GrovVåben, 25m GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 19. oktober 2021 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
RA 4 377.75
R1380 R2379 R3379 R4373
Sum1511 Snit377.75
2. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 8 366.00
R1373 R2373 R3372 R4371
Sum1489 Snit372.25
3. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 7 368.29
R1372 R2371 R3370 R4369
Sum1482 Snit370.50
4. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 5 368.60
R1373 R2372 R3370 R4366
Sum1481 Snit370.25
5. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 4 370.00
R1375 R2370 R3368 R4367
Sum1480 Snit370.00
6. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 7 360.29
R1375 R2373 R3363 R4361
Sum1472 Snit368.00
7. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 5 360.60
R1372 R2364 R3363 R4358
Sum1457 Snit364.25
8. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 9 344.00
R1371 R2363 R3356 R4353
Sum1443 Snit360.75
9. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 4 358.75
R1365 R2365 R3357 R4348
Sum1435 Snit358.75
10. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 4 357.75
R1370 R2359 R3355 R4347
Sum1431 Snit357.75
11. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 4 355.00
R1373 R2368 R3343 R4336
Sum1420 Snit355.00
12. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 4 351.50
R1358 R2354 R3349 R4345
Sum1406 Snit351.50
13. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 8 342.50
R1359 R2359 R3341 R4341
Sum1400 Snit350.00
14. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 20 329.00
R1354 R2345 R3345 R4343
Sum1387 Snit346.75
15. 117963 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 8 311.38
R1352 R2345 R3336 R4330
Sum1363 Snit340.75
16. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 5 328.40
R1361 R2353 R3333 R4304
Sum1351 Snit337.75
17. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 7 326.86
R1346 R2335 R3333 R4331
Sum1345 Snit336.25
18. 117962 Torben G Madsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 9 318.00
R1335 R2334 R3333 R4331
Sum1333 Snit333.25
19. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 4 333.00
R1341 R2341 R3331 R4319
Sum1332 Snit333.00
20. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 5 329.20
R1346 R2330 R3329 R4327
Sum1332 Snit333.00
21. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 7 314.86
R1343 R2338 R3326 R4325
Sum1332 Snit333.00
22. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 4 331.25
R1354 R2332 R3331 R4308
Sum1325 Snit331.25
23. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 5 320.40
R1339 R2335 R3332 R4301
Sum1307 Snit326.75
24. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 6 307.83
R1339 R2332 R3323 R4312
Sum1306 Snit326.50
25. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 5 315.80
R1338 R2328 R3316 R4308
Sum1290 Snit322.50
26. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 6 314.67
R1325 R2321 R3320 R4319
Sum1285 Snit321.25
27. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 4 321.00
R1341 R2323 R3312 R4308
Sum1284 Snit321.00
28. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 8 301.50
R1329 R2321 R3317 R4317
Sum1284 Snit321.00
29. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 6 305.33
R1330 R2326 R3316 R4301
Sum1273 Snit318.25
30. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 4 318.00
R1330 R2328 R3321 R4293
Sum1272 Snit318.00
31. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 5 312.00
R1327 R2322 R3315 R4306
Sum1270 Snit317.50
32. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 6 305.67
R1321 R2317 R3316 R4312
Sum1266 Snit316.50
33. 134784 Rune Rendbæk Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 7 295.29
R1323 R2316 R3306 R4303
Sum1248 Snit312.00
34. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 4 309.50
R1317 R2317 R3310 R4294
Sum1238 Snit309.50
35. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 5 296.20
R1305 R2296 R3296 R4293
Sum1190 Snit297.50
36. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 5 287.80
R1301 R2297 R3289 R4288
Sum1175 Snit293.75
37. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 4 288.00
R1313 R2311 R3308 R4220
Sum1152 Snit288.00
38. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 4 284.00
R1290 R2290 R3279 R4277
Sum1136 Snit284.00
39. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
RA 3 370.67
R1372 R2372 R3368 R4-
Sum1112 Snit370.67
40. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 368.33
R1377 R2371 R3357 R4-
Sum1105 Snit368.33
41. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 3 358.00
R1359 R2358 R3357 R4-
Sum1074 Snit358.00
42. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 356.67
R1365 R2359 R3346 R4-
Sum1070 Snit356.67
43. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 5 251.00
R1297 R2284 R3244 R4243
Sum1068 Snit267.00
44. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 352.33
R1357 R2357 R3343 R4-
Sum1057 Snit352.33
45. 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 352.00
R1360 R2356 R3340 R4-
Sum1056 Snit352.00
46. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 351.67
R1353 R2351 R3351 R4-
Sum1055 Snit351.67
47. 142089 Christian Svanhede Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 343.33
R1349 R2341 R3340 R4-
Sum1030 Snit343.33
48. 139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 4 254.25
R1269 R2261 R3252 R4235
Sum1017 Snit254.25
49. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 336.33
R1346 R2339 R3324 R4-
Sum1009 Snit336.33
50. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 334.00
R1361 R2345 R3296 R4-
Sum1002 Snit334.00
51. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 331.00
R1339 R2333 R3321 R4-
Sum993 Snit331.00
52. 111448 Peter Lange Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 330.67
R1345 R2330 R3317 R4-
Sum992 Snit330.67
53. 130394 Mogens Dall Larsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 330.00
R1345 R2326 R3319 R4-
Sum990 Snit330.00
54. 17072 Kenneth Sand Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
RA 3 326.33
R1348 R2317 R3314 R4-
Sum979 Snit326.33
55. 69257 Dennis Andersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 4 244.75
R1274 R2257 R3257 R4191
Sum979 Snit244.75
56. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 4 240.75
R1323 R2271 R3219 R4150
Sum963 Snit240.75
57. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
RA 3 318.00
R1325 R2320 R3309 R4-
Sum954 Snit318.00
58. 125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 5 233.00
R1272 R2228 R3226 R4222
Sum948 Snit237.00
59. 90306 Annette Winther Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
RA 3 314.00
R1329 R2322 R3291 R4-
Sum942 Snit314.00
60. 78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 303.00
R1309 R2306 R3294 R4-
Sum909 Snit303.00
61. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 295.67
R1324 R2285 R3278 R4-
Sum887 Snit295.67
62. 141625 Rasmus Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 276.00
R1295 R2283 R3250 R4-
Sum828 Snit276.00
63. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 269.67
R1302 R2263 R3244 R4-
Sum809 Snit269.67
64. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 3 266.67
R1279 R2266 R3255 R4-
Sum800 Snit266.67
65. 125480 Jens Anders Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 266.67
R1301 R2250 R3249 R4-
Sum800 Snit266.67
66. 143409 Michael Brandenhoff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 256.33
R1304 R2263 R3202 R4-
Sum769 Snit256.33
67. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 252.67
R1261 R2261 R3236 R4-
Sum758 Snit252.67
68. 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 372.50
R1377 R2368 R3- R4-
Sum745 Snit372.50
69. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 367.50
R1371 R2364 R3- R4-
Sum735 Snit367.50
70. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 2 362.50
R1371 R2354 R3- R4-
Sum725 Snit362.50
71. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
RA 2 359.50
R1364 R2355 R3- R4-
Sum719 Snit359.50
72. 115517 Gerhard Wirenfeldt Idrætsforeningen Flyvestation Karup
DGI Midtjylland
RA 2 346.00
R1355 R2337 R3- R4-
Sum692 Snit346.00
73. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 2 345.00
R1349 R2341 R3- R4-
Sum690 Snit345.00
74. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 2 345.00
R1349 R2341 R3- R4-
Sum690 Snit345.00
75. 144511 Leon Lyfort Schramm Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
RA 3 228.33
R1253 R2224 R3208 R4-
Sum685 Snit228.33
76. 144512 Jesper Robdrup Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
RA 3 228.33
R1232 R2229 R3224 R4-
Sum685 Snit228.33
77. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 2 342.00
R1343 R2341 R3- R4-
Sum684 Snit342.00
78. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 2 340.00
R1344 R2336 R3- R4-
Sum680 Snit340.00
79. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 338.50
R1344 R2333 R3- R4-
Sum677 Snit338.50
80. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 2 336.00
R1336 R2336 R3- R4-
Sum672 Snit336.00
81. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 2 334.00
R1335 R2333 R3- R4-
Sum668 Snit334.00
82. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 332.50
R1340 R2325 R3- R4-
Sum665 Snit332.50
83. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 332.50
R1345 R2320 R3- R4-
Sum665 Snit332.50
84. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 2 329.50
R1338 R2321 R3- R4-
Sum659 Snit329.50
85. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 327.00
R1337 R2317 R3- R4-
Sum654 Snit327.00
86. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 320.50
R1352 R2289 R3- R4-
Sum641 Snit320.50
87. 68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 4 159.50
R1174 R2167 R3150 R4147
Sum638 Snit159.50
88. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 2 318.00
R1318 R2318 R3- R4-
Sum636 Snit318.00
89. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 304.00
R1312 R2296 R3- R4-
Sum608 Snit304.00
90. 117959 Rune Thomsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 304.00
R1310 R2298 R3- R4-
Sum608 Snit304.00
91. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 2 295.50
R1299 R2292 R3- R4-
Sum591 Snit295.50
92. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 285.00
R1301 R2269 R3- R4-
Sum570 Snit285.00
93. 139262 Preben Agerbo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 281.50
R1315 R2248 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
94. 144506 Ib Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 2 255.00
R1260 R2250 R3- R4-
Sum510 Snit255.00
95. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 243.50
R1314 R2173 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
96. 143823 Theis Lauesen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 241.00
R1246 R2236 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
97. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 231.50
R1264 R2199 R3- R4-
Sum463 Snit231.50
98. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 226.00
R1261 R2191 R3- R4-
Sum452 Snit226.00
99. 140045 Anders Carstensen Dolberg Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 2 225.00
R1290 R2160 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
100. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 383.00
R1383 R2- R3- R4-
Sum383 Snit383.00
101. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 185.50
R1243 R2128 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
102. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
103. 27023 Mogens Nicolajsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
104. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
105. 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
106. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
107. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
108. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
109. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
110. 144739 Brian Dyg Arp Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
111. 94078 Nicolai Mørup Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
112. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
113. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
114. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
115. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
116. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
117. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
118. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
119. 130192 Kasper Nikolai Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
120. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
121. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 2 161.00
R1171 R2151 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
122. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
123. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
124. 70871 Alexandru Rares Datcu Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
125. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
RA 2 158.00
R1316 R20 R3- R4-
Sum316 Snit158.00
126. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
127. 141471 Lasse Christensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
128. 22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
129. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 313.00
R1313 R2- R3- R4-
Sum313 Snit313.00
130. 141894 Jan Dyrborg Jensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 313.00
R1313 R2- R3- R4-
Sum313 Snit313.00
131. 136326 Rune Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
132. 140035 Jesper Carlsson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 309.00
R1309 R2- R3- R4-
Sum309 Snit309.00
133. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
134. 144933 Enis Ademovski Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
135. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 305.00
R1305 R2- R3- R4-
Sum305 Snit305.00
136. 138073 Kim Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
137. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 303.00
R1303 R2- R3- R4-
Sum303 Snit303.00
138. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 302.00
R1302 R2- R3- R4-
Sum302 Snit302.00
139. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 300.00
R1300 R2- R3- R4-
Sum300 Snit300.00
140. 122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Østlollands Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 300.00
R1300 R2- R3- R4-
Sum300 Snit300.00
141. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 296.00
R1296 R2- R3- R4-
Sum296 Snit296.00
142. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 296.00
R1296 R2- R3- R4-
Sum296 Snit296.00
143. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
144. 131684 Lars Trenessøn Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
145. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
146. 144901 Gustav Kjærulff Taastrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
147. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
148. 60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
149. 139052 Carsten Jensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
150. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
151. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
152. 70219 Christian Bork Øelund Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
153. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
154. 139116 Johannes Museth Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
155. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
156. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
157. 144902 Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
158. 144932 Lubomir Lukawiecki Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
159. 15801 Per J. L. Thalue Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
160. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
161. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
162. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
163. 144903 Poul Permin Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
164. 138719 Jakob Lorkmann Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
165. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
166. 135339 Othman A. J. Mustafa Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
167. 124625 Allan Elgaard Jensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
168. 138025 Rene Faigh Taastrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
169. 144679 Jørgen Ulsø Dahlmann Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
170. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
171. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
172. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
173. 92180 Christian Brøgger Franck Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
174. 110688 Alexander Høyer Pichner Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
175. 144267 Patrick Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 213.00
R1213 R2- R3- R4-
Sum213 Snit213.00
176. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
RA 2 105.00
R1112 R298 R3- R4-
Sum210 Snit105.00
177. 137429 Jørn Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 207.00
R1207 R2- R3- R4-
Sum207 Snit207.00
178. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 205.00
R1205 R2- R3- R4-
Sum205 Snit205.00
179. 142430 Peter Kristiansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 201.00
R1201 R2- R3- R4-
Sum201 Snit201.00
180. 122272 Jakob Hartmund Rolandsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
181. 108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
182. 139169 John Christensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
183. 122705 Rune Knudsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
184. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 125.00
R1125 R2- R3- R4-
Sum125 Snit125.00
185. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 107.00
R1107 R2- R3- R4-
Sum107 Snit107.00
186. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
RA 1 83.00
R183 R2- R3- R4-
Sum83 Snit83.00

Til toppen