Finpistol, 25m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 22. oktober 2019 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 12 378.83
R1388 R2387 R3383 R4380
Sum1538 Snit384.50
2. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 375.43
R1384 R2382 R3382 R4378
Sum1526 Snit381.50
3. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 7 374.00
R1380 R2379 R3378 R4376
Sum1513 Snit378.25
4. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H1 4 378.00
R1384 R2384 R3373 R4371
Sum1512 Snit378.00
5. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H1 7 374.71
R1383 R2377 R3376 R4375
Sum1511 Snit377.75
6. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 4 377.00
R1383 R2379 R3375 R4371
Sum1508 Snit377.00
7. 61271 Finn Larsen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
S2H1 5 373.60
R1378 R2377 R3377 R4372
Sum1504 Snit376.00
8. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
S2H1 5 372.00
R1377 R2375 R3374 R4372
Sum1498 Snit374.50
9. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
S2H1 9 371.11
R1376 R2374 R3373 R4371
Sum1494 Snit373.50
10. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 10 367.30
R1375 R2375 R3373 R4369
Sum1492 Snit373.00
11. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 10 362.90
R1374 R2373 R3372 R4372
Sum1491 Snit372.75
12. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 4 371.50
R1374 R2373 R3371 R4368
Sum1486 Snit371.50
13. 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 6 367.83
R1378 R2371 R3368 R4367
Sum1484 Snit371.00
14. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 6 366.83
R1372 R2371 R3369 R4367
Sum1479 Snit369.75
15. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 4 369.25
R1377 R2370 R3370 R4360
Sum1477 Snit369.25
16. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 6 360.50
R1372 R2371 R3367 R4366
Sum1476 Snit369.00
17. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 6 361.67
R1374 R2373 R3364 R4364
Sum1475 Snit368.75
18. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 5 365.20
R1378 R2371 R3365 R4360
Sum1474 Snit368.50
19. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
S2H1 11 362.45
R1368 R2368 R3367 R4367
Sum1470 Snit367.50
20. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 4 367.25
R1370 R2369 R3369 R4361
Sum1469 Snit367.25
21. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H1 4 366.25
R1372 R2369 R3364 R4360
Sum1465 Snit366.25
22. 61372 Helge Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
S2H1 5 363.20
R1370 R2367 R3366 R4359
Sum1462 Snit365.50
23. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 5 362.80
R1371 R2367 R3365 R4359
Sum1462 Snit365.50
24. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 8 359.88
R1370 R2365 R3363 R4361
Sum1459 Snit364.75
25. 56644 Leif Andersen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 5 363.60
R1371 R2366 R3361 R4360
Sum1458 Snit364.50
26. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 5 361.40
R1369 R2364 R3363 R4361
Sum1457 Snit364.25
27. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 8 356.75
R1367 R2366 R3366 R4355
Sum1454 Snit363.50
28. 56737 René Kelberg Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 6 354.00
R1370 R2366 R3359 R4356
Sum1451 Snit362.75
29. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
S2H1 5 359.00
R1373 R2363 R3360 R4352
Sum1448 Snit362.00
30. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
S2H1 6 358.67
R1372 R2359 R3358 R4357
Sum1446 Snit361.50
31. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 6 352.50
R1367 R2365 R3364 R4350
Sum1446 Snit361.50
32. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 346.14
R1367 R2359 R3354 R4354
Sum1434 Snit358.50
33. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 9 350.00
R1363 R2359 R3356 R4354
Sum1432 Snit358.00
34. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 10 343.70
R1363 R2356 R3354 R4351
Sum1424 Snit356.00
35. 11185 CHRISTIAN SCHULTZ Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 4 353.50
R1359 R2358 R3354 R4343
Sum1414 Snit353.50
36. 61553 Frank Kofoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
S2H1 4 353.00
R1359 R2354 R3351 R4348
Sum1412 Snit353.00
37. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 4 350.75
R1360 R2359 R3344 R4340
Sum1403 Snit350.75
38. 61325 Preben Kofoed Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
S2H1 4 349.75
R1355 R2351 R3351 R4342
Sum1399 Snit349.75
39. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 4 349.50
R1355 R2352 R3346 R4345
Sum1398 Snit349.50
40. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 4 348.25
R1364 R2349 R3342 R4338
Sum1393 Snit348.25
41. 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 6 294.83
R1350 R2350 R3347 R4340
Sum1387 Snit346.75
42. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 5 345.60
R1350 R2349 R3344 R4343
Sum1386 Snit346.50
43. 61301 Verner Ipsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
S2H1 5 344.00
R1357 R2350 R3339 R4338
Sum1384 Snit346.00
44. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 5 344.20
R1354 R2348 R3341 R4340
Sum1383 Snit345.75
45. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 5 341.60
R1350 R2347 R3343 R4340
Sum1380 Snit345.00
46. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 6 335.67
R1350 R2348 R3342 R4339
Sum1379 Snit344.75
47. 66494 Bjørn Eggert Christensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 8 333.13
R1356 R2347 R3341 R4335
Sum1379 Snit344.75
48. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 6 339.50
R1353 R2349 R3340 R4336
Sum1378 Snit344.50
49. 60971 Niels Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
S2H1 4 341.75
R1361 R2353 R3332 R4321
Sum1367 Snit341.75
50. 71371 Christian Amdi Sørensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 4 340.75
R1356 R2338 R3335 R4334
Sum1363 Snit340.75
51. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 7 332.00
R1343 R2341 R3339 R4338
Sum1361 Snit340.25
52. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 7 308.29
R1342 R2339 R3338 R4335
Sum1354 Snit338.50
53. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H1 4 338.25
R1354 R2337 R3336 R4326
Sum1353 Snit338.25
54. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
S2H1 4 335.50
R1349 R2345 R3330 R4318
Sum1342 Snit335.50
55. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 4 333.50
R1340 R2335 R3333 R4326
Sum1334 Snit333.50
56. 42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H1 6 320.67
R1344 R2329 R3325 R4323
Sum1321 Snit330.25
57. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 6 318.50
R1330 R2330 R3324 R4320
Sum1304 Snit326.00
58. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
S2H1 4 321.00
R1368 R2350 R3288 R4278
Sum1284 Snit321.00
59. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 4 319.75
R1343 R2326 R3320 R4290
Sum1279 Snit319.75
60. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
S2H1 11 292.73
R1319 R2319 R3318 R4318
Sum1274 Snit318.50
61. 56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 6 297.33
R1323 R2321 R3320 R4307
Sum1271 Snit317.75
62. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 5 310.00
R1325 R2319 R3318 R4300
Sum1262 Snit315.50
63. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 270.43
R1321 R2318 R3309 R4308
Sum1256 Snit314.00
64. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H1 4 309.25
R1314 R2309 R3309 R4305
Sum1237 Snit309.25
65. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
S2H1 4 307.50
R1343 R2342 R3339 R4206
Sum1230 Snit307.50
66. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 5 293.80
R1314 R2303 R3288 R4288
Sum1193 Snit298.25
67. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 4 296.25
R1324 R2317 R3273 R4271
Sum1185 Snit296.25
68. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 378.67
R1384 R2377 R3375 R4-
Sum1136 Snit378.67
69. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 368.00
R1369 R2368 R3367 R4-
Sum1104 Snit368.00
70. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 3 363.67
R1368 R2363 R3360 R4-
Sum1091 Snit363.67
71. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H1 3 359.33
R1370 R2354 R3354 R4-
Sum1078 Snit359.33
72. 130179 Waldemar v. Bülow Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 4 267.75
R1288 R2287 R3249 R4247
Sum1071 Snit267.75
73. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 352.33
R1368 R2361 R3328 R4-
Sum1057 Snit352.33
74. 24741 Henryk Tenenbaum Tilst Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 3 351.00
R1363 R2346 R3344 R4-
Sum1053 Snit351.00
75. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 348.00
R1363 R2345 R3336 R4-
Sum1044 Snit348.00
76. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 347.67
R1354 R2353 R3336 R4-
Sum1043 Snit347.67
77. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 342.00
R1343 R2343 R3340 R4-
Sum1026 Snit342.00
78. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 3 338.00
R1351 R2336 R3327 R4-
Sum1014 Snit338.00
79. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 336.67
R1353 R2330 R3327 R4-
Sum1010 Snit336.67
80. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 3 331.67
R1348 R2344 R3303 R4-
Sum995 Snit331.67
81. 10164 Harry Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 330.67
R1332 R2331 R3329 R4-
Sum992 Snit330.67
82. 84829 Søren Jacobsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 320.67
R1344 R2317 R3301 R4-
Sum962 Snit320.67
83. 130189 Claus Tronhjem Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 315.00
R1336 R2308 R3301 R4-
Sum945 Snit315.00
84. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 312.33
R1320 R2320 R3297 R4-
Sum937 Snit312.33
85. 37601 Tonny Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 3 312.33
R1354 R2309 R3274 R4-
Sum937 Snit312.33
86. 119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 3 300.33
R1315 R2309 R3277 R4-
Sum901 Snit300.33
87. 130956 Peter Bechlund Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 285.67
R1328 R2321 R3208 R4-
Sum857 Snit285.67
88. 130957 Birthe Markman Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 284.33
R1298 R2279 R3276 R4-
Sum853 Snit284.33
89. 14158 Svenning Aanundsen Hougaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 4 187.00
R1214 R2194 R3175 R4165
Sum748 Snit187.00
90. 66776 Jørgen Aage Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 3 247.00
R1286 R2285 R3170 R4-
Sum741 Snit247.00
91. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 2 367.00
R1374 R2360 R3- R4-
Sum734 Snit367.00
92. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 2 362.50
R1370 R2355 R3- R4-
Sum725 Snit362.50
93. 113085 Lars Larsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 2 357.50
R1366 R2349 R3- R4-
Sum715 Snit357.50
94. 133916 Bjarne Schütt Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 2 350.00
R1358 R2342 R3- R4-
Sum700 Snit350.00
95. 67615 John Sven Larsen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 2 339.50
R1343 R2336 R3- R4-
Sum679 Snit339.50
96. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
S2H1 2 311.50
R1326 R2297 R3- R4-
Sum623 Snit311.50
97. 128175 Annette Thorup Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 2 305.00
R1307 R2303 R3- R4-
Sum610 Snit305.00
98. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 2 281.50
R1308 R2255 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
99. 96456 Jørgen Gottschalck Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 2 267.50
R1283 R2252 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
100. 110706 Thorkild Mark Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 2 229.50
R1240 R2219 R3- R4-
Sum459 Snit229.50
101. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
102. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 379.00
R1379 R2- R3- R4-
Sum379 Snit379.00
103. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 378.00
R1378 R2- R3- R4-
Sum378 Snit378.00
104. 57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
105. 26945 Carl E. Boll Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
106. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
107. 137625 Rigmor Trolle Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 2 185.00
R1212 R2158 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
108. 66500 Knud Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
109. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H1 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
110. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
111. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
112. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
S2H1 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
113. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
114. 137988 Kurt Riemann Poulsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
S2H1 1 345.00
R1345 R2- R3- R4-
Sum345 Snit345.00
115. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
116. 35659 Hans Jacobsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
117. 47853 Kurt Laursen Assens Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
118. 26832 Poul E. Jacobsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
119. 66722 Sven Probst-Hansen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
120. 67669 Henning Bertram Pedersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
121. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
122. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
S2H1 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
123. 54116 Ole Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
124. 99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
125. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
126. 27001 Per Agesen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
127. 138445 Peter Englev Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
128. 137220 Flemming Berg Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
129. 16666 Leif Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 1 303.00
R1303 R2- R3- R4-
Sum303 Snit303.00
130. 139614 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
131. 131456 Brian Marcussen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
S2H1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
132. 139169 John Christensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
133. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
134. 125959 Niels Henrik Sørensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
135. 115641 Poul Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
136. 68315 Mette Darre Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
137. 130110 Jørn Wittrup Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
138. 130339 Britta Skovbo Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
139. 68421 Sven Aage Schlosrich Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 212.00
R1212 R2- R3- R4-
Sum212 Snit212.00

Til toppen