Riffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2021 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 12 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 9 199.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 11 199.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 13 199.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 8 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 15 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 12 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 15 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 28 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 20 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 20 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 17 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 13 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 16 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 13 198.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 11 198.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 198.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 13 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
47. 95724 John Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
48. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
49. 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
50. 117411 Josefine Woller Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
51. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
52. 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
53. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
54. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
55. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
56. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 9 198.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
57. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
58. 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 11 198.18
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
59. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 13 198.15
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
60. 59767 Bo Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
61. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 198.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
62. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 13 198.77
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
63. 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.56
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
64. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.44
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
65. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 14 198.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
66. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 198.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 9 198.22
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 11 197.82
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
70. 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
71. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
72. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
73. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
74. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
75. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 11 198.64
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
76. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 198.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
77. 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
78. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
79. 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 7 198.14
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
80. 128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 8 198.13
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
81. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 198.08
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
82. 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 12 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
83. 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 197.89
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
84. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
85. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 11 197.73
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
86. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 12 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
87. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 10 197.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
88. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
89. 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
90. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 198.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
91. 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 5 198.40
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
92. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 198.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
93. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 198.20
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
94. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 197.89
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
95. 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 197.86
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
96. 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 6 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
97. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 7 197.57
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
98. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 197.10
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
99. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 196.78
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
100. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
101. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
102. 29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
103. 133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
104. 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 197.83
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
105. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 11 197.73
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
106. 95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 197.67
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
107. 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
Å1 6 197.67
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
108. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 197.60
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
109. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 197.60
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
110. 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.43
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
111. 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 197.42
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
112. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 6 197.33
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
113. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 12 197.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
114. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.14
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
115. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 11 196.91
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
116. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 11 196.82
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
117. 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 11 196.27
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
118. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 24 195.13
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
119. 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
Å1 4 198.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
120. 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.50
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
121. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
122. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
123. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.17
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
124. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 197.83
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
125. 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 197.13
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
126. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 9 196.89
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
127. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 14 196.79
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
128. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 9 196.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
129. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 11 196.55
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
130. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 31 194.77
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
131. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 15 194.73
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
132. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
133. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 198.25
R1200 R2200 R3197 R4196
Sum793 Snit198.25
134. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
135. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 198.20
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
136. 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 198.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
137. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
138. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 9 197.56
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
139. 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 196.83
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
140. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 196.75
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
141. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 11 196.55
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
142. 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 9 196.33
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
143. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 13 196.31
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
144. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 13 195.62
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
145. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 195.50
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
146. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
147. 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 198.00
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
148. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
149. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 197.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
150. 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
151. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
152. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 17 195.29
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
153. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 197.75
R1200 R2200 R3196 R4195
Sum791 Snit197.75
154. 85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
155. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
156. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 197.75
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
157. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 197.75
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
158. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.20
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
159. 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 197.00
R1200 R2198 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
160. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 196.67
R1200 R2199 R3197 R4195
Sum791 Snit197.75
161. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 196.50
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
162. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 196.14
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
163. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 9 196.00
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
164. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 196.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
165. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 7 195.43
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
166. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 13 195.31
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
167. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 11 195.27
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
168. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 15 195.27
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
169. 131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 16 192.94
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
170. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
171. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
172. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
173. 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
174. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 196.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
175. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 6 196.67
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
176. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 7 196.57
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
177. 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 196.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
178. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 11 195.73
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
179. 36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
180. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 197.25
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
181. 36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 4 197.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
182. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
183. 97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 5 196.80
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
184. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 196.80
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
185. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.80
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
186. 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 196.60
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
187. 37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 6 196.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
188. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 196.29
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
189. 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 196.20
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
190. 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 7 196.14
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
191. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 9 195.44
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
192. 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 7 195.43
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
193. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 7 195.14
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
194. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 8 195.13
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
195. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 12 195.00
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
196. 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 18 194.78
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
197. 128706 Sine H. Jensen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
198. 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 196.50
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
199. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 196.40
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
200. 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 11 196.18
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
201. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 8 196.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
202. 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 196.00
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
203. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 6 195.83
R1200 R2199 R3195 R4194
Sum788 Snit197.00
204. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 15 195.60
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
205. 116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 195.43
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
206. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 4 196.75
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
207. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 4 196.75
R1199 R2198 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
208. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 196.75
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
209. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 196.75
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
210. 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 7 196.29
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
211. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
212. 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 6 195.50
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
213. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 11 195.36
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
214. 16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 6 195.33
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
215. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 194.80
R1199 R2199 R3196 R4193
Sum787 Snit196.75
216. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 194.78
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
217. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 28 194.64
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
218. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 194.38
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
219. 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 196.50
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
220. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 196.50
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
221. 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 196.50
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
222. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 195.83
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
223. 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 5 195.80
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
224. 139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 5 195.40
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
225. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 195.20
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
226. 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 12 194.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
227. 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å1 4 196.25
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
228. 56352 Line Gerner Malmborg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 196.25
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
229. 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å1 5 196.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
230. 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 196.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
231. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 7 195.29
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
232. 29898 Helle Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 194.50
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
233. 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 11 194.45
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
234. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 193.88
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
235. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 193.71
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
236. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 7 193.71
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
237. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å2 10 193.40
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
238. 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 9 193.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
239. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 196.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
240. 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å2 4 196.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
241. 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 196.00
R1199 R2197 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
242. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 5 195.40
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
243. 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 5 195.20
R1198 R2197 R3197 R4192
Sum784 Snit196.00
244. 134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 5 195.00
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
245. 136544 Lars Engedal Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 194.43
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
246. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å2 10 193.90
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
247. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 193.44
R1199 R2195 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
248. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 15 192.93
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
249. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 13 192.31
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
250. 18963 André Madsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 11 190.27
R1198 R2198 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
251. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 195.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
252. 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
253. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 195.75
R1199 R2198 R3194 R4192
Sum783 Snit195.75
254. 88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 195.40
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
255. 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 195.20
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
256. 95184 Richardt H. Hoffmann Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 195.20
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
257. 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 8 195.00
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
258. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 195.00
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
259. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 194.83
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
260. 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 6 194.67
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
261. 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 6 194.33
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
262. 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 6 193.00
R1199 R2199 R3194 R4191
Sum783 Snit195.75
263. 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 195.50
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
264. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 195.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
265. 21876 Johanne Kjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 195.00
R1200 R2195 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
266. 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 5 194.80
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
267. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 12 194.75
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
268. 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 6 194.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
269. 139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 194.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
270. 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 8 194.38
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
271. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 9 194.33
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
272. 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 6 193.83
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
273. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 16 192.75
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
274. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 16 192.19
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
275. 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 195.25
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
276. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 195.25
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
277. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 6 194.67
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
278. 140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 9 193.89
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
279. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 193.57
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
280. 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 9 192.56
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
281. 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 10 192.50
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
282. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 192.33
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
283. 98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 4 195.00
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
284. 142005 Flemming Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 195.00
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
285. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 4 195.00
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
286. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 195.00
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
287. 94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 5 194.20
R1198 R2197 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
288. 110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 194.00
R1198 R2196 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
289. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 9 193.78
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
290. 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 11 193.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
291. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 8 193.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
292. 142007 Sebastian Regnersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 24 191.08
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
293. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 4 194.75
R1198 R2195 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
294. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 194.75
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
295. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 5 194.00
R1198 R2196 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
296. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 193.00
R1197 R2197 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
297. 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 9 192.56
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
298. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 194.50
R1198 R2196 R3194 R4190
Sum778 Snit194.50
299. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 194.50
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
300. 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 194.50
R1197 R2196 R3195 R4190
Sum778 Snit194.50
301. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 193.63
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
302. 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 8 193.00
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
303. 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 6 193.00
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
304. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 12 192.25
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
305. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 15 192.07
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
306. 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 194.25
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
307. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 194.25
R1199 R2198 R3197 R4183
Sum777 Snit194.25
308. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 193.60
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
309. 140344 Rasmus F. Steenberg Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 193.60
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
310. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 193.50
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
311. 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 192.71
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
312. 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 10 192.70
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
313. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 11 192.55
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
314. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 8 191.63
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
315. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 194.00
R1196 R2196 R3196 R4188
Sum776 Snit194.00
316. 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 194.00
R1198 R2194 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
317. 58422 Casper With Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 194.00
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
318. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 194.00
R1197 R2196 R3193 R4190
Sum776 Snit194.00
319. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 6 193.33
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
320. 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 192.17
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
321. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 191.67
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
322. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 8 191.50
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
323. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 11 191.45
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
324. 136026 Cecilie Barholdt Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 6 192.67
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
325. 139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 5 192.60
R1198 R2195 R3192 R4190
Sum775 Snit193.75
326. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 5 192.20
R1200 R2193 R3191 R4191
Sum775 Snit193.75
327. 123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 8 192.13
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
328. 101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 191.50
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
329. 106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 9 191.33
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
330. 88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 12 190.83
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
331. 96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å2 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
332. 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 192.33
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
333. 129847 Tom Thoudal Larsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 6 192.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
334. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 10 190.20
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
335. 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 9 189.22
R1195 R2194 R3194 R4191
Sum774 Snit193.50
336. 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 193.25
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
337. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 193.25
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
338. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å3 12 191.67
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
339. 127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 6 191.50
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
340. 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 191.33
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
341. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 10 190.80
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
342. 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 193.00
R1195 R2193 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
343. 15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 193.00
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
344. 102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 193.00
R1198 R2193 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
345. 139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 192.00
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
346. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 191.83
R1197 R2192 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
347. 136136 Klaus Østergaard Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 6 191.83
R1196 R2193 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
348. 38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 9 191.11
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
349. 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 8 190.25
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
350. 132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 192.75
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
351. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 192.75
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
352. 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 6 191.83
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
353. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 191.67
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
354. 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 5 191.60
R1196 R2193 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
355. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 9 191.22
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
356. 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 11 190.73
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
357. 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 8 188.00
R1195 R2194 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
358. 142825 Daniel Wullum Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 192.50
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
359. 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 6 191.00
R1194 R2193 R3193 R4190
Sum770 Snit192.50
360. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 10 189.10
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
361. 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 192.25
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
362. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 4 192.25
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
363. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 8 190.63
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
364. 113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 192.00
R1195 R2195 R3193 R4185
Sum768 Snit192.00
365. 139828 Søs Worm Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 192.00
R1195 R2194 R3193 R4186
Sum768 Snit192.00
366. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 192.00
R1196 R2195 R3190 R4187
Sum768 Snit192.00
367. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 192.00
R1193 R2193 R3193 R4189
Sum768 Snit192.00
368. 64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 191.80
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
369. 126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 190.80
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
370. 107934 Michael Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 9 190.00
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
371. 127577 Michael Christensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 9 189.67
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
372. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 4 191.75
R1196 R2195 R3195 R4181
Sum767 Snit191.75
373. 90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 5 190.60
R1195 R2191 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
374. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 11 189.00
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
375. 115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 191.50
R1195 R2193 R3191 R4187
Sum766 Snit191.50
376. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 191.50
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
377. 135169 Steen Jørgen Petersen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å3 8 189.75
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
378. 141017 Helle Andresen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 9 188.56
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
379. 138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 10 185.60
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
380. 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 4 191.00
R1196 R2190 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
381. 122286 Henrik Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 191.00
R1195 R2190 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
382. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 4 191.00
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
383. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 6 189.67
R1193 R2193 R3191 R4187
Sum764 Snit191.00
384. 135316 Frank Kaj Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å3 4 190.75
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
385. 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 188.83
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
386. 143667 Søren Høgsberg Hansen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 186.14
R1195 R2193 R3189 R4186
Sum763 Snit190.75
387. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 190.50
R1194 R2190 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
388. 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 190.50
R1194 R2194 R3187 R4187
Sum762 Snit190.50
389. 54024 Conni Janosz Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 190.50
R1193 R2192 R3190 R4187
Sum762 Snit190.50
390. 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 190.20
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
391. 140862 Mette Sloth Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 190.00
R1195 R2191 R3188 R4188
Sum762 Snit190.50
392. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 189.67
R1192 R2191 R3191 R4188
Sum762 Snit190.50
393. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 188.86
R1194 R2190 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
394. 115916 Torben Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 188.00
R1194 R2190 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
395. 137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 14 187.07
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
396. 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 4 190.25
R1195 R2193 R3188 R4185
Sum761 Snit190.25
397. 141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 189.20
R1194 R2193 R3188 R4186
Sum761 Snit190.25
398. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 188.71
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
399. 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 189.20
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
400. 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 9 187.22
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
401. 89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 189.75
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
402. 143668 Claes Midiby Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 188.14
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
403. 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 8 187.88
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
404. 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 9 187.67
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
405. 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å3 7 187.00
R1192 R2191 R3190 R4186
Sum759 Snit189.75
406. 138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å3 14 184.93
R1193 R2190 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
407. 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 189.50
R1194 R2194 R3188 R4182
Sum758 Snit189.50
408. 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 6 188.00
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
409. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 9 186.33
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
410. 137299 Ole L. Dall Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 189.25
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
411. 141095 Søren Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 189.25
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
412. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 189.25
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
413. 97992 Kathrine Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 5 188.60
R1193 R2191 R3187 R4186
Sum757 Snit189.25
414. 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 6 188.17
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
415. 141732 Ghita Kia Hvam Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 6 187.17
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
416. 90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 8 186.25
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
417. 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 6 187.67
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
418. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 8 187.00
R1189 R2189 R3189 R4189
Sum756 Snit189.00
419. 140648 Anita Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 188.75
R1190 R2189 R3189 R4187
Sum755 Snit188.75
420. 53399 Lene Henningsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 8 186.75
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
421. 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 8 185.88
R1193 R2189 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
422. 138474 Michael Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 4 188.50
R1194 R2189 R3188 R4183
Sum754 Snit188.50
423. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 5 187.20
R1193 R2190 R3189 R4182
Sum754 Snit188.50
424. 132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 7 185.57
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
425. 143828 Karsten Lauritsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 188.25
R1191 R2188 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
426. 144156 Per Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 4 188.25
R1191 R2188 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
427. 139964 Henning Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 9 184.56
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
428. 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 5 187.60
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
429. 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 18 183.44
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
430. 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å3 4 187.75
R1191 R2188 R3187 R4185
Sum751 Snit187.75
431. 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 5 187.20
R1188 R2188 R3188 R4187
Sum751 Snit187.75
432. 141315 Kristian Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å3 5 186.60
R1189 R2189 R3188 R4185
Sum751 Snit187.75
433. 53433 Henrik Pedersen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 8 185.13
R1191 R2188 R3187 R4185
Sum751 Snit187.75
434. 133549 Pia Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 4 187.25
R1191 R2188 R3187 R4183
Sum749 Snit187.25
435. 140483 Winnie Carina Abildskov Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 187.25
R1190 R2189 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
436. 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 187.00
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
437. 137298 Jette L. Dall Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 186.75
R1190 R2187 R3186 R4184
Sum747 Snit186.75
438. 139959 Tony Betzer Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 8 184.88
R1190 R2187 R3185 R4185
Sum747 Snit186.75
439. 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 4 186.50
R1189 R2188 R3186 R4183
Sum746 Snit186.50
440. 139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 186.50
R1194 R2191 R3181 R4180
Sum746 Snit186.50
441. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 5 185.40
R1188 R2187 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
442. 138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 8 184.13
R1188 R2186 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
443. 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 186.00
R1188 R2186 R3185 R4185
Sum744 Snit186.00
444. 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 5 185.00
R1191 R2185 R3185 R4183
Sum744 Snit186.00
445. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 8 182.25
R1187 R2187 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
446. 44473 Jens Jørgen Pjengård Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å3 4 185.50
R1186 R2186 R3186 R4184
Sum742 Snit185.50
447. 142112 Kenneth Bo Larsen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 4 185.50
R1188 R2186 R3185 R4183
Sum742 Snit185.50
448. 137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 6 184.33
R1187 R2185 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
449. 86505 Gustav Frisendahl Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å3 6 182.67
R1189 R2185 R3184 R4182
Sum740 Snit185.00
450. 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 184.00
R1186 R2186 R3184 R4183
Sum739 Snit184.75
451. 143680 Cecilie Fanefjord Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 183.67
R1185 R2185 R3185 R4183
Sum738 Snit184.50
452. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å3 9 182.67
R1186 R2184 R3184 R4184
Sum738 Snit184.50
453. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 13 180.92
R1186 R2186 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
454. 143818 Henrik Mortensen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 184.25
R1189 R2184 R3183 R4181
Sum737 Snit184.25
455. 143683 Evy Dorterea Stenberg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 183.00
R1187 R2185 R3185 R4179
Sum736 Snit184.00
456. 119866 Niels Lundblad Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 4 183.25
R1184 R2184 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
457. 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 5 181.60
R1188 R2185 R3182 R4177
Sum732 Snit183.00
458. 143666 Grant Hewitt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 182.75
R1187 R2183 R3181 R4180
Sum731 Snit182.75
459. 37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 182.20
R1185 R2183 R3182 R4181
Sum731 Snit182.75
460. 143829 Olivia Xiao Mei Lauritsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 181.40
R1189 R2184 R3180 R4177
Sum730 Snit182.50
461. 138948 Finn Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 182.00
R1186 R2185 R3182 R4175
Sum728 Snit182.00
462. 123651 Mathias Andersson Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 181.50
R1184 R2182 R3182 R4178
Sum726 Snit181.50
463. 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å3 7 180.29
R1184 R2181 R3181 R4180
Sum726 Snit181.50
464. 138452 Mona Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 8 177.00
R1183 R2182 R3181 R4179
Sum725 Snit181.25
465. 99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 4 181.00
R1186 R2181 R3179 R4178
Sum724 Snit181.00
466. 138947 Elisabeth Vasvari Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 181.00
R1184 R2182 R3179 R4179
Sum724 Snit181.00
467. 107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å3 5 180.20
R1182 R2181 R3181 R4179
Sum723 Snit180.75
468. 138949 Andy Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 180.50
R1184 R2181 R3180 R4177
Sum722 Snit180.50
469. 140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 8 177.75
R1182 R2179 R3179 R4178
Sum718 Snit179.50
470. 131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 4 179.25
R1181 R2180 R3179 R4177
Sum717 Snit179.25
471. 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 178.75
R1184 R2181 R3175 R4175
Sum715 Snit178.75
472. 143703 Katrine Petersen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 178.50
R1183 R2180 R3176 R4175
Sum714 Snit178.50
473. 135429 Claus Sejerup Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 6 175.67
R1180 R2178 R3178 R4175
Sum711 Snit177.75
474. 141781 Muheb Pacha Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 177.25
R1180 R2180 R3177 R4172
Sum709 Snit177.25
475. 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 6 172.83
R1179 R2178 R3178 R4174
Sum709 Snit177.25
476. 143821 Lærke Therkildsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 175.25
R1183 R2175 R3175 R4168
Sum701 Snit175.25
477. 141782 Ramer Khader Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 175.00
R1182 R2174 R3173 R4171
Sum700 Snit175.00
478. 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 175.00
R1177 R2175 R3174 R4174
Sum700 Snit175.00
479. 135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 8 167.75
R1185 R2180 R3170 R4164
Sum699 Snit174.75
480. 139560 Karsten Stenzel Lustrup Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 5 170.80
R1181 R2174 R3174 R4167
Sum696 Snit174.00
481. 144040 Mie Wendt Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 172.25
R1173 R2173 R3172 R4171
Sum689 Snit172.25
482. 115522 Morten Espersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å3 6 169.00
R1175 R2172 R3170 R4169
Sum686 Snit171.50
483. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
484. 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
485. 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
486. 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
487. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
488. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
489. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
490. 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
491. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
492. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
493. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
494. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
495. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
496. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
497. 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
498. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 198.00
R1198 R2198 R3198 R4-
Sum594 Snit198.00
499. 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
500. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 3 197.67
R1200 R2197 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
501. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
502. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
503. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
504. 48169 Jens Helding Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
505. 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
506. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 197.00
R1199 R2198 R3194 R4-
Sum591 Snit197.00
507. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
508. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 196.67
R1199 R2198 R3193 R4-
Sum590 Snit196.67
509. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 196.67
R1199 R2197 R3194 R4-
Sum590 Snit196.67
510. 56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.33
R1197 R2197 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
511. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 196.33
R1200 R2196 R3193 R4-
Sum589 Snit196.33
512. 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 196.33
R1197 R2197 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
513. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
514. 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å1 3 196.00
R1198 R2195 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
515. 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 196.00
R1196 R2196 R3196 R4-
Sum588 Snit196.00
516. 140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 196.00
R1199 R2197 R3192 R4-
Sum588 Snit196.00
517. 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
518. 69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
519. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
520. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
521. 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å2 3 195.33
R1197 R2195 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
522. 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 195.00
R1195 R2195 R3195 R4-
Sum585 Snit195.00
523. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
524. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
525. 43283 Benny Jensen Tinglev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
526. 123168 Jonas Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
527. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 194.33
R1198 R2196 R3189 R4-
Sum583 Snit194.33
528. 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 194.33
R1196 R2194 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
529. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 194.33
R1197 R2195 R3191 R4-
Sum583 Snit194.33
530. 104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 194.33
R1195 R2194 R3194 R4-
Sum583 Snit194.33
531. 41038 Allan Therkildsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
532. 142937 Peter Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
533. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 193.67
R1196 R2193 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
534. 142289 Steffen Eg Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 193.67
R1198 R2193 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
535. 39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 193.67
R1197 R2193 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
536. 142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 193.67
R1196 R2195 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
537. 136642 Michael Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å2 3 193.33
R1198 R2197 R3185 R4-
Sum580 Snit193.33
538. 134704 Christian Rosenmeyer Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 193.33
R1197 R2192 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
539. 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
Å2 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4-
Sum580 Snit193.33
540. 119615 Maria K. K. Wismann Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 193.00
R1196 R2193 R3190 R4-
Sum579 Snit193.00
541. 57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 193.00
R1194 R2194 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
542. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.67
R1193 R2193 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
543. 142218 Gert Grønvold Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
544. 140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 192.67
R1196 R2192 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
545. 95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
546. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 3 192.67
R1195 R2193 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
547. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.67
R1195 R2193 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
548. 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
549. 83047 Pernille Buch Larsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 192.00
R1195 R2193 R3188 R4-
Sum576 Snit192.00
550. 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å3 3 192.00
R1194 R2191 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
551. 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 3 191.33
R1192 R2191 R3191 R4-
Sum574 Snit191.33
552. 122493 Line Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 191.33
R1192 R2192 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
553. 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 3 191.00
R1192 R2191 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
554. 122797 Søren Filsø Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 191.00
R1193 R2190 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
555. 140984 Bent Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 190.67
R1193 R2191 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
556. 140998 Sebastian Ipsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 3 190.67
R1196 R2190 R3186 R4-
Sum572 Snit190.67
557. 142914 Lærke Nielsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 190.67
R1192 R2192 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
558. 42128 Peter Ebsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
559. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.00
R1192 R2189 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
560. 137961 Svend Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å3 3 189.67
R1190 R2190 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
561. 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 189.67
R1193 R2189 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
562. 143749 Shane Löfwall Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.67
R1193 R2192 R3184 R4-
Sum569 Snit189.67
563. 144171 Knud Kortegaard Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å3 3 189.67
R1190 R2190 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
564. 137701 Tonje Liv Viking Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
565. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
566. 90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
567. 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.00
R1193 R2189 R3185 R4-
Sum567 Snit189.00
568. 139539 Finn Storm Olsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
569. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 3 188.33
R1191 R2188 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
570. 119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 188.33
R1191 R2188 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
571. 138895 Paw rene Engel Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 188.00
R1190 R2188 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
572. 120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 188.00
R1188 R2188 R3188 R4-
Sum564 Snit188.00
573. 142107 Henrik Sørensen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 187.67
R1191 R2188 R3184 R4-
Sum563 Snit187.67
574. 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 3 187.33
R1188 R2188 R3186 R4-
Sum562 Snit187.33
575. 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 187.33
R1192 R2186 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
576. 143912 Vibeke Slet Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 187.00
R1191 R2186 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
577. 127458 Camilla Lauridsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 186.67
R1190 R2185 R3185 R4-
Sum560 Snit186.67
578. 139414 Martin Jakobsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 186.67
R1190 R2187 R3183 R4-
Sum560 Snit186.67
579. 89887 Gitte Hauritz Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 186.33
R1190 R2185 R3184 R4-
Sum559 Snit186.33
580. 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 186.33
R1191 R2187 R3181 R4-
Sum559 Snit186.33
581. 136606 Lagoni Andersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 186.33
R1188 R2186 R3185 R4-
Sum559 Snit186.33
582. 139772 Søren Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 186.00
R1187 R2187 R3184 R4-
Sum558 Snit186.00
583. 139546 Ellen Kathrine Andersen Fredslund Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 3 186.00
R1189 R2187 R3182 R4-
Sum558 Snit186.00
584. 141818 Maria Lea Jørgensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 185.67
R1188 R2187 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
585. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 185.67
R1191 R2184 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
586. 93808 Brian Popp Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 185.33
R1189 R2187 R3180 R4-
Sum556 Snit185.33
587. 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 185.33
R1190 R2185 R3181 R4-
Sum556 Snit185.33
588. 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 185.33
R1187 R2186 R3183 R4-
Sum556 Snit185.33
589. 139491 Thomas Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 185.00
R1193 R2183 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
590. 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 185.00
R1187 R2187 R3181 R4-
Sum555 Snit185.00
591. 142743 Kenneth Nørregård Beck Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 185.00
R1194 R2182 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
592. 136690 Finn Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 184.67
R1186 R2184 R3184 R4-
Sum554 Snit184.67
593. 140570 Tina Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 184.67
R1186 R2185 R3183 R4-
Sum554 Snit184.67
594. 140009 Pelle Frederik Liljendal Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 184.33
R1187 R2183 R3183 R4-
Sum553 Snit184.33
595. 134750 Henrik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 184.33
R1187 R2184 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
596. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 184.00
R1185 R2184 R3183 R4-
Sum552 Snit184.00
597. 141660 Rene Højris Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 183.67
R1188 R2183 R3180 R4-
Sum551 Snit183.67
598. 142457 Mogens Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 183.00
R1188 R2186 R3175 R4-
Sum549 Snit183.00
599. 143664 Thomas Fisker Nielsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 3 181.67
R1188 R2179 R3178 R4-
Sum545 Snit181.67
600. 135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 181.00
R1183 R2181 R3179 R4-
Sum543 Snit181.00
601. 135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 180.67
R1184 R2181 R3177 R4-
Sum542 Snit180.67
602. 142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 180.33
R1186 R2179 R3176 R4-
Sum541 Snit180.33
603. 44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 3 180.00
R1184 R2180 R3176 R4-
Sum540 Snit180.00
604. 142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 180.00
R1183 R2179 R3178 R4-
Sum540 Snit180.00
605. 140029 Mariane Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 3 179.67
R1183 R2182 R3174 R4-
Sum539 Snit179.67
606. 140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 179.00
R1186 R2182 R3169 R4-
Sum537 Snit179.00
607. 139806 Søren Brydsø Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 179.00
R1182 R2180 R3175 R4-
Sum537 Snit179.00
608. 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 178.33
R1182 R2177 R3176 R4-
Sum535 Snit178.33
609. 76537 Juliane Hauritz Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 176.67
R1179 R2176 R3175 R4-
Sum530 Snit176.67
610. 142869 Kim Madsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 176.67
R1178 R2176 R3176 R4-
Sum530 Snit176.67
611. 143187 Marianne Thorsager Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 176.00
R1183 R2179 R3166 R4-
Sum528 Snit176.00
612. 141269 Henrik Haahr Pedersen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 175.67
R1181 R2174 R3172 R4-
Sum527 Snit175.67
613. 138475 Michael Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 175.33
R1184 R2176 R3166 R4-
Sum526 Snit175.33
614. 143726 Gitte Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 167.33
R1176 R2165 R3161 R4-
Sum502 Snit167.33
615. 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
616. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
617. 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
618. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
619. 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
620. 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
621. 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
622. 129882 Mette Clemmensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
623. 87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
624. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
625. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
626. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
627. 139757 Oliver Trolle Kirchert Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
628. 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
629. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
630. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
631. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
632. 143704 Erika Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
633. 115942 Jens bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
634. 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
635. 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
636. 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
637. 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
638. 87175 Mikkel Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
639. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
640. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
641. 109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
642. 140034 Oliver Vesth Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
643. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
644. 49841 Kim Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
645. 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
646. 17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
647. 34457 Lars Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
648. 136365 Tina Verner Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
649. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
650. 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
651. 137687 Bendt Hvidkjær Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
652. 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
653. 131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
654. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198