GrovVåben, 25m GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 10. august 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 5 360.00
R1379 R2366 R3361 R4358
Sum1464 Snit366.00
2. 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 4 360.25
R1363 R2363 R3358 R4357
Sum1441 Snit360.25
3. 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 4 354.00
R1359 R2359 R3353 R4345
Sum1416 Snit354.00
4. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 4 354.00
R1371 R2360 R3345 R4340
Sum1416 Snit354.00
5. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 4 348.00
R1355 R2352 R3348 R4337
Sum1392 Snit348.00
6. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 4 347.50
R1366 R2359 R3351 R4314
Sum1390 Snit347.50
7. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 4 347.00
R1372 R2370 R3327 R4319
Sum1388 Snit347.00
8. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 13 335.38
R1349 R2346 R3344 R4343
Sum1382 Snit345.50
9. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 4 342.50
R1373 R2367 R3346 R4284
Sum1370 Snit342.50
10. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 5 300.00
R1333 R2318 R3312 R4299
Sum1262 Snit315.50
11. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 5 285.00
R1295 R2293 R3292 R4291
Sum1171 Snit292.75
12. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 370.67
R1375 R2372 R3365 R4-
Sum1112 Snit370.67
13. 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 360.33
R1373 R2367 R3341 R4-
Sum1081 Snit360.33
14. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 3 359.00
R1370 R2355 R3352 R4-
Sum1077 Snit359.00
15. 23880 Allan Nyegaard Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 3 353.33
R1368 R2354 R3338 R4-
Sum1060 Snit353.33
16. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 352.67
R1360 R2351 R3347 R4-
Sum1058 Snit352.67
17. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 3 351.00
R1353 R2353 R3347 R4-
Sum1053 Snit351.00
18. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 3 350.33
R1367 R2346 R3338 R4-
Sum1051 Snit350.33
19. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 3 348.00
R1350 R2350 R3344 R4-
Sum1044 Snit348.00
20. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 3 342.33
R1348 R2341 R3338 R4-
Sum1027 Snit342.33
21. 115517 Gerhard Wirenfeldt Idrætsforeningen Flyvestation Karup
DGI Midtjylland
RA 3 338.67
R1356 R2342 R3318 R4-
Sum1016 Snit338.67
22. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 3 323.00
R1333 R2332 R3304 R4-
Sum969 Snit323.00
23. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 3 306.33
R1311 R2311 R3297 R4-
Sum919 Snit306.33
24. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 3 305.67
R1333 R2293 R3291 R4-
Sum917 Snit305.67
25. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 305.33
R1329 R2312 R3275 R4-
Sum916 Snit305.33
26. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 3 302.00
R1321 R2307 R3278 R4-
Sum906 Snit302.00
27. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 290.33
R1306 R2300 R3265 R4-
Sum871 Snit290.33
28. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 3 275.67
R1298 R2297 R3232 R4-
Sum827 Snit275.67
29. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 267.67
R1308 R2269 R3226 R4-
Sum803 Snit267.67
30. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 3 263.00
R1334 R2324 R3131 R4-
Sum789 Snit263.00
31. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 386.50
R1389 R2384 R3- R4-
Sum773 Snit386.50
32. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 2 379.50
R1387 R2372 R3- R4-
Sum759 Snit379.50
33. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 3 252.33
R1268 R2266 R3223 R4-
Sum757 Snit252.33
34. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 378.00
R1383 R2373 R3- R4-
Sum756 Snit378.00
35. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 366.50
R1367 R2366 R3- R4-
Sum733 Snit366.50
36. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 361.00
R1364 R2358 R3- R4-
Sum722 Snit361.00
37. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 353.00
R1356 R2350 R3- R4-
Sum706 Snit353.00
38. 13896 Jesper Chr. Hansen Bennike Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 350.50
R1353 R2348 R3- R4-
Sum701 Snit350.50
39. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 2 348.00
R1349 R2347 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
40. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 345.00
R1351 R2339 R3- R4-
Sum690 Snit345.00
41. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 3 230.00
R1239 R2237 R3214 R4-
Sum690 Snit230.00
42. 24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 2 343.50
R1344 R2343 R3- R4-
Sum687 Snit343.50
43. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 2 342.50
R1350 R2335 R3- R4-
Sum685 Snit342.50
44. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 341.00
R1354 R2328 R3- R4-
Sum682 Snit341.00
45. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 2 336.50
R1342 R2331 R3- R4-
Sum673 Snit336.50
46. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 336.50
R1353 R2320 R3- R4-
Sum673 Snit336.50
47. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 3 224.00
R1254 R2245 R3173 R4-
Sum672 Snit224.00
48. 90958 Thomas Banke Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 2 335.00
R1342 R2328 R3- R4-
Sum670 Snit335.00
49. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 2 332.50
R1336 R2329 R3- R4-
Sum665 Snit332.50
50. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 329.00
R1336 R2322 R3- R4-
Sum658 Snit329.00
51. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 2 327.00
R1328 R2326 R3- R4-
Sum654 Snit327.00
52. 117503 Frank Harsanyi Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 2 326.00
R1344 R2308 R3- R4-
Sum652 Snit326.00
53. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 324.00
R1353 R2295 R3- R4-
Sum648 Snit324.00
54. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 323.00
R1330 R2316 R3- R4-
Sum646 Snit323.00
55. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 322.00
R1343 R2301 R3- R4-
Sum644 Snit322.00
56. 117962 Torben Madsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 321.50
R1327 R2316 R3- R4-
Sum643 Snit321.50
57. 134784 Rune Rendbæk Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 321.50
R1325 R2318 R3- R4-
Sum643 Snit321.50
58. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 321.00
R1339 R2303 R3- R4-
Sum642 Snit321.00
59. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 320.50
R1332 R2309 R3- R4-
Sum641 Snit320.50
60. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 320.00
R1324 R2316 R3- R4-
Sum640 Snit320.00
61. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 319.00
R1329 R2309 R3- R4-
Sum638 Snit319.00
62. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 317.50
R1333 R2302 R3- R4-
Sum635 Snit317.50
63. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 2 317.00
R1317 R2317 R3- R4-
Sum634 Snit317.00
64. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 314.50
R1322 R2307 R3- R4-
Sum629 Snit314.50
65. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 307.00
R1338 R2276 R3- R4-
Sum614 Snit307.00
66. 15079 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 304.50
R1312 R2297 R3- R4-
Sum609 Snit304.50
67. 134115 Thomas Krusborg Ejlerskov Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 2 302.00
R1322 R2282 R3- R4-
Sum604 Snit302.00
68. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 2 301.00
R1309 R2293 R3- R4-
Sum602 Snit301.00
69. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 2 299.50
R1309 R2290 R3- R4-
Sum599 Snit299.50
70. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 2 299.00
R1315 R2283 R3- R4-
Sum598 Snit299.00
71. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 2 297.00
R1319 R2275 R3- R4-
Sum594 Snit297.00
72. 13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 292.00
R1303 R2281 R3- R4-
Sum584 Snit292.00
73. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 287.00
R1307 R2267 R3- R4-
Sum574 Snit287.00
74. 106720 Thomas Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 285.50
R1296 R2275 R3- R4-
Sum571 Snit285.50
75. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 2 283.50
R1320 R2247 R3- R4-
Sum567 Snit283.50
76. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 270.50
R1328 R2213 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
77. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 266.50
R1286 R2247 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
78. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 2 259.00
R1262 R2256 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
79. 23593 Lars Juan Pedersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 2 251.00
R1262 R2240 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
80. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 248.50
R1274 R2223 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
81. 125781 Thomas Rødsgaard Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 2 240.00
R1274 R2206 R3- R4-
Sum480 Snit240.00
82. 130906 Aliihsan Golcuk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 2 239.00
R1256 R2222 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
83. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 2 219.50
R1238 R2201 R3- R4-
Sum439 Snit219.50
84. 135339 Othman A. J. Mustafa Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 216.00
R1247 R2185 R3- R4-
Sum432 Snit216.00
85. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 215.50
R1232 R2199 R3- R4-
Sum431 Snit215.50
86. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 2 193.00
R1337 R249 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
87. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 1 378.00
R1378 R2- R3- R4-
Sum378 Snit378.00
88. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
89. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
90. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
91. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
RA 1 366.00
R1366 R2- R3- R4-
Sum366 Snit366.00
92. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 1 365.00
R1365 R2- R3- R4-
Sum365 Snit365.00
93. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
94. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
95. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
96. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
97. 46967 Mikkel Ploug Madsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
98. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
99. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
100. 125241 Frank von der Heide Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
101. 23365 Søren Mortensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
102. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
103. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
104. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
105. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
106. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
107. 57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
108. 138454 Jørgen Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
109. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
110. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
111. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
112. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
113. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
RA 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
114. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
115. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
116. 17072 Kenneth Sand Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
RA 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
117. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
118. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 331.00
R1331 R2- R3- R4-
Sum331 Snit331.00
119. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
RA 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
120. 47371 Martin Dyreborg Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
121. 122722 Bjørn C. Severin Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
122. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
123. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
RA 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
124. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
125. 127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
126. 140627 Andreas Olsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
127. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
RA 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
128. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
129. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
130. 69368 Patrick Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
131. 131748 Kaj Stengade Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 316.00
R1316 R2- R3- R4-
Sum316 Snit316.00
132. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 316.00
R1316 R2- R3- R4-
Sum316 Snit316.00
133. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
RA 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
134. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
135. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
136. 69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
137. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 307.00
R1307 R2- R3- R4-
Sum307 Snit307.00
138. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 302.00
R1302 R2- R3- R4-
Sum302 Snit302.00
139. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 301.00
R1301 R2- R3- R4-
Sum301 Snit301.00
140. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 300.00
R1300 R2- R3- R4-
Sum300 Snit300.00
141. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 299.00
R1299 R2- R3- R4-
Sum299 Snit299.00
142. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
143. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
144. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 1 288.00
R1288 R2- R3- R4-
Sum288 Snit288.00
145. 138568 Martin Bernsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 288.00
R1288 R2- R3- R4-
Sum288 Snit288.00
146. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
147. 60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
148. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
149. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
150. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
151. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
152. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
153. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
154. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
155. 121596 Michael Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
156. 124529 Gunnar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 136.50
R1192 R281 R3- R4-
Sum273 Snit136.50
157. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
158. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
159. 132163 Ole Grosen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
160. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
161. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
162. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
163. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
164. 138719 Jakob Lorkmann Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
165. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
166. 130905 Hüseyin Koc Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
167. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
168. 22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
169. 127724 Frans Nygaard Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
170. 126808 Michael Rasmussen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
171. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
172. 122255 Morten Bakkedal Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
173. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
174. 138678 Kasper Kiærulf Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
175. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 1 230.00
R1230 R2- R3- R4-
Sum230 Snit230.00
176. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
177. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
178. 133984 John Michael Veik Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 217.00
R1217 R2- R3- R4-
Sum217 Snit217.00
179. 116162 Christian Lauge Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 215.00
R1215 R2- R3- R4-
Sum215 Snit215.00
180. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 1 206.00
R1206 R2- R3- R4-
Sum206 Snit206.00
181. 101720 Ersin Demirhan Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 203.00
R1203 R2- R3- R4-
Sum203 Snit203.00
182. 125113 Frantz Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 202.00
R1202 R2- R3- R4-
Sum202 Snit202.00
183. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 202.00
R1202 R2- R3- R4-
Sum202 Snit202.00
184. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
185. 126525 Søren Iversen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
186. 139169 John Christensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
187. 112386 Hernando Cardona Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
188. 85554 Muffe Vulnuz Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
189. 139196 Ajan Dalipovski Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 150.00
R1150 R2- R3- R4-
Sum150 Snit150.00
190. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
RA 1 147.00
R1147 R2- R3- R4-
Sum147 Snit147.00
191. 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 106.00
R1106 R2- R3- R4-
Sum106 Snit106.00
192. 121631 Kim Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00

Til toppen