TerrænPistol Voksen | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 29. oktober 2020 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP3 4 41.25
R144 R243 R340 R438
Sum165 Snit41.25
2. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 3 52.33
R154 R253 R350 R4-
Sum157 Snit52.33
3. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP1 3 51.67
R152 R252 R351 R4-
Sum155 Snit51.67
4. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 3 48.00
R150 R248 R346 R4-
Sum144 Snit48.00
5. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP2 3 46.33
R150 R245 R344 R4-
Sum139 Snit46.33
6. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP2 3 46.33
R148 R246 R345 R4-
Sum139 Snit46.33
7. 51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 3 45.33
R149 R247 R340 R4-
Sum136 Snit45.33
8. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP3 3 44.67
R148 R245 R341 R4-
Sum134 Snit44.67
9. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 3 44.00
R147 R243 R342 R4-
Sum132 Snit44.00
10. 90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 3 41.33
R148 R241 R335 R4-
Sum124 Snit41.33
11. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP3 3 40.67
R146 R244 R332 R4-
Sum122 Snit40.67
12. 52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 3 40.33
R145 R242 R334 R4-
Sum121 Snit40.33
13. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 3 36.67
R137 R237 R336 R4-
Sum110 Snit36.67
14. 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 3 34.67
R140 R235 R329 R4-
Sum104 Snit34.67
15. 127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP1 2 50.50
R152 R249 R3- R4-
Sum101 Snit50.50
16. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
TP1 2 49.50
R150 R249 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
17. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 2 49.50
R150 R249 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
18. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 49.00
R149 R249 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
19. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP1 2 49.00
R150 R248 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
20. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP1 2 47.50
R149 R246 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
21. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP4 2 47.50
R149 R246 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
22. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP1 2 47.00
R148 R246 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
23. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 47.00
R149 R245 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
24. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 3 31.33
R140 R239 R315 R4-
Sum94 Snit31.33
25. 127338 Anja Høll Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 2 46.00
R146 R246 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
26. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 2 45.50
R146 R245 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
27. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP2 2 45.00
R147 R243 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
28. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP1 2 44.50
R148 R241 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
29. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 44.50
R146 R243 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
30. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP1 2 44.00
R147 R241 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
31. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP3 2 42.50
R144 R241 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
32. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 2 42.50
R144 R241 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
33. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 41.50
R149 R234 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
34. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 39.50
R141 R238 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
35. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 2 39.00
R144 R234 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
36. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 38.50
R142 R235 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
37. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP4 2 38.50
R140 R237 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
38. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
TP3 2 38.00
R141 R235 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
39. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 2 37.00
R140 R234 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
40. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP3 2 36.50
R139 R234 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
41. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 36.50
R137 R236 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
42. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 2 36.00
R138 R234 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
43. 52945 Hans Henrik Jensen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 2 35.50
R136 R235 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
44. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 2 35.50
R136 R235 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
45. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 2 35.50
R143 R228 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
46. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 2 34.50
R137 R232 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
47. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP4 3 23.00
R127 R222 R320 R4-
Sum69 Snit23.00
48. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP3 2 33.50
R136 R231 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
49. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 2 33.00
R136 R230 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
50. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 3 22.00
R129 R221 R316 R4-
Sum66 Snit22.00
51. 107164 Keld Winther Andreasen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 2 31.00
R132 R230 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
52. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 2 30.50
R139 R222 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
53. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 28.00
R141 R215 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
54. 133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
TP4 2 27.50
R131 R224 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
55. 119080 Alexander Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP4 2 27.50
R132 R223 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
56. 135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 27.50
R130 R225 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
57. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP1 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
58. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
59. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP2 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
60. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
61. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
62. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP1 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
63. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
64. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
65. 101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
66. 86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
67. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP1 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
68. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP1 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
69. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
70. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
71. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
72. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
73. 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
74. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
75. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
76. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
77. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
78. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
79. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
80. 126498 Ronny Erik Nielsen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
81. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
82. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
83. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
84. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP3 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
85. 59224 Brian Rich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
86. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
87. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
88. 130195 Line Sørensen Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 2 20.50
R125 R216 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
89. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
TP3 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
90. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
91. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
TP3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
92. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP4 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
93. 45192 Bjarne Madsen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
94. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
95. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
96. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP4 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
97. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
98. 54957 Carsten F. Petersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
99. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
TP4 2 18.50
R123 R214 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
100. 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
TP2 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
101. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
102. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
103. 137965 Christian Adler Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
104. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
105. 20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
106. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP4 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
107. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
108. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
109. 138135 Brian Juulsmose Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 2 17.50
R122 R213 R3- R4-
Sum35 Snit17.50
110. 137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 17.50
R122 R213 R3- R4-
Sum35 Snit17.50
111. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 17.50
R119 R216 R3- R4-
Sum35 Snit17.50
112. 46286 Trine Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
113. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP2 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
114. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
115. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
116. 126520 Peter Frimuth Hansen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
117. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
118. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
119. 102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
120. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
121. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP2 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
122. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
123. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
124. 10216 Peter Andersen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
TP4 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
125. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
TP4 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
126. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
127. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
128. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
129. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
TP4 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
130. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
131. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
132. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
133. 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
TP4 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
134. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 2 13.00
R115 R211 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
135. 47093 Hugo Høj Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
136. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
137. 142508 Torben S. Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
138. 48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
TP3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
139. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
140. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
141. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
142. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP2 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
143. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP4 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
144. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
145. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
146. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
TP4 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
147. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
148. 122716 Dorte Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
149. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
TP4 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
150. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
151. 133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
152. 142509 Søren Peter Bang Nissen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
153. 122680 Ulla Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00

Til toppen