Terræn Grovpistol cal. 32 | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. maj 2022 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 7 50.43
R156 R252 R352 R450
Sum210 Snit52.50
2. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 13 49.08
R152 R252 R352 R450
Sum206 Snit51.50
3. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 9 49.22
R152 R251 R351 R451
Sum205 Snit51.25
4. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 5 49.00
R151 R250 R350 R449
Sum200 Snit50.00
5. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 8 47.63
R151 R250 R349 R449
Sum199 Snit49.75
6. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 12 46.08
R149 R249 R348 R448
Sum194 Snit48.50
7. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 5 47.20
R150 R250 R348 R445
Sum193 Snit48.25
8. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 6 45.50
R150 R249 R349 R445
Sum193 Snit48.25
9. 101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 9 45.22
R149 R248 R348 R446
Sum191 Snit47.75
10. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 47.50
R150 R250 R346 R444
Sum190 Snit47.50
11. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 7 45.57
R150 R247 R347 R446
Sum190 Snit47.50
12. 141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 6 45.17
R150 R249 R347 R444
Sum190 Snit47.50
13. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 8 44.25
R148 R247 R347 R447
Sum189 Snit47.25
14. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 6 44.67
R148 R246 R346 R445
Sum185 Snit46.25
15. 92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 9 43.44
R148 R247 R347 R443
Sum185 Snit46.25
16. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 9 43.11
R149 R246 R345 R444
Sum184 Snit46.00
17. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 5 44.80
R147 R246 R345 R444
Sum182 Snit45.50
18. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 4 45.25
R149 R248 R347 R437
Sum181 Snit45.25
19. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 7 42.57
R147 R246 R344 R442
Sum179 Snit44.75
20. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 42.40
R147 R245 R345 R442
Sum179 Snit44.75
21. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 7 41.29
R150 R245 R344 R440
Sum179 Snit44.75
22. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 5 40.80
R150 R250 R344 R435
Sum179 Snit44.75
23. 90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 14 40.14
R144 R244 R343 R442
Sum173 Snit43.25
24. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 5 41.40
R146 R245 R342 R439
Sum172 Snit43.00
25. 121679 John Christian Gerhauge Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 4 42.50
R146 R242 R341 R441
Sum170 Snit42.50
26. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 8 39.00
R145 R243 R342 R440
Sum170 Snit42.50
27. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 42.25
R144 R243 R343 R439
Sum169 Snit42.25
28. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 5 40.80
R144 R243 R341 R440
Sum168 Snit42.00
29. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 4 41.75
R143 R243 R343 R438
Sum167 Snit41.75
30. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 5 40.80
R149 R241 R340 R437
Sum167 Snit41.75
31. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 6 40.50
R143 R242 R342 R440
Sum167 Snit41.75
32. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 6 37.67
R145 R243 R339 R439
Sum166 Snit41.50
33. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 41.25
R146 R243 R342 R434
Sum165 Snit41.25
34. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 8 36.88
R145 R240 R339 R439
Sum163 Snit40.75
35. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 8 36.25
R145 R242 R338 R437
Sum162 Snit40.50
36. 60311 Kjeld Brandt Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 38.20
R142 R241 R339 R438
Sum160 Snit40.00
37. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 5 38.40
R144 R242 R338 R435
Sum159 Snit39.75
38. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 3 52.00
R155 R251 R350 R4-
Sum156 Snit52.00
39. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 4 37.50
R140 R237 R337 R436
Sum150 Snit37.50
40. 127099 Jeppe Lund If Hercules
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 49.00
R151 R251 R345 R4-
Sum147 Snit49.00
41. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 5 36.20
R138 R238 R335 R435
Sum146 Snit36.50
42. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 35.00
R141 R240 R335 R430
Sum146 Snit36.50
43. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 4 36.00
R140 R240 R335 R429
Sum144 Snit36.00
44. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 3 47.33
R149 R248 R345 R4-
Sum142 Snit47.33
45. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 5 31.40
R139 R235 R333 R431
Sum138 Snit34.50
46. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 4 34.25
R143 R241 R333 R420
Sum137 Snit34.25
47. 144889 Michelle Thorsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 34.00
R144 R239 R330 R423
Sum136 Snit34.00
48. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 5 29.60
R139 R237 R335 R425
Sum136 Snit34.00
49. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 3 45.00
R147 R244 R344 R4-
Sum135 Snit45.00
50. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 3 45.00
R150 R244 R341 R4-
Sum135 Snit45.00
51. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 45.00
R147 R244 R344 R4-
Sum135 Snit45.00
52. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GP 4 33.75
R142 R235 R333 R425
Sum135 Snit33.75
53. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 3 43.33
R146 R244 R340 R4-
Sum130 Snit43.33
54. 54957 Carsten F. Petersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 5 29.80
R134 R230 R329 R428
Sum121 Snit30.25
55. 144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 9 25.67
R132 R231 R330 R428
Sum121 Snit30.25
56. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 3 39.67
R147 R237 R335 R4-
Sum119 Snit39.67
57. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 39.33
R145 R241 R332 R4-
Sum118 Snit39.33
58. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 3 38.33
R139 R239 R337 R4-
Sum115 Snit38.33
59. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 3 38.00
R144 R239 R331 R4-
Sum114 Snit38.00
60. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 3 37.00
R142 R237 R332 R4-
Sum111 Snit37.00
61. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 3 36.67
R139 R236 R335 R4-
Sum110 Snit36.67
62. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 4 26.25
R133 R230 R322 R420
Sum105 Snit26.25
63. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 3 34.67
R141 R238 R325 R4-
Sum104 Snit34.67
64. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 34.33
R140 R235 R328 R4-
Sum103 Snit34.33
65. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 25.25
R136 R226 R320 R419
Sum101 Snit25.25
66. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 49.00
R150 R248 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
67. 136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 3 32.67
R138 R234 R326 R4-
Sum98 Snit32.67
68. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 32.33
R138 R235 R324 R4-
Sum97 Snit32.33
69. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 2 48.00
R150 R246 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
70. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 2 47.50
R149 R246 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
71. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
72. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 47.00
R147 R247 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
73. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 45.50
R146 R245 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
74. 32302 Laura Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 3 30.33
R133 R231 R327 R4-
Sum91 Snit30.33
75. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 44.50
R149 R240 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
76. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 2 44.50
R147 R242 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
77. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 44.50
R147 R242 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
78. 55982 Jens Peter Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 29.67
R136 R231 R322 R4-
Sum89 Snit29.67
79. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 4 22.25
R132 R228 R317 R412
Sum89 Snit22.25
80. 37911 Henrik Johansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 44.00
R145 R243 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
81. 37347 Ole Iversen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 44.00
R146 R242 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
82. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 43.00
R147 R239 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
83. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 2 40.50
R143 R238 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
84. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 2 39.00
R147 R231 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
85. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
86. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 38.00
R141 R235 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
87. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 38.00
R138 R238 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
88. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 37.50
R140 R235 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
89. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 36.50
R141 R232 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
90. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 4 18.25
R122 R219 R317 R415
Sum73 Snit18.25
91. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GP 2 34.50
R135 R234 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
92. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 23.00
R134 R218 R317 R4-
Sum69 Snit23.00
93. 144566 Alexander Johannessen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 3 22.67
R128 R220 R320 R4-
Sum68 Snit22.67
94. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GP 2 33.50
R135 R232 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
95. 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 2 32.50
R136 R229 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
96. 30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 32.00
R140 R224 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
97. 146927 Jan Sørensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 2 32.00
R133 R231 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
98. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 2 30.50
R135 R226 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
99. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 2 30.50
R135 R226 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
100. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 26.50
R130 R223 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
101. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 26.50
R129 R224 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
102. 98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 26.00
R129 R223 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
103. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
104. 80150 Dieter Meier Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
105. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
106. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
107. 10600 Bo Tolstrup Sørensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
108. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
109. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
110. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
111. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 23.50
R128 R219 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
112. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
113. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 2 23.00
R137 R29 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
114. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
115. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
116. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
117. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
118. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
119. 39817 Jesper B Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
120. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
121. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
122. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
123. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
124. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
125. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
126. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
127. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
128. 135142 Katrine Sander Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
129. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
130. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 18.00
R121 R215 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
131. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
132. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
133. 139370 Rune Hammer Skytteforening Norge
DGI
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
134. 144278 Kenneth Humle Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
135. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
136. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
137. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
138. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
139. 96980 Malte Vyff Jørgensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
140. 38068 Viggo Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
141. 96743 Louise Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
142. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
143. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
144. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
145. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
146. 57828 Frants Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
147. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
148. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
149. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
150. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
151. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
152. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
153. 86974 Franck Wagnersen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
154. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
155. 144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
156. 147727 Anders Bergenhagen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
157. 24690 Iben Sander Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
158. 57228 Torben Plesberg Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
159. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
160. 138977 Aida Sabanovic Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
161. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
162. 16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
163. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
164. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
165. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
166. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
167. 37943 Find Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
168. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
169. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 3 7.00
R17 R27 R37 R4-
Sum21 Snit7.00
170. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
171. 145718 Christian Slavinsky Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
172. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
173. 25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
174. 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
175. 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
176. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
177. 144667 Kim Wagner Nissen Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GP 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
178. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
179. 145300 Casper Jørgensen Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GP 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
180. 148041 Sebastian Bøggild Motet Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
181. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
182. 144176 Torben Brendstrup Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
183. 144891 Lars Madsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 3.00
R13 R2- R3- R4-
Sum3 Snit3.00

Til toppen