TerrænGevær Voksen Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 13. april 2021 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å 4 44.00
R148 R247 R345 R436
Sum176 Snit44.00
2. 65101 Kim Kristiansen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å 5 43.20
R147 R245 R343 R441
Sum176 Snit44.00
3. 104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å 3 44.00
R151 R243 R338 R4-
Sum132 Snit44.00
4. 103972 Mikael Henrik Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å 3 43.33
R148 R241 R341 R4-
Sum130 Snit43.33
5. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å 3 42.67
R150 R247 R331 R4-
Sum128 Snit42.67
6. 137835 Vibeke Knøchel Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å 4 31.00
R140 R230 R329 R425
Sum124 Snit31.00
7. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å 3 40.00
R147 R238 R335 R4-
Sum120 Snit40.00
8. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å 3 38.67
R147 R247 R322 R4-
Sum116 Snit38.67
9. 18963 André Madsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å 3 34.67
R139 R239 R326 R4-
Sum104 Snit34.67
10. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å 2 49.00
R150 R248 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
11. 95177 Hans Byager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å 3 31.33
R135 R230 R329 R4-
Sum94 Snit31.33
12. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å 3 29.33
R133 R231 R324 R4-
Sum88 Snit29.33
13. 97524 Anders Byager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å 3 25.33
R138 R228 R310 R4-
Sum76 Snit25.33
14. 70130 Peter Antonius Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
15. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
16. 75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
17. 143961 Peter M. Bonde Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å 2 18.00
R119 R217 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
18. 65014 Torben Henriksen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
19. 141963 Alexandra Damgaard Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å 2 14.50
R120 R29 R3- R4-
Sum29 Snit14.50
20. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
21. 23142 Bjarne R. Olesen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
22. 142594 Bjørn O. Jørgensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
Å 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
23. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
Å 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00

Til toppen