Riffel, 15m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2020 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 16 198.44
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
2. 30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 7 198.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
3. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
4. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 13 198.38
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
5. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 12 196.17
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
6. 97735 Lærke Amby Fabricius Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
7. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 24 196.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
8. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 33 196.48
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
9. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 16 196.19
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
10. 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 7 197.43
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
11. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 12 195.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
12. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 20 195.30
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
13. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 4 198.25
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
14. 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 6 197.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
15. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 13 195.31
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
16. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 7 196.29
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
17. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 21 195.14
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
18. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 18 194.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
19. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 196.60
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
20. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 13 194.92
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
21. 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 5 196.40
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
22. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 12 194.42
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
23. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 10 194.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
24. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 18 192.83
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
25. 17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 5 196.40
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
26. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 14 193.86
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
27. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 9 193.89
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
28. 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 4 196.25
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
29. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 11 193.45
R1199 R2197 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
30. 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 194.80
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
31. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 22 192.14
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
32. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 191.92
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
33. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 7 194.29
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
34. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 13 192.92
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
35. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 15 192.67
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
36. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 18 192.44
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
37. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 15 193.13
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
38. 134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST2 26 188.46
R1197 R2197 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
39. 53091 Line N. With Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST1 11 192.91
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
40. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 12 192.50
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
41. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 18 191.94
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
42. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 17 191.35
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
43. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 10 193.10
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
44. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 11 191.18
R1199 R2194 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
45. 24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 5 193.80
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
46. 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 9 191.89
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
47. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 13 190.15
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
48. 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 194.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
49. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 10 191.10
R1198 R2195 R3192 R4191
Sum776 Snit194.00
50. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST1 10 190.50
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
51. 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 12 190.42
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
52. 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 21 188.71
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
53. 44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 4 193.00
R1197 R2193 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
54. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 12 187.92
R1195 R2195 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
55. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 4 192.75
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
56. 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 192.17
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
57. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST1 24 189.17
R1196 R2194 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
58. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 19 188.74
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
59. 25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 4 192.50
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
60. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 5 191.60
R1196 R2192 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
61. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 8 191.13
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
62. 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 9 190.78
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
63. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 190.50
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
64. 86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 14 190.21
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
65. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 14 189.07
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
66. 65649 Sune Johansson Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 4 192.25
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
67. 31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 5 191.60
R1194 R2193 R3193 R4189
Sum769 Snit192.25
68. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 14 190.21
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
69. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 8 189.63
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
70. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST2 12 188.92
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
71. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 7 191.00
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
72. 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 12 189.17
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
73. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 18 188.72
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
74. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 16 187.75
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
75. 57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 4 191.75
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
76. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 12 189.58
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
77. 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 8 188.88
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
78. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 23 188.43
R1194 R2191 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
79. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 17 187.47
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
80. 24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST1 4 191.50
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
81. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 7 190.86
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
82. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 5 189.80
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
83. 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 10 189.50
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
84. 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 13 189.46
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
85. 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
ST1 10 189.40
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
86. 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST1 8 189.38
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
87. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 13 188.62
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
88. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 10 188.30
R1194 R2193 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
89. 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 12 188.00
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
90. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 17 187.41
R1194 R2192 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
91. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 23 187.30
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
92. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 31 186.00
R1196 R2193 R3189 R4188
Sum766 Snit191.50
93. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 21 188.57
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
94. 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST1 4 191.00
R1194 R2192 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
95. 127167 Kristine Nymand Jakobsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 8 188.75
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
96. 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 12 188.50
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
97. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 11 188.18
R1193 R2193 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
98. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 8 188.63
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
99. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 10 188.20
R1195 R2190 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
100. 43374 Allan Clausen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 21 187.95
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
101. 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 21 187.43
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
102. 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 17 186.71
R1192 R2191 R3191 R4189
Sum763 Snit190.75
103. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 13 186.62
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
104. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST1 6 190.00
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
105. 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 5 188.60
R1195 R2190 R3190 R4187
Sum762 Snit190.50
106. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 18 187.56
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
107. 41489 Christian falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 20 185.60
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
108. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 38 185.16
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
109. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST1 6 188.67
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
110. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 11 187.82
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
111. 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 15 182.33
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
112. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 190.00
R1194 R2190 R3189 R4187
Sum760 Snit190.00
113. 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 189.29
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
114. 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 6 189.17
R1194 R2189 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
115. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 8 189.13
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
116. 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 8 189.00
R1190 R2190 R3190 R4190
Sum760 Snit190.00
117. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 9 188.00
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
118. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 11 187.00
R1194 R2189 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
119. 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 6 188.33
R1193 R2190 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
120. 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 13 187.31
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
121. 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 13 186.69
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
122. 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 10 185.60
R1193 R2190 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
123. 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 5 188.80
R1192 R2191 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
124. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 7 188.57
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
125. 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 12 185.33
R1192 R2192 R3187 R4187
Sum758 Snit189.50
126. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 17 185.12
R1190 R2190 R3190 R4188
Sum758 Snit189.50
127. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 4 189.25
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
128. 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 16 186.13
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
129. 82711 Louise Olesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 185.86
R1191 R2191 R3189 R4186
Sum757 Snit189.25
130. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 18 185.67
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
131. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 21 185.05
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
132. 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 18 182.61
R1193 R2191 R3188 R4185
Sum757 Snit189.25
133. 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 5 188.20
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
134. 25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST1 5 187.80
R1192 R2190 R3187 R4187
Sum756 Snit189.00
135. 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 6 187.00
R1193 R2189 R3187 R4187
Sum756 Snit189.00
136. 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 10 186.80
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
137. 91155 Maria Birck Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 6 186.50
R1196 R2187 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
138. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 9 186.33
R1193 R2188 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
139. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 17 185.88
R1191 R2190 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
140. 84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 188.75
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
141. 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 4 188.75
R1192 R2188 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
142. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 6 187.33
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
143. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 19 184.63
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
144. 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 15 184.07
R1194 R2189 R3186 R4186
Sum755 Snit188.75
145. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 11 184.00
R1192 R2191 R3186 R4186
Sum755 Snit188.75
146. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST2 12 183.67
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
147. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 5 188.00
R1189 R2189 R3189 R4187
Sum754 Snit188.50
148. 56742 Peter C S Larsen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST2 6 187.83
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
149. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 9 186.56
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
150. 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 13 186.08
R1190 R2188 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
151. 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 8 185.88
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
152. 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 12 185.50
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
153. 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 16 184.88
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
154. 92377 Pernille Noppenau Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 10 184.70
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
155. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 7 186.14
R1193 R2190 R3186 R4184
Sum753 Snit188.25
156. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 20 184.10
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
157. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 188.00
R1193 R2188 R3187 R4184
Sum752 Snit188.00
158. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 8 187.25
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
159. 95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST2 6 186.83
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
160. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 8 186.75
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
161. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 11 185.82
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
162. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 14 185.79
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
163. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 28 184.57
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
164. 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 20 184.30
R1189 R2189 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
165. 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 187.00
R1189 R2189 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
166. 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 6 186.83
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
167. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 12 183.25
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
168. 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 5 186.60
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
169. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST2 15 184.60
R1189 R2187 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
170. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 13 183.77
R1189 R2189 R3187 R4185
Sum750 Snit187.50
171. 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 15 183.20
R1192 R2187 R3186 R4185
Sum750 Snit187.50
172. 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST2 4 187.25
R1193 R2190 R3183 R4183
Sum749 Snit187.25
173. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 5 186.00
R1190 R2188 R3188 R4183
Sum749 Snit187.25
174. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 9 185.00
R1189 R2188 R3186 R4186
Sum749 Snit187.25
175. 96896 Pia Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST2 13 184.38
R1188 R2188 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
176. 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 15 184.00
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
177. 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 27 183.56
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
178. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 14 182.43
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
179. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 185.00
R1188 R2188 R3187 R4185
Sum748 Snit187.00
180. 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 4 186.75
R1189 R2189 R3185 R4184
Sum747 Snit186.75
181. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 5 185.60
R1193 R2185 R3185 R4184
Sum747 Snit186.75
182. 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 7 184.86
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
183. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 16 184.63
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
184. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 10 184.30
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
185. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 19 182.42
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
186. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 9 181.78
R1191 R2187 R3186 R4183
Sum747 Snit186.75
187. 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 8 184.88
R1190 R2186 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
188. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 7 184.57
R1188 R2188 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
189. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST2 18 183.89
R1187 R2187 R3187 R4185
Sum746 Snit186.50
190. 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 10 181.50
R1190 R2190 R3183 R4183
Sum746 Snit186.50
191. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 185.50
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
192. 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 184.86
R1188 R2186 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
193. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 8 184.38
R1187 R2187 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
194. 84225 Bjarne Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 6 184.00
R1186 R2186 R3186 R4186
Sum744 Snit186.00
195. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 16 182.69
R1188 R2187 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
196. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 184.71
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
197. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 7 184.43
R1187 R2187 R3186 R4183
Sum743 Snit185.75
198. 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 7 184.43
R1190 R2185 R3185 R4183
Sum743 Snit185.75
199. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 9 184.00
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
200. 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 8 179.38
R1194 R2191 R3180 R4178
Sum743 Snit185.75
201. 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 6 184.00
R1186 R2186 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
202. 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 8 183.50
R1188 R2186 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
203. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 18 180.39
R1187 R2187 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
204. 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
ST2 6 183.83
R1186 R2185 R3185 R4185
Sum741 Snit185.25
205. 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 13 183.54
R1186 R2185 R3185 R4185
Sum741 Snit185.25
206. 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 7 183.43
R1186 R2186 R3186 R4183
Sum741 Snit185.25
207. 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 10 181.40
R1187 R2185 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
208. 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 8 184.25
R1186 R2185 R3185 R4184
Sum740 Snit185.00
209. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST2 7 184.14
R1188 R2184 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
210. 42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 7 182.86
R1186 R2185 R3185 R4184
Sum740 Snit185.00
211. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 8 182.50
R1187 R2185 R3185 R4183
Sum740 Snit185.00
212. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 16 180.75
R1187 R2185 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
213. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 178.22
R1193 R2191 R3180 R4176
Sum740 Snit185.00
214. 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 5 184.00
R1186 R2185 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
215. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 6 183.50
R1186 R2186 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
216. 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 181.80
R1195 R2194 R3175 R4174
Sum738 Snit184.50
217. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 24 181.00
R1186 R2185 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
218. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 184.25
R1186 R2185 R3184 R4182
Sum737 Snit184.25
219. 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 182.29
R1189 R2183 R3183 R4182
Sum737 Snit184.25
220. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 8 181.13
R1187 R2184 R3184 R4182
Sum737 Snit184.25
221. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 26 173.31
R1192 R2188 R3179 R4178
Sum737 Snit184.25
222. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 184.00
R1188 R2185 R3182 R4181
Sum736 Snit184.00
223. 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 182.29
R1187 R2184 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
224. 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 10 181.40
R1187 R2185 R3182 R4182
Sum736 Snit184.00
225. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 9 181.22
R1187 R2184 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
226. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 25 178.92
R1186 R2184 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
227. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 23 178.00
R1187 R2183 R3183 R4182
Sum735 Snit183.75
228. 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 4 183.50
R1187 R2186 R3182 R4179
Sum734 Snit183.50
229. 25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 4 183.50
R1185 R2184 R3183 R4182
Sum734 Snit183.50
230. 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 6 182.50
R1185 R2184 R3184 R4181
Sum734 Snit183.50
231. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 21 177.38
R1186 R2186 R3182 R4180
Sum734 Snit183.50
232. 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 183.25
R1186 R2185 R3185 R4177
Sum733 Snit183.25
233. 60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 5 181.80
R1188 R2184 R3182 R4179
Sum733 Snit183.25
234. 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 181.50
R1185 R2184 R3182 R4182
Sum733 Snit183.25
235. 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 8 179.88
R1186 R2184 R3182 R4181
Sum733 Snit183.25
236. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 15 179.33
R1184 R2184 R3184 R4181
Sum733 Snit183.25
237. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 21 179.14
R1185 R2184 R3183 R4181
Sum733 Snit183.25
238. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 5 182.20
R1185 R2183 R3183 R4181
Sum732 Snit183.00
239. 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST2 6 181.17
R1185 R2184 R3182 R4180
Sum731 Snit182.75
240. 97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 181.13
R1184 R2183 R3182 R4182
Sum731 Snit182.75
241. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 15 178.33
R1184 R2184 R3182 R4181
Sum731 Snit182.75
242. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 6 180.33
R1186 R2184 R3180 R4180
Sum730 Snit182.50
243. 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 11 179.36
R1186 R2182 R3181 R4181
Sum730 Snit182.50
244. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 37 178.43
R1184 R2182 R3182 R4182
Sum730 Snit182.50
245. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 11 178.36
R1187 R2182 R3181 R4180
Sum730 Snit182.50
246. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 8 178.25
R1186 R2183 R3182 R4179
Sum730 Snit182.50
247. 51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST2 4 182.25
R1186 R2184 R3181 R4178
Sum729 Snit182.25
248. 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 182.25
R1185 R2183 R3181 R4180
Sum729 Snit182.25
249. 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 13 178.92
R1184 R2183 R3181 R4181
Sum729 Snit182.25
250. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 8 178.38
R1183 R2183 R3182 R4181
Sum729 Snit182.25
251. 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 10 180.40
R1183 R2182 R3182 R4181
Sum728 Snit182.00
252. 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 9 180.11
R1183 R2182 R3182 R4180
Sum727 Snit181.75
253. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 180.00
R1185 R2183 R3181 R4178
Sum727 Snit181.75
254. 61594 Benny Mathiesen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 5 180.80
R1184 R2183 R3180 R4179
Sum726 Snit181.50
255. 115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 6 179.67
R1185 R2184 R3179 R4178
Sum726 Snit181.50
256. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 6 180.00
R1184 R2184 R3179 R4178
Sum725 Snit181.25
257. 104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 5 179.20
R1186 R2185 R3177 R4177
Sum725 Snit181.25
258. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 7 179.14
R1185 R2182 R3179 R4179
Sum725 Snit181.25
259. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 6 178.83
R1185 R2184 R3179 R4177
Sum725 Snit181.25
260. 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 181.00
R1186 R2185 R3179 R4174
Sum724 Snit181.00
261. 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 5 179.80
R1182 R2182 R3180 R4180
Sum724 Snit181.00
262. 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 179.60
R1185 R2180 R3180 R4179
Sum724 Snit181.00
263. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 11 178.55
R1183 R2182 R3180 R4179
Sum724 Snit181.00
264. 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 10 179.50
R1182 R2181 R3180 R4180
Sum723 Snit180.75
265. 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 8 178.25
R1183 R2182 R3179 R4179
Sum723 Snit180.75
266. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 9 176.89
R1181 R2181 R3181 R4180
Sum723 Snit180.75
267. 53173 Anders Lyck Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 180.50
R1184 R2180 R3180 R4178
Sum722 Snit180.50
268. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 6 178.33
R1184 R2181 R3179 R4178
Sum722 Snit180.50
269. 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 8 178.13
R1183 R2183 R3179 R4177
Sum722 Snit180.50
270. 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 4 180.25
R1183 R2181 R3181 R4176
Sum721 Snit180.25
271. 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST3 4 180.25
R1185 R2182 R3178 R4176
Sum721 Snit180.25
272. 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 11 177.73
R1182 R2180 R3180 R4179
Sum721 Snit180.25
273. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 17 176.06
R1181 R2180 R3180 R4180
Sum721 Snit180.25
274. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 8 178.00
R1182 R2180 R3180 R4178
Sum720 Snit180.00
275. 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 11 176.91
R1182 R2180 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
276. 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 12 176.17
R1183 R2179 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
277. 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 179.75
R1184 R2183 R3177 R4175
Sum719 Snit179.75
278. 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 178.57
R1182 R2180 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
279. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 178.57
R1181 R2181 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
280. 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 7 177.00
R1182 R2180 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
281. 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 5 178.20
R1185 R2181 R3178 R4174
Sum718 Snit179.50
282. 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 6 178.17
R1181 R2180 R3179 R4178
Sum718 Snit179.50
283. 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 13 175.31
R1182 R2180 R3179 R4177
Sum718 Snit179.50
284. 67739 Claus Nielsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 7 177.86
R1182 R2179 R3178 R4178
Sum717 Snit179.25
285. 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 7 177.29
R1181 R2180 R3179 R4177
Sum717 Snit179.25
286. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 15 175.53
R1182 R2180 R3178 R4177
Sum717 Snit179.25
287. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 4 179.00
R1184 R2183 R3178 R4171
Sum716 Snit179.00
288. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 5 178.20
R1181 R2180 R3179 R4176
Sum716 Snit179.00
289. 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 11 176.18
R1182 R2179 R3178 R4177
Sum716 Snit179.00
290. 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 14 173.21
R1180 R2179 R3179 R4178
Sum716 Snit179.00
291. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 7 176.71
R1182 R2180 R3177 R4176
Sum715 Snit178.75
292. 65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 6 176.33
R1183 R2178 R3177 R4177
Sum715 Snit178.75
293. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 13 174.77
R1182 R2181 R3176 R4176
Sum715 Snit178.75
294. 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 5 177.60
R1181 R2181 R3177 R4175
Sum714 Snit178.50
295. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 178.25
R1180 R2179 R3179 R4175
Sum713 Snit178.25
296. 43120 Herbert Larsen Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 5 176.80
R1182 R2177 R3177 R4176
Sum712 Snit178.00
297. 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 9 175.00
R1179 R2178 R3178 R4177
Sum712 Snit178.00
298. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 177.00
R1182 R2179 R3175 R4175
Sum711 Snit177.75
299. 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 11 174.91
R1179 R2178 R3178 R4176
Sum711 Snit177.75
300. 29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 16 175.69
R1179 R2177 R3177 R4177
Sum710 Snit177.50
301. 123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 10 174.90
R1178 R2178 R3177 R4177
Sum710 Snit177.50
302. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 17 173.12
R1179 R2178 R3178 R4175
Sum710 Snit177.50
303. 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 5 176.20
R1182 R2177 R3176 R4174
Sum709 Snit177.25
304. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 16 174.13
R1180 R2177 R3176 R4176
Sum709 Snit177.25
305. 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
ST3 4 177.00
R1184 R2177 R3175 R4172
Sum708 Snit177.00
306. 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 174.67
R1179 R2176 R3176 R4175
Sum706 Snit176.50
307. 136506 Brian Hansen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 9 174.56
R1178 R2176 R3176 R4176
Sum706 Snit176.50
308. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 174.43
R1179 R2176 R3175 R4175
Sum705 Snit176.25
309. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
ST3 6 174.33
R1179 R2178 R3176 R4172
Sum705 Snit176.25
310. 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 171.88
R1179 R2177 R3175 R4173
Sum704 Snit176.00
311. 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 6 172.00
R1179 R2178 R3176 R4170
Sum703 Snit175.75
312. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 28 168.61
R1179 R2175 R3175 R4174
Sum703 Snit175.75
313. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 4 175.25
R1180 R2177 R3173 R4171
Sum701 Snit175.25
314. 63294 Ole Brix Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 4 175.00
R1179 R2176 R3174 R4171
Sum700 Snit175.00
315. 130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 8 171.38
R1176 R2175 R3175 R4174
Sum700 Snit175.00
316. 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 174.75
R1178 R2178 R3176 R4167
Sum699 Snit174.75
317. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 7 171.14
R1178 R2176 R3172 R4171
Sum697 Snit174.25
318. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 12 170.33
R1176 R2175 R3174 R4172
Sum697 Snit174.25
319. 107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 4 173.75
R1178 R2178 R3170 R4169
Sum695 Snit173.75
320. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 173.00
R1175 R2174 R3174 R4171
Sum694 Snit173.50
321. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 7 170.00
R1175 R2175 R3173 R4169
Sum692 Snit173.00
322. 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 12 168.08
R1176 R2173 R3172 R4171
Sum692 Snit173.00
323. 39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 4 172.75
R1177 R2177 R3172 R4165
Sum691 Snit172.75
324. 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 172.50
R1178 R2175 R3169 R4168
Sum690 Snit172.50
325. 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 172.50
R1174 R2174 R3173 R4169
Sum690 Snit172.50
326. 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 6 170.83
R1175 R2173 R3172 R4169
Sum689 Snit172.25
327. 137515 Rene Bach Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 5 170.20
R1174 R2173 R3172 R4170
Sum689 Snit172.25
328. 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
ST3 7 170.57
R1174 R2172 R3171 R4171
Sum688 Snit172.00
329. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 7 169.86
R1175 R2173 R3170 R4170
Sum688 Snit172.00
330. 136568 Lizette Bæk Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 7 167.57
R1173 R2172 R3170 R4170
Sum685 Snit171.25
331. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 13 165.15
R1172 R2171 R3170 R4170
Sum683 Snit170.75
332. 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 5 166.80
R1176 R2172 R3168 R4165
Sum681 Snit170.25
333. 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 9 166.56
R1174 R2170 R3169 R4168
Sum681 Snit170.25
334. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 169.60
R1173 R2170 R3169 R4168
Sum680 Snit170.00
335. 101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 168.75
R1174 R2173 R3165 R4163
Sum675 Snit168.75
336. 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 5 166.20
R1171 R2169 R3168 R4167
Sum675 Snit168.75
337. 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 8 166.00
R1171 R2170 R3167 R4167
Sum675 Snit168.75
338. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 168.25
R1174 R2168 R3168 R4163
Sum673 Snit168.25
339. 132877 Ole Rubek Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 5 165.80
R1174 R2168 R3167 R4164
Sum673 Snit168.25
340. 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 167.75
R1171 R2171 R3165 R4164
Sum671 Snit167.75
341. 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 7 164.00
R1170 R2167 R3166 R4165
Sum668 Snit167.00
342. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 10 161.80
R1169 R2167 R3166 R4166
Sum668 Snit167.00
343. 128607 Rene Skov Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 5 161.60
R1173 R2163 R3162 R4160
Sum658 Snit164.50
344. 137338 Lars Dantoft Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 4 164.25
R1166 R2166 R3165 R4160
Sum657 Snit164.25
345. 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 6 159.67
R1168 R2161 R3159 R4159
Sum647 Snit161.75
346. 140992 Allan Kjær Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 161.50
R1171 R2168 R3157 R4150
Sum646 Snit161.50
347. 47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 5 159.80
R1167 R2163 R3161 R4155
Sum646 Snit161.50
348. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 158.00
R1169 R2158 R3155 R4150
Sum632 Snit158.00
349. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 157.75
R1167 R2157 R3154 R4153
Sum631 Snit157.75
350. 137439 Christian Glinnum KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 5 152.60
R1157 R2156 R3155 R4154
Sum622 Snit155.50
351. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
352. 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 196.00
R1197 R2197 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
353. 33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
354. 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 3 195.00
R1195 R2195 R3195 R4-
Sum585 Snit195.00
355. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
356. 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 192.67
R1196 R2193 R3189 R4-
Sum578 Snit192.67
357. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 3 191.00
R1195 R2192 R3186 R4-
Sum573 Snit191.00
358. 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 3 190.67
R1193 R2190 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
359. 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 3 188.00
R1189 R2189 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
360. 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 188.00
R1189 R2189 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
361. 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 3 187.67
R1188 R2188 R3187 R4-
Sum563 Snit187.67
362. 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 3 187.33
R1190 R2189 R3183 R4-
Sum562 Snit187.33
363. 107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 3 186.00
R1195 R2182 R3181 R4-
Sum558 Snit186.00
364. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 3 186.00
R1188 R2185 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
365. 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 185.67
R1188 R2188 R3181 R4-
Sum557 Snit185.67
366. 63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 3 185.00
R1187 R2186 R3182 R4-
Sum555 Snit185.00
367. 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 183.67
R1186 R2183 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
368. 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 183.33
R1185 R2184 R3181 R4-
Sum550 Snit183.33
369. 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 183.33
R1188 R2184 R3178 R4-
Sum550 Snit183.33
370. 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 3 182.00
R1184 R2182 R3180 R4-
Sum546 Snit182.00
371. 64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST2 3 181.67
R1189 R2180 R3176 R4-
Sum545 Snit181.67
372. 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 3 181.67
R1186 R2182 R3177 R4-
Sum545 Snit181.67
373. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 180.33
R1181 R2180 R3180 R4-
Sum541 Snit180.33
374. 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 180.33
R1182 R2180 R3179 R4-
Sum541 Snit180.33
375. 61540 Henrik Stenby Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 3 179.67
R1181 R2179 R3179 R4-
Sum539 Snit179.67
376. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 179.00
R1183 R2177 R3177 R4-
Sum537 Snit179.00
377. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 178.67
R1181 R2178 R3177 R4-
Sum536 Snit178.67
378. 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 178.33
R1180 R2180 R3175 R4-
Sum535 Snit178.33
379. 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 176.67
R1178 R2177 R3175 R4-
Sum530 Snit176.67
380. 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 3 176.33
R1181 R2176 R3172 R4-
Sum529 Snit176.33
381. 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 176.33
R1178 R2176 R3175 R4-
Sum529 Snit176.33
382. 126787 Laura Bødtker Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 176.33
R1181 R2175 R3173 R4-
Sum529 Snit176.33
383. 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 3 174.00
R1175 R2174 R3173 R4-
Sum522 Snit174.00
384. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 173.00
R1177 R2174 R3168 R4-
Sum519 Snit173.00
385. 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 173.00
R1175 R2174 R3170 R4-
Sum519 Snit173.00
386. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 171.33
R1183 R2169 R3162 R4-
Sum514 Snit171.33
387. 114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 3 171.00
R1179 R2169 R3165 R4-
Sum513 Snit171.00
388. 15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 170.33
R1171 R2171 R3169 R4-
Sum511 Snit170.33
389. 121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 3 168.00
R1174 R2165 R3165 R4-
Sum504 Snit168.00
390. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 167.33
R1170 R2167 R3165 R4-
Sum502 Snit167.33
391. 25565 Jens Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 167.33
R1170 R2168 R3164 R4-
Sum502 Snit167.33
392. 133021 Flemming Becker Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 3 164.33
R1168 R2163 R3162 R4-
Sum493 Snit164.33
393. 141098 Kamil Nadim Chahade Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST3 3 162.00
R1171 R2163 R3152 R4-
Sum486 Snit162.00
394. 135596 Christian Kristrup Hansen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 3 161.67
R1162 R2162 R3161 R4-
Sum485 Snit161.67
395. 61225 Poul Verner Nielsen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 3 161.33
R1165 R2160 R3159 R4-
Sum484 Snit161.33
396. 109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 3 158.67
R1167 R2162 R3147 R4-
Sum476 Snit158.67
397. 64172 Hans Chr. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 3 158.33
R1165 R2155 R3155 R4-
Sum475 Snit158.33
398. 136504 Danny Kure Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 3 158.33
R1163 R2160 R3152 R4-
Sum475 Snit158.33
399. 122627 Kim Egelund Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 3 155.00
R1159 R2153 R3153 R4-
Sum465 Snit155.00
400. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 148.67
R1157 R2146 R3143 R4-
Sum446 Snit148.67
401. 87299 Mikkel Damholt Hansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
402. 35590 Jesper K. Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
403. 109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 196.50
R1200 R2193 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
404. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 193.00
R1197 R2189 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
405. 63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST1 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
406. 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
407. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
408. 31140 Jette Faurbye Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
409. 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
410. 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
411. 111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
412. 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 189.00
R1196 R2182 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
413. 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
414. 28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
415. 57781 John L. L. Cunliffe Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
416. 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
417. 105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
418. 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
419. 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
420. 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
421. 33579 Kasper Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
422. 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
423. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
424. 31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
425. 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
426. 60027 Martin Petersen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
427. 52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
428. 83963 Peter Skov Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
429. 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
430. 97313 Niels Laustsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
431. 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
432. 113837 Anna Sofie Jørgensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
ST3 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
433. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
434. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 183.50
R1187 R2180 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
435. 65585 Gertrud Skyt Høj Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST2 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
436. 42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 183.00
R1188 R2178 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
437. 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 183.00
R1185 R2181 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
438. 43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 2 182.50
R1187 R2178 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
439. 35602 Jens Nyby Petersen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
ST2 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
440. 28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
441. 136049 Tommy Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
442. 54556 Jens West Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
443. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
444. 39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
445. 107198 Dennis Krüger Schwee-Thykjær Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
446. 47031 Kathrine Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 180.00
R1183 R2177 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
447. 57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 180.00
R1189 R2171 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
448. 66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST2 2 179.50
R1185 R2174 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
449. 127066 Thomas Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 179.00
R1185 R2173 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
450. 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 179.00
R1179 R2179 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
451. 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
452. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 2 178.50
R1181 R2176 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
453. 111308 Jens Peter S. Skaarup Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
454. 128295 Lasse August Helweg Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 178.00
R1181 R2175 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
455. 64178 Frank Wöhliche Gørløse Skytte & Idrætsforening (GSI)
DGI Nordsjælland
ST3 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
456. 50079 Ole Hansen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 177.00
R1184 R2170 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
457. 132448 Inge Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
458. 22546 Jan Mikkelsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 176.50
R1180 R2173 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
459. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
460. 23884 Alan Ravnebæk Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 176.00
R1179 R2173 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
461. 61558 Ernst Christoffersen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 175.50
R1177 R2174 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
462. 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
463. 65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 175.00
R1175 R2175 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
464. 132762 Kennie Torst Dam Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
465. 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
466. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 174.50
R1176 R2173 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
467. 43009 Erik Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
468. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
469. 97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 2 174.00
R1175 R2173 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
470. 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 174.00
R1175 R2173 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
471. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 173.50
R1185 R2162 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
472. 46348 Kaj Rasmussen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
ST3 2 172.00
R1174 R2170 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
473. 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 172.00
R1172 R2172 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
474. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 2 171.50
R1176 R2167 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
475. 34028 Egon Knudsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 2 171.50
R1172 R2171 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
476. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 170.00
R1170 R2170 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
477. 62207 Niels Erik Sørensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 2 169.00
R1173 R2165 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
478. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 169.00
R1171 R2167 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
479. 33572 Kjeld Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 168.00
R1170 R2166 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
480. 138195 Rune Grønborg Junker Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 167.00
R1167 R2167 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
481. 140284 Torben Pedersen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 166.50
R1167 R2166 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
482. 67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 166.00
R1167 R2165 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
483. 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 166.00
R1168 R2164 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
484. 135312 Jens Jakobsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 165.50
R1167 R2164 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
485. 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 165.00
R1167 R2163 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
486. 120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 164.00
R1166 R2162 R3- R4-
Sum328 Snit164.00
487. 136974 Henning Jensen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 163.50
R1167 R2160 R3- R4-
Sum327 Snit163.50
488. 136938 Rikke Sundsgaard Schultz Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 163.00
R1166 R2160 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
489. 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 162.00
R1162 R2162 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
490. 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 161.50
R1163 R2160 R3- R4-
Sum323 Snit161.50
491. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 159.00
R1160 R2158 R3- R4-
Sum318 Snit159.00
492. 62277 Klaus Kristensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 2 158.50
R1163 R2154 R3- R4-
Sum317 Snit158.50
493. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 155.50
R1157 R2154 R3- R4-
Sum311 Snit155.50
494. 140283 Patrik Jørgensen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 150.00
R1151 R2149 R3- R4-
Sum300 Snit150.00
495. 30198 Jesper Marcussen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
496. 115606 Victoria Laudrup Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
497. 49392 Camilla Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
498. 28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
499. 65567 Jan Michael Rasmussen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
500. 57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
501. 60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
502. 14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
503. 19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
504. 60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
505. 118278 Jens Peter Jensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
506. 32378 Kim Laurberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
507. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
508. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
509. 137350 Frank Larsen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
510. 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
511. 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
512. 61120 Jørn Jørgensen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
513. 21962 Ann-Kirstine Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
514. 126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
515. 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
516. 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
517. 127079 Michael Arp St. Lyngby If - 24. Kreds
DGI Nordsjælland
ST3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
518. 48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
519. 42014 Hans Johnsen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
DGI Sydøstjylland
ST2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
520. 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
521. 99663 Hjalte Ernlund Larsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
522. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
523. 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
524. 73757 Niels H. Lindberg Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
525. 58314 Leif Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
526. 139777 Jan Seerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
527. 79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
528. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
529. 121195 Ulrik Kähler Haarby Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
530. 137658 Javier Bonet Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
531. 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
532. 33682 Brian Madsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
533. 61137 Cliff Jørgensen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
534. 91732 Frederik Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
535. 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
536. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
537. 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
538. 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
539. 88491 Brian Schmidt St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
540. 94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
541. 47658 Ebbe Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
542. 41349 Sanne Nørlund Ravn Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
543. 96043 Lise-Lotte A. Jørgensen Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
544. 93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
545. 55527 Hans Henrik Jacobsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
546. 86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
547. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
548. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
549. 46289 Torben Christiansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
ST3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
550. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
551. 52395 Kurt Graff Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
ST3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
552. 132449 Morten Olsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
553. 32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
554. 139637 Stine Kistrup Sall IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
555. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
556. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
557. 14888 Allan Svenningsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
558. 83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
ST3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
559. 47532 Mogens West Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
ST3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
560. 140690 Jacob Johansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
ST3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
561. 62318 Jens Nyrup Jensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
562. 137774 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
563. 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 142.00
R1142 R2- R3- R4-
Sum142 Snit142.00

Til toppen