TerrænPistol Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 19. juni 2019 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE 13 43.54
R152 R249 R347 R447
Sum195 Snit48.75
2. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 9 44.78
R150 R249 R349 R446
Sum194 Snit48.50
3. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 4 47.25
R150 R250 R347 R442
Sum189 Snit47.25
4. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 7 44.29
R152 R246 R344 R443
Sum185 Snit46.25
5. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 11 41.00
R149 R248 R346 R442
Sum185 Snit46.25
6. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 10 43.40
R147 R246 R346 R445
Sum184 Snit46.00
7. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 11 41.18
R149 R246 R345 R444
Sum184 Snit46.00
8. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
SE 11 43.18
R148 R246 R345 R444
Sum183 Snit45.75
9. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 7 42.71
R149 R247 R343 R443
Sum182 Snit45.50
10. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 8 41.25
R148 R247 R345 R442
Sum182 Snit45.50
11. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 8 42.13
R147 R246 R346 R442
Sum181 Snit45.25
12. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 5 43.60
R149 R245 R343 R442
Sum179 Snit44.75
13. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 12 40.33
R147 R245 R344 R443
Sum179 Snit44.75
14. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 9 41.89
R146 R245 R344 R443
Sum178 Snit44.50
15. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 11 38.64
R148 R244 R343 R440
Sum175 Snit43.75
16. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 7 41.29
R148 R243 R342 R441
Sum174 Snit43.50
17. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE 9 41.00
R144 R243 R343 R442
Sum172 Snit43.00
18. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 5 40.80
R147 R246 R345 R433
Sum171 Snit42.75
19. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 4 42.50
R144 R244 R342 R440
Sum170 Snit42.50
20. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 5 41.20
R146 R242 R342 R439
Sum169 Snit42.25
21. 31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE 5 41.00
R143 R242 R342 R440
Sum167 Snit41.75
22. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 8 35.38
R143 R241 R338 R436
Sum158 Snit39.50
23. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE 8 35.75
R143 R240 R338 R435
Sum156 Snit39.00
24. 31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE 5 37.20
R143 R238 R337 R437
Sum155 Snit38.75
25. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 6 35.33
R139 R238 R338 R436
Sum151 Snit37.75
26. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE 9 34.44
R141 R237 R337 R436
Sum151 Snit37.75
27. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 4 36.50
R141 R236 R335 R434
Sum146 Snit36.50
28. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 5 35.40
R140 R239 R335 R432
Sum146 Snit36.50
29. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 9 32.11
R137 R236 R336 R436
Sum145 Snit36.25
30. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 6 33.33
R139 R238 R334 R433
Sum144 Snit36.00
31. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 12 30.25
R140 R235 R334 R433
Sum142 Snit35.50
32. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 4 35.25
R137 R236 R335 R433
Sum141 Snit35.25
33. 31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE 5 32.60
R142 R234 R333 R432
Sum141 Snit35.25
34. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 8 30.50
R136 R235 R335 R434
Sum140 Snit35.00
35. 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 12 29.75
R138 R235 R334 R431
Sum138 Snit34.50
36. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
SE 11 29.09
R139 R235 R332 R431
Sum137 Snit34.25
37. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 3 44.67
R149 R246 R339 R4-
Sum134 Snit44.67
38. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 5 31.60
R134 R233 R333 R432
Sum132 Snit33.00
39. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE 4 32.00
R139 R231 R329 R429
Sum128 Snit32.00
40. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
SE 5 31.00
R135 R233 R330 R429
Sum127 Snit31.75
41. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 6 29.17
R133 R233 R329 R429
Sum124 Snit31.00
42. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 6 28.00
R135 R234 R327 R426
Sum122 Snit30.50
43. 27658 Karl Gustav Iversen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE 3 40.33
R143 R240 R338 R4-
Sum121 Snit40.33
44. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 4 30.25
R139 R232 R329 R421
Sum121 Snit30.25
45. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 9 25.56
R135 R230 R328 R428
Sum121 Snit30.25
46. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
SE 4 29.75
R138 R230 R326 R425
Sum119 Snit29.75
47. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
SE 10 25.60
R132 R230 R328 R427
Sum117 Snit29.25
48. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 3 37.33
R142 R240 R330 R4-
Sum112 Snit37.33
49. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 3 37.33
R141 R239 R332 R4-
Sum112 Snit37.33
50. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 4 28.00
R134 R229 R328 R421
Sum112 Snit28.00
51. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 5 26.20
R134 R232 R326 R420
Sum112 Snit28.00
52. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 3 37.00
R144 R235 R332 R4-
Sum111 Snit37.00
53. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE 4 27.75
R142 R235 R318 R416
Sum111 Snit27.75
54. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 3 36.67
R142 R238 R330 R4-
Sum110 Snit36.67
55. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 3 36.33
R139 R238 R332 R4-
Sum109 Snit36.33
56. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE 3 34.00
R136 R235 R331 R4-
Sum102 Snit34.00
57. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 4 25.50
R138 R224 R321 R419
Sum102 Snit25.50
58. 129255 Dorthe Løvig Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 6 21.50
R126 R226 R324 R423
Sum99 Snit24.75
59. 71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE 3 32.00
R137 R234 R325 R4-
Sum96 Snit32.00
60. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 2 46.00
R147 R245 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
61. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 3 30.67
R137 R234 R321 R4-
Sum92 Snit30.67
62. 82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE 4 23.00
R129 R226 R321 R416
Sum92 Snit23.00
63. 60732 Niels-Jørgen Madsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 43.50
R145 R242 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
64. 56420 Alf Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 3 29.00
R137 R225 R325 R4-
Sum87 Snit29.00
65. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 10 17.30
R129 R223 R318 R417
Sum87 Snit21.75
66. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
SE 3 28.33
R131 R230 R324 R4-
Sum85 Snit28.33
67. 36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 4 21.25
R122 R222 R321 R420
Sum85 Snit21.25
68. 56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 3 28.00
R132 R229 R323 R4-
Sum84 Snit28.00
69. 136391 Hasse Olsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 3 27.00
R136 R235 R310 R4-
Sum81 Snit27.00
70. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
71. 135598 Flemming Seger Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 3 25.33
R129 R225 R322 R4-
Sum76 Snit25.33
72. 60917 Annette Jarlskov Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 3 24.33
R125 R225 R323 R4-
Sum73 Snit24.33
73. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE 5 17.20
R122 R218 R316 R416
Sum72 Snit18.00
74. 37943 Find Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 2 35.50
R138 R233 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
75. 85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
SE 2 34.00
R135 R233 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
76. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 3 20.33
R124 R219 R318 R4-
Sum61 Snit20.33
77. 54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 30.00
R130 R230 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
78. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 2 30.00
R131 R229 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
79. 49289 Kurt Østerbye Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE 2 29.50
R131 R228 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
80. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
SE 3 19.67
R131 R215 R313 R4-
Sum59 Snit19.67
81. 60595 Per Viuff Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 2 29.00
R133 R225 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
82. 69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE 3 18.00
R129 R218 R37 R4-
Sum54 Snit18.00
83. 20850 John Mikkelsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 2 26.00
R141 R211 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
84. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 26.00
R131 R221 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
85. 68315 Mette Darre Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
SE 3 17.33
R127 R214 R311 R4-
Sum52 Snit17.33
86. 50300 Asbjørn Christensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE 2 25.50
R129 R222 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
87. 70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
SE 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
88. 91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 2 23.50
R124 R223 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
89. 69362 Per Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 22.00
R125 R219 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
90. 16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
SE 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
91. 17022 Leo Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
92. 92714 Stig Stendrup Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
93. 67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
SE 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
94. 43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
95. 55525 Helge Lindegård Storstrømmens Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
96. 57828 Frants Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
97. 30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
98. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
99. 57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 20.00
R121 R219 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
100. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 20.00
R125 R215 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
101. 26950 Anton Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
102. 73607 Ole Laursen Frederiksværk Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
103. 135750 Ragnar Nielsen DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
SE 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
104. 68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 2 19.50
R122 R217 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
105. 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub
DGI Østjylland
SE 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
106. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 19.00
R127 R211 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
107. 134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 4 9.50
R124 R27 R36 R41
Sum38 Snit9.50
108. 17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
109. 97964 Jens Jørgen Udbye Nielsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
110. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
111. 45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
112. 135595 Per Kristensen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
SE 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
113. 30855 Kaj Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
114. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
115. 25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
116. 119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
117. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
118. 55336 Lars Winther Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
119. 10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
120. 63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
SE 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
121. 120275 Søren E. Poulsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
122. 105672 Jørn Petersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
123. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
124. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
125. 137319 Klaus Rønnebro Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
SE 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
126. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
127. 116258 Rene Hedegaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
128. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
129. 46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
SE 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
130. 75573 Leif Nielsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
131. 121957 Ellen Nielsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
SE 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
132. 91765 Steen Bendix Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
133. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 2 12.00
R118 R26 R3- R4-
Sum24 Snit12.00
134. 77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
SE 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
135. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
136. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
137. 105638 Bent Riise Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
138. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
139. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
140. 137988 Kurt Riemann Poulsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
141. 70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
142. 62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
SE 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
143. 137670 Niels Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
SE 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
144. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
145. 71901 Tony Nobis Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
146. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
147. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
148. 129459 Jørgen Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
149. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
150. 115664 Lars Ryhl Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
151. 58808 Henrik E. Larsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
152. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
153. 87652 Flemming Hejlund Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
154. 69167 Jørgen Burgaard Ingeniørernes Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
155. 71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
156. 68695 Stig Lyngby Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00

Til toppen