit345.00
75. 134153 Andreas Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 345.00
R1350 R2348 R3337 R4-
Sum1035 Snit345.00
76. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H3 3 344.67
R1353 R2343 R3338 R4-
Sum1034 Snit344.67
77. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 3 344.67
R1353 R2349 R3332 R4-
Sum1034 Snit344.67
78. 61301 Verner Ipsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 3 344.00
R1357 R2339 R3336 R4-
Sum1032 Snit344.00
79. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 3 340.00
R1348 R2340 R3332 R4-
Sum1020 Snit340.00
80. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 339.00
R1351 R2340 R3326 R4-
Sum1017 Snit339.00
81. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 336.33
R1343 R2336 R3330 R4-
Sum1009 Snit336.33
82. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 3 335.33
R1368 R2350 R3288 R4-
Sum1006 Snit335.33
83. 138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 3 334.00
R1340 R2337 R3325 R4-
Sum1002 Snit334.00
84. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 3 330.67
R1345 R2329 R3318 R4-
Sum992 Snit330.67
85. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 328.00
R1346 R2334 R3304 R4-
Sum984 Snit328.00
86. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 3 323.67
R1330 R2324 R3317 R4-
Sum971 Snit323.67
87. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 3 322.33
R1333 R2330 R3304 R4-
Sum967 Snit322.33
88. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 319.00
R1345 R2318 R3294 R4-
Sum957 Snit319.00
89. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 3 316.33
R1336 R2326 R3287 R4-
Sum949 Snit316.33
90. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 3 297.00
R1343 R2342 R3206 R4-
Sum891 Snit297.00
91. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 285.00
R1302 R2280 R3273 R4-
Sum855 Snit285.00
92. 111894 Henrik Andersen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 282.33
R1326 R2311 R3210 R4-
Sum847 Snit282.33
93. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 389.00
R1390 R2388 R3- R4-
Sum778 Snit389.00
94. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 386.00
R1387 R2385 R3- R4-
Sum772 Snit386.00
95. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 381.50
R1387 R2376 R3- R4-
Sum763 Snit381.50
96. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 379.50
R1385 R2374 R3- R4-
Sum759 Snit379.50
97. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H1 2 375.50
R1381 R2370 R3- R4-
Sum751 Snit375.50
98. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 2 373.50
R1374 R2373 R3- R4-
Sum747 Snit373.50
99. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 2 371.50
R1372 R2371 R3- R4-
Sum743 Snit371.50
100. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 371.50
R1372 R2371 R3- R4-
Sum743 Snit371.50
101. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 371.00
R1371 R2371 R3- R4-
Sum742 Snit371.00
102. 61271 Finn Larsen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 2 370.50
R1377 R2364 R3- R4-
Sum741 Snit370.50
103. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 2 370.00
R1371 R2369 R3- R4-
Sum740 Snit370.00
104. 61372 Helge Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H2 2 368.50
R1370 R2367 R3- R4-
Sum737 Snit368.50
105. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H1 2 368.00
R1374 R2362 R3- R4-
Sum736 Snit368.00
106. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H2 2 368.00
R1373 R2363 R3- R4-
Sum736 Snit368.00
107. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 367.00
R1370 R2364 R3- R4-
Sum734 Snit367.00
108. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 365.50
R1371 R2360 R3- R4-
Sum731 Snit365.50
109. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 365.50
R1368 R2363 R3- R4-
Sum731 Snit365.50
110. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 364.00
R1367 R2361 R3- R4-
Sum728 Snit364.00
111. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 363.00
R1368 R2358 R3- R4-
Sum726 Snit363.00
112. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 2 361.50
R1377 R2346 R3- R4-
Sum723 Snit361.50
113. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 360.00
R1362 R2358 R3- R4-
Sum720 Snit360.00
114. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 359.50
R1365 R2354 R3- R4-
Sum719 Snit359.50
115. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 359.50
R1360 R2359 R3- R4-
Sum719 Snit359.50
116. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 2 359.00
R1359 R2359 R3- R4-
Sum718 Snit359.00
117. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 358.50
R1363 R2354 R3- R4-
Sum717 Snit358.50
118. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 2 358.50
R1360 R2357 R3- R4-
Sum717 Snit358.50
119. 61553 Frank Kofoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
2H2 2 356.50
R1359 R2354 R3- R4-
Sum713 Snit356.50
120. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 354.00
R1356 R2352 R3- R4-
Sum708 Snit354.00
121. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H2 2 353.50
R1363 R2344 R3- R4-
Sum707 Snit353.50
122. 136265 Isabella Cecilie Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 352.00
R1357 R2347 R3- R4-
Sum704 Snit352.00
123. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 2 349.50
R1351 R2348 R3- R4-
Sum699 Snit349.50
124. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 349.50
R1351 R2348 R3- R4-
Sum699 Snit349.50
125. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 349.00
R1352 R2346 R3- R4-
Sum698 Snit349.00
126. 141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 349.00
R1358 R2340 R3- R4-
Sum698 Snit349.00
127. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 348.50
R1356 R2341 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
128. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H2 2 348.50
R1356 R2341 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
129. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 348.50
R1349 R2348 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
130. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 2 347.00
R1357 R2337 R3- R4-
Sum694 Snit347.00
131. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 346.50
R1350 R2343 R3- R4-
Sum693 Snit346.50
132. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 346.50
R1362 R2331 R3- R4-
Sum693 Snit346.50
133. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 2 345.00
R1356 R2334 R3- R4-
Sum690 Snit345.00
134. 142500 Michael Valeur Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 345.00
R1347 R2343 R3- R4-
Sum690 Snit345.00
135. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 332.50
R1349 R2316 R3- R4-
Sum665 Snit332.50
136. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 331.00
R1339 R2323 R3- R4-
Sum662 Snit331.00
137. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 2 330.00
R1340 R2320 R3- R4-
Sum660 Snit330.00
138. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 328.00
R1335 R2321 R3- R4-
Sum656 Snit328.00
139. 141625 Rasmus Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 323.00
R1325 R2321 R3- R4-
Sum646 Snit323.00
140. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 321.00
R1334 R2308 R3- R4-
Sum642 Snit321.00
141. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 320.50
R1325 R2316 R3- R4-
Sum641 Snit320.50
142. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 319.50
R1344 R2295 R3- R4-
Sum639 Snit319.50
143. 56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 314.00
R1321 R2307 R3- R4-
Sum628 Snit314.00
144. 101311 Gert Thorhauge Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 311.00
R1313 R2309 R3- R4-
Sum622 Snit311.00
145. 142467 Ernes Gvosdar Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 2 305.50
R1321 R2290 R3- R4-
Sum611 Snit305.50
146. 128175 Annette Thorup Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 305.00
R1307 R2303 R3- R4-
Sum610 Snit305.00
147. 140704 Boris Strandsbjerg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 301.00
R1314 R2288 R3- R4-
Sum602 Snit301.00
148. 11590 Jens Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 294.50
R1316 R2273 R3- R4-
Sum589 Snit294.50
149. 141417 Ole Peter Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 288.50
R1291 R2286 R3- R4-
Sum577 Snit288.50
150. 141624 Peer Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 276.00
R1289 R2263 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
151. 137020 Gönül Bicen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 205.50
R1244 R2167 R3- R4-
Sum411 Snit205.50
152. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 387.00
R1387 R2- R3- R4-
Sum387 Snit387.00
153. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H1 1 384.00
R1384 R2- R3- R4-
Sum384 Snit384.00
154. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 382.00
R1382 R2- R3- R4-
Sum382 Snit382.00
155. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 1 382.00
R1382 R2- R3- R4-
Sum382 Snit382.00
156. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
157. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
158. 70284 Claus Nørby Madsen Frederiksberg Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 1 379.00
R1379 R2- R3- R4-
Sum379 Snit379.00
159. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 378.00
R1378 R2- R3- R4-
Sum378 Snit378.00
160. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
161. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
162. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
163. 127338 Anja Høll Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
164. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
165. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
166. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H1 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
167. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H1 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
168. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
169. 108759 Heidi Sofie Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
170. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
171. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
172. 137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 367.00
R1367 R2- R3- R4-
Sum367 Snit367.00
173. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H2 1 366.00
R1366 R2- R3- R4-
Sum366 Snit366.00
174. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H2 1 365.00
R1365 R2- R3- R4-
Sum365 Snit365.00
175. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
176. 134363 Nicolai Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
177. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
178. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
179. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
180. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
181. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
182. 59224 Brian Rich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
183. 119238 Jacob Koch Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H2 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
184. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
185. 134587 Kim Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
186. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
187. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
188. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
189. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
190. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
191. 133916 Bjarne Schütt Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
192. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
193. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
194. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
195. 111973 Søren Toldal Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
196. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
197. 142565 Anders Teddy Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
198. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H2 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
199. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
200. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
201. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
202. 61325 Preben Kofoed Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H2 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
203. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H2 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
204. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
205. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H2 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
206. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
207. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 345.00
R1345 R2- R3- R4-
Sum345 Snit345.00
208. 84829 Søren Jacobsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
209. 85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
210. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H3 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
211. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
212. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
213. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
214. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
215. 67669 Henning Bertram Pedersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
216. 132780 Henrik Lyngholt Larsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
217. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
218. 122722 Bjørn C. Severin Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
219. 142566 Peter Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
220. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
221. 139094 Michael Lodal Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
222. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
223. 122009 Jesper Stengade Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
224. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
225. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
226. 130189 Claus Tronhjem Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
227. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
228. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
229. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
230. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H2 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
231. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
232. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H3 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
233. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
234. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
235. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
236. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
237. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
238. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H3 1 326.00
R1326 R2- R3- R4-
Sum326 Snit326.00
239. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H3 1 326.00
R1326 R2- R3- R4-
Sum326 Snit326.00
240. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
241. 138445 Peter Englev Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
242. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
243. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
244. 139907 Torben Agerup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
245. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
246. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
247. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
248. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
249. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
250. 142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
251. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
252. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
253. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
254. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
255. 16917 Ronny Stenfeldt Sørensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
256. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H3 1 316.00
R1316 R2- R3- R4-
Sum316 Snit316.00
257. 102227 Rune Viggo Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
258. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
259. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
260. 138678 Kasper Kiærulf Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
261. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 313.00
R1313 R2- R3- R4-
Sum313 Snit313.00
262. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
263. 72397 Stuart George Allan Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
264. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
265. 119569 Carsten Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 309.00
R1309 R2- R3- R4-
Sum309 Snit309.00
266. 139283 Anders Kreutzfeldt Andersen Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 306.00
R1306 R2- R3- R4-
Sum306 Snit306.00
267. 142548 Oscar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
268. 12804 Ole Mouritsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
269. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 303.00
R1303 R2- R3- R4-
Sum303 Snit303.00
270. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 301.00
R1301 R2- R3- R4-
Sum301 Snit301.00
271. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 297.00
R1297 R2- R3- R4-
Sum297 Snit297.00
272. 139282 Anja Lindqvist Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
273. 87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
274. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 292.00
R1292 R2- R3- R4-
Sum292 Snit292.00
275. 15079 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 292.00
R1292 R2- R3- R4-
Sum292 Snit292.00
276. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 1 290.00
R1290 R2- R3- R4-
Sum290 Snit290.00
277. 139345 Thomas Krebs Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
278. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
279. 131456 Brian Marcussen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H3 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
280. 129871 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
281. 120228 Michael Lindgaard Mortensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
282. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
283. 130957 Birthe Markman Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
284. 139169 John Christensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
285. 17248 Bent Ole Borup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
286. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
287. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
288. 125259 Jens Dam Nielsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
289. 130339 Britta Skovbo Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
290. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
291. 68421 Sven Aage Schlosrich Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 212.00
R1212 R2- R3- R4-
Sum212 Snit212.00
292. 130956 Peter Bechlund Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 208.00
R1208 R2- R3- R4-
Sum208 Snit208.00
293. 139197 Janni Løvhøj Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
294. 137941 Mathias Rubow Larsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00

Til toppen