Riffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 27. januar 2022 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 13 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 11 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 121230 kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 10 199.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 8 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 15 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 11 199.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å1 8 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 18 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 16 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 20 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 10 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 15 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 19 199.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 95724 John Helstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 18 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
29. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
30. 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
31. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
32. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
33. 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
34. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
35. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
36. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 6 199.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
37. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 198.91
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
38. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 15 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
39. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 15 196.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
40. 60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
41. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
42. 105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3200 R4197
Sum797 Snit199.25
43. 109735 Rasmus Dalgaard Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 199.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 199.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
45. 22839 Carina Koch Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
46. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 10 198.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
47. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 11 198.36
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
48. 133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 18 197.78
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
49. 139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 197.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
50. 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
51. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
52. 85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
53. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 198.40
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
54. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å1 6 198.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
55. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 198.29
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
56. 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 8 198.13
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
57. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 198.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
58. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 8 197.88
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
59. 108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 14 196.93
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
60. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
61. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
62. 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 198.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
63. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 198.33
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
64. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 198.20
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
65. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
66. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
67. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
68. 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 5 197.20
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
69. 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 197.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
70. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 196.90
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
71. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 16 196.69
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
72. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 9 196.56
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
73. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 198.50
R1200 R2200 R3199 R4195
Sum794 Snit198.50
74. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
75. 127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 197.57
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
76. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 197.25
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
77. 68899 Britta Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 7 197.14
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
78. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 9 197.11
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
79. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 8 196.75
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
80. 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 16 196.31
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
81. 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 198.25
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
82. 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
83. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
84. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 5 197.60
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
85. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.40
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
86. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 197.22
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
87. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 197.00
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
88. 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 17 195.94
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
89. 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 15 195.80
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
90. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 9 195.56
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
91. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 195.40
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
92. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 198.00
R1200 R2199 R3198 R4195
Sum792 Snit198.00
93. 75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 198.00
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
94. 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 198.00
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
95. 124713 Luna Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 197.80
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
96. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 197.20
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
97. 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 6 197.17
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
98. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 8 196.75
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
99. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 196.50
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
100. 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 7 196.43
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
101. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 10 196.40
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
102. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 10 195.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
103. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 16 194.75
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
104. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.75
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
105. 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
106. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.75
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
107. 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 197.75
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
108. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
109. 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.60
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
110. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.40
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
111. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 6 197.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
112. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.60
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
113. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 197.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
114. 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 197.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
115. 143704 Erika Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.50
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
116. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.20
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
117. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.00
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
118. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 197.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
119. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 6 196.83
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
120. 120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 196.60
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
121. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 7 196.43
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
122. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å2 6 195.67
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
123. 16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 10 195.10
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
124. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 8 193.25
R1200 R2199 R3197 R4194
Sum790 Snit197.50
125. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.80
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
126. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.60
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
127. 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 196.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
128. 140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 196.40
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
129. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 196.17
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
130. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 9 196.11
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
131. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 195.86
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
132. 142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 195.80
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
133. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
134. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.00
R1200 R2199 R3198 R4191
Sum788 Snit197.00
135. 127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 196.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
136. 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 196.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
137. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 195.22
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
138. 54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 195.14
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
139. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 12 194.58
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
140. 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 196.75
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
141. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 196.17
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
142. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 6 196.00
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
143. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 6 195.83
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
144. 134558 Søren Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 196.50
R1199 R2199 R3194 R4194
Sum786 Snit196.50
145. 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
146. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 195.80
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
147. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å1 6 195.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
148. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 19 194.00
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
149. 128936 Nicoline H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 193.88
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
150. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 196.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
151. 36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 5 195.80
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
152. 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 6 195.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
153. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 194.78
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
154. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 7 194.57
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
155. 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 13 193.85
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
156. 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 15 192.80
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
157. 132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 196.00
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
158. 145111 Søren Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 6 195.33
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
159. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 6 194.83
R1198 R2198 R3194 R4194
Sum784 Snit196.00
160. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 194.67
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
161. 129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 7 194.43
R1199 R2197 R3194 R4194
Sum784 Snit196.00
162. 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 193.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
163. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 195.75
R1198 R2198 R3195 R4192
Sum783 Snit195.75
164. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 194.80
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
165. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 194.71
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
166. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 6 194.50
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
167. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 7 194.43
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
168. 136642 Michael Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å1 4 195.50
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
169. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
170. 98956 Matilde Nivi Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 6 195.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
171. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 194.86
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
172. 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 10 192.80
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
173. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 4 195.25
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
174. 145244 Morten Botholt Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 8 193.63
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
175. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 8 193.25
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
176. 140073 Brian Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 10 192.60
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
177. 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
178. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 195.00
R1197 R2196 R3196 R4191
Sum780 Snit195.00
179. 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 194.80
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
180. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 5 194.40
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
181. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 5 194.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
182. 127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 6 193.83
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
183. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 193.71
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
184. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 9 193.56
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
185. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 193.14
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
186. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 194.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
187. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 194.20
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
188. 142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 8 193.63
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
189. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 192.86
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
190. 142758 Bo Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 9 192.56
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
191. 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å3 6 189.00
R1200 R2197 R3193 R4189
Sum779 Snit194.75
192. 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 194.50
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
193. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 194.00
R1198 R2195 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
194. 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 6 192.83
R1198 R2195 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
195. 139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 4 194.25
R1198 R2195 R3194 R4190
Sum777 Snit194.25
196. 87627 Eva Thomadsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 4 194.25
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
197. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 194.25
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
198. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 193.80
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
199. 137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 7 193.29
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
200. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 6 192.67
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
201. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 13 191.00
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
202. 123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 4 194.00
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
203. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 193.40
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
204. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 17 191.88
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
205. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 193.75
R1198 R2197 R3191 R4189
Sum775 Snit193.75
206. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 5 193.20
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
207. 106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å2 8 190.88
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
208. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 193.20
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
209. 139428 Morten Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 11 189.82
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
210. 64457 Johnni T. Jensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 4 193.25
R1195 R2195 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
211. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 193.00
R1198 R2194 R3191 R4189
Sum772 Snit193.00
212. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 193.00
R1195 R2194 R3194 R4189
Sum772 Snit193.00
213. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 193.00
R1195 R2193 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
214. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 192.60
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
215. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 7 191.43
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
216. 144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 12 188.25
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
217. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 5 192.40
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
218. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
Å2 8 191.38
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
219. 82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 190.25
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
220. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å3 11 189.64
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
221. 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 192.50
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
222. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 192.50
R1194 R2194 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
223. 126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 4 192.50
R1196 R2194 R3190 R4190
Sum770 Snit192.50
224. 146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å3 5 192.00
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
225. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 190.88
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
226. 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å3 6 189.83
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
227. 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 192.25
R1195 R2195 R3193 R4186
Sum769 Snit192.25
228. 145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
Å3 5 191.20
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
229. 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 190.43
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
230. 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
Å2 4 192.00
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
231. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å1 5 191.40
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
232. 138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 13 189.54
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
233. 97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 191.75
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
234. 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 190.60
R1194 R2193 R3192 R4188
Sum767 Snit191.75
235. 146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 6 190.33
R1194 R2193 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
236. 146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 6 190.33
R1195 R2192 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
237. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 8 189.50
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
238. 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 8 186.75
R1194 R2192 R3192 R4188
Sum766 Snit191.50
239. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 189.86
R1194 R2191 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
240. 139964 Henning Winther Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 189.00
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
241. 139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 190.75
R1195 R2190 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
242. 144456 Karsten Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 190.75
R1195 R2192 R3188 R4188
Sum763 Snit190.75
243. 90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 6 190.00
R1195 R2190 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
244. 137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 188.29
R1195 R2191 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
245. 120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 190.50
R1194 R2192 R3189 R4187
Sum762 Snit190.50
246. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 4 190.50
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
247. 64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 190.50
R1193 R2191 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
248. 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 6 189.00
R1193 R2191 R3191 R4187
Sum762 Snit190.50
249. 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 9 186.22
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
250. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 190.25
R1196 R2192 R3191 R4182
Sum761 Snit190.25
251. 143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
Å3 6 189.17
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
252. 144356 Poul Rudi Jensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 6 188.17
R1194 R2192 R3189 R4186
Sum761 Snit190.25
253. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 4 190.00
R1192 R2191 R3191 R4186
Sum760 Snit190.00
254. 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 190.00
R1192 R2191 R3190 R4187
Sum760 Snit190.00
255. 53399 Lene Henningsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 190.00
R1194 R2190 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
256. 136136 Klaus Østergaard Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 190.00
R1192 R2191 R3190 R4187
Sum760 Snit190.00
257. 137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 10 188.80
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
258. 103639 Helle Sparre Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 189.75
R1192 R2191 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
259. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 7 187.14
R1192 R2190 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
260. 145996 Julian Rytke Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 6 187.83
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
261. 138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 11 187.73
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
262. 103427 Louise Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 189.00
R1192 R2190 R3189 R4185
Sum756 Snit189.00
263. 90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 6 188.67
R1191 R2189 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
264. 137701 Tonje Liv Viking Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 5 188.00
R1191 R2190 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
265. 146116 Jens Vallentin Ibsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 188.75
R1194 R2190 R3186 R4185
Sum755 Snit188.75
266. 144793 Josefine Isabella Levy Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 4 188.50
R1192 R2190 R3189 R4183
Sum754 Snit188.50
267. 142457 Mogens Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 5 187.40
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
268. 146461 Claus Vilhelmsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 6 186.33
R1193 R2187 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
269. 127577 Michael Christensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 4 188.00
R1191 R2190 R3187 R4184
Sum752 Snit188.00
270. 119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 187.50
R1189 R2187 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
271. 138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
Å3 8 185.75
R1190 R2188 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
272. 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 184.71
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
273. 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 6 186.50
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
274. 144350 John Laidler Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 10 184.80
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
275. 145195 Lasse Marius Dahm Jepsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 4 187.00
R1192 R2188 R3187 R4181
Sum748 Snit187.00
276. 147051 Christian Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 186.75
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
277. 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 7 185.00
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
278. 64342 Willy Berger Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 4 186.50
R1189 R2187 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
279. 146114 Christian Nehdal Oldin Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 186.25
R1188 R2186 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
280. 53433 Henrik Pedersen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 186.00
R1188 R2187 R3186 R4183
Sum744 Snit186.00
281. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 4 185.50
R1193 R2185 R3184 R4180
Sum742 Snit185.50
282. 145196 Mikkel Lysholt Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 4 185.50
R1192 R2187 R3184 R4179
Sum742 Snit185.50
283. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 8 182.50
R1186 R2185 R3184 R4184
Sum739 Snit184.75
284. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 8 182.38
R1188 R2185 R3184 R4182
Sum739 Snit184.75
285. 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
Å3 4 184.50
R1191 R2184 R3182 R4181
Sum738 Snit184.50
286. 142037 Casper Vind Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 4 184.00
R1188 R2185 R3182 R4181
Sum736 Snit184.00
287. 145825 Linette Schimdt Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 184.00
R1186 R2186 R3184 R4180
Sum736 Snit184.00
288. 144708 Gabriel Colton DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å3 4 183.50
R1188 R2185 R3181 R4180
Sum734 Snit183.50
289. 138475 Michael Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 4 183.25
R1188 R2185 R3185 R4175
Sum733 Snit183.25
290. 146123 Henriette Winther Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 183.25
R1187 R2185 R3181 R4180
Sum733 Snit183.25
291. 90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 6 181.50
R1184 R2183 R3183 R4181
Sum731 Snit182.75
292. 145256 Knud Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 4 182.25
R1187 R2186 R3183 R4173
Sum729 Snit182.25
293. 140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 15 174.87
R1186 R2182 R3181 R4179
Sum728 Snit182.00
294. 138452 Mona Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 12 176.42
R1184 R2182 R3181 R4180
Sum727 Snit181.75
295. 145820 Rune Aigner Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 4 179.75
R1183 R2182 R3178 R4176
Sum719 Snit179.75
296. 146115 Gitte Ibsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 179.50
R1183 R2182 R3177 R4176
Sum718 Snit179.50
297. 140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 4 178.75
R1181 R2179 R3179 R4176
Sum715 Snit178.75
298. 139560 Karsten Stenzel Lustrup Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 7 174.57
R1181 R2179 R3179 R4176
Sum715 Snit178.75
299. 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 4 178.50
R1182 R2179 R3179 R4174
Sum714 Snit178.50
300. 146113 Jane Borgelund Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 4 178.50
R1189 R2176 R3175 R4174
Sum714 Snit178.50
301. 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å3 4 178.25
R1179 R2179 R3178 R4177
Sum713 Snit178.25
302. 142045 Pia Dalgaard Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 4 172.75
R1177 R2175 R3170 R4169
Sum691 Snit172.75
303. 146329 Michael Bjerregård Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 5 151.20
R1164 R2160 R3160 R4158
Sum642 Snit160.50
304. 146751 Nicolai Zimling Fich Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å3 4 155.75
R1190 R2148 R3148 R4137
Sum623 Snit155.75
305. 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
306. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
307. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
308. 42560 Rikke Pedersen Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
309. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
310. 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
311. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
312. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
313. 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
314. 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
315. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
316. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
317. 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
318. 37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
319. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
320. 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
321. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
322. 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
323. 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 198.00
R1200 R2199 R3195 R4-
Sum594 Snit198.00
324. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
325. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
326. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
327. 56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.33
R1200 R2198 R3194 R4-
Sum592 Snit197.33
328. 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
329. 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
330. 29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 3 197.33
R1198 R2198 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
331. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
332. 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
333. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
334. 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 197.00
R1199 R2196 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
335. 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
336. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 196.33
R1199 R2196 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
337. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
338. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 196.00
R1198 R2196 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
339. 116986 Anja O. M. Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 196.00
R1199 R2195 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
340. 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
341. 145290 Søren Strandberg Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 196.00
R1198 R2196 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
342. 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 195.67
R1199 R2197 R3191 R4-
Sum587 Snit195.67
343. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
344. 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
345. 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å2 3 195.33
R1198 R2197 R3191 R4-
Sum586 Snit195.33
346. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
347. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 3 195.33
R1197 R2195 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
348. 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å1 3 195.33
R1198 R2196 R3192 R4-
Sum586 Snit195.33
349. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.33
R1197 R2195 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
350. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
351. 144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
352. 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å2 3 194.67
R1197 R2194 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
353. 24187 Martin Dreyer-Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
354. 60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 194.67
R1197 R2195 R3192 R4-
Sum584 Snit194.67
355. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 3 194.67
R1197 R2196 R3191 R4-
Sum584 Snit194.67
356. 134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 3 194.33
R1196 R2194 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
357. 145946 Henrik Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 194.33
R1197 R2195 R3191 R4-
Sum583 Snit194.33
358. 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 194.00
R1197 R2194 R3191 R4-
Sum582 Snit194.00
359. 141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 193.67
R1197 R2193 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
360. 58422 Casper With Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 193.67
R1196 R2195 R3190 R4-
Sum581 Snit193.67
361. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
362. 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 193.33
R1196 R2194 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
363. 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 3 193.33
R1197 R2193 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
364. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
365. 144239 Hanne Frederiksen Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
366. 133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å3 3 193.33
R1196 R2195 R3189 R4-
Sum580 Snit193.33
367. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 193.00
R1198 R2192 R3189 R4-
Sum579 Snit193.00
368. 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 192.67
R1195 R2192 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
369. 113410 Kaja Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 192.33
R1196 R2194 R3187 R4-
Sum577 Snit192.33
370. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 192.33
R1193 R2193 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
371. 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
372. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 192.33
R1196 R2192 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
373. 58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.33
R1194 R2194 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
374. 145572 Stephanie Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
375. 18963 André Madsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
376. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
377. 146404 Ditte Lyhne Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 3 192.00
R1195 R2191 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
378. 88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 191.67
R1193 R2192 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
379. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
380. 114368 Rajkumar Sengodan Kannaijan Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 3 191.67
R1193 R2193 R3189 R4-
Sum575 Snit191.67
381. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 191.33
R1193 R2191 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
382. 57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 191.33
R1193 R2191 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
383. 142730 Sasja Frisk Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 191.00
R1194 R2190 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
384. 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
385. 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
386. 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.33
R1194 R2191 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
387. 145289 Anne Natasche Tønning Frandsen Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 3 190.33
R1193 R2191 R3187 R4-
Sum571 Snit190.33
388. 107934 Michael Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 190.00
R1192 R2189 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
389. 29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 3 190.00
R1192 R2192 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
390. 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
391. 145680 Carsten Dyhr Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 189.67
R1190 R2190 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
392. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
393. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å3 3 189.00
R1189 R2189 R3189 R4-
Sum567 Snit189.00
394. 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å3 3 189.00
R1191 R2188 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
395. 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 188.67
R1192 R2189 R3185 R4-
Sum566 Snit188.67
396. 143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å3 3 188.67
R1192 R2188 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
397. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 188.33
R1189 R2189 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
398. 146089 Mikkel Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å3 3 188.33
R1189 R2188 R3188 R4-
Sum565 Snit188.33
399. 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å3 3 188.00
R1197 R2184 R3183 R4-
Sum564 Snit188.00
400. 104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
Å3 3 188.00
R1189 R2188 R3187 R4-
Sum564 Snit188.00
401. 83040 Jørgen L. Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 187.67
R1190 R2188 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
402. 138011 Kenneth Eybye Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 187.67
R1190 R2188 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
403. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 187.33
R1188 R2187 R3187 R4-
Sum562 Snit187.33
404. 107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å3 3 187.33
R1189 R2188 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
405. 145403 Casper Hald Jensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 187.33
R1190 R2187 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
406. 145650 Jan Moesgaard Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 187.33
R1191 R2188 R3183 R4-
Sum562 Snit187.33
407. 145362 Jan Lage Møller Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 187.33
R1190 R2186 R3186 R4-
Sum562 Snit187.33
408. 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
409. 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 187.00
R1189 R2188 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
410. 145567 Daniel Green Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
Å3 3 187.00
R1192 R2188 R3181 R4-
Sum561 Snit187.00
411. 146684 Vita Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 186.67
R1189 R2187 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
412. 139772 Søren Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 186.33
R1188 R2186 R3185 R4-
Sum559 Snit186.33
413. 34100 Løkke Laijla Terkelsen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 186.33
R1194 R2190 R3175 R4-
Sum559 Snit186.33
414. 145834 Mona Høj Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 186.33
R1189 R2188 R3182 R4-
Sum559 Snit186.33
415. 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 3 185.67
R1189 R2185 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
416. 112918 Kenneth Røn Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 185.67
R1188 R2187 R3182 R4-
Sum557 Snit185.67
417. 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 185.33
R1187 R2185 R3184 R4-
Sum556 Snit185.33
418. 145064 Britta Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 185.00
R1186 R2185 R3184 R4-
Sum555 Snit185.00
419. 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 3 184.67
R1189 R2184 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
420. 135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 3 184.67
R1186 R2184 R3184 R4-
Sum554 Snit184.67
421. 145379 Mona Christiansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 184.67
R1189 R2184 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
422. 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 184.33
R1186 R2184 R3183 R4-
Sum553 Snit184.33
423. 145571 Kim Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 3 184.33
R1190 R2182 R3181 R4-
Sum553 Snit184.33
424. 146014 Rebecca Molders Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 184.33
R1187 R2184 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
425. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 184.00
R1186 R2183 R3183 R4-
Sum552 Snit184.00
426. 145031 Johnny Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 183.33
R1187 R2183 R3180 R4-
Sum550 Snit183.33
427. 142582 Eline Nikolajsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 183.00
R1191 R2180 R3178 R4-
Sum549 Snit183.00
428. 145269 Jesper Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 183.00
R1184 R2183 R3182 R4-
Sum549 Snit183.00
429. 144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 3 182.33
R1187 R2182 R3178 R4-
Sum547 Snit182.33
430. 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 181.67
R1188 R2179 R3178 R4-
Sum545 Snit181.67
431. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 3 181.67
R1187 R2180 R3178 R4-
Sum545 Snit181.67
432. 145727 Sebastian Amtoft Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 180.67
R1185 R2182 R3175 R4-
Sum542 Snit180.67
433. 145083 Majbrit Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 180.67
R1183 R2180 R3179 R4-
Sum542 Snit180.67
434. 145351 Svend-Erik Bloch Johannesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 3 179.67
R1183 R2179 R3177 R4-
Sum539 Snit179.67
435. 145186 Melissa Højrup Nielsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 178.33
R1179 R2179 R3177 R4-
Sum535 Snit178.33
436. 146490 Joe Timothy Michael Nyman Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 3 175.67
R1179 R2176 R3172 R4-
Sum527 Snit175.67
437. 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 3 174.67
R1180 R2174 R3170 R4-
Sum524 Snit174.67
438. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
439. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
440. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
441. 146758 Melikka Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
442. 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
443. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
444. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
445. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
446. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
447. 144127 Thomas Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
448. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
449. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
450. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
451. 144142 Keld Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
452. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
453. 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
454. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
455. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
456. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
457. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
458. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
459. 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
460. 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
461. 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
462. 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
463. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
464. 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
465. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
466. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
467. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
468. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
469. 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
470. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
471. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
472. 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
473. 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
474. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
475. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
476. 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
477. 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
478. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
479. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
480. 96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
481. 145018 Michelle Schultz Lundberg Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
482. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
483. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
484. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
485. 126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
486. 25215 Sonja Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
487. 132781 Majken Thastum Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
488. 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
489. 97686 Jacob Lund Friis Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
490. 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å3 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
491. 113903 Tom Jensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
492. 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
493. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
494. 124388 Simon O.H. Kleist Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
495. 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
496. 123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
497. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
498. 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
499. 146662 Keven Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
500. 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
501. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
502. 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
503. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
504. 145526 Peter Horup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
505. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
506. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
507. 36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
508. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
509. 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
510. 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
511. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
512. 29389 Erik Nørgaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
513. 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
514. 146921 Henrik Schioldan Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å3 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
515. 144624 Leila Tolderlund Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
516. 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
Å3 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
517. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
518. 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
519. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
520. 21755 Arne G. Jensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
521. 119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
522. 123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
523. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
524. 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
525. 136544 Lars Engedal Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
526. 141017 Helle Andresen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
527. 128057 Flemming Skytt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
528. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
529. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
530. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
531. 112269 Jesper Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
532. 102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
533. 133791 Thomas Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
534. 139539 Finn Storm Olsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
535. 130623 Birgitte Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
536. 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
537. 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
538. 134613 Benny G. Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
539. 94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
540. 144572 Kasper Mikkelsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å3 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
541. 146245 Søs Riber Schødt Postens Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
542. 140401 Emil Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
543. 128425 Jørgen Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
Å3 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
544. 145531 Andreas Korsled Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
545. 139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
546. 127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
547. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
548. 146134 Per Niebuhr Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
549. 135054 Anni Hansen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
550. 104892 Søren Gammeljord Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
551. 122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
552. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
553. 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
554. 19957 Preben Olsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
555. 146543 Pia Smidt Varde Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
556. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
557. 144158 Johnny Leon Behrenthz Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
558. 145535 Martin Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
559. 145651 Johannes H. Hansen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
560. 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
561. 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
562. 130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
563. 144632 Michael Gade Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
564. 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
565. 97250 Hanni Skjøth Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å3 2 189.50
R1194 R2185 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
566. 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
567. 127429 Allan Madsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
568. 143846 Lise Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
569. 143845 Brit Pedersen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
570. 145903 Jonas Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
571. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
572. 143848 Jesper Egeberg Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
573. 145681 Brian Møller Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
574. 127960 Henning Gammelgård Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
575. 130622 Anders Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
576. 145165 Steen Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 188.50
R1192 R2185 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
577. 146830 Hans Schultz Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
578. 145119 Maya Czubaniuk Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
579. 141732 Ghita Kia Hvam Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
580. 117401 Lis Andersen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
581. 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
582. 32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
Å3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
583. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
584. 145274 Kenneth Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
585. 36616 Henry Kirkeby Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
586. 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
587. 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
588. 136277 Grethe Stouby Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
589. 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
590. 144043 Karin Kronborg Andersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
591. 144242 Søren Nielsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 2 187.00
R1192 R2182 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
592. 144596 Thomas Haunstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
593. 145605 Michael Alexander Birk Kunnerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
594. 146719 Steen Pedersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
595. 143847 Sofie Kristensen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 186.50
R1192 R2181 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
596. 146729 Mads Peter Olsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
597. 146881 Heidi Dalgaard Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
598. 146526 Anders Fogh Larsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
599. 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
600. 141660 Rene Højris Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 185.50
R1191 R2180 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
601. 145647 AneBirgitte Murpfy Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 185.50
R1190 R2181 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
602. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
603. 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
604. 130624 Dorte Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
605. 143596 Stella Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
606. 134750 Henrik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
607. 100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å3 2 184.50
R1189 R2180 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
608. 124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
609. 145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
610. 146536 Claus Poulsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
611. 144561 Karen Marie Madsen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 184.50
R1189 R2180 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
612. 139806 Søren Brydsø Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
613. 145648 Irvin Murphy Them Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 183.00
R1185 R2181 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
614. 146132 Jan Niebuhr Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å3 2 183.00
R1186 R2180 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
615. 118264 Marc Agge Brinkmann Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å3 2 182.50
R1186 R2179 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
616. 145074 Morten Kongsbak Rosenkrans Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
617. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
618. 145801 Jouno Blak Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
619. 143803 Nicolai Bülow Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å3 2 181.50
R1189 R2174 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
620. 143818 Henrik Mortensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
Å3 2 181.00
R1181 R2181 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
621. 146692 Simon Munk Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å3 2 180.50
R1188 R2173 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
622. 145506 Stephan Kristensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 2 180.00
R1183 R2177 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
623. 30660 Charlotte Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 179.50
R1183 R2176 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
624. 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 179.00
R1181 R2177 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
625. 144846 Boddil Degn Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å3 2 179.00
R1181 R2177 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
626. 144485 Thea Bager Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
627. 21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å3 2 178.00
R1184 R2172 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
628. 104007 Morten Hoffmann Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å3 2 177.50
R1183 R2172 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
629. 142036 Adriano Zignale Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å3 2 177.00
R1182 R2172 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
630. 90125 Viktor Sørensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
Å3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
631. 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
Å3 2 165.00
R1177 R2153 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
632. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
633. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
634. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
635. 75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
636. 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
637. 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
638. 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
639. 17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
640. 146964 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å3 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
641. 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
642. 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
643. 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
644. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
645. 50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
646. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
647. 137936 Marian Bay Jacobsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
648. 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
649. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
650. 144885 Torben Rimmer Nielsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
651. 42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
652. 146097 Alex Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
653. 99927 Victor Landsfeldt Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
654. 141291 Mia Lykke Henriksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
655. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1