Riffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 13. august 2020 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 12 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 8 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 20 199.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 199.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 21 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 10 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 7 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 10 199.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 16 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 24 199.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 13 199.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 21 199.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 28 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 59767 Bo Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 8 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 25 199.48
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 25 199.48
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 35 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 22 199.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 17 199.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 27 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 14 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 117411 Josefine Woller Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 30 199.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 15 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 23 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 25 199.16
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 32 199.16
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 25 199.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 18 199.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 11 199.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 26 199.04
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 28 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 95724 John Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 27 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 11 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 24 198.96
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 14 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 27 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 198.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 22 198.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 25 198.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 26 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
56. 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 21 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
57. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 15 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
58. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 26 198.65
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
59. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 23 198.65
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
60. 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 20 198.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
61. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 18 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
62. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 198.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
63. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 27 198.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
64. 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 18 198.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
65. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 16 198.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
66. 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 13 198.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
67. 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 17 198.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
68. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 20 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
69. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 20 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
70. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å1 19 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
71. 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 46 197.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
72. 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
73. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
74. 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
75. 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
76. 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
77. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
78. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.14
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
79. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
80. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 198.90
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
81. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 198.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
82. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 20 198.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
83. 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 10 198.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
84. 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 16 198.44
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
85. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 10 198.30
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
86. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 14 198.21
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
87. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 25 198.12
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
88. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 25 198.08
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
89. 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 14 198.07
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
90. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 13 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
91. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 21 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
92. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 18 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
93. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 11 197.09
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
94. 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
95. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
96. 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 8 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
97. 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
98. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 12 198.58
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
99. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 14 198.57
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
100. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 12 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
101. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 12 198.42
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
102. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
103. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å1 14 198.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
104. 129882 Mette Clemmensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
105. 51477 Claus Bredahl Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 198.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
106. 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 12 198.08
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
107. 128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 14 198.07
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
108. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 197.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
109. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 16 197.81
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
110. 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 12 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
111. 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
Å1 17 197.59
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
112. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 21 197.05
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
113. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 27 195.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
114. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 43 195.79
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
115. 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
116. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 198.83
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
117. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 198.83
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
118. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 198.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
119. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 198.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
120. 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 198.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
121. 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 198.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
122. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 5 198.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
123. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
124. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 198.15
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
125. 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 30 198.10
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
126. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 197.78
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
127. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 14 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
128. 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.71
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
129. 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 17 197.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
130. 95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 12 197.58
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
131. 97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 16 197.56
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
132. 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 16 197.56
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
133. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 18 197.56
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
134. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 197.55
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
135. 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 14 197.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
136. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 8 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
137. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 22 197.45
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
138. 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 9 197.44
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
139. 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
Å1 11 197.27
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
140. 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 16 197.19
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
141. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 14 196.93
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
142. 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 17 196.88
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
143. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 14 196.71
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
144. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 20 196.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
145. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 18 196.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
146. 139757 Oliver Trolle Kirchert Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
147. 87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
148. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
149. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
150. 93618 Henrik Linde Barrith Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
151. 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
152. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 9 198.22
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
153. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 16 198.13
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
154. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.13
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
155. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 198.13
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
156. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.11
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
157. 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 11 198.09
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
158. 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 197.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
159. 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 26 197.65
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
160. 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 19 197.42
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
161. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å1 11 197.36
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
162. 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 17 197.06
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
163. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 11 196.91
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
164. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 16 196.13
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
165. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 24 195.92
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
166. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 23 195.70
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
167. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 38 194.26
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
168. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
169. 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
170. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 5 198.20
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
171. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 198.17
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
172. 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.86
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
173. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 6 197.83
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
174. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 197.70
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
175. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 197.63
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
176. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 14 197.57
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
177. 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
Å1 8 197.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
178. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 14 197.36
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
179. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 197.29
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
180. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 18 197.11
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
181. 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 11 197.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
182. 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 11 196.91
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
183. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 16 196.88
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
184. 133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 29 196.69
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
185. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 196.42
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
186. 134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 11 196.18
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
187. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 20 196.05
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
188. 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 18 195.39
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
189. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 20 195.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
190. 55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
191. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
192. 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.20
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
193. 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
194. 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 198.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
195. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 6 197.83
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
196. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 11 197.64
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
197. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 10 197.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
198. 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 197.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
199. 29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 9 197.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
200. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 197.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
201. 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å1 6 197.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
202. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 197.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
203. 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 197.00
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
204. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 12 196.92
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
205. 138469 Jane S. Albrektsen Tznelasvili Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 9 196.89
R1200 R2200 R3197 R4197
Sum794 Snit198.50
206. 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 10 196.60
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
207. 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 13 196.38
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
208. 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 196.36
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
209. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 33 196.21
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
210. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 15 196.20
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
211. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 16 196.13
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
212. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 19 196.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
213. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 13 195.92
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
214. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 18 195.89
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
215. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 20 195.10
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
216. 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
217. 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
218. 50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
219. 65758 Mette Hessner Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.25
R1200 R2199 R3199 R4195
Sum793 Snit198.25
220. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 197.60
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
221. 136365 Tina Verner Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 7 197.43
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
222. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 8 197.38
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
223. 131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 6 197.33
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
224. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 6 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
225. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 196.88
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
226. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
227. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 7 196.57
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
228. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 11 196.45
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
229. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 12 196.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
230. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 11 196.18
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
231. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 14 195.93
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
232. 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 12 195.83
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
233. 116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 19 195.58
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
234. 123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 14 195.57
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
235. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 16 195.56
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
236. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 34 195.15
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
237. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 24 195.13
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
238. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 17 194.82
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
239. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 198.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
240. 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 7 197.57
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
241. 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 196.75
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
242. 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å1 11 196.73
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
243. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
Å1 8 196.63
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
244. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 196.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
245. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 16 195.75
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
246. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 12 195.75
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
247. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 10 195.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
248. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 16 195.31
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
249. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 22 195.27
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
250. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 6 195.17
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
251. 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
252. 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
253. 41038 Allan Therkildsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
254. 48169 Jens Helding Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 197.20
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
255. 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 197.00
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
256. 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 7 196.86
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
257. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 196.83
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
258. 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 196.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
259. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 14 195.71
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
260. 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 10 195.50
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
261. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 12 195.33
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
262. 140034 Oliver Vesth Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 14 195.29
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
263. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 17 194.65
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
264. 94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 18 194.56
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
265. 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 37 193.95
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
266. 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
267. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
268. 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
269. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
270. 99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 196.80
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
271. 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 6 196.67
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
272. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 10 196.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
273. 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 8 196.50
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
274. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 6 196.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
275. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 196.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
276. 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å1 8 196.38
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
277. 47700 Allan Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
Å1 8 196.38
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
278. 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 8 196.25
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
279. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 196.25
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
280. 36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 8 196.25
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
281. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 196.20
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
282. 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 196.00
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
283. 56352 Line Gerner Malmborg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 12 195.92
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
284. 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å2 8 195.75
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
285. 98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 13 195.15
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
286. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å2 16 193.94
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
287. 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.25
R1200 R2198 R3198 R4193
Sum789 Snit197.25
288. 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å1 6 196.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
289. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 6 196.33
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
290. 49841 Kim Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 7 196.29
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
291. 75975 Kira L. Andersen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 7 196.29
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
292. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 196.22
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
293. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 7 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
294. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
295. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 9 195.78
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
296. 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 195.40
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
297. 36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 8 195.13
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
298. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 16 194.69
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
299. 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 18 194.61
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
300. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 194.56
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
301. 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 9 194.44
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
302. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 11 194.36
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
303. 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 17 194.12
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
304. 34457 Lars Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 197.00
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
305. 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 197.00
R1199 R2199 R3195 R4195
Sum788 Snit197.00
306. 128706 Sine H. Jensen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
307. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
308. 139186 Marc andre Rawe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 196.60
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
309. 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å1 6 196.17
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
310. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 195.60
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
311. 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 8 195.38
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
312. 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 10 195.20
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
313. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 14 195.07
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
314. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 16 194.88
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
315. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 10 194.40
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
316. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 36 193.50
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
317. 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 19 192.26
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
318. 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 6 196.00
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
319. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 195.71
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
320. 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 195.33
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
321. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 195.14
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
322. 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 8 194.75
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
323. 139677 Laura Olsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 16 194.56
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
324. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å2 16 194.38
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
325. 119615 Maria K. K. Wismann Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 193.80
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
326. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 25 193.72
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
327. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 25 192.76
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
328. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 37 192.51
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
329. 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 196.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
330. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 196.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
331. 23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 195.80
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
332. 107354 Christel Sehested Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 195.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
333. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 195.50
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
334. 139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 195.14
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
335. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 8 195.13
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
336. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 7 195.00
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
337. 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 8 194.88
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
338. 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 16 194.50
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
339. 116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 8 194.50
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
340. 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 10 194.10
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
341. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 9 194.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
342. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 16 193.75
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
343. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 17 193.47
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
344. 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 9 193.22
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
345. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 13 192.54
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
346. 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 17 192.35
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
347. 139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 14 191.43
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
348. 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 196.25
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
349. 139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 196.25
R1199 R2197 R3197 R4192
Sum785 Snit196.25
350. 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 195.80
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
351. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 195.80
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
352. 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 6 195.67
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
353. 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 195.60
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
354. 31748 Carsten H. Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 195.57
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
355. 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 13 195.38
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
356. 135028 Kasper Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 8 195.38
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
357. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 195.27
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
358. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
Å2 8 195.13
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
359. 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 7 194.86
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
360. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 16 194.69
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
361. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 12 194.33
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
362. 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 12 194.25
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
363. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 10 194.00
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
364. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 194.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
365. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 9 193.67
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
366. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 193.60
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
367. 136642 Michael Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å2 14 192.93
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
368. 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 9 192.89
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
369. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 16 192.63
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
370. 95184 Richardt H. Hoffmann Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
371. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 195.60
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
372. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 195.40
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
373. 140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 195.20
R1199 R2197 R3196 R4192
Sum784 Snit196.00
374. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 8 195.00
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
375. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 7 195.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
376. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 13 194.46
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
377. 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å2 9 194.22
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
378. 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 8 193.63
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
379. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 9 193.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
380. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 10 193.10
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
381. 106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 20 191.95
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
382. 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
Å2 4 195.75
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
383. 134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 195.75
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
384. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 9 194.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
385. 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 194.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
386. 136544 Lars Engedal Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 194.00
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
387. 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 193.57
R1199 R2195 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
388. 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 11 193.55
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
389. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 11 193.55
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
390. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 21 193.19
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
391. 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 8 192.75
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
392. 127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 18 192.50
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
393. 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 6 191.83
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
394. 134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 195.50
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
395. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 195.50
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
396. 16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 10 194.10
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
397. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 12 193.92
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
398. 57245 Michael Skovgaard Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 193.80
R1198 R2197 R3197 R4190
Sum782 Snit195.50
399. 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 11 193.36
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
400. 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 192.67
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
401. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 8 192.50
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
402. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 12 192.17
R1199 R2196 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
403. 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 14 192.14
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
404. 112919 Kasper Boel Lauridsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 195.25
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
405. 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 194.83
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
406. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 194.60
R1199 R2195 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
407. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 194.13
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
408. 82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 6 194.00
R1198 R2197 R3194 R4192
Sum781 Snit195.25
409. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 194.00
R1199 R2194 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
410. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 7 193.57
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
411. 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 8 193.38
R1196 R2196 R3196 R4193
Sum781 Snit195.25
412. 88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 193.00
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
413. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 9 191.78
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
414. 139828 Søs Worm Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 10 191.60
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
415. 142005 Flemming Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 195.00
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
416. 15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 195.00
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
417. 122797 Søren Filsø Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 194.80
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
418. 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 7 194.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
419. 110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 194.00
R1198 R2196 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
420. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 193.67
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
421. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 7 193.29
R1198 R2196 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
422. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 11 192.91
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
423. 139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 8 192.75
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
424. 131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
Å2 20 192.50
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
425. 101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 192.40
R1197 R2197 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
426. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 30 192.17
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
427. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 17 191.88
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
428. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 12 191.33
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
429. 142007 Sebastian Regnersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 24 191.08
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
430. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 12 190.58
R1200 R2195 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
431. 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 189.57
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
432. 83824 Tone V. S. Larsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å2 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
433. 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 194.40
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
434. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 194.33
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
435. 58422 Casper With Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 194.00
R1197 R2195 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
436. 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 193.83
R1197 R2196 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
437. 83047 Pernille Buch Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 193.00
R1198 R2196 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
438. 122286 Henrik Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 14 192.07
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
439. 123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 12 191.83
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
440. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 11 191.09
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
441. 90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 18 190.83
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
442. 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
Å2 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
443. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 4 194.50
R1197 R2197 R3194 R4190
Sum778 Snit194.50
444. 57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 193.60
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
445. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 193.50
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
446. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 10 193.40
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
447. 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
Å2 8 193.13
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
448. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 191.88
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
449. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
Å2 18 191.83
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
450. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 12 191.75
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
451. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 191.71
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
452. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 17 191.00
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
453. 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 13 190.31
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
454. 88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 16 190.13
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
455. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 22 189.00
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
456. 112140 Jan Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 194.25
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
457. 131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 194.25
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
458. 109156 Nadia Rønning Kristensen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 194.00
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
459. 90113 Irene Møller Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 5 193.80
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
460. 101910 Ida Baadegaard Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 193.20
R1195 R2195 R3195 R4192
Sum777 Snit194.25
461. 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 192.38
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
462. 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 15 191.13
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
463. 61103 Alex Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 194.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
464. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 192.80
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
465. 134704 Christian Rosenmeyer Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 6 192.67
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
466. 104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 192.40
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
467. 123707 Peter Mulvad Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å2 5 192.20
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
468. 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 20 190.75
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
469. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 20 188.90
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
470. 97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 193.75
R1198 R2196 R3192 R4189
Sum775 Snit193.75
471. 40014 Steven Jørgensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 193.75
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
472. 98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å2 4 193.75
R1196 R2195 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
473. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 193.75
R1196 R2196 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
474. 133791 Thomas Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 193.00
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
475. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 9 192.78
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
476. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 6 192.33
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
477. 123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 6 192.17
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
478. 140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 192.13
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
479. 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 191.75
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
480. 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 20 191.25
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
481. 18963 André Madsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 12 189.33
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
482. 96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å2 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
483. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 193.20
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
484. 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 192.25
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
485. 133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å3 10 190.80
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
486. 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 193.25
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
487. 104892 Søren Gammeljord Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 193.25
R1197 R2192 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
488. 86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å2 4 193.25
R1196 R2194 R3194 R4189
Sum773 Snit193.25
489. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 192.60
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
490. 120958 Philip Nordahl Grand Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å2 5 192.60
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
491. 38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 191.86
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
492. 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 191.50
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
493. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 9 191.11
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
494. 129847 Tom Thoudal Larsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 7 190.86
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
495. 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 10 189.40
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
496. 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 12 187.50
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
497. 15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 193.00
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
498. 64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 6 192.50
R1196 R2192 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
499. 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 192.20
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
500. 126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 6 191.67
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
501. 127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 6 191.67
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
502. 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
Å3 6 190.83
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
503. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 10 189.90
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
504. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 192.75
R1195 R2193 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
505. 36616 Henry Kirkeby Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 192.75
R1195 R2194 R3194 R4188
Sum771 Snit192.75
506. 112269 Jesper Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 192.75
R1195 R2193 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
507. 102087 Jens Peter Niss Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 192.75
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
508. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 192.75
R1196 R2194 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
509. 132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 192.75
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
510. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 192.75
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
511. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 192.75
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
512. 131939 Michael Vevest Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 5 192.20
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
513. 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 192.00
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
514. 120907 Helga Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 191.50
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
515. 100676 Kirsten Christensen Posten Holstebro
DGI Vestjylland
Å2 6 191.50
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
516. 139415 Heidi Steffensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 191.29
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
517. 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å3 9 190.78
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
518. 82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 10 190.50
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
519. 139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 11 189.09
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
520. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 13 189.00
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
521. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 4 192.50
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
522. 37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 192.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
523. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 192.00
R1194 R2194 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
524. 100673 Tove Rasmussen Posten Holstebro
DGI Vestjylland
Å2 6 191.83
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
525. 139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 7 191.29
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
526. 107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 7 190.71
R1196 R2193 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
527. 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 192.25
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
528. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 4 192.25
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
529. 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 7 191.57
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
530. 112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å3 6 190.50
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
531. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å3 14 190.21
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
532. 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
Å3 7 190.14
R1197 R2193 R3190 R4189
Sum769 Snit192.25
533. 115990 Santa Strausa Krog Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 8 189.88
R1195 R2194 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
534. 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 9 189.33
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
535. 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 192.00
R1195 R2193 R3190 R4190
Sum768 Snit192.00
536. 139237 Mia Skjøth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 191.80
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
537. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 8 190.88
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
538. 33091 Søren Moesgård Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 191.75
R1196 R2193 R3190 R4188
Sum767 Snit191.75
539. 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 191.20
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
540. 123168 Jonas Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 191.20
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
541. 140911 Tom Hansen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 6 190.83
R1196 R2191 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
542. 83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 6 190.50
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
543. 139804 Julia Nederend Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 6 190.00
R1193 R2193 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
544. 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 6 189.83
R1196 R2193 R3190 R4188
Sum767 Snit191.75
545. 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 5 189.80
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
546. 127458 Camilla Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 191.50
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
547. 121770 Louise Dalager Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 191.50
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
548. 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 5 190.20
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
549. 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 8 189.88
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
550. 135169 Steen Jørgen Petersen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å3 8 189.75
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
551. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 189.67
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
552. 89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 8 189.50
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
553. 137342 Pia Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 188.14
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
554. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 8 187.25
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
555. 88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 191.00
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
556. 113410 Kaja Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 5 190.40
R1195 R2191 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
557. 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 190.17
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
558. 136136 Klaus Østergaard Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 6 190.17
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
559. 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å3 7 189.00
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
560. 138019 Majbrit Thordahl Jespersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 191.00
R1194 R2192 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
561. 107934 Michael Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 189.86
R1195 R2191 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
562. 120801 Palle Kofod Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
Å3 7 189.43
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
563. 90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 15 188.47
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
564. 135316 Frank Kaj Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å3 4 190.75
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
565. 33382 Birgit Moesgaard Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 190.75
R1197 R2192 R3188 R4186
Sum763 Snit190.75
566. 137961 Svend Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å3 4 190.75
R1194 R2191 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
567. 122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å3 8 190.00
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
568. 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å3 8 187.88
R1192 R2191 R3191 R4189
Sum763 Snit190.75
569. 136277 Grethe Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 13 187.69
R1193 R2190 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
570. 140984 Bent Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 6 189.33
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
571. 140185 Christoffer Thygesens Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 4 190.25
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
572. 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 6 188.67
R1192 R2191 R3191 R4187
Sum761 Snit190.25
573. 115916 Torben Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 8 188.63
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
574. 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 6 188.33
R1193 R2192 R3188 R4188
Sum761 Snit190.25
575. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 13 187.08
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
576. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 12 186.83
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
577. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 11 186.64
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
578. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å3 5 189.20
R1192 R2191 R3190 R4187
Sum760 Snit190.00
579. 76143 Kenneth Jensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 5 188.80
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
580. 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å3 14 187.29
R1193 R2191 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
581. 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 13 186.54
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
582. 138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 12 185.67
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
583. 139737 Jane K.L. Thomsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 185.17
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
584. 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 189.75
R1195 R2189 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
585. 133721 Henrik Dalager Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 189.75
R1190 R2190 R3190 R4189
Sum759 Snit189.75
586. 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 189.75
R1193 R2191 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
587. 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 189.00
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
588. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 5 188.80
R1193 R2191 R3189 R4186
Sum759 Snit189.75
589. 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 6 188.50
R1190 R2190 R3190 R4189
Sum759 Snit189.75
590. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 8 187.25
R1192 R2191 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
591. 127577 Michael Christensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 8 186.63
R1193 R2190 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
592. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 8 186.63
R1193 R2189 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
593. 132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 11 185.45
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
594. 131473 Peter Tjørnhøj Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 189.50
R1194 R2189 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
595. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 189.00
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
596. 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 187.67
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
597. 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 10 186.70
R1193 R2190 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
598. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 10 186.70
R1193 R2191 R3187 R4187
Sum758 Snit189.50
599. 90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 19 185.74
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
600. 137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 20 185.70
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
601. 131474 Michael Henriksen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 189.25
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
602. 117135 Brian nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 189.25
R1194 R2190 R3189 R4184
Sum757 Snit189.25
603. 140262 Phapada Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 189.25
R1193 R2191 R3191 R4182
Sum757 Snit189.25
604. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 189.25
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
605. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 5 188.80
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
606. 119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 188.40
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
607. 140648 Anita Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 188.20
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
608. 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 11 186.73
R1193 R2189 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
609. 140261 Anne Marie Sandalgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 189.00
R1191 R2191 R3189 R4185
Sum756 Snit189.00
610. 126747 Jeannette Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
Å3 6 187.83
R1191 R2189 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
611. 105873 Jeppe Bøndergaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 187.80
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
612. 140779 Nancy Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 187.60
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
613. 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 186.29
R1191 R2190 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
614. 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 13 184.85
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
615. 117401 Lis Andersen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 188.75
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
616. 137299 Ole L. Dall Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 5 188.40
R1190 R2189 R3189 R4187
Sum755 Snit188.75
617. 140916 Jarle Berggreen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 5 188.20
R1190 R2190 R3189 R4186
Sum755 Snit188.75
618. 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 8 185.00
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
619. 114129 Per Jensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 188.40
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
620. 139414 Martin Jakobsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 188.20
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
621. 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 6 187.67
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
622. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 6 187.33
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
623. 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 6 187.33
R1191 R2188 R3187 R4187
Sum753 Snit188.25
624. 139236 Karsten Lauridsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 5 187.20
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
625. 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 186.67
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
626. 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 8 186.38
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
627. 139909 Sebastian Dissing Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å3 8 185.75
R1196 R2189 R3184 R4184
Sum753 Snit188.25
628. 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 4 188.00
R1191 R2189 R3188 R4184
Sum752 Snit188.00
629. 31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 188.00
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
630. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 188.00
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
631. 98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 187.80
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
632. 135469 Thomas Heesgaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å3 6 187.00
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
633. 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 9 185.33
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
634. 139964 Henning Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 10 183.90
R1190 R2188 R3188 R4186
Sum752 Snit188.00
635. 140555 Flemmimg Kofoed Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å3 4 187.75
R1192 R2191 R3185 R4183
Sum751 Snit187.75
636. 141017 Helle Andresen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 187.75
R1193 R2191 R3184 R4183
Sum751 Snit187.75
637. 138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
Å3 20 184.25
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
638. 86505 Gustav Frisendahl Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å3 13 183.92
R1190 R2188 R3188 R4185
Sum751 Snit187.75
639. 136255 Bianca Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 187.50
R1191 R2190 R3187 R4182
Sum750 Snit187.50
640. 129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 4 187.50
R1192 R2188 R3187 R4183
Sum750 Snit187.50
641. 128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 5 186.40
R1188 R2188 R3188 R4186
Sum750 Snit187.50
642. 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 8 185.75
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
643. 44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 7 184.86
R1190 R2190 R3186 R4184
Sum750 Snit187.50
644. 32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å3 8 184.50
R1189 R2188 R3188 R4185
Sum750 Snit187.50
645. 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 10 183.80
R1191 R2188 R3186 R4185
Sum750 Snit187.50
646. 140327 Jesper De Place Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 4 187.25
R1191 R2189 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
647. 133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 187.25
R1192 R2191 R3189 R4177
Sum749 Snit187.25
648. 133549 Pia Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 4 187.25
R1191 R2188 R3187 R4183
Sum749 Snit187.25
649. 140483 Winnie Carina Abildskov Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 187.25
R1190 R2189 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
650. 120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 186.60
R1191 R2188 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
651. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 6 186.50
R1189 R2188 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
652. 137986 Heidi Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 185.80
R1191 R2188 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
653. 53399 Lene Henningsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 8 184.25
R1190 R2187 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
654. 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 182.86
R1191 R2187 R3186 R4185