Finpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. juli 2021 - kl. 06:07
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 9 387.44
R1391 R2390 R3390 R4389
Sum1560 Snit390.00
2. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 6 385.00
R1393 R2388 R3385 R4385
Sum1551 Snit387.75
3. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 5 382.40
R1388 R2385 R3383 R4382
Sum1538 Snit384.50
4. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 381.50
R1391 R2383 R3383 R4380
Sum1537 Snit384.25
5. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 378.50
R1384 R2382 R3381 R4378
Sum1525 Snit381.25
6. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 5 375.00
R1382 R2378 R3373 R4373
Sum1506 Snit376.50
7. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H1 7 369.43
R1382 R2382 R3373 R4369
Sum1506 Snit376.50
8. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 6 372.17
R1379 R2378 R3374 R4374
Sum1505 Snit376.25
9. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 10 370.80
R1380 R2377 R3376 R4372
Sum1505 Snit376.25
10. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 6 372.50
R1383 R2375 R3373 R4368
Sum1499 Snit374.75
11. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 6 367.17
R1379 R2379 R3371 R4370
Sum1499 Snit374.75
12. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 6 367.83
R1377 R2377 R3372 R4364
Sum1490 Snit372.50
13. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 5 369.60
R1378 R2375 R3372 R4362
Sum1487 Snit371.75
14. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 7 369.00
R1373 R2373 R3371 R4370
Sum1487 Snit371.75
15. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 10 366.20
R1376 R2375 R3368 R4367
Sum1486 Snit371.50
16. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 371.00
R1375 R2375 R3371 R4363
Sum1484 Snit371.00
17. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 11 363.64
R1371 R2368 R3367 R4367
Sum1473 Snit368.25
18. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 364.17
R1374 R2371 R3366 R4360
Sum1471 Snit367.75
19. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 6 363.83
R1370 R2369 R3369 R4363
Sum1471 Snit367.75
20. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 5 365.40
R1369 R2369 R3366 R4362
Sum1466 Snit366.50
21. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H2 6 358.33
R1382 R2367 R3365 R4352
Sum1466 Snit366.50
22. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 361.17
R1372 R2367 R3364 R4362
Sum1465 Snit366.25
23. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 5 361.60
R1372 R2367 R3363 R4361
Sum1463 Snit365.75
24. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 4 365.50
R1373 R2365 R3363 R4361
Sum1462 Snit365.50
25. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 7 309.71
R1373 R2366 R3366 R4357
Sum1462 Snit365.50
26. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 4 363.50
R1373 R2365 R3362 R4354
Sum1454 Snit363.50
27. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 358.33
R1364 R2363 R3363 R4363
Sum1453 Snit363.25
28. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H2 12 345.00
R1365 R2364 R3360 R4357
Sum1446 Snit361.50
29. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 5 353.00
R1357 R2356 R3355 R4351
Sum1419 Snit354.75
30. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 7 339.43
R1366 R2353 R3350 R4340
Sum1409 Snit352.25
31. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 5 342.80
R1357 R2353 R3352 R4346
Sum1408 Snit352.00
32. 56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 5 347.00
R1361 R2353 R3345 R4345
Sum1404 Snit351.00
33. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 350.25
R1368 R2357 R3341 R4335
Sum1401 Snit350.25
34. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 347.80
R1352 R2351 R3350 R4348
Sum1401 Snit350.25
35. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 350.00
R1359 R2355 R3351 R4335
Sum1400 Snit350.00
36. 37601 Tonny Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 4 349.00
R1354 R2348 R3348 R4346
Sum1396 Snit349.00
37. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 6 343.67
R1355 R2351 R3348 R4339
Sum1393 Snit348.25
38. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 6 342.17
R1356 R2346 R3344 R4343
Sum1389 Snit347.25
39. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 5 340.80
R1346 R2346 R3342 R4339
Sum1373 Snit343.25
40. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 338.20
R1353 R2346 R3338 R4331
Sum1368 Snit342.00
41. 137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 341.25
R1345 R2343 R3341 R4336
Sum1365 Snit341.25
42. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 6 336.83
R1359 R2335 R3335 R4332
Sum1361 Snit340.25
43. 15054 Bettina Møller Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 5 330.20
R1345 R2343 R3339 R4334
Sum1361 Snit340.25
44. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 339.00
R1345 R2344 R3340 R4327
Sum1356 Snit339.00
45. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 12 325.17
R1342 R2336 R3335 R4334
Sum1347 Snit336.75
46. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 332.25
R1347 R2342 R3335 R4305
Sum1329 Snit332.25
47. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 8 322.50
R1336 R2332 R3328 R4328
Sum1324 Snit331.00
48. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 4 323.75
R1331 R2328 R3325 R4311
Sum1295 Snit323.75
49. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 7 312.29
R1330 R2330 R3322 R4312
Sum1294 Snit323.50
50. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 5 319.60
R1331 R2326 R3319 R4315
Sum1291 Snit322.75
51. 130700 Birthe Ringgaard Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 322.50
R1344 R2318 R3315 R4313
Sum1290 Snit322.50
52. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 4 312.25
R1335 R2308 R3307 R4299
Sum1249 Snit312.25
53. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 5 304.60
R1336 R2319 R3294 R4287
Sum1236 Snit309.00
54. 142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 5 304.80
R1319 R2311 R3298 R4298
Sum1226 Snit306.50
55. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 4 301.50
R1322 R2300 R3294 R4290
Sum1206 Snit301.50
56. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 299.75
R1331 R2310 R3281 R4277
Sum1199 Snit299.75
57. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 5 291.60
R1324 R2311 R3283 R4276
Sum1194 Snit298.50
58. 130848 Doris Pedersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 7 284.14
R1310 R2293 R3292 R4290
Sum1185 Snit296.25
59. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 4 292.75
R1319 R2289 R3282 R4281
Sum1171 Snit292.75
60. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 3 383.33
R1386 R2382 R3382 R4-
Sum1150 Snit383.33
61. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 3 378.00
R1381 R2378 R3375 R4-
Sum1134 Snit378.00
62. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 3 377.00
R1383 R2376 R3372 R4-
Sum1131 Snit377.00
63. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H2 3 376.33
R1377 R2377 R3375 R4-
Sum1129 Snit376.33
64. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 3 370.67
R1383 R2366 R3363 R4-
Sum1112 Snit370.67
65. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H3 3 367.67
R1380 R2367 R3356 R4-
Sum1103 Snit367.67
66. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 3 364.33
R1372 R2365 R3356 R4-
Sum1093 Snit364.33
67. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 360.00
R1364 R2360 R3356 R4-
Sum1080 Snit360.00
68. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 359.33
R1369 R2357 R3352 R4-
Sum1078 Snit359.33
69. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 3 359.00
R1367 R2367 R3343 R4-
Sum1077 Snit359.00
70. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 357.67
R1359 R2358 R3356 R4-
Sum1073 Snit357.67
71. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 357.33
R1362 R2361 R3349 R4-
Sum1072 Snit357.33
72. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 3 356.33
R1368 R2351 R3350 R4-
Sum1069 Snit356.33
73. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H2 3 355.00
R1363 R2357 R3345 R4-
Sum1065 Snit355.00
74. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 3 353.67
R1366 R2348 R3347 R4-
Sum1061 Snit353.67
75. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 350.67
R1362 R2350 R3340 R4-
Sum1052 Snit350.67
76. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 349.67
R1359 R2345 R3345 R4-
Sum1049 Snit349.67
77. 139170 Frank Kronhof Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 3 347.33
R1361 R2348 R3333 R4-
Sum1042 Snit347.33
78. 119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H2 3 347.00
R1347 R2347 R3347 R4-
Sum1041 Snit347.00
79. 144500 Dzintars Kardelis. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 3 344.00
R1352 R2341 R3339 R4-
Sum1032 Snit344.00
80. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 343.33
R1370 R2360 R3300 R4-
Sum1030 Snit343.33
81. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 3 342.67
R1351 R2340 R3337 R4-
Sum1028 Snit342.67
82. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 3 337.33
R1360 R2342 R3310 R4-
Sum1012 Snit337.33
83. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 336.67
R1347 R2341 R3322 R4-
Sum1010 Snit336.67
84. 142430 Peter Kristiansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 3 336.67
R1344 R2340 R3326 R4-
Sum1010 Snit336.67
85. 138061 Thomas HALL Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H2 3 335.33
R1353 R2336 R3317 R4-
Sum1006 Snit335.33
86. 14019 Lene Saugbjerg Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 328.00
R1344 R2328 R3312 R4-
Sum984 Snit328.00
87. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 3 326.67
R1346 R2328 R3306 R4-
Sum980 Snit326.67
88. 135887 Morten Severinsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 325.67
R1331 R2323 R3323 R4-
Sum977 Snit325.67
89. 98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 3 324.33
R1334 R2333 R3306 R4-
Sum973 Snit324.33
90. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 312.33
R1328 R2315 R3294 R4-
Sum937 Snit312.33
91. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 3 296.00
R1312 R2298 R3278 R4-
Sum888 Snit296.00
92. 130567 Dan Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 291.67
R1333 R2300 R3242 R4-
Sum875 Snit291.67
93. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 283.67
R1297 R2292 R3262 R4-
Sum851 Snit283.67
94. 142510 Louise Bluhme Sørensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 271.33
R1293 R2264 R3257 R4-
Sum814 Snit271.33
95. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 379.50
R1386 R2373 R3- R4-
Sum759 Snit379.50
96. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 2 376.00
R1378 R2374 R3- R4-
Sum752 Snit376.00
97. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 2 375.00
R1378 R2372 R3- R4-
Sum750 Snit375.00
98. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 2 373.00
R1373 R2373 R3- R4-
Sum746 Snit373.00
99. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H1 2 372.50
R1373 R2372 R3- R4-
Sum745 Snit372.50
100. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 371.50
R1380 R2363 R3- R4-
Sum743 Snit371.50
101. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 369.50
R1374 R2365 R3- R4-
Sum739 Snit369.50
102. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 2 368.00
R1371 R2365 R3- R4-
Sum736 Snit368.00
103. 116825 Søren Kaster Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 2 363.50
R1366 R2361 R3- R4-
Sum727 Snit363.50
104. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H1 2 363.50
R1370 R2357 R3- R4-
Sum727 Snit363.50
105. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 2 361.50
R1367 R2356 R3- R4-
Sum723 Snit361.50
106. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 357.00
R1365 R2349 R3- R4-
Sum714 Snit357.00
107. 135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 354.00
R1354 R2354 R3- R4-
Sum708 Snit354.00
108. 87571 Anders Diget Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 353.50
R1361 R2346 R3- R4-
Sum707 Snit353.50
109. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 351.50
R1360 R2343 R3- R4-
Sum703 Snit351.50
110. 142064 Henrik Løntoft Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 351.00
R1374 R2328 R3- R4-
Sum702 Snit351.00
111. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 351.00
R1353 R2349 R3- R4-
Sum702 Snit351.00
112. 141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 2 350.00
R1363 R2337 R3- R4-
Sum700 Snit350.00
113. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 348.50
R1357 R2340 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
114. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 348.00
R1348 R2348 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
115. 100177 Kevin Jensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 347.50
R1354 R2341 R3- R4-
Sum695 Snit347.50
116. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 2 346.00
R1361 R2331 R3- R4-
Sum692 Snit346.00
117. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 344.50
R1359 R2330 R3- R4-
Sum689 Snit344.50
118. 129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H3 2 344.00
R1365 R2323 R3- R4-
Sum688 Snit344.00
119. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 340.00
R1352 R2328 R3- R4-
Sum680 Snit340.00
120. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 339.00
R1347 R2331 R3- R4-
Sum678 Snit339.00
121. 139262 Preben Agerbo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 338.50
R1344 R2333 R3- R4-
Sum677 Snit338.50
122. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H3 2 337.50
R1343 R2332 R3- R4-
Sum675 Snit337.50
123. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 2 337.50
R1343 R2332 R3- R4-
Sum675 Snit337.50
124. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 335.00
R1347 R2323 R3- R4-
Sum670 Snit335.00
125. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 2 333.00
R1333 R2333 R3- R4-
Sum666 Snit333.00
126. 142467 Ernes Gvosdar Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 2 333.00
R1339 R2327 R3- R4-
Sum666 Snit333.00
127. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 333.00
R1353 R2313 R3- R4-
Sum666 Snit333.00
128. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 2 332.00
R1340 R2324 R3- R4-
Sum664 Snit332.00
129. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 330.00
R1356 R2304 R3- R4-
Sum660 Snit330.00
130. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 329.00
R1349 R2309 R3- R4-
Sum658 Snit329.00
131. 142697 Sten Krog Duerlund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 326.50
R1342 R2311 R3- R4-
Sum653 Snit326.50
132. 60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 326.00
R1328 R2324 R3- R4-
Sum652 Snit326.00
133. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 323.00
R1332 R2314 R3- R4-
Sum646 Snit323.00
134. 141625 Rasmus Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 323.00
R1325 R2321 R3- R4-
Sum646 Snit323.00
135. 122705 Rune Knudsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H3 2 321.50
R1332 R2311 R3- R4-
Sum643 Snit321.50
136. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 319.50
R1352 R2287 R3- R4-
Sum639 Snit319.50
137. 119569 Carsten Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 310.00
R1325 R2295 R3- R4-
Sum620 Snit310.00
138. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 2 310.00
R1339 R2281 R3- R4-
Sum620 Snit310.00
139. 141624 Peer Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 276.00
R1289 R2263 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
140. 143591 Anne Nørgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 225.00
R1233 R2217 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
141. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 385.00
R1385 R2- R3- R4-
Sum385 Snit385.00
142. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 383.00
R1383 R2- R3- R4-
Sum383 Snit383.00
143. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
144. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 1 378.00
R1378 R2- R3- R4-
Sum378 Snit378.00
145. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
146. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
147. 39817 Jesper B Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 375.00
R1375 R2- R3- R4-
Sum375 Snit375.00
148. 61271 Finn Larsen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 1 375.00
R1375 R2- R3- R4-
Sum375 Snit375.00
149. 108759 Heidi Sofie Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 1 375.00
R1375 R2- R3- R4-
Sum375 Snit375.00
150. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
151. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
152. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
153. 138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
154. 111448 Peter Lange Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 370.00
R1370 R2- R3- R4-
Sum370 Snit370.00
155. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
156. 61372 Helge Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
157. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
158. 142943 Kristian Friis Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H2 1 366.00
R1366 R2- R3- R4-
Sum366 Snit366.00
159. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 1 365.00
R1365 R2- R3- R4-
Sum365 Snit365.00
160. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
161. 26945 Carl E. Boll Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
162. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
163. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
164. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
165. 27023 Mogens Nicolajsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
166. 140045 Anders Carstensen Dolberg Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
167. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
168. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
169. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
170. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H2 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
171. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
172. 87026 Cecillia Sofie Stoltenberg Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
173. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H2 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
174. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
175. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
176. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
177. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
178. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
179. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
180. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
181. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
182. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
183. 11593 Jann Hornum Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
184. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
185. 101612 Søren Dam Winther Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H2 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
186. 136916 Kris Daugaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
187. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
188. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H2 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
189. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
190. 111894 Henrik Andersen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
191. 132780 Henrik Lyngholt Larsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
192. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
193. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
194. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
195. 142431 Kristian Bloch Kristiansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
196. 138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
197. 142002 Hjalte Holm Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
198. 143408 Kim Frahm Kristensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
199. 142500 Michael Valeur Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
200. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
201. 143685 Birthe Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
202. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
203. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
204. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
205. 138025 Rene Faigh Taastrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
206. 93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
207. 144569 Morten Løvig Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
208. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
209. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
210. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
211. 34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
212. 134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
213. 142001 Anders Sandberg Friis-Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
214. 144598 Kirstine Ruby Rosing Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
215. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
216. 131971 sune nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
217. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
218. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 326.00
R1326 R2- R3- R4-
Sum326 Snit326.00
219. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 326.00
R1326 R2- R3- R4-
Sum326 Snit326.00
220. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
221. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
222. 11590 Jens Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
223. 141911 Jan Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
224. 61301 Verner Ipsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
225. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
226. 136909 Simon Bali Andersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
227. 42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H3 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
228. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
229. 144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
230. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
231. 16917 Ronny Stenfeldt Sørensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
232. 144535 Leo K. Andersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
233. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H3 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
234. 42579 Palle Deigaard Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H3 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
235. 60971 Niels Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
236. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
237. 72397 Stuart George Allan Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
238. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
239. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H3 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
240. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
241. 144570 Thomas Bjerrum Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 307.00
R1307 R2- R3- R4-
Sum307 Snit307.00
242. 144278 Kenneth Humle Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 306.00
R1306 R2- R3- R4-
Sum306 Snit306.00
243. 120228 Michael Lindgaard Mortensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 303.00
R1303 R2- R3- R4-
Sum303 Snit303.00
244. 101311 Gert Thorhauge Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 302.00
R1302 R2- R3- R4-
Sum302 Snit302.00
245. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 301.00
R1301 R2- R3- R4-
Sum301 Snit301.00
246. 142589 Kirsten Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 299.00
R1299 R2- R3- R4-
Sum299 Snit299.00
247. 142003 Anders Vibe Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 298.00
R1298 R2- R3- R4-
Sum298 Snit298.00
248. 129407 Andre Stengelshøj Olsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
249. 141516 Sanne Brandt Rosenlund Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
250. 142509 Søren Peter Bang Nissen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
251. 142548 Oscar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
252. 15079 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 292.00
R1292 R2- R3- R4-
Sum292 Snit292.00
253. 142492 René William Holsko Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 292.00
R1292 R2- R3- R4-
Sum292 Snit292.00
254. 143344 Rasmus Kræmmergaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
255. 142588 Rud Tommy Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
256. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 286.00
R1286 R2- R3- R4-
Sum286 Snit286.00
257. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 285.00
R1285 R2- R3- R4-
Sum285 Snit285.00
258. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
259. 142769 Daniel Boss Nielsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H3 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
260. 125509 Jan Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
261. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
262. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
263. 138569 Carsten Huus Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
264. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
265. 144437 Nikolaj Kristensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 230.00
R1230 R2- R3- R4-
Sum230 Snit230.00
266. 144568 Hans Erik Bang-Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
267. 139428 Morten Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 153.00
R1153 R2- R3- R4-
Sum153 Snit153.00

Til toppen