TerrænPistol Voksen | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. juni 2019 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 17 51.82
R154 R254 R354 R454
Sum216 Snit54.00
2. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 11 50.00
R154 R254 R352 R452
Sum212 Snit53.00
3. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 8 51.38
R154 R253 R353 R451
Sum211 Snit52.75
4. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1 6 51.17
R155 R253 R352 R451
Sum211 Snit52.75
5. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1 10 50.60
R153 R253 R353 R452
Sum211 Snit52.75
6. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 8 50.25
R153 R252 R352 R452
Sum209 Snit52.25
7. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1 11 49.73
R154 R252 R351 R451
Sum208 Snit52.00
8. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1 7 49.71
R152 R252 R352 R452
Sum208 Snit52.00
9. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 7 50.43
R154 R252 R350 R450
Sum206 Snit51.50
10. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 10 50.00
R154 R251 R351 R450
Sum206 Snit51.50
11. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 9 49.00
R153 R251 R351 R450
Sum205 Snit51.25
12. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1 11 46.82
R152 R251 R351 R451
Sum205 Snit51.25
13. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1 8 48.88
R152 R252 R350 R450
Sum204 Snit51.00
14. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 11 48.64
R152 R251 R351 R450
Sum204 Snit51.00
15. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 6 48.50
R152 R252 R351 R449
Sum204 Snit51.00
16. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 10 49.30
R151 R251 R351 R450
Sum203 Snit50.75
17. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 8 48.13
R152 R251 R350 R450
Sum203 Snit50.75
18. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 15 47.67
R152 R251 R350 R450
Sum203 Snit50.75
19. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 6 50.00
R151 R251 R351 R449
Sum202 Snit50.50
20. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1 8 46.38
R153 R250 R349 R448
Sum200 Snit50.00
21. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 9 48.89
R151 R250 R349 R449
Sum199 Snit49.75
22. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 6 46.67
R153 R251 R349 R446
Sum199 Snit49.75
23. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1 14 46.36
R151 R250 R349 R449
Sum199 Snit49.75
24. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 10 45.80
R152 R250 R349 R448
Sum199 Snit49.75
25. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1 11 46.18
R150 R250 R349 R449
Sum198 Snit49.50
26. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 12 45.50
R152 R252 R348 R446
Sum198 Snit49.50
27. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 8 45.25
R153 R249 R348 R448
Sum198 Snit49.50
28. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2 6 48.17
R153 R249 R348 R447
Sum197 Snit49.25
29. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V1 7 47.00
R151 R249 R348 R448
Sum196 Snit49.00
30. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1 7 46.29
R151 R250 R349 R446
Sum196 Snit49.00
31. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 8 45.25
R150 R249 R349 R448
Sum196 Snit49.00
32. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 4 48.75
R155 R249 R346 R445
Sum195 Snit48.75
33. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1 4 48.50
R151 R250 R348 R445
Sum194 Snit48.50
34. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 12 44.67
R151 R249 R347 R447
Sum194 Snit48.50
35. 97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 7 46.14
R150 R249 R347 R447
Sum193 Snit48.25
36. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 11 45.64
R150 R249 R347 R447
Sum193 Snit48.25
37. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 7 46.71
R149 R248 R348 R447
Sum192 Snit48.00
38. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 6 46.50
R149 R249 R347 R447
Sum192 Snit48.00
39. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 9 44.89
R149 R248 R348 R447
Sum192 Snit48.00
40. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 7 45.57
R149 R248 R348 R446
Sum191 Snit47.75
41. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 4 47.50
R150 R248 R347 R445
Sum190 Snit47.50
42. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 6 46.33
R150 R247 R347 R446
Sum190 Snit47.50
43. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V1 5 45.80
R151 R249 R348 R442
Sum190 Snit47.50
44. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V2 9 44.11
R149 R248 R347 R446
Sum190 Snit47.50
45. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1 5 46.40
R150 R248 R347 R444
Sum189 Snit47.25
46. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1 12 44.58
R149 R247 R347 R446
Sum189 Snit47.25
47. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 7 44.00
R151 R248 R345 R445
Sum189 Snit47.25
48. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 6 45.00
R149 R248 R346 R445
Sum188 Snit47.00
49. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 10 42.40
R149 R247 R346 R446
Sum188 Snit47.00
50. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1 4 46.75
R148 R248 R346 R445
Sum187 Snit46.75
51. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V1 5 45.00
R151 R248 R345 R443
Sum187 Snit46.75
52. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 7 44.00
R151 R246 R346 R444
Sum187 Snit46.75
53. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2 11 43.09
R148 R246 R346 R446
Sum186 Snit46.50
54. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 42.83
R149 R249 R345 R443
Sum186 Snit46.50
55. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 6 44.67
R151 R246 R345 R443
Sum185 Snit46.25
56. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 6 40.83
R152 R248 R343 R442
Sum185 Snit46.25
57. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 12 40.17
R152 R245 R344 R444
Sum185 Snit46.25
58. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1 4 46.00
R147 R247 R347 R443
Sum184 Snit46.00
59. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 9 42.22
R148 R246 R345 R445
Sum184 Snit46.00
60. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 44.60
R150 R245 R344 R444
Sum183 Snit45.75
61. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2 6 44.00
R149 R246 R345 R443
Sum183 Snit45.75
62. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2 12 40.50
R148 R247 R345 R443
Sum183 Snit45.75
63. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 11 42.00
R147 R246 R345 R444
Sum182 Snit45.50
64. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 7 43.57
R146 R246 R345 R444
Sum181 Snit45.25
65. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1 4 45.00
R147 R246 R344 R443
Sum180 Snit45.00
66. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V1 5 44.40
R150 R246 R342 R442
Sum180 Snit45.00
67. 111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 5 42.60
R150 R245 R343 R442
Sum180 Snit45.00
68. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1 4 44.75
R150 R248 R342 R439
Sum179 Snit44.75
69. 31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V2 4 44.75
R150 R247 R342 R440
Sum179 Snit44.75
70. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1 5 42.80
R147 R247 R344 R441
Sum179 Snit44.75
71. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 42.20
R150 R249 R344 R436
Sum179 Snit44.75
72. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 7 42.14
R149 R244 R343 R443
Sum179 Snit44.75
73. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1 8 40.88
R149 R245 R343 R442
Sum179 Snit44.75
74. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1 4 44.25
R150 R245 R343 R439
Sum177 Snit44.25
75. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 5 43.00
R151 R244 R342 R440
Sum177 Snit44.25
76. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 7 42.57
R148 R243 R343 R443
Sum177 Snit44.25
77. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 7 42.14
R147 R245 R343 R442
Sum177 Snit44.25
78. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 6 41.33
R148 R248 R343 R438
Sum177 Snit44.25
79. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 5 41.20
R151 R244 R342 R439
Sum176 Snit44.00
80. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 11 40.09
R147 R243 R343 R443
Sum176 Snit44.00
81. 126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V1 7 41.71
R146 R244 R343 R442
Sum175 Snit43.75
82. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 7 41.43
R146 R244 R343 R442
Sum175 Snit43.75
83. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 7 40.86
R147 R246 R342 R440
Sum175 Snit43.75
84. 69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 4 43.50
R146 R245 R344 R439
Sum174 Snit43.50
85. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 42.33
R145 R244 R343 R442
Sum174 Snit43.50
86. 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V2 6 41.67
R148 R243 R342 R441
Sum174 Snit43.50
87. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 7 39.43
R149 R242 R342 R441
Sum174 Snit43.50
88. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 4 43.25
R145 R244 R343 R441
Sum173 Snit43.25
89. 51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V1 5 42.60
R145 R244 R343 R441
Sum173 Snit43.25
90. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V2 5 42.20
R146 R245 R344 R438
Sum173 Snit43.25
91. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 4 43.00
R148 R245 R342 R437
Sum172 Snit43.00
92. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2 5 42.00
R145 R243 R342 R442
Sum172 Snit43.00
93. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2 5 42.00
R144 R244 R342 R441
Sum171 Snit42.75
94. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 8 39.13
R149 R241 R341 R440
Sum171 Snit42.75
95. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 11 39.00
R143 R243 R343 R442
Sum171 Snit42.75
96. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 14 38.57
R144 R244 R342 R440
Sum170 Snit42.50
97. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 4 42.25
R145 R243 R342 R439
Sum169 Snit42.25
98. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2 4 42.25
R144 R244 R344 R437
Sum169 Snit42.25
99. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V3 6 41.00
R144 R243 R341 R441
Sum169 Snit42.25
100. 128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 6 40.00
R148 R244 R339 R438
Sum169 Snit42.25
101. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 9 36.33
R145 R243 R343 R438
Sum169 Snit42.25
102. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 8 35.75
R149 R242 R340 R438
Sum169 Snit42.25
103. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 4 42.00
R146 R243 R342 R437
Sum168 Snit42.00
104. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 7 40.29
R144 R243 R341 R440
Sum168 Snit42.00
105. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 7 39.43
R145 R242 R341 R440
Sum168 Snit42.00
106. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 9 35.89
R144 R243 R343 R438
Sum168 Snit42.00
107. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 6 37.50
R146 R245 R339 R437
Sum167 Snit41.75
108. 52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 6 36.33
R146 R240 R340 R440
Sum166 Snit41.50
109. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V2 4 41.25
R145 R243 R339 R438
Sum165 Snit41.25
110. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 12 37.00
R142 R242 R340 R440
Sum164 Snit41.00
111. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 7 37.00
R148 R241 R338 R437
Sum164 Snit41.00
112. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 14 36.07
R146 R240 R339 R439
Sum164 Snit41.00
113. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 4 40.75
R147 R242 R339 R435
Sum163 Snit40.75
114. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 6 39.33
R145 R240 R339 R438
Sum162 Snit40.50
115. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 38.00
R146 R242 R337 R437
Sum162 Snit40.50
116. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 8 36.13
R144 R242 R338 R438
Sum162 Snit40.50
117. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 4 40.25
R146 R242 R339 R434
Sum161 Snit40.25
118. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 38.80
R143 R242 R340 R436
Sum161 Snit40.25
119. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 38.60
R151 R242 R335 R433
Sum161 Snit40.25
120. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 6 38.33
R144 R242 R338 R437
Sum161 Snit40.25
121. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 4 40.00
R148 R242 R337 R433
Sum160 Snit40.00
122. 34774 Leif Frank Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 4 40.00
R144 R243 R339 R434
Sum160 Snit40.00
123. 100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 4 40.00
R146 R244 R343 R427
Sum160 Snit40.00
124. 119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V3 6 37.50
R145 R240 R338 R436
Sum159 Snit39.75
125. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 7 35.14
R143 R241 R338 R437
Sum159 Snit39.75
126. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V2 4 39.50
R143 R242 R339 R434
Sum158 Snit39.50
127. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V3 7 36.57
R144 R238 R338 R438
Sum158 Snit39.50
128. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 9 36.33
R141 R241 R338 R438
Sum158 Snit39.50
129. 101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 4 39.25
R146 R245 R339 R427
Sum157 Snit39.25
130. 31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 4 39.25
R143 R241 R340 R433
Sum157 Snit39.25
131. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 5 38.40
R147 R237 R337 R436
Sum157 Snit39.25
132. 128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 6 38.17
R143 R239 R339 R436
Sum157 Snit39.25
133. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 5 37.80
R142 R242 R338 R435
Sum157 Snit39.25
134. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 4 39.00
R146 R243 R337 R430
Sum156 Snit39.00
135. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 5 34.20
R147 R239 R339 R431
Sum156 Snit39.00
136. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 10 34.60
R140 R240 R338 R437
Sum155 Snit38.75
137. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 4 38.50
R142 R239 R338 R435
Sum154 Snit38.50
138. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2 5 37.60
R146 R238 R335 R435
Sum154 Snit38.50
139. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 5 36.60
R142 R239 R338 R435
Sum154 Snit38.50
140. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 7 32.43
R142 R239 R338 R435
Sum154 Snit38.50
141. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 37.20
R142 R237 R337 R436
Sum152 Snit38.00
142. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 5 36.40
R144 R240 R335 R433
Sum152 Snit38.00
143. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 37.75
R146 R238 R336 R431
Sum151 Snit37.75
144. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 12 30.92
R141 R237 R336 R435
Sum149 Snit37.25
145. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 5 36.00
R147 R235 R334 R432
Sum148 Snit37.00
146. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 6 32.50
R143 R241 R333 R431
Sum148 Snit37.00
147. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 4 36.75
R143 R237 R334 R433
Sum147 Snit36.75
148. 105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 36.75
R140 R239 R338 R430
Sum147 Snit36.75
149. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 4 36.75
R141 R241 R339 R426
Sum147 Snit36.75
150. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 5 33.60
R142 R240 R338 R427
Sum147 Snit36.75
151. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 7 33.43
R140 R239 R335 R433
Sum147 Snit36.75
152. 134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 5 32.80
R143 R238 R337 R429
Sum147 Snit36.75
153. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 7 32.71
R140 R238 R338 R431
Sum147 Snit36.75
154. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 6 34.67
R139 R238 R335 R434
Sum146 Snit36.50
155. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 36.25
R142 R239 R336 R428
Sum145 Snit36.25
156. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 6 32.00
R142 R237 R333 R433
Sum145 Snit36.25
157. 126430 Jonas Sommer Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 35.75
R143 R238 R336 R426
Sum143 Snit35.75
158. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 4 35.75
R140 R240 R333 R430
Sum143 Snit35.75
159. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 9 30.56
R137 R236 R336 R434
Sum143 Snit35.75
160. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 3 47.33
R153 R248 R341 R4-
Sum142 Snit47.33
161. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1 3 47.33
R151 R246 R345 R4-
Sum142 Snit47.33
162. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 3 47.33
R150 R248 R344 R4-
Sum142 Snit47.33
163. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 4 35.50
R142 R237 R332 R431
Sum142 Snit35.50
164. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 6 33.00
R138 R236 R335 R433
Sum142 Snit35.50
165. 13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 4 35.25
R141 R236 R336 R428
Sum141 Snit35.25
166. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V1 3 46.67
R148 R246 R346 R4-
Sum140 Snit46.67
167. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 35.00
R137 R236 R334 R433
Sum140 Snit35.00
168. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 4 35.00
R140 R234 R333 R433
Sum140 Snit35.00
169. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 8 30.63
R138 R237 R333 R432
Sum140 Snit35.00
170. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 6 31.67
R139 R238 R334 R428
Sum139 Snit34.75
171. 86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V1 3 46.00
R150 R245 R343 R4-
Sum138 Snit46.00
172. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 34.50
R144 R241 R328 R425
Sum138 Snit34.50
173. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 10 32.70
R135 R235 R335 R433
Sum138 Snit34.50
174. 133359 Peter Lindequist Madsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 6 29.00
R141 R233 R333 R431
Sum138 Snit34.50
175. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1 3 45.33
R148 R244 R344 R4-
Sum136 Snit45.33
176. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V1 3 45.33
R148 R245 R343 R4-
Sum136 Snit45.33
177. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V3 8 30.13
R138 R235 R333 R429
Sum135 Snit33.75
178. 121745 Karsten Hornshøj Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 4 33.50
R137 R233 R332 R432
Sum134 Snit33.50
179. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 4 33.50
R135 R235 R332 R432
Sum134 Snit33.50
180. 107164 Keld Winther Andreasen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 5 30.80
R139 R238 R330 R427
Sum134 Snit33.50
181. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 4 33.25
R139 R236 R330 R428
Sum133 Snit33.25
182. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 4 33.25
R139 R235 R332 R427
Sum133 Snit33.25
183. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 5 32.60
R138 R234 R331 R430
Sum133 Snit33.25
184. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 9 29.22
R134 R234 R333 R432
Sum133 Snit33.25
185. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 33.00
R138 R236 R330 R428
Sum132 Snit33.00
186. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 4 33.00
R138 R236 R330 R428
Sum132 Snit33.00
187. 52945 Hans Henrik Jensen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 6 31.50
R136 R233 R332 R431
Sum132 Snit33.00
188. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 29.40
R140 R233 R333 R426
Sum132 Snit33.00
189. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 3 43.67
R147 R244 R340 R4-
Sum131 Snit43.67
190. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
V3 4 32.75
R146 R239 R325 R421
Sum131 Snit32.75
191. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 32.50
R139 R237 R329 R425
Sum130 Snit32.50
192. 137208 Jesper Liberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 5 31.80
R133 R233 R333 R431
Sum130 Snit32.50
193. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 7 28.57
R136 R235 R330 R429
Sum130 Snit32.50
194. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 3 43.00
R147 R242 R340 R4-
Sum129 Snit43.00
195. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 3 43.00
R144 R243 R342 R4-
Sum129 Snit43.00
196. 88094 Tobias Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 42.67
R147 R242 R339 R4-
Sum128 Snit42.67
197. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1 3 42.67
R150 R241 R337 R4-
Sum128 Snit42.67
198. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 3 42.67
R143 R243 R342 R4-
Sum128 Snit42.67
199. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 32.00
R140 R238 R327 R423
Sum128 Snit32.00
200. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 3 42.33
R146 R244 R337 R4-
Sum127 Snit42.33
201. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 3 42.33
R148 R240 R339 R4-
Sum127 Snit42.33
202. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 3 42.33
R145 R243 R339 R4-
Sum127 Snit42.33
203. 129528 Mikkel Gudbrand Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V2 3 42.33
R148 R240 R339 R4-
Sum127 Snit42.33
204. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 31.75
R141 R235 R330 R421
Sum127 Snit31.75
205. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 4 31.50
R138 R235 R332 R421
Sum126 Snit31.50
206. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 4 31.50
R136 R235 R332 R423
Sum126 Snit31.50
207. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 31.50
R143 R232 R326 R425
Sum126 Snit31.50
208. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 7 27.57
R134 R232 R332 R428
Sum126 Snit31.50
209. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 3 41.67
R145 R242 R338 R4-
Sum125 Snit41.67
210. 87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 3 41.67
R147 R239 R339 R4-
Sum125 Snit41.67
211. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 4 31.25
R137 R234 R329 R425
Sum125 Snit31.25
212. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 31.25
R136 R232 R329 R428
Sum125 Snit31.25
213. 126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 3 41.33
R143 R242 R339 R4-
Sum124 Snit41.33
214. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 3 41.33
R147 R240 R337 R4-
Sum124 Snit41.33
215. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 4 31.00
R137 R233 R329 R425
Sum124 Snit31.00
216. 126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 4 31.00
R140 R230 R329 R425
Sum124 Snit31.00
217. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 4 31.00
R134 R232 R329 R429
Sum124 Snit31.00
218. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 3 41.00
R143 R242 R338 R4-
Sum123 Snit41.00
219. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 3 40.67
R144 R242 R336 R4-
Sum122 Snit40.67
220. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 40.67
R148 R238 R336 R4-
Sum122 Snit40.67
221. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 4 30.50
R136 R235 R331 R420
Sum122 Snit30.50
222. 116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 4 30.50
R139 R234 R331 R418
Sum122 Snit30.50
223. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 7 21.57
R136 R231 R328 R427
Sum122 Snit30.50
224. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 6 28.67
R136 R232 R327 R426
Sum121 Snit30.25
225. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 3 40.00
R145 R239 R336 R4-
Sum120 Snit40.00
226. 96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 40.00
R147 R237 R336 R4-
Sum120 Snit40.00
227. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
V2 3 40.00
R141 R240 R339 R4-
Sum120 Snit40.00
228. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 3 39.67
R142 R239 R338 R4-
Sum119 Snit39.67
229. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 3 39.67
R148 R239 R332 R4-
Sum119 Snit39.67
230. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 4 29.75
R133 R230 R329 R427
Sum119 Snit29.75
231. 126686 Sabrina Lustü Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 4 29.50
R132 R232 R328 R426
Sum118 Snit29.50
232. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 3 39.00
R142 R238 R337 R4-
Sum117 Snit39.00
233. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V3 3 39.00
R143 R241 R333 R4-
Sum117 Snit39.00
234. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 38.00
R142 R240 R332 R4-
Sum114 Snit38.00
235. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 38.00
R144 R237 R333 R4-
Sum114 Snit38.00
236. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 3 37.33
R140 R236 R336 R4-
Sum112 Snit37.33
237. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 37.33
R139 R237 R336 R4-
Sum112 Snit37.33
238. 33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V3 4 28.00
R132 R229 R327 R424
Sum112 Snit28.00
239. 129418 Lars Ralph Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 28.00
R135 R226 R326 R425
Sum112 Snit28.00
240. 103995 Kenn Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2 3 37.00
R141 R235 R335 R4-
Sum111 Snit37.00
241. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 27.50
R132 R228 R327 R423
Sum110 Snit27.50
242. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 36.33
R142 R234 R333 R4-
Sum109 Snit36.33
243. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 5 25.60
R134 R228 R323 R422
Sum107 Snit26.75
244. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 25.40
R132 R226 R325 R424
Sum107 Snit26.75
245. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 35.33
R144 R233 R329 R4-
Sum106 Snit35.33
246. 19999 Leo Sørensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 2 52.50
R153 R252 R3- R4-
Sum105 Snit52.50
247. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V3 5 22.00
R147 R230 R315 R412
Sum104 Snit26.00
248. 10560 Henrik Jensen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V3 3 34.33
R139 R235 R329 R4-
Sum103 Snit34.33
249. 129925 Christina Lund Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1 3 34.00
R135 R234 R333 R4-
Sum102 Snit34.00
250. 100895 Michael C. Vestergaard Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 3 34.00
R137 R236 R329 R4-
Sum102 Snit34.00
251. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 2 50.50
R152 R249 R3- R4-
Sum101 Snit50.50
252. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 33.67
R140 R232 R329 R4-
Sum101 Snit33.67
253. 121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 3 33.67
R138 R233 R330 R4-
Sum101 Snit33.67
254. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V1 2 50.00
R150 R250 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
255. 62266 Lars Guldberg Weidick Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1 2 50.00
R152 R248 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
256. 109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 33.00
R135 R233 R331 R4-
Sum99 Snit33.00
257. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 32.67
R137 R235 R326 R4-
Sum98 Snit32.67
258. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 3 32.67
R143 R229 R326 R4-
Sum98 Snit32.67
259. 127099 Jeppe Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 2 48.50
R151 R246 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
260. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 2 48.50
R149 R248 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
261. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 32.33
R139 R237 R321 R4-
Sum97 Snit32.33
262. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 2 48.00
R151 R245 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
263. 126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 2 48.00
R150 R246 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
264. 128903 Jens Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 3 32.00
R142 R238 R316 R4-
Sum96 Snit32.00
265. 114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 3 32.00
R142 R231 R323 R4-
Sum96 Snit32.00
266. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 2 47.50
R152 R243 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
267. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 3 31.67
R138 R234 R323 R4-
Sum95 Snit31.67
268. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 2 47.00
R149 R245 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
269. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 2 46.00
R148 R244 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
270. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 2 46.00
R146 R246 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
271. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1 2 46.00
R149 R243 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
272. 114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
V3 3 30.67
R139 R231 R322 R4-
Sum92 Snit30.67
273. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 30.67
R139 R235 R318 R4-
Sum92 Snit30.67
274. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 30.67
R133 R230 R329 R4-
Sum92 Snit30.67
275. 121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 4 23.00
R135 R226 R319 R412
Sum92 Snit23.00
276. 39817 Jesper B Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 2 45.50
R146 R245 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
277. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 10 18.00
R126 R225 R321 R419
Sum91 Snit22.75
278. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 44.50
R149 R240 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
279. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 44.50
R151 R238 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
280. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2 2 44.50
R145 R244 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
281. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 2 44.50
R147 R242 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
282. 48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V3 3 29.67
R136 R228 R325 R4-
Sum89 Snit29.67
283. 37911 Henrik Johansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 2 44.00
R147 R241 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
284. 112205 Jens V. Sigersted Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 2 43.50
R145 R242 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
285. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 3 29.00
R133 R228 R326 R4-
Sum87 Snit29.00
286. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
287. 56241 Jeanette Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
288. 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 3 28.33
R132 R228 R325 R4-
Sum85 Snit28.33
289. 52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V1 2 42.00
R146 R238 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
290. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 2 42.00
R143 R241 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
291. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 42.00
R146 R238 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
292. 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V3 2 41.50
R146 R237 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
293. 87101 Erik Møller Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 27.67
R135 R227 R321 R4-
Sum83 Snit27.67
294. 26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 2 41.00
R142 R240 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
295. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2 2 41.00
R147 R235 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
296. 92887 Dennis Rytter Kjærsgaard Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 2 41.00
R144 R238 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
297. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 41.00
R142 R240 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
298. 27669 Jens Martin Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1 2 40.50
R142 R239 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
299. 59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 40.50
R143 R238 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
300. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2 2 40.50
R144 R237 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
301. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
V2 2 40.00
R142 R238 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
302. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
303. 13030 Brian Pedersen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 2 40.00
R145 R235 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
304. 24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
305. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2 2 40.00
R140 R240 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
306. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 26.67
R134 R224 R322 R4-
Sum80 Snit26.67
307. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 3 26.67
R134 R226 R320 R4-
Sum80 Snit26.67
308. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 39.50
R143 R236 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
309. 87732 Thomas Dyregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
V2 2 39.50
R141 R238 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
310. 115517 Gerhard Wirenfeldt Flyvestation Karup
DGI Midtjylland
V3 2 39.50
R148 R231 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
311. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V1 2 39.50
R144 R235 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
312. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 2 39.50
R141 R238 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
313. 13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
314. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V3 2 38.50
R143 R234 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
315. 105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
316. 56143 Steffen Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 38.00
R143 R233 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
317. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 2 38.00
R141 R235 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
318. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 38.00
R139 R237 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
319. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 38.00
R138 R238 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
320. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 37.50
R143 R232 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
321. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 37.50
R141 R234 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
322. 129490 Mads Frederiksen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V3 2 37.50
R138 R237 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
323. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 2 37.00
R139 R235 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
324. 93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 5 18.00
R120 R220 R317 R417
Sum74 Snit18.50
325. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 6 15.33
R122 R222 R316 R414
Sum74 Snit18.50
326. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 36.50
R137 R236 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
327. 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 2 36.50
R142 R231 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
328. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 2 36.50
R138 R235 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
329. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 2 36.00
R139 R233 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
330. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 3 24.00
R131 R225 R316 R4-
Sum72 Snit24.00
331. 98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 35.50
R139 R232 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
332. 99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 35.50
R141 R230 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
333. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 2 35.50
R141 R230 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
334. 24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 2 35.00
R142 R228 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
335. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 2 35.00
R142 R228 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
336. 121116 Michael Nicolaisen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 35.00
R135 R235 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
337. 97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 2 34.50
R139 R230 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
338. 136794 Carsten Cat Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 34.00
R143 R225 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
339. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 3 22.67
R125 R222 R321 R4-
Sum68 Snit22.67
340. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2 2 33.50
R142 R225 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
341. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 2 33.50
R134 R233 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
342. 127110 Keld Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 3 22.33
R125 R224 R318 R4-
Sum67 Snit22.33
343. 133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 3 22.33
R125 R223 R319 R4-
Sum67 Snit22.33
344. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 16.75
R121 R219 R318 R49
Sum67 Snit16.75
345. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V3 2 33.00
R133 R233 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
346. 130399 Jeppe Stjernholm Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 33.00
R135 R231 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
347. 10216 Peter Andersen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V3 3 22.00
R128 R226 R312 R4-
Sum66 Snit22.00
348. 85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 32.50
R140 R225 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
349. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 2 32.50
R135 R230 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
350. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard Amager Team Target
DGI Storkøbenhavn
V3 2 32.50
R134 R231 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
351. 130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 2 32.50
R140 R225 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
352. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 32.50
R135 R230 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
353. 104528 Kurt Jensen Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 2 32.50
R138 R227 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
354. 111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 32.00
R132 R232 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
355. 111471 Erol Altinok Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 2 32.00
R140 R224 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
356. 117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 3 21.33
R125 R225 R314 R4-
Sum64 Snit21.33
357. 117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 3 21.33
R126 R226 R312 R4-
Sum64 Snit21.33
358. 120383 Mads Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
359. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 3 21.00
R128 R225 R310 R4-
Sum63 Snit21.00
360. 32302 Laura Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 2 31.00
R132 R230 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
361. 92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 31.00
R135 R227 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
362. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 31.00
R136 R226 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
363. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 31.00
R135 R227 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
364. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 31.00
R132 R230 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
365. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 31.00
R133 R229 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
366. 132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 20.67
R124 R220 R318 R4-
Sum62 Snit20.67
367. 119027 Jesper Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 30.50
R132 R229 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
368. 131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
369. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V3 3 20.33
R125 R222 R314 R4-
Sum61 Snit20.33
370. 47093 Hugo Høj Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V3 3 20.00
R131 R227 R32 R4-
Sum60 Snit20.00
371. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 2 29.50
R136 R223 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
372. 128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V3 2 29.50
R130 R229 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
373. 102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 29.00
R133 R225 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
374. 121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 19.33
R121 R219 R318 R4-
Sum58 Snit19.33
375. 126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 14.50
R124 R212 R312 R410
Sum58 Snit14.50
376. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
377. 128906 Morten Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 28.50
R130 R227 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
378. 138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 28.50
R134 R223 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
379. 138353 Rasmus Thomas Bach Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 28.50
R130 R227 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
380. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 28.00
R131 R225 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
381. 57098 Carsten Pedersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 28.00
R135 R221 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
382. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 28.00
R132 R224 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
383. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 27.50
R129 R226 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
384. 121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 27.50
R132 R223 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
385. 132027 Linda Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 27.50
R134 R221 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
386. 126447 Thomas Karl Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 3 18.33
R123 R220 R312 R4-
Sum55 Snit18.33
387. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 27.00
R127 R227 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
388. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 1 53.00
R153 R2- R3- R4-
Sum53 Snit53.00
389. 129824 Peter Wagner Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 2 26.50
R132 R221 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
390. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 2 26.50
R128 R225 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
391. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 26.50
R133 R220 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
392. 137912 Sebastian Ougter Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 26.50
R132 R221 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
393. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V1 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
394. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V1 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
395. 135747 Lennart Gustafsson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V1 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
396. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 25.50
R133 R218 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
397. 87726 Hans Henrik Skjerning Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 25.50
R129 R222 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
398. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 25.50
R126 R225 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
399. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 3 17.00
R118 R217 R316 R4-
Sum51 Snit17.00
400. 111470 Hayrettin Ari Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 2 25.00
R131 R219 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
401. 56175 Mikkel Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
402. 88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
403. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
404. 135743 Tomas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V1 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
405. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V1 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
406. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
407. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 24.50
R128 R221 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
408. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
409. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
410. 52495 Sten Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 2 24.00
R136 R212 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
411. 86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
412. 32224 Martin Erni Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
413. 111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
414. 135741 Klas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
415. 129436 Emil Jensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 2 23.50
R128 R219 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
416. 132732 Lene Rønfeldt Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 15.67
R119 R218 R310 R4-
Sum47 Snit15.67
417. 46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
418. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
419. 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 2 23.00
R125 R221 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
420. 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
421. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
422. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
423. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
424. 45192 Bjarne Madsen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 2 22.50
R125 R220 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
425. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 2 22.50
R128 R217 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
426. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
427. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
428. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
429. 56074 Christian Vilhelmsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
430. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
431. 24910 Carsten Østergaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
432. 46967 Mikkel Ploug Madsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
433. 116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 22.00
R124 R220 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
434. 116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
435. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
436. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
437. 20511 Henriette Langelund Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
438. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
439. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
440. 102227 Rune Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
441. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
442. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
443. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
444. 135748 Mona Rundquist DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
445. 135512 Rasmus Danielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
446. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 21.50
R122 R221 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
447. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 2 21.50
R137 R26 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
448. 109471 Betina F. Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 3 14.33
R118 R213 R312 R4-
Sum43 Snit14.33
449. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
450. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
451. 20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
452. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
453. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
454. 48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
455. 117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V3 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
456. 137206 Thommas Knudsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
457. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
458. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
459. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
460. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
461. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 2 20.50
R121 R220 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
462. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
463. 51257 Allan Hjortshøj Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
464. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
465. 32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
466. 83970 Peter Elefsen Christiansen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
467. 10427 Tom Bestle Jørgensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
468. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
469. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V1 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
470. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
471. 125735 Nicklas Thylkjær Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
472. 22545 Jan Klarbæk Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
473. 70514 Rene Westerdahl Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
474. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
475. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 20.00
R124 R216 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
476. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 2 20.00
R121 R219 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
477. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 2 20.00
R122 R218 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
478. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
479. 101742 Jonas Emil Stavnsbjerg Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
480. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
481. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
482. 111853 Jonas Juul Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
483. 130995 Mia Falck Blom Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
484. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
485. 135742 Gunnar Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
486. 138454 Jørgen Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
487. 117054 Michael Holm Meyling Markussen Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
488. 138002 Johannes Fisker Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 2 19.50
R123 R216 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
489. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
490. 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
491. 56625 Ole Højbjerg Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
492. 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
493. 58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
494. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
495. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
496. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
497. 138315 Simon Strøh Thomsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
498. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
499. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V2 2 19.00
R121 R217 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
500. 137416 René Erdmann Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 2 19.00
R122 R216 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
501. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V3 4 9.50
R115 R212 R37 R44
Sum38 Snit9.50
502. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
503. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
504. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
505. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
506. 29501 Niels Olesen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
507. 135905 Mike Vous Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
508. 134893 Hans Skjerning Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
509. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 18.50
R119 R218 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
510. 137194 Thomas Werchmeister Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 18.50
R121 R216 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
511. 122885 Niels-Jørgen Poulsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
512. 119695 Niels Christian Rohde Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
513. 101357 Mads Lildholdt Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
514. 87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
515. 68402 Anne-Marie Lassen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
516. 128426 Frank Reinholt Andersen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
517. 137551 Anders Petersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
518. 129828 Henrik Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
519. 133049 Frantz Glantz-jørgensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
520. 106743 Neel Mühldorff Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 3 12.00
R118 R214 R34 R4-
Sum36 Snit12.00
521. 22274 Peter Ugilt Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
522. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
523. 129458 Henrik Ammondsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
524. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
525. 138368 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
526. 100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
527. 66445 Nicolai Kragsholm Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
528. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
529. 24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
530. 87351 Peter Vestervig Christensen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
531. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
532. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
533. 128977 Jesper Simonsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
534. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
535. 135745 Kerstin Östedt DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
536. 138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
537. 138646 Joakim Westh Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
538. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
539. 94690 Ridvan Akar Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
540. 113787 Jesper Mott Sundstrøm Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
541. 111447 Mark Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
542. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
543. 119615 Maria Kamnerd Khonkaen Wismann RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
544. 126294 Jakob Majkilde Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
545. 134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
546. 134724 Jarl Kåstrup Kristensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
547. 56382 Heidi Nyberg Hansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
548. 108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
549. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
550. 59689 Patricia Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
551. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
552. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
553. 127074 Carsten Rasmussen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
554. 138142 Nick Greiffenberg-Jensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
555. 71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
556. 125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 2 16.00
R124 R28 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
557. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
558. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
559. 106368 Kim Klarskov Jeppesen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
560. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
561. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
562. 126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
563. 130259 Claus E. Kirkeby Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
564. 113788 André Helbl Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
565. 129419 Tobias R. Tofte Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 15.50
R116 R215 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
566. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 15.50
R117 R214 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
567. 129926 Maiken Heje Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 2 15.50
R118 R213 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
568. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
569. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
570. 127633 Kenneth Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
571. 82900 Bruno Nedergaard Pedersen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
572. 115779 Martin Nygaard Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
573. 111586 Kell Thomas RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
574. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
575. 101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
576. 129442 Tonny Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
577. 94268 Kristian Wetke Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
578. 135906 Claus Evald Hansen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
579. 130827 Brian Nordby-Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 15.00
R128 R22 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
580. 116753 Hans Jørgen Thomsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 3 10.00
R118 R212 R30 R4-
Sum30 Snit10.00
581. 84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
582. 56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
583. 86070 Henrik Bech Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
584. 109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
585. 13972 Per Damborg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
586. 116488 Hans Blåbjerg Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
587. 46794 Erik Sørensen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
588. 54249 Lis Nielsen Hårlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
589. 137887 Natalie Lund Christensen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
590. 135210 Høgni Weihe Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
591. 138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
592. 138647 Stefan Westh Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
593. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
594. 131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
595. 117007 Ulrik McArdle Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
596. 72165 Thomas Kempe Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
597. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
598. 46007 Henrik Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
599. 138296 Kenneth Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
600. 138595 KLAUS HØGFELDT Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
601. 129871 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 14.00
R117 R211 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
602. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
603. 20256 Anna Lis Nybo Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
604. 129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
605. 114623 Morten Fischer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
606. 117271 Signe Vraa Leth Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
607. 125320 Ole Madsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
608. 123561 Ole Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
609. 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
610. 57059 Henrik Knudsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
611. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
612. 112528 Mia Bøgedal Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 13.50
R115 R212 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
613. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
614. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
615. 44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
616. 62091 Dorthe Overgaard Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
617. 80753 Else Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
618. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
619. 106941 Ulrich Bjerregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
620. 135744 Hans Skog DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
621. 137498 Troels Rasmussen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
622. 138203 Nicolai Gubi Schmidt Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
623. 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
624. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
625. 138298 Hakon Kragsholm Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
626. 137934 Lars Aarup Hansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
627. 138493 Magnus Thor Magnusson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
628. 136810 Thomas Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 2 13.00
R113 R213 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
629. 70340 Marianne Mansdal Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
630. 47384 Kim Madsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
631. 23200 Solveig Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
632. 91292 Susanne Mogensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
633. 124178 Palle Holm Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
634. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
635. 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
636. 46568 Thomas Riise Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
637. 126291 Jack Larsson Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
638. 132209 Kim Tapping Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
639. 136833 Patrick Ritter Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
640. 132579 Morten Aagaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
641. 138282 Allan Røske-Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
642. 137691 Steen Fürstnow Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
643. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
644. 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
645. 130596 Henrik Gaden Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
646. 137965 Christian Adler Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
647. 136785 Hannah Weihe Dahl Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
648. 137421 Brian Erdmann Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
649. 138508 Martin Velbæk Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
650. 112643 Svend Erik Stubkjær Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
651. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
652. 138202 Morten Kongsted Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
653. 12740 Tina Pedersen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
654. 128999 Henrik Gøtke Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
655. 46784 Frede Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
656. 135297 Michael Vedel Thomsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
657. 57103 Bruno Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
658. 57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 21.00