Riffel, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2021 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 13 199.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE1 13 198.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
10. 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
11. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 6 198.83
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
12. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 198.82
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
13. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 8 198.63
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 10 198.90
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
17. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 10 198.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
18. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 17 198.35
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
19. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
20. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
21. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 10 198.10
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
22. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 10 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 11 197.45
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE1 12 197.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
26. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
27. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 198.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
28. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 12 198.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
29. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 198.22
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
30. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 9 197.89
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
31. 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 14 197.36
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
32. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 19 197.32
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE1 14 197.14
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 198.83
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
35. 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
36. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 7 197.86
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
37. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
38. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 197.78
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
39. 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 11 196.36
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
40. 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
41. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 7 198.14
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
42. 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 197.67
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
43. 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 8 197.63
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
44. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 7 197.29
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
45. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
46. 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
47. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 6 197.83
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
48. 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 6 197.83
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
49. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
50. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 197.50
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
51. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 197.08
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
52. 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 7 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
53. 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
54. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
55. 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 5 197.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
56. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 197.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
57. 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 8 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
58. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 197.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
59. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 11 196.27
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
60. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 12 196.08
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
61. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 10 195.90
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
62. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 20 195.80
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
63. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 13 195.54
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
64. 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE1 4 198.00
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
65. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
66. 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 6 197.33
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
67. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 196.25
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
68. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 12 196.08
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
69. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
70. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 197.75
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
71. 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
72. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 197.40
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
73. 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 8 197.38
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
74. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 5 197.20
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
75. 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 196.50
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
76. 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 8 196.38
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
77. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 10 196.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
78. 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 195.90
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
79. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 8 195.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
80. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 13 195.38
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
81. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 8 195.38
R1200 R2199 R3196 R4196
Sum791 Snit197.75
82. 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 194.80
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
83. 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 5 197.00
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
84. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 5 196.80
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
85. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 14 196.36
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
86. 53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 195.90
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
87. 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 13 195.46
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
88. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 197.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
89. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 4 197.25
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
90. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 8 195.75
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
91. 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE1 5 195.60
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
92. 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 15 195.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
93. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 24 194.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
94. 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 6 196.67
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
95. 140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 6 195.33
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
96. 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 7 195.00
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
97. 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 194.70
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
98. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 14 194.36
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
99. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 16 194.06
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
100. 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 196.75
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
101. 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 196.17
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
102. 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 196.00
R1199 R2198 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
103. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 8 195.50
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
104. 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 10 195.30
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
105. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 195.13
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
106. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 195.09
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
107. 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 195.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
108. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 4 196.50
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
109. 23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 4 196.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
110. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 5 196.20
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
111. 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 195.67
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
112. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 195.33
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
113. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 195.25
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
114. 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 8 195.13
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
115. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 12 194.75
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
116. 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 8 193.75
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
117. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 15 193.47
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
118. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 196.25
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
119. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 196.25
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
120. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 4 196.25
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
121. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 6 195.67
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
122. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 6 195.33
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
123. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 9 195.22
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
124. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 7 195.14
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
125. 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 10 194.70
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
126. 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 9 194.67
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
127. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 194.60
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
128. 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 12 194.42
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
129. 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 14 193.57
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
130. 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 7 195.00
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
131. 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 194.86
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
132. 30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 6 194.83
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
133. 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 194.83
R1199 R2197 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
134. 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 6 194.83
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
135. 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 194.71
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
136. 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 6 194.00
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
137. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 10 193.00
R1199 R2197 R3194 R4194
Sum784 Snit196.00
138. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 195.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
139. 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 194.86
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
140. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 194.17
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
141. 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 8 194.00
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
142. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 7 193.86
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
143. 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 11 193.45
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
144. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 192.33
R1198 R2197 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
145. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 4 195.50
R1198 R2197 R3196 R4191
Sum782 Snit195.50
146. 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
147. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
148. 127838 Tonny Flindt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 195.50
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
149. 35072 Bodil Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 6 194.67
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
150. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 10 193.90
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
151. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 12 193.67
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
152. 67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 7 193.43
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
153. 29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE2 16 192.94
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
154. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 4 195.25
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
155. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 195.25
R1199 R2195 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
156. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 195.25
R1198 R2197 R3195 R4191
Sum781 Snit195.25
157. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 6 194.50
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
158. 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 6 194.33
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
159. 133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 5 194.20
R1199 R2196 R3195 R4191
Sum781 Snit195.25
160. 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 9 193.89
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
161. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 12 193.58
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
162. 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 195.00
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
163. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
164. 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 4 195.00
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
165. 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 6 194.17
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
166. 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 193.67
R1199 R2194 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
167. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 193.57
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
168. 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 192.42
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
169. 119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 11 191.82
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
170. 139553 John Bennetzen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 18 189.17
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
171. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 4 194.75
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
172. 43267 Finn Enevoldsen Tinglev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 193.33
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
173. 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 9 192.78
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
174. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 11 192.64
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
175. 27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 8 192.00
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
176. 59382 Bent Andersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 194.50
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
177. 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 193.80
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
178. 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 6 193.67
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
179. 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 193.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
180. 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 193.40
R1198 R2198 R3192 R4190
Sum778 Snit194.50
181. 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 193.33
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
182. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 193.25
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
183. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 193.00
R1197 R2197 R3193 R4191
Sum778 Snit194.50
184. 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 20 190.90
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
185. 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 10 190.80
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
186. 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 194.25
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
187. 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 4 194.25
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
188. 81067 Jørgen S. Larsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 6 193.00
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
189. 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 6 192.83
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
190. 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 11 192.73
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
191. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 194.00
R1197 R2197 R3192 R4190
Sum776 Snit194.00
192. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 194.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
193. 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 4 194.00
R1197 R2195 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
194. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 6 193.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
195. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 192.50
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
196. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 192.33
R1197 R2195 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
197. 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 11 191.82
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
198. 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 8 191.63
R1196 R2195 R3194 R4191
Sum776 Snit194.00
199. 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 4 193.75
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
200. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 4 193.75
R1195 R2195 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
201. 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 6 192.50
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
202. 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 12 191.92
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
203. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE3 16 190.63
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
204. 40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 4 193.50
R1195 R2194 R3194 R4191
Sum774 Snit193.50
205. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 10 191.30
R1197 R2193 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
206. 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 8 191.25
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
207. 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 11 191.18
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
208. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 4 193.25
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
209. 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 7 192.43
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
210. 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 6 191.83
R1195 R2195 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
211. 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 6 191.50
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
212. 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 15 190.87
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
213. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 15 190.40
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
214. 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 193.00
R1195 R2194 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
215. 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 192.60
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
216. 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 12 188.58
R1195 R2194 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
217. 107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 192.75
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
218. 116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 5 192.20
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
219. 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 5 191.00
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
220. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 7 190.57
R1198 R2192 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
221. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 192.50
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
222. 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 9 190.78
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
223. 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 8 190.50
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
224. 139559 Henrik Pedersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 15 188.80
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
225. 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 192.25
R1196 R2196 R3189 R4188
Sum769 Snit192.25
226. 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE2 9 190.33
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
227. 29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE3 16 189.25
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
228. 141040 Jørn Jørgensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 4 192.00
R1194 R2194 R3192 R4188
Sum768 Snit192.00
229. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 192.00
R1196 R2194 R3193 R4185
Sum768 Snit192.00
230. 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 192.00
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
231. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 9 190.33
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
232. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 16 189.56
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
233. 139550 Jens Crone Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 188.89
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
234. 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 191.20
R1194 R2193 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
235. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 5 191.20
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
236. 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 191.00
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
237. 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 190.33
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
238. 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 190.20
R1195 R2192 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
239. 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 190.17
R1194 R2193 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
240. 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 9 190.00
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
241. 120219 Bendt Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 189.50
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
242. 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 189.14
R1194 R2193 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
243. 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 188.71
R1195 R2192 R3191 R4188
Sum766 Snit191.50
244. 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 191.25
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
245. 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 4 191.25
R1193 R2193 R3192 R4187
Sum765 Snit191.25
246. 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 4 191.25
R1194 R2192 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
247. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 191.25
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
248. 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 8 190.25
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
249. 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 6 189.83
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
250. 37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 15 188.40
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
251. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 12 187.92
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
252. 133340 John E Larsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 191.00
R1197 R2192 R3188 R4187
Sum764 Snit191.00
253. 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 4 191.00
R1193 R2193 R3192 R4186
Sum764 Snit191.00
254. 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 190.60
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
255. 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 5 190.60
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
256. 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 8 188.50
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
257. 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 17 186.88
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
258. 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 190.75
R1192 R2192 R3191 R4188
Sum763 Snit190.75
259. 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 189.67
R1194 R2192 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
260. 43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE3 6 189.33
R1195 R2190 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
261. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 5 189.20
R1195 R2195 R3188 R4185
Sum763 Snit190.75
262. 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 9 188.78
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
263. 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 8 188.63
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
264. 139508 Niels Langstrup Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 188.08
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
265. 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 4 190.50
R1195 R2194 R3190 R4183
Sum762 Snit190.50
266. 21881 Jens Kjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 190.50
R1192 R2192 R3191 R4187
Sum762 Snit190.50
267. 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE2 4 190.50
R1194 R2191 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
268. 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 190.00
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
269. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 189.83
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
270. 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 189.20
R1194 R2191 R3191 R4186
Sum762 Snit190.50
271. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 10 188.50
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
272. 128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 7 188.14
R1193 R2192 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
273. 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 187.88
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
274. 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 190.25
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
275. 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 189.33
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
276. 64342 Willy Berger Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 5 189.00
R1193 R2190 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
277. 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 7 188.71
R1192 R2191 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
278. 29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
SE3 14 180.79
R1194 R2194 R3187 R4186
Sum761 Snit190.25
279. 24249 Svend B. Laursen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 190.00
R1193 R2192 R3189 R4186
Sum760 Snit190.00
280. 38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 190.00
R1193 R2193 R3190 R4184
Sum760 Snit190.00
281. 64457 Johnni T. Jensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 5 189.20
R1194 R2190 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
282. 139512 Jakob Hjorth Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 15 185.73
R1195 R2189 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
283. 139549 Tom Wiese Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 8 184.88
R1193 R2191 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
284. 13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE3 4 189.75
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
285. 54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 5 189.20
R1192 R2189 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
286. 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 4 189.50
R1191 R2191 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
287. 134726 Jens-Anker Rasch Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 189.50
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
288. 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 189.50
R1193 R2190 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
289. 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 189.50
R1194 R2191 R3190 R4183
Sum758 Snit189.50
290. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 189.50
R1193 R2190 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
291. 140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 6 187.83
R1192 R2190 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
292. 119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 12 187.75
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
293. 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 9 186.00
R1194 R2193 R3186 R4185
Sum758 Snit189.50
294. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 189.25
R1193 R2191 R3188 R4185
Sum757 Snit189.25
295. 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 5 188.20
R1196 R2190 R3186 R4185
Sum757 Snit189.25
296. 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 9 188.00
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
297. 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 9 187.44
R1192 R2189 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
298. 120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 5 187.40
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
299. 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 8 186.25
R1193 R2189 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
300. 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 9 185.56
R1192 R2190 R3189 R4186
Sum757 Snit189.25
301. 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 12 185.17
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
302. 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE3 4 189.00
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
303. 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 6 188.33
R1191 R2191 R3187 R4187
Sum756 Snit189.00
304. 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 5 187.60
R1194 R2189 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
305. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 9 187.22
R1189 R2189 R3189 R4189
Sum756 Snit189.00
306. 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 186.50
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
307. 139552 Lars Andersson Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 186.00
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
308. 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 188.75
R1192 R2190 R3188 R4185
Sum755 Snit188.75
309. 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 5 187.60
R1193 R2190 R3187 R4185
Sum755 Snit188.75
310. 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 7 186.43
R1192 R2189 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
311. 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 186.67
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
312. 139562 Niels Banche Petersen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 182.55
R1195 R2188 R3187 R4184
Sum754 Snit188.50
313. 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 6 187.00
R1190 R2189 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
314. 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 5 187.20
R1191 R2190 R3186 R4185
Sum752 Snit188.00
315. 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 5 187.20
R1192 R2187 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
316. 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 187.14
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
317. 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 7 187.14
R1190 R2187 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
318. 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 7 183.71
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
319. 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 4 187.50
R1192 R2192 R3187 R4179
Sum750 Snit187.50
320. 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 4 187.50
R1191 R2190 R3188 R4181
Sum750 Snit187.50
321. 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 184.86
R1194 R2187 R3185 R4184
Sum750 Snit187.50
322. 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 187.25
R1192 R2186 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
323. 111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 187.00
R1189 R2188 R3186 R4185
Sum748 Snit187.00
324. 37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 12 185.25
R1187 R2187 R3187 R4187
Sum748 Snit187.00
325. 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 186.75
R1190 R2189 R3185 R4183
Sum747 Snit186.75
326. 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 186.75
R1188 R2188 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
327. 139566 Jan Philip Willmarst Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 186.50
R1189 R2188 R3187 R4182
Sum746 Snit186.50
328. 43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 4 186.50
R1189 R2188 R3186 R4183
Sum746 Snit186.50
329. 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 185.50
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
330. 37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 10 184.50
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
331. 132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 185.50
R1188 R2186 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
332. 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 10 181.80
R1188 R2186 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
333. 140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 14 181.36
R1187 R2185 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
334. 139551 Dennis Østerholt Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 17 179.65
R1187 R2185 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
335. 136467 Jørn Hansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 4 185.00
R1189 R2187 R3183 R4181
Sum740 Snit185.00
336. 138620 Sven-Erik Knudsen Langå & omegns skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 185.00
R1188 R2186 R3184 R4182
Sum740 Snit185.00
337. 53249 Bruno Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 181.75
R1186 R2185 R3184 R4184
Sum739 Snit184.75
338. 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 4 184.25
R1187 R2187 R3183 R4180
Sum737 Snit184.25
339. 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 4 184.25
R1191 R2189 R3182 R4175
Sum737 Snit184.25
340. 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 178.75
R1189 R2184 R3183 R4181
Sum737 Snit184.25
341. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 4 184.00
R1188 R2186 R3183 R4179
Sum736 Snit184.00
342. 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 6 182.33
R1185 R2184 R3184 R4183
Sum736 Snit184.00
343. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 12 181.67
R1186 R2184 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
344. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 183.75
R1186 R2186 R3182 R4181
Sum735 Snit183.75
345. 139558 Steen Falk Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 179.75
R1185 R2184 R3184 R4182
Sum735 Snit183.75
346. 140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 6 181.33
R1188 R2183 R3182 R4180
Sum733 Snit183.25
347. 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 5 182.00
R1185 R2183 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
348. 137145 Willy Smed Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 4 182.75
R1185 R2185 R3183 R4178
Sum731 Snit182.75
349. 27998 Inga Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 182.00
R1186 R2182 R3182 R4181
Sum731 Snit182.75
350. 143715 Annette S Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 182.50
R1186 R2183 R3181 R4180
Sum730 Snit182.50
351. 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 181.80
R1185 R2184 R3181 R4180
Sum730 Snit182.50
352. 142416 Benny Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 8 178.50
R1184 R2183 R3182 R4181
Sum730 Snit182.50
353. 80135 Gitte Bach Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 181.13
R1183 R2183 R3182 R4181
Sum729 Snit182.25
354. 142420 Leif Haak Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 177.40
R1185 R2182 R3181 R4181
Sum729 Snit182.25
355. 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening
DGI Fyn
SE3 6 179.33
R1187 R2183 R3180 R4177
Sum727 Snit181.75
356. 139556 Jørn Magnussen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 11 177.91
R1183 R2182 R3181 R4180
Sum726 Snit181.50
357. 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 7 180.57
R1182 R2182 R3181 R4180
Sum725 Snit181.25
358. 97317 Lis Olsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 180.25
R1183 R2182 R3180 R4176
Sum721 Snit180.25
359. 139984 Svend Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 4 180.25
R1182 R2180 R3180 R4179
Sum721 Snit180.25
360. 67432 Preben Sørensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 176.08
R1182 R2181 R3180 R4178
Sum721 Snit180.25
361. 139681 Helle Bennetzen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 177.00
R1183 R2180 R3178 R4176
Sum717 Snit179.25
362. 124313 Jesper Bülow Jensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 4 177.50
R1184 R2180 R3179 R4167
Sum710 Snit177.50
363. 139557 Leif Lerke Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 176.00
R1182 R2181 R3177 R4170
Sum710 Snit177.50
364. 45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 6 175.50
R1181 R2176 R3176 R4176
Sum709 Snit177.25
365. 125530 Preben B Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 171.89
R1178 R2176 R3175 R4175
Sum704 Snit176.00
366. 78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 174.80
R1177 R2176 R3175 R4174
Sum702 Snit175.50
367. 143644 Poul Erik Nielsen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 8 170.38
R1177 R2176 R3174 R4174
Sum701 Snit175.25
368. 139561 Erik Palle Hansen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 5 169.20
R1182 R2177 R3175 R4161
Sum695 Snit173.75
369. 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 173.50
R1182 R2173 R3170 R4169
Sum694 Snit173.50
370. 54037 Karl Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 171.50
R1175 R2173 R3171 R4167
Sum686 Snit171.50
371. 31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 4 171.25
R1175 R2170 R3170 R4170
Sum685 Snit171.25
372. 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
373. 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 3 198.00
R1198 R2198 R3198 R4-
Sum594 Snit198.00
374. 59072 Jette Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
375. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
376. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
377. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
378. 53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 3 196.67
R1199 R2198 R3193 R4-
Sum590 Snit196.67
379. 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
380. 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 3 196.33
R1199 R2198 R3192 R4-
Sum589 Snit196.33
381. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
382. 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
383. 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
384. 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
385. 81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
386. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
387. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
388. 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 194.33
R1195 R2195 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
389. 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
390. 53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 3 194.33
R1199 R2194 R3190 R4-
Sum583 Snit194.33
391. 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 3 194.33
R1196 R2195 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
392. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
393. 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 194.00
R1195 R2195 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
394. 65422 Willy Andersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 194.00
R1197 R2195 R3190 R4-
Sum582 Snit194.00
395. 54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 194.00
R1194 R2194 R3194 R4-
Sum582 Snit194.00
396. 27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
397. 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 193.67
R1197 R2192 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
398. 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
399. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 193.33
R1195 R2193 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
400. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
401. 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 193.00
R1195 R2193 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
402. 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.67
R1195 R2194 R3189 R4-
Sum578 Snit192.67
403. 43316 Hardy Bjerg Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
404. 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 3 192.33
R1197 R2191 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
405. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 3 192.33
R1199 R2190 R3188 R4-
Sum577 Snit192.33
406. 120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 191.67
R1194 R2192 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
407. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 191.67
R1193 R2191 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
408. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
409. 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 191.33
R1193 R2192 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
410. 66092 Birthe Larsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 191.33
R1192 R2192 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
411. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 191.33
R1194 R2193 R3187 R4-
Sum574 Snit191.33
412. 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
413. 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 191.00
R1193 R2192 R3188 R4-
Sum573 Snit191.00
414. 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 191.00
R1192 R2192 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
415. 136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 190.67
R1191 R2191 R3190 R4-
Sum572 Snit190.67
416. 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 190.67
R1191 R2191 R3190 R4-
Sum572 Snit190.67
417. 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 190.33
R1192 R2191 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
418. 65486 Vagn Due Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 190.33
R1195 R2188 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
419. 57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 190.33
R1192 R2191 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
420. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 190.33
R1192 R2191 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
421. 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 190.00
R1192 R2191 R3187 R4-
Sum570 Snit190.00
422. 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 3 189.00
R1191 R2189 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
423. 65515 Ole Pedersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 189.00
R1191 R2190 R3186 R4-
Sum567 Snit189.00
424. 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 3 188.67
R1194 R2186 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
425. 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 188.67
R1192 R2188 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
426. 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 188.33
R1194 R2187 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
427. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 188.33
R1192 R2188 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
428. 143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 188.00
R1192 R2188 R3184 R4-
Sum564 Snit188.00
429. 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 3 187.67
R1190 R2188 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
430. 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 3 187.33
R1191 R2187 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
431. 132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 187.33
R1188 R2187 R3187 R4-
Sum562 Snit187.33
432. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 187.00
R1189 R2187 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
433. 84461 Jens Peter Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
434. 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
435. 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 186.67
R1190 R2188 R3182 R4-
Sum560 Snit186.67
436. 124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 3 186.67
R1187 R2187 R3186 R4-
Sum560 Snit186.67
437. 42270 Grethe Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 186.33
R1188 R2186 R3185 R4-
Sum559 Snit186.33
438. 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 186.00
R1193 R2184 R3181 R4-
Sum558 Snit186.00
439. 89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 185.67
R1189 R2186 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
440. 97147 Jørgen Kjems Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 185.67
R1188 R2187 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
441. 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 3 185.33
R1187 R2186 R3183 R4-
Sum556 Snit185.33
442. 143820 Poul E. Olsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 185.33
R1187 R2186 R3183 R4-
Sum556 Snit185.33
443. 40998 Claus Andersen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 185.00
R1188 R2186 R3181 R4-
Sum555 Snit185.00
444. 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 183.33
R1189 R2181 R3180 R4-
Sum550 Snit183.33
445. 141933 Chr Carstensen Bredebro Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE3 3 183.00
R1185 R2183 R3181 R4-
Sum549 Snit183.00
446. 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE3 3 183.00
R1190 R2184 R3175 R4-
Sum549 Snit183.00
447. 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 182.67
R1185 R2183 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
448. 131922 Gert Eriksen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 3 182.67
R1188 R2182 R3178 R4-
Sum548 Snit182.67
449. 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 3 182.00
R1184 R2182 R3180 R4-
Sum546 Snit182.00
450. 138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 180.67
R1184 R2180 R3178 R4-
Sum542 Snit180.67
451. 40216 Henning Solsø Jansen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 179.67
R1180 R2180 R3179 R4-
Sum539 Snit179.67
452. 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 3 178.33
R1183 R2176 R3176 R4-
Sum535 Snit178.33
453. 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 177.67
R1179 R2177 R3177 R4-
Sum533 Snit177.67
454. 136529 Jens Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 177.67
R1183 R2179 R3171 R4-
Sum533 Snit177.67
455. 60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 177.67
R1184 R2175 R3174 R4-
Sum533 Snit177.67
456. 39313 Jørn Lund Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 3 174.33
R1183 R2173 R3167 R4-
Sum523 Snit174.33
457. 40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav
DGI Sydvest
SE3 3 173.33
R1176 R2175 R3169 R4-
Sum520 Snit173.33
458. 139564 Evy Jensen Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 3 169.67
R1175 R2170 R3164 R4-
Sum509 Snit169.67
459. 133341 Villy Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 3 168.00
R1171 R2168 R3165 R4-
Sum504 Snit168.00
460. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
461. 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
462. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
463. 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
464. 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
465. 121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
466. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
467. 56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
468. 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
469. 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
470. 80544 Paul Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
471. 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
472. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
473. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
474. 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
475. 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
476. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
477. 54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
478. 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
479. 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
480. 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
481. 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
482. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
483. 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
484. 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
485. 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
486. 109134 Ernst Rosenwagner Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE3 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
487. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
488. 54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
489. 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
490. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
491. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
492. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
493. 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
494. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
495. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
496. 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
497. 45445 Kirsten Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
498. 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
499. 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
500. 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
501. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
502. 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
503. 48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
SE2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
504. 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
505. 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
506. 26116 Arne Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
507. 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
508. 136082 Finn Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 2 193.00
R1198 R2188 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
509. 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
510. 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
511. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
512. 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
513. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
514. 57521 Peter Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
515. 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
516. 47128 Finn Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
517. 42510 Hans Jørgensen Midtals Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 192.50
R1197 R2188 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
518. 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
519. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE3 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
520. 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
521. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
522. 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
523. 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
524. 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
525. 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 192.00
R1196 R2188 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
526. 54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
527. 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
528. 122460 Leo Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 191.50
R1197 R2186 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
529. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
530. 103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
531. 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
532. 121578 Marian Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
533. 11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
534. 143577 Bjarne Nørskov Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
535. 60626 Helen Grønbech Hass KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 191.00
R1197 R2185 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
536. 12117 Bent Godiksen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
537. 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
538. 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
539. 96971 Jørgen Steffensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
540. 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
541. 24032 Janne Hansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
542. 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
543. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
544. 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
545. 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
546. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
547. 140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
548. 81797 Jens Anker Pedersen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
549. 46516 Emil Rasmussen Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
550. 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
551. 143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
552. 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
553. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
554. 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
555. 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
556. 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
557. 18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
558. 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
559. 97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
560. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
561. 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
562. 29947 Villy Christensen Posten Holstebro
DGI Vestjylland
SE3 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
563. 100670 Kirsten Søndergaard Posten Holstebro
DGI Vestjylland
SE3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
564. 50703 Johnny B. Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
565. 84215 Egon Andersen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
566. 93498 Betty Guldbrandt Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
567. 88006 Henning Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
568. 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
569. 71267 Thorkild Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 188.00
R1191 R2185 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
570. 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
571. 40224 Frode Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
572. 63406 Tage Jensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
573. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
574. 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
575. 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
576. 46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
577. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
578. 144089 Jens Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
579. 42485 Keld Eiffert Midtals Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
580. 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
581. 81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
582. 100674 Bruno Kammersgaard Posten Holstebro
DGI Vestjylland
SE3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
583. 57380 Per Jensen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
584. 81976 Ove Bjørn Kringelborhn Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
585. 20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
586. 127323 Jørgen Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
587. 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
588. 143588 Søren carl Nielsen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
589. 46519 Elinor Palsfort Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
590. 139251 Henrik Hovmand Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
591. 140726 Kurt Nikolajsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
592. 45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
593. 105440 Peter Jørgensen Midtals Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
594. 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 185.50
R1189 R2182 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
595. 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
596. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
597. 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
598. 39059 Villy Andersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
599. 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
600. 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 185.00
R1190 R2180 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
601. 32080 Niels Poulsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
602. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
603. 54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
604. 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
605. 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
606. 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
607. 40976 Erik Therkildsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
608. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
609. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
610. 46499 Henning Krogh Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
611. 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 184.00
R1184 R2184 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
612. 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE3 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
613. 141538 Søren Midtiby Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
614. 65327 Kurt Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
615. 103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
616. 70954 John Pedersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
617. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 183.00
R1186 R2180 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
618. 33147 Peder Johansen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
619. 138027 Villy Poulsen Garderforeningen for Svendborg & Omegn
DGI Fyn
SE3 2 182.50
R1188 R2177 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
620. 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 182.50
R1187 R2178 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
621. 100675 Ove Pedersen Posten Holstebro
DGI Vestjylland
SE3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
622. 58314 Leif Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
623. 128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
624. 71014 Birgitte T. Pedersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
625. 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 2 182.00
R1188 R2176 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
626. 144053 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
627. 70364 Jesper Holde Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
628. 124763 Jens Fisker Garderforeningen for Svendborg & Omegn
DGI Fyn
SE3 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
629. 20806 Jens Ole Sørensen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
630. 100678 Peder Christensen Posten Holstebro
DGI Vestjylland
SE3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
631. 143587 Jean Sørensen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
632. 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
633. 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
634. 70120 Stig Torbensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
635. 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
636. 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 2 180.00
R1183 R2177 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
637. 141314 Svend Vebel Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
638. 143938 Kjeld Foged Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
639. 57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
640. 139647 Else Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 178.50
R1181 R2176 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
641. 66902 Willy Trebbien Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
642. 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
643. 46374 Hardy Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
644. 139678 Karen Margrethe Crone Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
645. 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 177.00
R1181 R2173 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
646. 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 176.50
R1181 R2172 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
647. 97539 Inger Hierzman Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
648. 134227 Søren Sonberg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 175.50
R1184 R2167 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
649. 70322 Ole C. Rasmussen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 2 175.00
R1180 R2170 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
650. 136899 Per Schmidt Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
651. 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 174.00
R1175 R2173 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
652. 137367 Kresten Laursen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 2 174.00
R1179 R2169 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
653. 98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE3 2 173.50
R1176 R2171 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
654. 138868 Palle Damborg Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE3 2 173.00
R1174 R2172 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
655. 42518 Christian Madsen Midtals Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 2 171.50