Terræn GrovPistol GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 23. september 2020 - kl. 06:07
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 5 53.20
R169 R253 R350 R448
Sum220 Snit55.00
2. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 53.25
R161 R251 R351 R450
Sum213 Snit53.25
3. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 41.75
R146 R242 R341 R438
Sum167 Snit41.75
4. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 38.75
R146 R241 R334 R434
Sum155 Snit38.75
5. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 36.25
R143 R241 R331 R430
Sum145 Snit36.25
6. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 46.33
R151 R246 R342 R4-
Sum139 Snit46.33
7. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 45.67
R150 R248 R339 R4-
Sum137 Snit45.67
8. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 44.33
R152 R242 R339 R4-
Sum133 Snit44.33
9. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 32.00
R145 R234 R325 R424
Sum128 Snit32.00
10. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 41.33
R145 R243 R336 R4-
Sum124 Snit41.33
11. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 40.67
R152 R236 R334 R4-
Sum122 Snit40.67
12. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 3 36.67
R138 R238 R334 R4-
Sum110 Snit36.67
13. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 2 51.50
R153 R250 R3- R4-
Sum103 Snit51.50
14. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 50.00
R152 R248 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
15. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
16. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
17. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 31.33
R135 R234 R325 R4-
Sum94 Snit31.33
18. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 30.67
R134 R231 R327 R4-
Sum92 Snit30.67
19. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 45.50
R149 R242 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
20. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 45.50
R149 R242 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
21. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 45.00
R148 R242 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
22. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 45.00
R147 R243 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
23. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 29.33
R137 R232 R319 R4-
Sum88 Snit29.33
24. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 29.33
R133 R232 R323 R4-
Sum88 Snit29.33
25. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 28.67
R133 R231 R322 R4-
Sum86 Snit28.67
26. 102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 2 42.50
R143 R242 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
27. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 41.00
R147 R235 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
28. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 41.00
R147 R235 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
29. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 40.00
R142 R238 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
30. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 39.50
R141 R238 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
31. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 39.50
R142 R237 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
32. 91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 39.50
R142 R237 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
33. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 26.00
R128 R226 R324 R4-
Sum78 Snit26.00
34. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 37.00
R147 R227 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
35. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 36.50
R142 R231 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
36. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 36.00
R144 R228 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
37. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 35.00
R148 R222 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
38. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 2 34.50
R137 R232 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
39. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 33.50
R137 R230 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
40. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 32.00
R133 R231 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
41. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 31.50
R136 R227 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
42. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 31.00
R134 R228 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
43. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
44. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 26.50
R128 R225 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
45. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 26.50
R130 R223 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
46. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
47. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
48. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
49. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
50. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
51. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
52. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
53. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
54. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 25.00
R128 R222 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
55. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
56. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
57. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
58. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
59. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
60. 10206 Tom Jørgensen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
61. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
62. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 24.00
R126 R222 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
63. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 24.00
R128 R220 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
64. 133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 24.00
R128 R220 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
65. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 23.50
R124 R223 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
66. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
67. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
68. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
69. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
70. 135743 Tomas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
71. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
72. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
73. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
74. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
75. 13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
76. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
77. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
78. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
79. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
80. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
81. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 21.50
R123 R220 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
82. 101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
83. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
84. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
85. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
86. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
87. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
88. 128980 Robert Bailey Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
89. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
90. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
91. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
92. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
93. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
94. 110568 Nikolaj Wollenberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
95. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
96. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
97. 137691 Steen Fürstnow Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 19.50
R125 R214 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
98. 16424 Ole Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
99. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
100. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
101. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
102. 135750 Ragnar Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
103. 115344 Mogens Møller Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
104. 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
105. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
106. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
107. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
108. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
109. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
110. 129490 Mads Frederiksen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
111. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
112. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 18.50
R120 R217 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
113. 100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
114. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
115. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
116. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
117. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
118. 106941 Ulrich Bjerregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
119. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
120. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
121. 126447 Thomas Karl Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
122. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
123. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
124. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
125. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
126. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 16.50
R118 R215 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
127. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
128. 126498 Ronny Erik Nielsen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
129. 66445 Nicolai Kragsholm Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
130. 138538 Michael Barrett Boesen Gladsaxe Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
131. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
132. 101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
133. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
134. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
135. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
136. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
137. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
138. 137265 Bo Riis Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
139. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
140. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 15.50
R117 R214 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
141. 85812 Mikael Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
142. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
143. 65681 Rudi Steen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
144. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
145. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
146. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
147. 137257 Morten Borrild Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 15.00
R120 R210 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
148. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 15.00
R117 R213 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
149. 138629 Kenneth Larsen Gladsaxe Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
150. 109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
151. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
152. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
153. 139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
154. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
155. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
156. 126604 Christian Nerving Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
157. 126686 Sabrina Lustü Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
158. 124625 Allan Elgaard Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
159. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
160. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
161. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
162. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
163. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
164. 51584 Palle Rosthøj Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
165. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
166. 111971 Jimmy Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
167. 99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
168. 126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
169. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
170. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
171. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
172. 142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
173. 138986 Martin Kæseler Mortensen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
174. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
175. 115541 Rolf Andersen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
176. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
177. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
178. 115347 Morten Grønkjær Jensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
179. 125488 John Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
180. 131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
181. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
182. 132600 Dennis Sørensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
183. 135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
184. 111950 Morten Jespersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
185. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
186. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
187. 128426 Frank Reinholt Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
188. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
189. 125234 Jesper Poulsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
190. 13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
191. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
192. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
193. 126799 Claus Marker Andersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
194. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
195. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
196. 10877 Klaus Andersen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
197. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
198. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
199. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
200. 133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
201. 60867 Finn Schroll Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
202. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
203. 10824 Palle Bidstrup Christensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
204. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
205. 137119 Michael Wulff Larsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
206. 115742 Claus Nielsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
207. 122926 Jesper Nyrnberg Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
208. 134205 John Wennerstrøm Rasmussen Svendborg Jagtforening
DGI Fyn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
209. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
210. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
211. 116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
212. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
213. 24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
214. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
215. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
216. 108276 Mogens Graarup Hoven Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
217. 121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
218. 138491 Casper Schmidt Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
219. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
220. 135744 Hans Skog DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
221. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
222. 10848 Mathias Rasmussen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
223. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
224. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
225. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
226. 133594 Mark Christensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
227. 142491 Erik Wennerstrøm Rasmussen Svendborg Jagtforening
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
228. 129288 Johnni Brix Hansen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
229. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
230. 114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
231. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
232. 104078 Brian Simonsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
233. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 4.00
R14 R2- R3- R4-
Sum4 Snit4.00

Til toppen