Riffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 18. oktober 2021 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 199.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
9. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
10. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
11. 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
12. 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
13. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 198.83
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
14. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 199.25
R1200 R2200 R3200 R4197
Sum797 Snit199.25
15. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 9 198.22
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
16. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 7 198.14
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
17. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 198.40
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
18. 136641 Caroline Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK1 6 198.17
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
19. 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
20. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 197.50
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
21. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 4 198.50
R1200 R2200 R3199 R4195
Sum794 Snit198.50
22. 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK1 4 198.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
23. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
24. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
25. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
26. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 5 197.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
27. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 197.13
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
28. 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 196.83
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
29. 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 9 194.78
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
30. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
31. 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 5 197.60
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
32. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 196.83
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
33. 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 196.80
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
34. 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 197.50
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
35. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 7 196.29
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
36. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 4 197.50
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
37. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 197.40
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
38. 139961 Naja Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 197.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
39. 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 9 195.89
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
40. 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 196.60
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
41. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 7 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
42. 137049 Andreas Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
43. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 8 195.88
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
44. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 7 195.86
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
45. 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.33
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
46. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 194.43
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
47. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 196.20
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
48. 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 196.00
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
49. 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 195.40
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
50. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 195.29
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
51. 136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.25
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
52. 136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 192.71
R1199 R2199 R3196 R4193
Sum787 Snit196.75
53. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 196.50
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
54. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 196.50
R1199 R2199 R3197 R4191
Sum786 Snit196.50
55. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 196.50
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
56. 139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 196.40
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
57. 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 196.20
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
58. 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 195.80
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
59. 137379 Andreas Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.25
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
60. 130640 Christian Friis Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 192.86
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
61. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 196.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
62. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 194.00
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
63. 140761 Caroline Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 9 192.33
R1199 R2197 R3197 R4192
Sum785 Snit196.25
64. 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 192.25
R1198 R2198 R3198 R4191
Sum785 Snit196.25
65. 130637 Emil Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 194.50
R1199 R2195 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
66. 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 195.40
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
67. 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 195.20
R1198 R2198 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
68. 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 7 195.14
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
69. 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.60
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
70. 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 7 193.29
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
71. 142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 8 192.88
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
72. 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 195.25
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
73. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 194.50
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
74. 141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 193.40
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
75. 141825 Viggo Lauridsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.20
R1199 R2195 R3195 R4191
Sum780 Snit195.00
76. 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.20
R1200 R2196 R3192 R4192
Sum780 Snit195.00
77. 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 193.14
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
78. 132904 Lis Irma Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 194.75
R1198 R2195 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
79. 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 193.00
R1198 R2194 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
80. 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK2 8 192.13
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
81. 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 189.75
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
82. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 194.25
R1199 R2194 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
83. 122604 Sofie Lang Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 193.80
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
84. 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 193.20
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
85. 130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 193.00
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
86. 139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 192.50
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
87. 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
BK2 8 192.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
88. 135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 191.25
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
89. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 9 191.22
R1196 R2195 R3194 R4191
Sum776 Snit194.00
90. 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 192.75
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
91. 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 8 191.13
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
92. 140762 Christian Reimer Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 8 188.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
93. 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 191.83
R1195 R2195 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
94. 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 8 191.50
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
95. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 191.29
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
96. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 7 190.57
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
97. 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 189.80
R1195 R2194 R3194 R4189
Sum772 Snit193.00
98. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.60
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
99. 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 192.50
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
100. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 192.40
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
101. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 191.00
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
102. 143311 Ronja Birklund Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 190.40
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
103. 139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 190.80
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
104. 128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 190.63
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
105. 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 190.00
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
106. 141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 189.50
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
107. 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 191.40
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
108. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 4 191.25
R1197 R2190 R3189 R4189
Sum765 Snit191.25
109. 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 190.71
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
110. 143300 Frida Grund Vangsø Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 191.00
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
111. 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 190.80
R1191 R2191 R3191 R4191
Sum764 Snit191.00
112. 136213 Mathias Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 190.75
R1195 R2192 R3188 R4188
Sum763 Snit190.75
113. 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 189.80
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
114. 144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 6 187.83
R1193 R2192 R3190 R4187
Sum762 Snit190.50
115. 142808 Anine Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK3 5 187.00
R1196 R2190 R3188 R4188
Sum762 Snit190.50
116. 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 189.80
R1193 R2190 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
117. 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 188.60
R1196 R2193 R3187 R4185
Sum761 Snit190.25
118. 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 4 190.00
R1193 R2191 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
119. 140244 Lucas Alstrøm Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 190.00
R1193 R2192 R3190 R4185
Sum760 Snit190.00
120. 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 189.14
R1192 R2192 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
121. 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 189.00
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
122. 139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 188.43
R1193 R2189 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
123. 139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 188.14
R1193 R2190 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
124. 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 187.29
R1191 R2191 R3190 R4186
Sum758 Snit189.50
125. 144208 Leonora Levin Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 189.25
R1194 R2190 R3188 R4185
Sum757 Snit189.25
126. 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 7 186.86
R1192 R2192 R3186 R4186
Sum756 Snit189.00
127. 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 187.80
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
128. 143675 Emil Sønderskov Madsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 187.60
R1192 R2192 R3186 R4185
Sum755 Snit188.75
129. 142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 187.20
R1192 R2190 R3187 R4185
Sum754 Snit188.50
130. 142801 Emil Adelsten Skandshus Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 186.71
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
131. 140955 Emil Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK3 4 188.25
R1191 R2189 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
132. 143135 Victoria Lund Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 188.25
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
133. 143594 Jonathan B. Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 187.60
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
134. 123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 186.83
R1190 R2189 R3189 R4185
Sum753 Snit188.25
135. 134542 Helene Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 188.00
R1191 R2188 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
136. 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 186.43
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
137. 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 187.75
R1195 R2188 R3188 R4180
Sum751 Snit187.75
138. 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 187.14
R1188 R2188 R3188 R4187
Sum751 Snit187.75
139. 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 6 186.00
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
140. 137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 185.80
R1192 R2188 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
141. 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 4 187.00
R1193 R2186 R3185 R4184
Sum748 Snit187.00
142. 143895 Elias Saltkø Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 6 185.00
R1192 R2186 R3185 R4185
Sum748 Snit187.00
143. 143597 Laust Midtiby Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 184.63
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
144. 141529 Emil Leedsøe Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 183.67
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
145. 143924 Mynthe Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 182.83
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
146. 143595 Oskar Erbou Thormann Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 186.00
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
147. 144046 Johanne Borre Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 185.80
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
148. 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 185.57
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
149. 142893 Bastian Nielsen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 184.11
R1189 R2188 R3185 R4185
Sum747 Snit186.75
150. 143831 Bertil Fogh Gam Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 183.60
R1191 R2189 R3188 R4179
Sum747 Snit186.75
151. 142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 186.20
R1189 R2186 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
152. 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 4 186.25
R1188 R2188 R3186 R4183
Sum745 Snit186.25
153. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 184.83
R1188 R2187 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
154. 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 6 184.33
R1189 R2187 R3187 R4181
Sum744 Snit186.00
155. 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 184.60
R1190 R2189 R3182 R4182
Sum743 Snit185.75
156. 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 6 184.17
R1189 R2186 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
157. 143716 Agnete Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 7 183.00
R1191 R2190 R3181 R4181
Sum743 Snit185.75
158. 141488 Sebastian Høg Sørensen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 185.50
R1189 R2186 R3184 R4183
Sum742 Snit185.50
159. 142867 Anton Jakobsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 4 185.25
R1188 R2186 R3185 R4182
Sum741 Snit185.25
160. 139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 182.71
R1185 R2185 R3185 R4185
Sum740 Snit185.00
161. 136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 181.00
R1186 R2186 R3185 R4183
Sum740 Snit185.00
162. 143830 Mathilde Hjorth Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 179.40
R1191 R2187 R3185 R4177
Sum740 Snit185.00
163. 139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 182.83
R1187 R2185 R3185 R4182
Sum739 Snit184.75
164. 144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 184.25
R1188 R2188 R3183 R4178
Sum737 Snit184.25
165. 142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 183.43
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
166. 143297 Mille Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 182.71
R1184 R2184 R3184 R4183
Sum735 Snit183.75
167. 143416 Casper Bach Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 182.57
R1185 R2184 R3184 R4182
Sum735 Snit183.75
168. 139652 William Lundby Dufri Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 183.50
R1185 R2184 R3184 R4181
Sum734 Snit183.50
169. 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 181.80
R1185 R2185 R3184 R4179
Sum733 Snit183.25
170. 143095 Jeppe Thomsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 181.57
R1188 R2181 R3181 R4181
Sum731 Snit182.75
171. 143310 Alberte Engkjær Hedegaard Raun Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 180.40
R1190 R2184 R3183 R4174
Sum731 Snit182.75
172. 139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 182.50
R1187 R2184 R3180 R4179
Sum730 Snit182.50
173. 143468 Mathilde Høggaard Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 182.20
R1185 R2182 R3182 R4181
Sum730 Snit182.50
174. 143472 Selma Horstmann Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 182.20
R1184 R2183 R3182 R4181
Sum730 Snit182.50
175. 143677 Sofie Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 181.40
R1189 R2182 R3182 R4177
Sum730 Snit182.50
176. 141532 Peter Haahr Bruun Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 180.33
R1184 R2183 R3182 R4181
Sum730 Snit182.50
177. 143832 Rosa Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 180.00
R1186 R2183 R3181 R4178
Sum728 Snit182.00
178. 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 181.75
R1189 R2182 R3178 R4178
Sum727 Snit181.75
179. 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 179.29
R1183 R2183 R3183 R4178
Sum727 Snit181.75
180. 135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 181.50
R1184 R2182 R3181 R4179
Sum726 Snit181.50
181. 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 180.00
R1189 R2184 R3179 R4174
Sum726 Snit181.50
182. 140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 5 180.20
R1184 R2183 R3182 R4176
Sum725 Snit181.25
183. 143747 Nickolas Pickenäcker Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 180.75
R1190 R2186 R3177 R4170
Sum723 Snit180.75
184. 135614 Andreas Nielsen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 180.75
R1187 R2183 R3178 R4175
Sum723 Snit180.75
185. 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 180.20
R1184 R2183 R3178 R4178
Sum723 Snit180.75
186. 142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 179.00
R1184 R2183 R3180 R4176
Sum723 Snit180.75
187. 139349 Isaac Bo Lærke Andersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK4 5 178.60
R1184 R2184 R3179 R4175
Sum722 Snit180.50
188. 143923 Siff Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 177.17
R1187 R2183 R3177 R4175
Sum722 Snit180.50
189. 142972 Magnus Jeppesen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 179.00
R1181 R2181 R3181 R4177
Sum720 Snit180.00
190. 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 7 178.14
R1181 R2181 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
191. 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 178.60
R1182 R2180 R3180 R4176
Sum718 Snit179.50
192. 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 178.75
R1180 R2180 R3180 R4175
Sum715 Snit178.75
193. 143926 Buster Molin Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK4 4 178.75
R1186 R2185 R3178 R4166
Sum715 Snit178.75
194. 140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 178.75
R1184 R2183 R3178 R4170
Sum715 Snit178.75
195. 135622 Silas Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 177.75
R1181 R2180 R3175 R4175
Sum711 Snit177.75
196. 141478 Malte Lund Filsø Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 177.25
R1187 R2177 R3177 R4168
Sum709 Snit177.25
197. 139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 176.40
R1180 R2178 R3176 R4175
Sum709 Snit177.25
198. 142921 Mads Madsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 6 176.00
R1180 R2179 R3175 R4175
Sum709 Snit177.25
199. 143921 Sille Fredeskov Poulsen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 176.75
R1184 R2181 R3176 R4166
Sum707 Snit176.75
200. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 4 176.50
R1180 R2180 R3176 R4170
Sum706 Snit176.50
201. 141528 Max Leedsøe Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 7 173.14
R1179 R2179 R3174 R4174
Sum706 Snit176.50
202. 143769 Iben Damsgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 5 174.80
R1180 R2178 R3174 R4171
Sum703 Snit175.75
203. 139709 Nicolij Søe Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK4 4 175.25
R1192 R2183 R3165 R4161
Sum701 Snit175.25
204. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 7 172.43
R1181 R2174 R3173 R4173
Sum701 Snit175.25
205. 138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 6 170.83
R1193 R2172 R3168 R4166
Sum699 Snit174.75
206. 143096 Oliver Lucas Tholund Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 7 173.29
R1175 R2174 R3174 R4174
Sum697 Snit174.25
207. 142779 William Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 7 169.43
R1178 R2174 R3173 R4171
Sum696 Snit174.00
208. 141980 Stella Rahbek Strunge Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK4 4 173.50
R1180 R2180 R3170 R4164
Sum694 Snit173.50
209. 143164 Nicolai Christian Duus Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 4 173.50
R1180 R2180 R3174 R4160
Sum694 Snit173.50
210. 143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 6 172.50
R1176 R2172 R3172 R4172
Sum692 Snit173.00
211. 140956 Christian Stilleing Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK4 4 172.75
R1186 R2170 R3170 R4165
Sum691 Snit172.75
212. 143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 7 167.86
R1178 R2173 R3170 R4170
Sum691 Snit172.75
213. 143299 Gustav Grund Vangsø Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK4 4 172.50
R1181 R2176 R3168 R4165
Sum690 Snit172.50
214. 140957 Simon Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK4 4 172.00
R1177 R2172 R3171 R4168
Sum688 Snit172.00
215. 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK4 5 171.20
R1178 R2173 R3169 R4168
Sum688 Snit172.00
216. 142795 Sebastian Overby Nonbo Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 6 168.50
R1175 R2175 R3172 R4166
Sum688 Snit172.00
217. 143566 Majken Nørgaard Rasmussen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 5 160.20
R1182 R2173 R3172 R4161
Sum688 Snit172.00
218. 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK4 4 170.25
R1175 R2171 R3170 R4165
Sum681 Snit170.25
219. 141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 170.25
R1179 R2179 R3164 R4159
Sum681 Snit170.25
220. 143815 Kuno N Kjærside Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 169.75
R1178 R2173 R3167 R4161
Sum679 Snit169.75
221. 143388 Emil Løv Dürr Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 169.75
R1178 R2169 R3169 R4163
Sum679 Snit169.75
222. 143183 Valdemar Sonne Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 4 169.25
R1175 R2172 R3165 R4165
Sum677 Snit169.25
223. 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 169.00
R1173 R2169 R3167 R4167
Sum676 Snit169.00
224. 143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 7 162.71
R1169 R2169 R3168 R4167
Sum673 Snit168.25
225. 143255 Liam T. Enoch. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 166.00
R1179 R2174 R3164 R4147
Sum664 Snit166.00
226. 144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 6 164.83
R1171 R2165 R3165 R4163
Sum664 Snit166.00
227. 143934 Jonathan Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 4 164.75
R1174 R2165 R3162 R4158
Sum659 Snit164.75
228. 143418 Mads Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 7 161.57
R1165 R2165 R3163 R4163
Sum656 Snit164.00
229. 143296 Maja Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 7 160.71
R1169 R2162 R3162 R4162
Sum655 Snit163.75
230. 143334 Oliver Emil Meedom Villadsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 4 163.50
R1173 R2164 R3161 R4156
Sum654 Snit163.50
231. 142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 5 160.40
R1173 R2165 R3158 R4154
Sum650 Snit162.50
232. 143283 Kristian Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
BK4 6 156.67
R1165 R2164 R3162 R4159
Sum650 Snit162.50
233. 144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK4 4 156.50
R1164 R2157 R3156 R4149
Sum626 Snit156.50
234. 144119 Mikkel Holgaaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK4 4 153.00
R1161 R2161 R3147 R4143
Sum612 Snit153.00
235. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
236. 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
237. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
238. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
239. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
240. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
241. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
242. 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
243. 142134 Peter Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
244. 141200 August Højbjerg Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.33
R1200 R2199 R3196 R4-
Sum595 Snit198.33
245. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 3 198.33
R1200 R2200 R3195 R4-
Sum595 Snit198.33
246. 140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
247. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 198.00
R1200 R2198 R3196 R4-
Sum594 Snit198.00
248. 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 198.00
R1200 R2199 R3195 R4-
Sum594 Snit198.00
249. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 197.67
R1199 R2199 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
250. 142560 Tilde Taudal Mortensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
251. 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
252. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
253. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 3 197.33
R1200 R2200 R3192 R4-
Sum592 Snit197.33
254. 141632 Sara Nielsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 3 197.00
R1199 R2197 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
255. 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
256. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
257. 144094 Selma Bach Kirketerp Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
258. 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
259. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
260. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 3 196.33
R1197 R2197 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
261. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 196.00
R1197 R2197 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
262. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
263. 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 3 196.00
R1200 R2195 R3193 R4-
Sum588 Snit196.00
264. 141506 Harald Højgaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK1 3 196.00
R1198 R2198 R3192 R4-
Sum588 Snit196.00
265. 141630 Wiktoria Tatoj Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
266. 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 3 195.67
R1197 R2195 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
267. 138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 3 195.33
R1198 R2196 R3192 R4-
Sum586 Snit195.33
268. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
269. 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 195.00
R1195 R2195 R3195 R4-
Sum585 Snit195.00
270. 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 195.00
R1197 R2196 R3192 R4-
Sum585 Snit195.00
271. 140581 Lærke Henriksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 3 195.00
R1198 R2194 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
272. 140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 3 195.00
R1196 R2196 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
273. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
274. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 194.67
R1197 R2196 R3191 R4-
Sum584 Snit194.67
275. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 194.33
R1199 R2196 R3188 R4-
Sum583 Snit194.33
276. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 194.33
R1195 R2195 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
277. 141270 Louis S. Geertsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 194.00
R1197 R2195 R3190 R4-
Sum582 Snit194.00
278. 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
279. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 194.00
R1198 R2193 R3191 R4-
Sum582 Snit194.00
280. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 194.00
R1198 R2194 R3190 R4-
Sum582 Snit194.00
281. 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 3 193.67
R1196 R2194 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
282. 141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 193.67
R1197 R2192 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
283. 142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
284. 139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 3 193.33
R1197 R2193 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
285. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 193.00
R1194 R2194 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
286. 136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 3 193.00
R1195 R2194 R3190 R4-
Sum579 Snit193.00
287. 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
288. 135868 Nia Gow Oppelstrup Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
289. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 192.67
R1196 R2195 R3187 R4-
Sum578 Snit192.67
290. 135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 192.67
R1195 R2192 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
291. 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 192.67
R1195 R2192 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
292. 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 3 192.67
R1193 R2193 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
293. 141631 Filip Paszek Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 192.33
R1195 R2193 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
294. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 192.00
R1194 R2192 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
295. 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 192.00
R1194 R2191 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
296. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 3 192.00
R1199 R2190 R3187 R4-
Sum576 Snit192.00
297. 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 191.67
R1194 R2193 R3188 R4-
Sum575 Snit191.67
298. 144247 Nicklas Obitsø Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 191.67
R1195 R2191 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
299. 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 191.67
R1195 R2191 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
300. 139565 Mai Tranholm Jakobsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 191.67
R1193 R2193 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
301. 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 191.33
R1194 R2192 R3188 R4-
Sum574 Snit191.33
302. 131380 jonas stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
303. 142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 191.33
R1195 R2191 R3188 R4-
Sum574 Snit191.33
304. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
305. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 191.00
R1192 R2192 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
306. 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 191.00
R1193 R2193 R3187 R4-
Sum573 Snit191.00
307. 143474 David Cummins Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 191.00
R1194 R2190 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
308. 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
309. 128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 190.33
R1195 R2190 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
310. 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 190.33
R1195 R2193 R3183 R4-
Sum571 Snit190.33
311. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 190.33
R1191 R2191 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
312. 141016 Nicolas B. Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 190.33
R1191 R2190 R3190 R4-
Sum571 Snit190.33
313. 137669 Felix Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 3 190.33
R1194 R2190 R3187 R4-
Sum571 Snit190.33
314. 135865 Kristian Tornvig Hente Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
315. 135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 189.67
R1191 R2189 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
316. 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 3 189.33
R1191 R2191 R3186 R4-
Sum568 Snit189.33
317. 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 189.33
R1191 R2190 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
318. 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 189.00
R1192 R2188 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
319. 143466 Sandra Meyer Jensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
320. 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 188.67
R1193 R2189 R3184 R4-
Sum566 Snit188.67
321. 138312 William Holm Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 188.67
R1193 R2187 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
322. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 188.67
R1191 R2188 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
323. 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 188.33
R1192 R2189 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
324. 143435 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 188.00
R1190 R2189 R3185 R4-
Sum564 Snit188.00
325. 143678 Louis Andersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 5 130.40
R1152 R2152 R3141 R4119
Sum564 Snit141.00
326. 141633 Julie Helene Birkkjær Alminde Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 3 187.33
R1189 R2187 R3186 R4-
Sum562 Snit187.33
327. 140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 187.33
R1191 R2189 R3182 R4-
Sum562 Snit187.33
328. 143579 Philip Frederiksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 187.33
R1193 R2185 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
329. 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 3 187.00
R1187 R2187 R3187 R4-
Sum561 Snit187.00
330. 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 3 187.00
R1189 R2188 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
331. 139420 Mikkel Sander Jakobsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 187.00
R1187 R2187 R3187 R4-
Sum561 Snit187.00
332. 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 186.67
R1189 R2186 R3185 R4-
Sum560 Snit186.67
333. 143768 Villads Dalsgaard Nielsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 186.33
R1188 R2186 R3185 R4-
Sum559 Snit186.33
334. 136084 Charlie J. Sonnichsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 186.33
R1189 R2189 R3181 R4-
Sum559 Snit186.33
335. 139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 186.00
R1189 R2188 R3181 R4-
Sum558 Snit186.00
336. 136876 Mathias Holm Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 186.00
R1187 R2186 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
337. 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 185.67
R1188 R2187 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
338. 136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 185.67
R1187 R2187 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
339. 139418 Jens Lodberg Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 185.67
R1187 R2186 R3184 R4-
Sum557 Snit185.67
340. 143646 Johan Ileby Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.33
R1187 R2187 R3182 R4-
Sum556 Snit185.33
341. 143649 Nicolaj Adler Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.00
R1189 R2184 R3182 R4-
Sum555 Snit185.00
342. 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 184.67
R1186 R2184 R3184 R4-
Sum554 Snit184.67
343. 130414 Anders Lodberg Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 184.67
R1185 R2185 R3184 R4-
Sum554 Snit184.67
344. 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 184.00
R1187 R2185 R3180 R4-
Sum552 Snit184.00
345. 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 184.00
R1189 R2182 R3181 R4-
Sum552 Snit184.00
346. 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 184.00
R1191 R2185 R3176 R4-
Sum552 Snit184.00
347. 143658 Holger Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 184.00
R1189 R2182 R3181 R4-
Sum552 Snit184.00
348. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 183.67
R1184 R2184 R3183 R4-
Sum551 Snit183.67
349. 143918 Skjold Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 183.67
R1190 R2181 R3180 R4-
Sum551 Snit183.67
350. 141924 Philip Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 183.67
R1189 R2186 R3176 R4-
Sum551 Snit183.67
351. 143321 Asger Sprogø Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 183.67
R1187 R2183 R3181 R4-
Sum551 Snit183.67
352. 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 183.33
R1185 R2185 R3180 R4-
Sum550 Snit183.33
353. 140629 Oliver Stræde Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 183.33
R1186 R2183 R3181 R4-
Sum550 Snit183.33
354. 134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 183.00
R1185 R2185 R3179 R4-
Sum549 Snit183.00
355. 139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 183.00
R1186 R2183 R3180 R4-
Sum549 Snit183.00
356. 143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 3 183.00
R1184 R2184 R3181 R4-
Sum549 Snit183.00
357. 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 182.67
R1185 R2184 R3179 R4-
Sum548 Snit182.67
358. 140778 Jens Peter Gammelvind Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 182.67
R1187 R2185 R3176 R4-
Sum548 Snit182.67
359. 140972 Isabella Bach Vugs Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 182.00
R1189 R2182 R3175 R4-
Sum546 Snit182.00
360. 143650 Jens Toft Lundkær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 181.33
R1185 R2183 R3176 R4-
Sum544 Snit181.33
361. 143903 Malte Hedall Hansen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 181.00
R1184 R2181 R3178 R4-
Sum543 Snit181.00
362. 143301 Andreas Qvistgaard Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 3 181.00
R1182 R2181 R3180 R4-
Sum543 Snit181.00
363. 139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 180.67
R1187 R2181 R3174 R4-
Sum542 Snit180.67
364. 143114 Alexander Laidler Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 180.33
R1187 R2178 R3176 R4-
Sum541 Snit180.33
365. 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 179.33
R1181 R2180 R3177 R4-
Sum538 Snit179.33
366. 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 177.67
R1181 R2177 R3175 R4-
Sum533 Snit177.67
367. 143168 Andreas Højbjerg Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 177.67
R1179 R2177 R3177 R4-
Sum533 Snit177.67
368. 143267 Asbjørn Bjørndal Nøddegaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 177.00
R1181 R2177 R3173 R4-
Sum531 Snit177.00
369. 142596 Christian Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 175.67
R1184 R2181 R3162 R4-
Sum527 Snit175.67
370. 143681 Elias Døssing Søndergaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 175.33
R1176 R2176 R3174 R4-
Sum526 Snit175.33
371. 144246 Tobias Obitsø Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 174.67
R1179 R2174 R3171 R4-
Sum524 Snit174.67
372. 143884 Estrid Thea Øris Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 174.33
R1176 R2175 R3172 R4-
Sum523 Snit174.33
373. 143262 Hjalte Myrhøj Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 172.67
R1179 R2171 R3168 R4-
Sum518 Snit172.67
374. 142217 Valdemar Dalby Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 170.00
R1174 R2172 R3164 R4-
Sum510 Snit170.00
375. 143302 Emil Rasmussen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK4 3 169.33
R1172 R2172 R3164 R4-
Sum508 Snit169.33
376. 141339 Martin Grell Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 167.67
R1174 R2166 R3163 R4-
Sum503 Snit167.67
377. 143571 Laurits Møller Torp VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK4 3 166.00
R1169 R2168 R3161 R4-
Sum498 Snit166.00
378. 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 164.67
R1166 R2165 R3163 R4-
Sum494 Snit164.67
379. 143889 Viggo Brorsbel Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 164.67
R1173 R2167 R3154 R4-
Sum494 Snit164.67
380. 143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 160.33
R1173 R2156 R3152 R4-
Sum481 Snit160.33
381. 143469 Julius Kongsted Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 3 160.33
R1164 R2159 R3158 R4-
Sum481 Snit160.33
382. 143911 Laust Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 160.00
R1161 R2160 R3159 R4-
Sum480 Snit160.00
383. 143892 Navo Houmann Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 157.33
R1177 R2152 R3143 R4-
Sum472 Snit157.33
384. 143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 3 156.67
R1168 R2164 R3138 R4-
Sum470 Snit156.67
385. 143881 Asger Grauslund Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 154.33
R1160 R2159 R3144 R4-
Sum463 Snit154.33
386. 143868 Elias Idali Ullerup Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK4 3 143.67
R1159 R2157 R3115 R4-
Sum431 Snit143.67
387. 143679 Theo Døssing Søndergaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK4 3 143.33
R1146 R2143 R3141 R4-
Sum430 Snit143.33
388. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
389. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
390. 141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
391. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
392. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
393. 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
394. 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
395. 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
396. 128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
397. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
398. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
399. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
400. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
401. 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
402. 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
403. 141046 Viola Pioli Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
404. 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
405. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
406. 129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
407. 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
408. 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
409. 143967 Marie Normann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
410. 140590 Katrine Kaas Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
411. 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
412. 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
413. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
414. 144255 Freja Ambrosius Petersen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
415. 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
416. 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
417. 133266 Laurits Dutter Johansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 196.50
R1200 R2193 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
418. 141477 Rasmus Bugge Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
419. 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
420. 141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
421. 136624 Kasper Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
422. 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
423. 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
424. 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
425. 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
426. 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
427. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
428. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
429. 144070 Sander Rej Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
430. 142676 Camilla Boye Thorup Jensen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
431. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
432. 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
433. 136313 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
434. 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
435. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
436. 134934 Thomas Søndergård Kejser Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
437. 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
438. 143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
439. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
440. 141386 Simon S. Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
441. 133264 Gustav Hansen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
442. 141192 Josefine Jensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
443. 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
444. 130815 Bob Valdemar Jagiello Pedersen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
445. 133511 Bianca Lund Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
446. 139354 Julian Poulsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
447. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
448. 134234 Lærke Dam Jelling Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
449. 142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
450. 143879 Ziff Lykke Odland Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
451. 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
452. 134818 Thomas Vangsgaard Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
453. 138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
454. 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
455. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
456. 140236 Else-Mari Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
457. 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
458. 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
459. 138912 Mascha Haug Frahm Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
460. 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
461. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
462. 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
463. 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
464. 143785 Noah Søby Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
465. 139971 Bertram Bolt Mikkelsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
466. 139973 Amalie Guldmann Haurum Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
467. 140588 Julie Kaas Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
468. 141193 Amalie Jensen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
469. 141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
470. 126240 Mark Mortensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
471. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
472. 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
473. 137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
474. 143711 Christian Kjær Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
475. 144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
476. 144217 Astrid Kloster Jensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
477. 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
478. 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
479. 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
480. 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
481. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
482. 122141 Natasja Buhl Muusmann Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
483. 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
484. 140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
485. 140518 Mathias Skov Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
486. 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
487. 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
488. 143477 Malene Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
489. 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
490. 142981 Asger Bonding Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
491. 143319 Tobias Leth Christiansen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
492. 122145 Mads Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
493. 144121 Jeppe E. Tolstrup Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 191.00
R1195 R2187 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
494. 136762 Rune Kjeldahl Lassen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
495. 141464 Elizabeth Farr Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
496. 140766 Lasse Carlsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
497. 143460 Olivia Duus Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
498. 143854 Emil Bidstrup Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
499. 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
500. 139456 Mattis Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
BK2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
501. 143684 Frankling Egilsson Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
502. 143852 Sophia Lorena Notler-Aravena Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
503. 144004 Theis Mortens Sørdal Lorentzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
504. Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
505. 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
506. 130333 Tais Skovdal Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
507. 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
508. 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 190.00
R1196 R2184 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
509. 139882 Jeppe Kok Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 190.00
R1194 R2186 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
510. 142990 Emma Fridberg Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
511. 143478 Magnus Møller Nyby Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
512. 136688 Marcus Lindgaard Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
BK3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
513. 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
514. 144029 Freja Rosendahl Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
515. 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
516. 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 189.50
R1196 R2183 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
517. 140553 Johan Bie Mogensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 2 189.50
R1195 R2184 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
518. 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
519. 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 189.50
R1193 R2186 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
520. 143875 Storm J.K Voetmann Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
521. 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
522. 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
523. 139928 Frederik Duval Jensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
524. 141156 Mads Christian Frausing VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 2 189.00
R1193 R2185 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
525. 142995 Magnus Lund Potter Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
526. 143242 Jeppe Østergaard Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
527. 143691 William Nørgaard Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
528. 144041 Signe Marie Friis Nielsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
529. 143978 Bertram Andresen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
530. 142179 Kasper Guldmann Haurum Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
531. 137296 Sofus L. Dall Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
532. 141845 Maja Thykjær Fogh Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
533. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
534. 143546 Mads Korshøj Thorn Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
535. 140383 Benjamin Skriver Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
536. 141167 Laura K. Duus-Jørgensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 188.00
R1192 R2184 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
537. 135925 Noah Mortensen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 188.00
R1193 R2183 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
538. 140974 Tobias Sandvig Thousgaard Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 188.00
R1192 R2184 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
539. 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
540. 143734 Elias Harck Madsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
541. 143751 Emma Juhl Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
542. 144042 Lara O Brothewood Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 187.50
R1192 R2183 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
543. 144186 Jonas Wedekind-Pedersen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 187.50
R1194 R2181 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
544. 144193 Ingemar Kastberg Tved Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
545. 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
546. 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
547. 140329 Martin Brønnum Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
548. 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
549. 140332 Benjamin Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
550. 138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
551. 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
552. 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
553. 142988 Elias Nyberg Stæhr Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
554. 142971 Mathias Overgaard Mouritsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
555. 142738 Christian Ø. Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
556. 143965 Julie Busch Aagaard Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
557. 143231 Mikkel Sølvkjær Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
558. 136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
559. 143983 Nicolai Holm Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
560. 140844 Emil Dickow Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
561. 143853 Jonas Larsen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 186.50
R1191 R2182 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
562. 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
563. 142929 Viggo R. Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
564. 143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
565. 143317 Lucas Flintholm Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
566. 143963 Frederik Hansen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
567. 143972 Ejnar Laubuch Langtved S.g.i.f.
DGI Fyn
BK3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
568. 144230 Rasmus Gryet Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
569. 143402 Alexander Liam Hollænder Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
570. 142083 John Mathiasen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
571. 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
572. 143904 Magnus Paarup Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
573. 144126 Anakin Stiller Helbo Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
574. 143849 Merle Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
575. 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
576. 142812 Lasse Pettersson Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
577. 122152 Oskar Frej Kirkegård Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
578. 144045 Emillie Burslund Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
579. 137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
580. 141736 Fanny Sommer Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
581. 142616 Alberte R. T. Holm Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
582. 143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
583. 143809 Kaltrina Sejdini Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
584. 143804 Mads Julius Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 184.50
R1189 R2180 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
585. 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
586. 144182 Kathrine Rørbinder Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
587. 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
588. 143473 Mathilde Bosak Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
589. 143720 Lucas Midtgaard Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
590. 143755 Christian Oddershede Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 2 184.00
R1188 R2180 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
591. 142774 William Weimar Blomstergren Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 184.00
R1184 R2184 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
592. 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK4 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
593. 123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 184.00
R1191 R2177 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
594. 142657 Marius brink Schou Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
595. 143690 Christoffer Lund Jepsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
596. 143745 Victor Sørensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
597. 144090 Kaya Edith Lauridsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
598. 143905 Janik Jul Jespersen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
599. 143850 Harald Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
600. 142927 Mathilde Magagola Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 183.00
R1188 R2178 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
601. 142965 Noah Bergholt Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 183.00
R1185 R2181 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
602. 143536 Thea Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 183.00
R1185 R2181 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
603. 143450 Freja Lykke Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 182.50
R1186 R2179 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
604. 143851 Thais Storm Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
605. 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
606. 140362 Chresten Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
607. 134874 Rasmus Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
608. 143430 Ralfs Ambainis Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
609. 143784 Magnus Ingwerswn Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 182.00
R1185 R2179 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
610. 143877 Nanna Veber Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 182.00
R1185 R2179 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
611. 143572 Malte Sørensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 182.00
R1188 R2176 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
612. 140665 Matilde Markussen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
613. 143257 Simon Cornelius Valentin Mørck Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
614. 143264 Carl Rimmer Vinding Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
615. 139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
616. 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 181.50
R1186 R2177 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
617. 140113 Benjamin Johansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
618. 140502 Bastian Mathiesen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
619. 143465 Conrad Pinnerup Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
620. 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
621. 140722 Alberte Gadegård Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 181.00
R1181 R2181 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
622. 143748 Sascha Ravn Sørensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
623. 140985 Johan H. Lundsgaard Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 180.50
R1186 R2175 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
624. 140640 Ditte Elisabeth Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
625. 144092 Emma Frederiksen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 180.00
R1184 R2176 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
626. 140405 Filip Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
627. 140641 Nanna Christine Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 180.00
R1184 R2176 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
628. 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
629. 142919 Xander Vejlgård Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
630. 144030 Line Sofie Rosing Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
631. 133806 Lukas Dutter Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
632. 143146 Nanna Guldbrandt Hansen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
633. 141865 Mikkel Holm Skov Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
634. 142084 Gabriel Mathiasen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
635. 143971 Jannick Stokholm Langtved S.g.i.f.
DGI Fyn
BK3 2 179.00
R1185 R2173 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
636. 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 179.00
R1181 R2177 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
637. 140920 Mads Jørgensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 179.00
R1181 R2177 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
638. 142428 Emil Rosted Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 178.50
R1183 R2174 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
639. 142816 Frederik Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
640. 144183 Kamilla Rørbinder Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
641. 140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
642. 139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
643. 143318 Andreas Leth Christiansen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 178.00
R1185 R2171 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
644. 143433 Karoline Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 2 178.00
R1181 R2175 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
645. 142978 Bertel Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 177.50
R1185 R2170 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
646. 143100 Elias Aarup Skov Sørensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 177.50
R1182 R2173 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
647. 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 177.50
R1178 R2177 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
648. 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
649. 141388 Valde Sandahl Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 176.50
R1177 R2176 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
650. 136639 Victor Boesen Nielsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK4 2 176.00
R1184 R2168 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
651. 142379 Oliver Hedin Urup Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 176.00
R1187 R2165 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
652. 142655 Frederik Sternumgaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 175.50
R1182 R2169 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
653. 143970 Emil Berg Langtved S.g.i.f.
DGI Fyn
BK4 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
654. 144064 Julius Helbo Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK4 2 175.50
R1181 R2170 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
655.