Terræn Grovpistol cal. 32 | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. oktober 2019 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 15 49.87
R155 R252 R352 R451
Sum210 Snit52.50
2. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 8 50.13
R154 R252 R350 R450
Sum206 Snit51.50
3. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 11 48.45
R151 R251 R351 R450
Sum203 Snit50.75
4. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 11 47.73
R152 R251 R350 R450
Sum203 Snit50.75
5. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 13 47.38
R152 R250 R350 R450
Sum202 Snit50.50
6. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 7 48.14
R154 R251 R348 R448
Sum201 Snit50.25
7. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 6 48.50
R153 R250 R349 R448
Sum200 Snit50.00
8. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 9 48.44
R153 R249 R349 R449
Sum200 Snit50.00
9. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 9 47.78
R151 R250 R350 R449
Sum200 Snit50.00
10. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 5 48.60
R151 R250 R349 R447
Sum197 Snit49.25
11. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 9 47.11
R151 R249 R348 R448
Sum196 Snit49.00
12. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 4 48.75
R151 R250 R348 R446
Sum195 Snit48.75
13. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 47.80
R150 R250 R348 R446
Sum194 Snit48.50
14. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 10 46.70
R150 R249 R348 R447
Sum194 Snit48.50
15. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 5 47.40
R150 R249 R347 R446
Sum192 Snit48.00
16. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 8 45.75
R151 R248 R347 R446
Sum192 Snit48.00
17. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 12 44.33
R149 R249 R347 R446
Sum191 Snit47.75
18. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 8 44.25
R149 R248 R348 R446
Sum191 Snit47.75
19. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 12 41.42
R150 R248 R348 R445
Sum191 Snit47.75
20. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 6 45.67
R151 R249 R346 R444
Sum190 Snit47.50
21. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 7 45.43
R150 R248 R347 R445
Sum190 Snit47.50
22. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 6 43.50
R149 R248 R346 R446
Sum189 Snit47.25
23. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 4 47.00
R154 R248 R347 R439
Sum188 Snit47.00
24. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 9 43.89
R149 R247 R346 R446
Sum188 Snit47.00
25. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 11 42.82
R148 R247 R347 R446
Sum188 Snit47.00
26. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 8 43.00
R149 R247 R346 R445
Sum187 Snit46.75
27. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 7 43.43
R150 R248 R345 R443
Sum186 Snit46.50
28. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 10 42.80
R149 R247 R345 R444
Sum185 Snit46.25
29. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 8 43.75
R150 R245 R345 R444
Sum184 Snit46.00
30. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 6 43.50
R150 R246 R345 R443
Sum184 Snit46.00
31. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 43.40
R148 R246 R346 R441
Sum181 Snit45.25
32. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 4 45.00
R149 R244 R344 R443
Sum180 Snit45.00
33. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 7 42.71
R148 R247 R343 R442
Sum180 Snit45.00
34. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 4 44.75
R149 R244 R344 R442
Sum179 Snit44.75
35. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 7 43.14
R147 R244 R343 R443
Sum177 Snit44.25
36. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 11 40.45
R147 R245 R344 R441
Sum177 Snit44.25
37. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 7 42.43
R145 R244 R344 R443
Sum176 Snit44.00
38. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 8 40.50
R148 R245 R344 R439
Sum176 Snit44.00
39. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 9 40.22
R149 R244 R342 R441
Sum176 Snit44.00
40. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 9 40.67
R146 R243 R343 R443
Sum175 Snit43.75
41. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 12 39.92
R145 R244 R343 R443
Sum175 Snit43.75
42. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 9 38.78
R146 R243 R343 R441
Sum173 Snit43.25
43. 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 10 37.90
R146 R244 R343 R440
Sum173 Snit43.25
44. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 4 42.50
R148 R248 R338 R436
Sum170 Snit42.50
45. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 6 41.17
R145 R243 R341 R441
Sum170 Snit42.50
46. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 10 37.60
R144 R243 R342 R439
Sum168 Snit42.00
47. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 7 39.57
R144 R243 R339 R439
Sum165 Snit41.25
48. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 6 36.83
R146 R243 R341 R435
Sum165 Snit41.25
49. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 8 38.63
R142 R242 R340 R440
Sum164 Snit41.00
50. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 10 33.20
R144 R241 R340 R438
Sum163 Snit40.75
51. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 6 37.50
R144 R240 R340 R438
Sum162 Snit40.50
52. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 9 36.78
R142 R241 R340 R439
Sum162 Snit40.50
53. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 4 40.25
R145 R241 R339 R436
Sum161 Snit40.25
54. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 7 38.57
R141 R240 R340 R440
Sum161 Snit40.25
55. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 5 38.60
R146 R240 R336 R436
Sum158 Snit39.50
56. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GP 4 39.25
R142 R241 R339 R435
Sum157 Snit39.25
57. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 4 39.25
R142 R241 R339 R435
Sum157 Snit39.25
58. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 6 37.50
R142 R239 R339 R437
Sum157 Snit39.25
59. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 5 38.20
R140 R240 R340 R436
Sum156 Snit39.00
60. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 7 37.14
R141 R239 R338 R438
Sum156 Snit39.00
61. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 38.75
R146 R246 R339 R424
Sum155 Snit38.75
62. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 6 36.00
R141 R241 R337 R434
Sum153 Snit38.25
63. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 11 32.55
R139 R238 R338 R438
Sum153 Snit38.25
64. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 7 35.43
R142 R238 R337 R434
Sum151 Snit37.75
65. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 4 37.50
R141 R241 R339 R429
Sum150 Snit37.50
66. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 8 34.13
R140 R237 R337 R436
Sum150 Snit37.50
67. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 8 35.13
R139 R238 R338 R434
Sum149 Snit37.25
68. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 5 35.40
R141 R239 R335 R432
Sum147 Snit36.75
69. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 3 48.33
R151 R249 R345 R4-
Sum145 Snit48.33
70. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 35.00
R141 R237 R334 R432
Sum144 Snit36.00
71. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 5 34.40
R138 R235 R334 R433
Sum140 Snit35.00
72. 133359 Peter Lindequist Madsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 5 32.80
R142 R236 R335 R426
Sum139 Snit34.75
73. 137208 Jesper Liberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 4 34.50
R144 R236 R331 R427
Sum138 Snit34.50
74. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 3 45.00
R149 R243 R343 R4-
Sum135 Snit45.00
75. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GP 5 31.40
R137 R234 R334 R428
Sum133 Snit33.25
76. 127099 Jeppe Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 3 43.33
R149 R248 R333 R4-
Sum130 Snit43.33
77. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 32.50
R140 R235 R333 R422
Sum130 Snit32.50
78. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 8 27.13
R141 R235 R328 R426
Sum130 Snit32.50
79. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 3 42.33
R144 R243 R340 R4-
Sum127 Snit42.33
80. 119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GP 4 31.75
R136 R233 R331 R427
Sum127 Snit31.75
81. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 4 31.50
R137 R233 R331 R425
Sum126 Snit31.50
82. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 6 28.33
R134 R232 R331 R429
Sum126 Snit31.50
83. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 31.00
R137 R232 R328 R427
Sum124 Snit31.00
84. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 5 29.20
R137 R233 R331 R423
Sum124 Snit31.00
85. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 6 27.33
R136 R232 R328 R427
Sum123 Snit30.75
86. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 40.67
R145 R243 R334 R4-
Sum122 Snit40.67
87. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 40.33
R144 R240 R337 R4-
Sum121 Snit40.33
88. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 40.00
R146 R239 R335 R4-
Sum120 Snit40.00
89. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 39.33
R144 R242 R332 R4-
Sum118 Snit39.33
90. 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 3 38.33
R146 R243 R326 R4-
Sum115 Snit38.33
91. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 37.33
R141 R237 R334 R4-
Sum112 Snit37.33
92. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 27.50
R132 R228 R325 R425
Sum110 Snit27.50
93. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 3 36.00
R139 R237 R332 R4-
Sum108 Snit36.00
94. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GP 3 35.67
R142 R235 R330 R4-
Sum107 Snit35.67
95. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 3 35.33
R139 R238 R329 R4-
Sum106 Snit35.33
96. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 5 24.40
R135 R230 R322 R418
Sum105 Snit26.25
97. 121745 Karsten Hornshøj Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GP 3 34.67
R136 R235 R333 R4-
Sum104 Snit34.67
98. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 34.00
R137 R236 R329 R4-
Sum102 Snit34.00
99. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 3 34.00
R139 R237 R326 R4-
Sum102 Snit34.00
100. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 33.33
R143 R232 R325 R4-
Sum100 Snit33.33
101. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 49.00
R151 R247 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
102. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 3 32.67
R139 R235 R324 R4-
Sum98 Snit32.67
103. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 32.67
R135 R234 R329 R4-
Sum98 Snit32.67
104. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 2 48.50
R149 R248 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
105. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 45.50
R147 R244 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
106. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 3 28.33
R135 R229 R321 R4-
Sum85 Snit28.33
107. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 2 42.00
R146 R238 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
108. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 2 42.00
R145 R239 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
109. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 27.33
R132 R228 R322 R4-
Sum82 Snit27.33
110. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 27.33
R132 R228 R322 R4-
Sum82 Snit27.33
111. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 40.00
R140 R240 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
112. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 40.00
R147 R233 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
113. 25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 2 39.50
R143 R236 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
114. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.50
R141 R238 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
115. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
116. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 2 38.50
R141 R236 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
117. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GP 3 25.67
R129 R227 R321 R4-
Sum77 Snit25.67
118. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 37.50
R142 R233 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
119. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 36.50
R141 R232 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
120. 126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GP 2 36.00
R138 R234 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
121. 52495 Sten Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 36.00
R143 R229 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
122. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 35.50
R138 R233 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
123. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 7 13.86
R120 R218 R316 R414
Sum68 Snit17.00
124. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 33.50
R134 R233 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
125. 32302 Laura Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 33.00
R136 R230 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
126. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 2 32.50
R137 R228 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
127. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
128. 36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 21.00
R127 R222 R314 R4-
Sum63 Snit21.00
129. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 31.00
R136 R226 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
130. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GP 2 30.00
R136 R224 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
131. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
132. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
133. 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 2 28.50
R134 R223 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
134. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 28.50
R134 R223 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
135. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 25.50
R129 R222 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
136. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
137. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
138. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
139. 135747 Lennart Gustafsson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
140. 139370 Rune Hammer Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
141. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
142. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
143. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
144. 135741 Klas Svensson Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
145. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 2 22.50
R123 R222 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
146. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
147. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
148. 37911 Henrik Johansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
149. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
150. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
151. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
152. 37347 Ole Iversen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
153. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
154. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
155. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
156. 135748 Mona Rundquist DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
157. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
158. 59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
159. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
160. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
161. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
162. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
163. 49289 Kurt Østerbye Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
164. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
165. 56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
166. 30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
167. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
168. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
169. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
170. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
171. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
172. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
173. 111883 Stine Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
174. 46007 Henrik Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
175. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
176. 39817 Jesper B Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
177. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
178. 100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
179. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
180. 46794 Erik Sørensen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
181. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
182. 17022 Leo Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
183. 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
184. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
185. 138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
186. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GP 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
187. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
188. 120383 Mads Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 2 14.00
R123 R25 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
189. 132732 Lene Rønfeldt Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 2 14.00
R119 R29 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
190. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
191. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
192. 98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
193. 135308 Martin Leander Vesthael Bomb Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
194. 129871 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
195. 50300 Asbjørn Christensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
196. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
197. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
198. 107555 Ina Frahm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
199. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
200. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
201. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
202. 71901 Tony Nobis Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GP 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
203. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00

Til toppen