Riffel, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. juni 2019 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 37 199.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 20 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 34 199.32
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 38 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 30 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 28 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 198.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 22 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 26 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 13 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 21 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 24 198.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 24 198.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 22 198.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 24 198.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE1 16 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 13 198.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 26 198.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 23 198.04
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 25 197.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 25 197.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 25 196.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 11 198.82
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
25. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 198.58
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
26. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 17 198.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
27. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 16 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
28. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 25 197.80
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
29. 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 21 197.71
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
30. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 26 197.15
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
31. 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 29 197.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
32. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 25 196.96
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
33. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 5 199.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
34. 77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 198.80
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
35. 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 11 198.73
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
36. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 8 198.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
37. 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 16 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
38. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
39. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 20 197.75
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
40. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 15 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
41. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 25 197.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
42. 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 15 197.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
43. 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 11 197.36
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
44. 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 14 197.14
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
45. 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 18 197.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
46. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 37 196.41
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
47. 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 14 196.36
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
48. 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
49. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 198.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
50. 101728 Jan Grûnberger Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 9 198.44
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
51. 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
52. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 10 197.90
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
53. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 13 197.69
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
54. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 18 197.56
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
55. 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 16 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
56. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 16 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
57. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 15 197.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
58. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 18 197.28
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
59. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 14 197.21
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
60. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 29 197.21
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
61. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 11 197.18
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
62. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE2 26 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
63. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 9 197.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
64. 33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 31 196.97
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
65. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 19 196.74
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
66. 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 19 196.53
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
67. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 22 196.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
68. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 22 196.36
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
69. 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 18 195.61
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
70. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 198.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
71. 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 7 198.29
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
72. 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 10 198.20
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
73. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
74. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 10 197.40
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
75. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 13 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
76. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 19 196.11
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
77. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 22 195.95
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
78. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 21 195.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
79. 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
80. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 197.50
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
81. 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 197.50
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
82. 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 197.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
83. 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 14 196.93
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
84. 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 11 196.36
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
85. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 24 196.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
86. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 12 196.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
87. 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 18 196.11
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
88. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 20 195.90
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
89. 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 13 195.85
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
90. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 8 195.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
91. 106337 Kim Bønsdorff Munkholm Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
92. 129095 Jørgen Holm Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 5 197.40
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
93. 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 10 197.30
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
94. 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 7 197.29
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
95. 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 10 197.10
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
96. 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 13 196.92
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
97. 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 196.89
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
98. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 13 196.77
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
99. 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 11 196.73
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
100. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 24 196.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
101. 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 11 196.36
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
102. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 196.07
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
103. 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 22 195.68
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
104. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 25 194.48
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
105. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 7 197.43
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
106. 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 197.38
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
107. 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 197.33
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
108. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 13 197.23
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
109. 56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 196.78
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
110. 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 11 196.64
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
111. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 21 196.48
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
112. 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 15 196.40
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
113. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 9 196.33
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
114. 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 22 195.77
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
115. 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 18 195.72
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
116. 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 195.70
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
117. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 29 195.62
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
118. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 18 195.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
119. 14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE1 9 194.78
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
120. 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 5 197.80
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
121. 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 5 197.80
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
122. 59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 197.60
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
123. 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 5 197.20
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
124. 22559 Ivan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 6 197.17
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
125. 41064 Steen Lindhardt Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 5 197.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
126. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 9 196.78
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
127. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 8 196.63
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
128. 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 10 196.40
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
129. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 13 196.31
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
130. 33292 Jens ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 27 195.41
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
131. 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 13 195.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
132. 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 16 195.19
R1200 R2198 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
133. 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 197.33
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
134. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 8 196.88
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
135. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 8 196.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
136. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 14 196.29
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
137. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 9 196.22
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
138. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 11 196.18
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
139. 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 8 196.13
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
140. 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 15 196.07
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
141. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 195.73
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
142. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 20 195.65
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
143. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 15 195.47
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
144. 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 195.43
R1200 R2198 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
145. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 20 195.40
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
146. 30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 12 195.33
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
147. 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 12 195.17
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
148. 50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 12 195.08
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
149. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 26 195.08
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
150. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 16 194.94
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
151. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 12 194.83
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
152. 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 15 194.33
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
153. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 34 194.29
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
154. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 18 193.89
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
155. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 197.20
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
156. 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 195.75
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
157. 53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 195.58
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
158. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 18 195.44
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
159. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 70 194.63
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
160. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 23 194.57
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
161. 23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 6 196.17
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
162. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 10 195.80
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
163. 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 10 195.70
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
164. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE1 16 195.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
165. 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 14 195.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
166. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 11 195.45
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
167. 29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE2 16 195.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
168. 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 8 195.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
169. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 8 195.13
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
170. 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 15 194.87
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
171. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 9 194.78
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
172. 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 29 194.31
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
173. 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 19 194.11
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
174. 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 21 193.48
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
175. 54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 196.17
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
176. 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 196.17
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
177. 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 8 195.63
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
178. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 12 195.42
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
179. 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE1 12 195.33
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
180. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 195.25
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
181. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 9 195.11
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
182. 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE1 15 195.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
183. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 16 194.81
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
184. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 22 194.77
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
185. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 194.70
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
186. 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 17 194.59
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
187. 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 19 194.42
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
188. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 27 194.26
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
189. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 20 193.80
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
190. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 22 193.41
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
191. 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 68 190.90
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
192. 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 195.80
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
193. 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 195.70
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
194. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 13 195.15
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
195. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 9 195.11
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
196. 40220 Hans Clausen Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 6 195.00
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
197. 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 16 194.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
198. 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 15 193.87
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
199. 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 195.43
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
200. 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 195.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
201. 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 10 195.10
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
202. 82533 Jørgen Ulrik Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE2 5 195.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
203. 62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 10 194.90
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
204. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 10 194.80
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
205. 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 8 194.75
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
206. 19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 12 194.67
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
207. 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 11 194.36
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
208. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 25 194.32
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
209. 67201 Kurt Nielsen BWI Skytteafd.
DGI Storkøbenhavn
SE2 16 193.88
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
210. 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 14 193.64
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
211. 94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
SE2 14 193.43
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
212. 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 15 193.33
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
213. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 10 193.20
R1200 R2197 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
214. 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 24 192.29
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
215. 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 24 191.46
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
216. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 196.25
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
217. 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 8 194.38
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
218. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 18 194.06
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
219. 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 11 194.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
220. 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 18 193.94
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
221. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 21 193.71
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
222. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 15 193.33
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
223. 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 20 193.00
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
224. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 20 192.55
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
225. 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 34 192.03
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
226. 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 4 196.00
R1199 R2198 R3195 R4192
Sum784 Snit196.00
227. 37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 5 195.60
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
228. 53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 194.75
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
229. 64449 Jørgen Lyng Larsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
SE2 6 194.67
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
230. 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 194.67
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
231. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 7 194.57
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
232. 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 194.43
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
233. 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 12 194.17
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
234. 27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 193.70
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
235. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 11 193.27
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
236. 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 20 192.95
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
237. 55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 192.71
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
238. 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 16 192.63
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
239. 66329 Lars Krogstrup Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
SE2 12 192.58
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
240. 132483 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 13 192.15
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
241. 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 15 191.80
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
242. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 24 191.38
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
243. 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 4 195.75
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
244. 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 5 195.20
R1199 R2196 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
245. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 8 194.88
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
246. 53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 194.38
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
247. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 9 194.22
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
248. 68043 Peter Ahasverusen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
SE2 6 193.83
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
249. 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 8 193.75
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
250. 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 8 193.25
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
251. 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 8 193.00
R1198 R2197 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
252. 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 11 192.91
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
253. 57521 Peter Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 13 192.69
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
254. 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 12 192.58
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
255. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 19 192.42
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
256. 29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE2 38 190.50
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
257. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 195.50
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
258. 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 195.20
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
259. 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 7 194.43
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
260. 62781 Hans Lund Madsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 8 194.00
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
261. 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 10 193.00
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
262. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 8 192.75
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
263. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 14 192.57
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
264. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 15 190.87
R1198 R2197 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
265. 29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE3 38 190.24
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
266. 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 5 194.80
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
267. 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 8 193.88
R1196 R2196 R3196 R4193
Sum781 Snit195.25
268. 48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
SE2 6 193.83
R1199 R2195 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
269. 106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
SE2 17 193.35
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
270. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 10 193.10
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
271. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 12 192.67
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
272. 33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 13 192.46
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
273. 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 19 192.11
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
274. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 9 192.00
R1198 R2196 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
275. 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 9 191.44
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
276. 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 6 194.33
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
277. 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 193.67
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
278. 97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 6 193.33
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
279. 36319 Helge Møller Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 6 193.33
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
280. 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 10 193.20
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
281. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 192.71
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
282. 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 191.88
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
283. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 20 191.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
284. 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 6 194.17
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
285. 54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 8 193.50
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
286. 43316 Hardy Bjerg Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 6 193.17
R1198 R2197 R3193 R4191
Sum779 Snit194.75
287. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 12 193.08
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
288. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 7 192.86
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
289. 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 10 192.70
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
290. 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 18 192.17
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
291. 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 14 191.86
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
292. 94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 17 191.47
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
293. 75546 Leif Møller Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 193.60
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
294. 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 6 193.50
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
295. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 7 193.14
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
296. 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 192.86
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
297. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 192.67
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
298. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 192.38
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
299. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 192.17
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
300. 111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 8 192.13
R1198 R2195 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
301. 119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 13 191.85
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
302. 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 7 191.43
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
303. 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 19 188.16
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
304. 52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 194.25
R1197 R2195 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
305. 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 5 193.60
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
306. 58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 193.17
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
307. 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 192.50
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
308. 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 10 192.40
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
309. 23019 Henning Andersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 11 192.00
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
310. 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 7 192.00
R1196 R2196 R3195 R4190
Sum777 Snit194.25
311. 136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 11 191.64
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
312. 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 15 191.60
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
313. 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 7 191.57
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
314. 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 22 191.45
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
315. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 191.17
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
316. 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 13 190.69
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
317. 37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 35 190.63
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
318. 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 13 189.85
R1197 R2195 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
319. 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 24 187.92
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
320. 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 194.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
321. 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE1 5 193.80
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
322. 62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 6 193.33
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
323. 67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 6 193.17
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
324. 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 7 192.00
R1196 R2195 R3194 R4191
Sum776 Snit194.00
325. 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 15 191.53
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
326. 27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 12 191.08
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
327. 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 14 190.50
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
328. 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 17 189.65
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
329. 132457 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 11 189.55
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
330. 43267 Finn Enevoldsen Tinglev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 5 193.60
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
331. 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE2 5 193.40
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
332. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 5 193.20
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
333. 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 5 193.00
R1195 R2195 R3195 R4190
Sum775 Snit193.75
334. 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 192.86
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
335. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 192.20
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
336. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 191.83
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
337. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 8 191.75
R1195 R2195 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
338. 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 9 191.44
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
339. 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 11 190.82
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
340. 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 12 190.42
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
341. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 21 189.29
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
342. 34393 Børge Gjødsbøl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 193.50
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
343. 133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 193.50
R1196 R2194 R3194 R4190
Sum774 Snit193.50
344. 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 192.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
345. 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE2 9 191.78
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
346. 25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 10 191.00
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
347. 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 16 190.63
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
348. 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 14 190.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
349. 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 12 190.00
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
350. 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 11 190.00
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
351. 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 16 188.88
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
352. 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 193.25
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
353. 47128 Finn Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 193.25
R1199 R2195 R3190 R4189
Sum773 Snit193.25
354. 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 192.60
R1195 R2195 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
355. 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 8 192.25
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
356. 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 192.17
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
357. 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 12 191.83
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
358. 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 11 191.55
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
359. 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 12 191.42
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
360. 98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 10 191.10
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
361. 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 10 191.00
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
362. 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 12 190.42
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
363. 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 8 190.38
R1197 R2192 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
364. 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 12 190.25
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
365. 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 24 190.21
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
366. 80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 10 190.00
R1197 R2193 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
367. 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 11 189.82
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
368. 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 9 189.56
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
369. 82877 Mogens Nielsen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 4 193.00
R1197 R2195 R3191 R4189
Sum772 Snit193.00
370. 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 4 193.00
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
371. 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 5 192.80
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
372. 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 191.67
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
373. 47554 Marianne Ahnholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 191.60
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
374. 46516 Emil Rasmussen Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE2 5 191.40
R1196 R2194 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
375. 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 14 190.64
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
376. 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 190.17
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
377. 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 14 190.07
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
378. 20897 Svend Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 5 190.00
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
379. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 15 189.67
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
380. 83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 192.75
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
381. 81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 192.75
R1196 R2193 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
382. 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 4 192.75
R1197 R2194 R3192 R4188
Sum771 Snit192.75
383. 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 192.20
R1196 R2194 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
384. 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 192.20
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
385. 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 5 192.20
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
386. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 192.17
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
387. 13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 6 191.67
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
388. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 191.63
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
389. 64342 Willy Berger Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 5 191.40
R1195 R2194 R3193 R4189
Sum771 Snit192.75
390. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 12 191.00
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
391. 109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 10 190.90
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
392. 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 190.25
R1195 R2194 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
393. 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 10 189.80
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
394. 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 9 189.78
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
395. 37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 23 189.26
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
396. 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 15 187.13
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
397. 122230 Leif Christansen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 192.50
R1196 R2193 R3192 R4189
Sum770 Snit192.50
398. 92196 Fin Henriksen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 5 191.80
R1194 R2194 R3193 R4189
Sum770 Snit192.50
399. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 191.67
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
400. 58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.40
R1197 R2194 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
401. 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 8 190.75
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
402. 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 190.33
R1194 R2194 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
403. 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 14 190.21
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
404. 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 17 188.47
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
405. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 33 187.36
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
406. 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 7 187.14
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
407. 52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 191.80
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
408. 59382 Bent Andersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.40
R1196 R2191 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
409. 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 191.40
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
410. 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 7 191.29
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
411. 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 191.14
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
412. 18356 Erling B Jacobsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 7 190.86
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
413. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 7 190.71
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
414. 90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
SE2 12 190.33
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
415. 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 16 189.06
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
416. 136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 11 188.91
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
417. 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 10 188.00
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
418. 26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE3 4 192.00
R1197 R2193 R3193 R4185
Sum768 Snit192.00
419. 21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 192.00
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
420. 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 4 192.00
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
421. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 4 192.00
R1195 R2194 R3192 R4187
Sum768 Snit192.00
422. 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 7 191.43
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
423. 59504 Lena Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.40
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
424. 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 191.40
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
425. 81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 5 190.60
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
426. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 190.57
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
427. 71267 Thorkild Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 190.00
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
428. 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 189.42
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
429. 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 16 189.38
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
430. 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 8 189.38
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
431. 52469 Arne W. Hansen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
SE2 4 191.75
R1194 R2194 R3191 R4188
Sum767 Snit191.75
432. 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 191.75
R1197 R2191 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
433. 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.40
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
434. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 5 191.20
R1197 R2191 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
435. 53583 Lisa Jørgensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 191.00
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
436. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 191.00
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
437. 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE3 9 190.33
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
438. 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 8 190.25
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
439. 68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 11 189.82
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
440. 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 21 189.62
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
441. 18940 Flemming Kristensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
SE3 6 189.33
R1194 R2193 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
442. 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 14 188.14
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
443. 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 191.50
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
444. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 191.50
R1196 R2192 R3190 R4188
Sum766 Snit191.50
445. 60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 191.00
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
446. 64457 Johnni T. Jensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 5 190.80
R1193 R2193 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
447. 103906 Arne Madsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE3 5 190.80
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
448. 57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 190.60
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
449. 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 190.38
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
450. 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 190.33
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
451. 57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 190.20
R1195 R2191 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
452. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 8 189.63
R1192 R2192 R3192 R4190
Sum766 Snit191.50
453. 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 11 189.09
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
454. 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 10 189.00
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
455. 46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 9 189.00
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
456. 128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 13 187.31
R1195 R2191 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
457. 42421 Jørgen Lyk Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE3 4 191.25
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
458. 21062 Leif Høy Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 191.25
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
459. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 191.25
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
460. 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 4 191.25
R1196 R2193 R3191 R4185
Sum765 Snit191.25
461. 87368 Susanne Hansen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 190.43
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
462. 136611 Svend Lyck Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 6 190.33
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
463. 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 7 190.00
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
464. 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 6 190.00
R1194 R2192 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
465. 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 6 189.83
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
466. 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 6 189.83
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
467. 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 7 189.71
R1194 R2191 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
468. 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE3 8 189.38
R1194 R2191 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
469. 109016 Bent Andersen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 10 189.20
R1194 R2191 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
470. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 189.00
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
471. 12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 4 191.00
R1193 R2193 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
472. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 191.00
R1193 R2192 R3191 R4188
Sum764 Snit191.00
473. 21881 Jens Kjær Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 190.33
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
474. 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 5 190.00
R1195 R2193 R3189 R4187
Sum764 Snit191.00
475. 27380 Harald Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 189.63
R1196 R2190 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
476. 19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 189.50
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
477. 88138 Jørgen Strunk Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 9 189.44
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
478. 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 189.43
R1191 R2191 R3191 R4191
Sum764 Snit191.00
479. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 9 188.89
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
480. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 188.88
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
481. 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 188.40
R1194 R2194 R3192 R4184
Sum764 Snit191.00
482. 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 190.75
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
483. 83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 6 189.67
R1195 R2190 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
484. 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 189.57
R1193 R2192 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
485. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 189.38
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
486. 97225 Rolf Dohm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 189.20
R1192 R2192 R3191 R4188
Sum763 Snit190.75
487. 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 9 189.00
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
488. 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 9 189.00
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
489. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 8 188.75
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
490. 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 6 188.67
R1194 R2193 R3188 R4188
Sum763 Snit190.75
491. 61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 10 187.50
R1192 R2191 R3191 R4189
Sum763 Snit190.75
492. 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 11 187.45
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
493. 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 4 190.50
R1192 R2191 R3191 R4188
Sum762 Snit190.50
494. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 189.50
R1192 R2192 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
495. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 8 189.25
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
496. 134604 Ejgild Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 6 189.17
R1195 R2190 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
497. 49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 189.14
R1192 R2192 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
498. 54722 Ove Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 189.13
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
499. 120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 190.25
R1193 R2191 R3190 R4187
Sum761 Snit190.25
500. 55866 Mogens Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 190.25
R1192 R2192 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
501. 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 189.00
R1194 R2191 R3188 R4188
Sum761 Snit190.25
502. 58602 Henning Christensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 8 188.13
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
503. 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 7 188.00
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
504. 31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 15 187.80
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
505. 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 187.75
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
506. 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 7 186.71
R1193 R2191 R3190 R4187
Sum761 Snit190.25
507. 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 16 185.88
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
508. 50174 Kaj Hansen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 190.00
R1193 R2192 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
509. 60164 Jørgen Arne Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 189.80
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
510. 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE3 6 189.67
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
511. 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 189.20
R1191 R2191 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
512. 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 188.71
R1192 R2190 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
513. 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 10 188.60
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
514. 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 13 188.38
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
515. 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 8 187.50
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
516. 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 20 186.60
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
517. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 25 185.80
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
518. 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 189.75
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
519. 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 189.00
R1190 R2190 R3190 R4189
Sum759 Snit189.75
520. 98424 Torben Nedergaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
SE2 6 188.67
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
521. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 188.50
R1194 R2190 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
522. 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 5 188.40
R1193 R2190 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
523. 120219 Bendt Hansen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 188.25
R1193 R2190 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
524. 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 9 188.11
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
525. 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 188.00
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
526. 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 9 187.33
R1194 R2189 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
527. 46519 Elinor Palsfort Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 7 186.57
R1192 R2189 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
528. 90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
SE3 14 186.14
R1193 R2189 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
529. 86979 Jørn Alfastsen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
SE1 4 189.50
R1196 R2192 R3186 R4184
Sum758 Snit189.50
530. 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 189.50
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
531. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 189.50
R1192 R2190 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
532. 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 6 189.00
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
533. 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 5 188.80
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
534. 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 5 188.40
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
535. 32911 Anna Lise Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 188.25
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
536. 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 14 186.86
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
537. 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 10 186.20
R1190 R2190 R3190 R4188
Sum758 Snit189.50
538. 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 23 183.87
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
539. 24249 Svend B. Laursen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 189.25
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
540. 119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 188.60
R1192 R2189 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
541. 63017 Poul Rohlin Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 6 188.17
R1192 R2189 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
542. 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 188.00
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
543. 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 7 187.86
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
544. 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 6 187.83
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
545. 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 9 187.11
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
546. 37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 24 185.63
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
547. 119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 20 184.70
R1194 R2188 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
548. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 187.60
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
549. 34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE3 5 188.40
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
550. 133340 John E Larsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 188.20
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
551. 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 5 187.60
R1193 R2190 R3189 R4183
Sum755 Snit188.75
552. 134726 Jens-Anker Rasch Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 6 186.83
R1195 R2187 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
553. 135249 Jørgen Skott Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 6 186.67
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
554. 43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE3 8 186.88
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
555. 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 14 186.50
R1190 R2188 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
556. 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE3 22 184.23
R1190 R2188 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
557. 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 9 183.56
R1192 R2188 R3188 R4186
Sum754 Snit188.50
558. 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 188.25
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
559. 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 188.25
R1192 R2188 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
560. 103561 Brian Tiedt Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 187.80
R1189 R2189 R3189 R4186
Sum753 Snit188.25
561. 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE3 11 185.18
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
562. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 10 184.50
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
563. 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 188.00
R1191 R2189 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
564. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 188.00
R1193 R2190 R3187 R4182
Sum752 Snit188.00
565. 108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 187.40
R1191 R2189 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
566. 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 187.20
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
567. 113297 Karin Ankergren Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 186.80
R1190 R2190 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
568. 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 6 186.50
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
569. 46499 Henning Krogh Ulbølle S. G. & I.
DGI Fyn
SE3 7 186.29
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
570. 14158 Svenning Aanundsen Hougaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 12 183.42
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
571. 51026 Bent Just Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE3 4 187.75
R1195 R2187 R3187 R4182
Sum751 Snit187.75
572. 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 187.75
R1190 R2189 R3187 R4185
Sum751 Snit187.75
573. 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 187.75
R1189 R2189 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
574. 18053 Leif Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE3 4 187.75
R1193 R2192 R3183 R4183
Sum751 Snit187.75
575. 38561 Ole Halgård Jensen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 187.20
R1190 R2189 R3187 R4185
Sum751 Snit187.75
576. 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 6 186.33
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
577. 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE3 6 186.17
R1192 R2188 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
578. 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 9 186.11
R1189 R2189 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
579. 93498 Betty Guldbrandt Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 187.50
R1190 R2188 R3187 R4185
Sum750 Snit187.50
580. 39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 187.50
R1191 R2189 R3185 R4185
Sum750 Snit187.50
581. 64107 Maj-Brit Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
SE3 4 187.50
R1188 R2188 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
582. 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 7 186.57
R1188 R2188 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
583. 111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 184.56
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
584. 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 15 181.93
R1188 R2188 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
585. 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 187.25
R1189 R2188 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
586. 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 187.25
R1190 R2190 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
587. 11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 4 187.25
R1193 R2186 R3185 R4185
Sum749 Snit187.25
588. 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 5 186.80
R1189 R2188 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
589. 47603 Kaj Toft Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
SE3 5 186.60
R1190 R2188 R3187 R4184
Sum749 Snit187.25
590. 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 7 185.43
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
591. 65327 Kurt Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE3 6 185.17
R1189 R2189 R3188 R4183
Sum749 Snit187.25
592. 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 8 185.00
R1189 R2188 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
593. 54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 187.00
R1190 R2187 R3187 R4184
Sum748 Snit187.00
594. 97147 Jørgen Kjems Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 187.00
R1191 R2189 R3185 R4183
Sum748 Snit187.00
595. 113411 Bent Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 187.00
R1191 R2188 R3185 R4184
Sum748 Snit187.00
596. 39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 187.00
R1192 R2187 R3186 R4183
Sum748 Snit187.00
597. 135680 Rudy Lyngvig Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE3 5 186.00
R1190 R2188 R3186 R4184
Sum748 Snit187.00
598. 33147 Peder Johansen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 5 185.60
R1189 R2188 R3186 R4185
Sum748 Snit187.00
599. 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 9 184.78
R1190 R2189 R3185 R4184
Sum748 Snit187.00
600. 136969 Peter Kildal Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 10 184.00
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
601. 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 186.75
R1189 R2189 R3186 R4183
Sum747 Snit186.75
602. 49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 186.75
R1191 R2189 R3184 R4183
Sum747 Snit186.75
603. 59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 186.20
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
604. 33295 Jens Nygård Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 5 186.20
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
605. 89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 185.80
R1190 R2188 R3185 R4184
Sum747 Snit186.75
606. 27998 Inga Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 8 185.63
R1188 R2187 R3187 R4185
Sum747 Snit186.75
607. 80135 Gitte Bach Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 184.25
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
608. 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 9 184.00
R1189 R2189 R3185 R4184
Sum747 Snit186.75
609. 63989 Poul Nielsen Gørløse Skytte & Idrætsforening (GSI)
DGI Nordsjælland
SE3 4 186.50
R1189 R2187 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
610. 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 7 185.00
R1191 R2187 R3184 R4184
Sum746 Snit186.50
611. 100234 Janne Gretved Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 9 184.00
R1188 R2187 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
612. 131916 Poul A. Poulsen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 10 183.90
R1189 R2187 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
613. 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 10 183.60
R1189 R2187 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
614. 53249 Bruno Larsen Errindlev Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 8 182.63
R1190 R2186 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
615. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 15 179.93
R1190 R2186 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
616. 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE3 4 186.25
R1191 R2189 R3189 R4176
Sum745 Snit186.25
617. 96948 Knud Harboe Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 186.25
R1189 R2189 R3186 R4181
Sum745 Snit186.25
618. 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 185.60
R1189 R2186 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
619. 61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE3 9 185.22
R1187 R2186 R3186 R4186
Sum745 Snit186.25
620. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 8 185.00
R1188 R2186 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
621. 71076 Peter Horsten Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 183.14
R1187 R2186 R3186 R4186
Sum745 Snit186.25
622. 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 186.00
R1187 R2187 R3185 R4185
Sum744 Snit186.00
623. 64550 Bent K. Svendsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
SE3 5 184.80
R1193 R2185 R3184 R4182
Sum744 Snit186.00
624. 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 8 184.75
R1189 R2186 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
625. 62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE3 7 184.57
R1187 R2187 R3185 R4185
Sum744 Snit186.00
626. 130620 Poul Erik Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 184.33
R1190 R2187 R3185 R4182
Sum744 Snit186.00
627. 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 9 183.67
R1189 R2187 R3185 R4183
Sum744 Snit186.00
628. 87671 Jimmy Mynster Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
SE3 12 182.25
R1186 R2186 R3186 R4186
Sum744 Snit186.00
629. 101337 Arne Olsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 4 185.75
R1188 R2186 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
630. 40224 Frode Hansen Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 4 185.75
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
631. 60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 4 185.75
R1190 R2189 R3182 R4182
Sum743 Snit185.75
632. 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE3 6 184.83
R1188 R2187 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
633. 97129 Birger Ploug Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE3 6 184.83
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
634. 26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE3 4 185.50
R1191 R2188 R3186 R4177
Sum742 Snit185.50
635. 34101 Kurt Lorentsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 6 184.33
R1187 R2186 R3186 R4183
Sum742 Snit185.50
636. 63388 Willy Jensen Alsønderup S, G & I
DGI Nordsjælland
SE3 6 183.00
R1189 R2187 R3185 R4181
Sum742 Snit185.50
637. 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 8 182.13
R1190 R2188 R3182 R4182
Sum742 Snit185.50
638. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE3 4 185.25
R1186 R2185 R3185 R4185
Sum741 Snit185.25
639. 38393 Andreas Møller Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
SE3 4 184.75
R1193 R2185 R3184 R4177
Sum739 Snit184.75
640. 50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE3 4 184.75
R1188 R2185 R3183 R4183
Sum739 Snit184.75
641. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 184.20
R1188 R2184 R3184 R4183
Sum739 Snit184.75
642. 38009 Birthe Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE3 9 183.22
R1185 R2185 R3185 R4184
Sum739 Snit184.75
643. 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening
DGI Fyn
SE3 8 182.13
R1188 R2184 R3184 R4183
Sum739 Snit184.75
644. 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE3 9 181.22
R1186 R2186 R3185 R4182
Sum739 Snit184.75
645. 122460 Leo Sørensen Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 4 184.50
R1188 R2187 R3184 R4179
Sum738 Snit184.50
646. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE3 4 184.50
R1191 R2190 R3185 R4172
Sum738 Snit184.50
647. 40228 Erna Hansen Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE3 4 184.50
R1189 R2185 R3185 R4179
Sum738 Snit184.50
648. 70364 Jesper Holde Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE3 6 183.50
R1186 R2186 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
649. 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE3 16 178.94
R1185 R2185 R3184 R4184
Sum738 Snit184.50
650. 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE3 5 184.00
R1187 R2184 R3183 R4183
Sum737 Snit184.25
651. 134554 Niels Kristian Andersen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE3 5 184.00
R1185 R2184 R3184 R4184
Sum737 Snit184.25
652. 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE3 12 182.00
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
653. 45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE3 4 183.75
R1190 R2188 R3186 R4171
Sum735 Snit183.75
654. 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE3 4 183.75
R1189 R2185 R3181 R4180
Sum735 Snit183.75
655. 108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
SE3 5 183.40
R1186 R2184 R3183 R4182
Sum735