Terræn GrovRevolver | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. oktober 2019 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 12 55.33
R159 R258 R357 R457
Sum231 Snit57.75
2. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 7 52.86
R161 R260 R354 R450
Sum225 Snit56.25
3. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 7 48.57
R155 R251 R350 R449
Sum205 Snit51.25
4. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 49.80
R153 R252 R350 R449
Sum204 Snit51.00
5. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 5 50.20
R155 R250 R350 R448
Sum203 Snit50.75
6. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 12 47.75
R151 R250 R350 R449
Sum200 Snit50.00
7. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 8 47.00
R152 R250 R350 R447
Sum199 Snit49.75
8. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 5 46.60
R153 R249 R348 R444
Sum194 Snit48.50
9. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 4 48.25
R152 R248 R347 R446
Sum193 Snit48.25
10. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 5 46.60
R150 R247 R347 R445
Sum189 Snit47.25
11. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 44.57
R148 R248 R347 R446
Sum189 Snit47.25
12. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 9 43.44
R150 R247 R346 R446
Sum189 Snit47.25
13. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 9 43.11
R150 R247 R346 R446
Sum189 Snit47.25
14. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 4 47.00
R157 R246 R343 R442
Sum188 Snit47.00
15. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 44.50
R151 R250 R344 R443
Sum188 Snit47.00
16. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 4 46.75
R150 R248 R345 R444
Sum187 Snit46.75
17. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 4 45.75
R149 R248 R343 R443
Sum183 Snit45.75
18. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 12 40.33
R148 R246 R345 R444
Sum183 Snit45.75
19. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 40.00
R147 R246 R346 R444
Sum183 Snit45.75
20. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 7 42.29
R148 R245 R345 R444
Sum182 Snit45.50
21. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 5 44.40
R148 R246 R344 R442
Sum180 Snit45.00
22. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 9 39.78
R148 R248 R343 R441
Sum180 Snit45.00
23. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 9 40.56
R148 R246 R343 R442
Sum179 Snit44.75
24. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 13 39.31
R145 R245 R344 R442
Sum176 Snit44.00
25. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 9 40.44
R147 R243 R342 R442
Sum174 Snit43.50
26. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 43.25
R146 R244 R342 R441
Sum173 Snit43.25
27. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 10 38.20
R145 R244 R343 R441
Sum173 Snit43.25
28. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 7 37.86
R150 R246 R341 R436
Sum173 Snit43.25
29. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 4 43.00
R151 R247 R340 R434
Sum172 Snit43.00
30. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 4 43.00
R151 R245 R339 R437
Sum172 Snit43.00
31. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 6 38.50
R150 R246 R339 R437
Sum172 Snit43.00
32. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 42.50
R146 R245 R342 R437
Sum170 Snit42.50
33. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 4 42.25
R144 R243 R342 R440
Sum169 Snit42.25
34. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 39.50
R144 R242 R342 R441
Sum169 Snit42.25
35. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 40.00
R145 R242 R341 R440
Sum168 Snit42.00
36. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 39.33
R147 R242 R340 R439
Sum168 Snit42.00
37. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 36.33
R150 R242 R339 R437
Sum168 Snit42.00
38. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 38.71
R145 R244 R340 R438
Sum167 Snit41.75
39. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 8 38.50
R145 R243 R340 R439
Sum167 Snit41.75
40. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 11 38.55
R142 R242 R341 R441
Sum166 Snit41.50
41. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 7 36.57
R147 R244 R338 R437
Sum166 Snit41.50
42. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 5 39.80
R144 R243 R341 R437
Sum165 Snit41.25
43. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 8 37.13
R143 R242 R341 R439
Sum165 Snit41.25
44. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 37.00
R142 R242 R338 R436
Sum158 Snit39.50
45. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 6 37.83
R142 R238 R338 R438
Sum156 Snit39.00
46. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 38.75
R143 R241 R337 R434
Sum155 Snit38.75
47. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 36.80
R142 R241 R337 R435
Sum155 Snit38.75
48. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 8 35.88
R140 R239 R339 R437
Sum155 Snit38.75
49. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 51.00
R158 R253 R342 R4-
Sum153 Snit51.00
50. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 6 33.00
R140 R240 R336 R434
Sum150 Snit37.50
51. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 29.64
R141 R238 R334 R434
Sum147 Snit36.75
52. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 47.67
R151 R250 R342 R4-
Sum143 Snit47.67
53. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 3 47.67
R155 R247 R341 R4-
Sum143 Snit47.67
54. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 5 34.60
R140 R236 R334 R433
Sum143 Snit35.75
55. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 47.33
R152 R249 R341 R4-
Sum142 Snit47.33
56. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 7 33.29
R139 R235 R334 R434
Sum142 Snit35.50
57. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 3 47.00
R148 R247 R346 R4-
Sum141 Snit47.00
58. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 35.25
R137 R237 R336 R431
Sum141 Snit35.25
59. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 33.80
R145 R233 R333 R430
Sum141 Snit35.25
60. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 46.67
R151 R248 R341 R4-
Sum140 Snit46.67
61. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 34.75
R140 R237 R337 R425
Sum139 Snit34.75
62. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 5 32.80
R141 R234 R334 R428
Sum137 Snit34.25
63. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 34.00
R136 R235 R333 R432
Sum136 Snit34.00
64. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 7 32.14
R135 R234 R334 R433
Sum136 Snit34.00
65. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 3 45.00
R146 R245 R344 R4-
Sum135 Snit45.00
66. 88094 Tobias Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 33.50
R136 R234 R332 R432
Sum134 Snit33.50
67. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 12 26.83
R136 R233 R331 R430
Sum130 Snit32.50
68. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 8 29.75
R134 R234 R331 R430
Sum129 Snit32.25
69. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 5 28.80
R136 R234 R333 R426
Sum129 Snit32.25
70. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 30.00
R136 R235 R330 R427
Sum128 Snit32.00
71. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 29.60
R138 R230 R330 R430
Sum128 Snit32.00
72. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 31.75
R138 R236 R332 R421
Sum127 Snit31.75
73. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 42.00
R146 R244 R336 R4-
Sum126 Snit42.00
74. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 42.00
R149 R240 R337 R4-
Sum126 Snit42.00
75. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 41.33
R146 R245 R333 R4-
Sum124 Snit41.33
76. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 9 25.78
R134 R231 R331 R428
Sum124 Snit31.00
77. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 30.75
R139 R232 R330 R422
Sum123 Snit30.75
78. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 10 26.20
R137 R230 R329 R427
Sum123 Snit30.75
79. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 40.67
R150 R239 R333 R4-
Sum122 Snit40.67
80. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 30.00
R132 R231 R330 R429
Sum122 Snit30.50
81. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 3 40.33
R146 R243 R332 R4-
Sum121 Snit40.33
82. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 4 29.75
R133 R233 R331 R422
Sum119 Snit29.75
83. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 4 29.75
R140 R233 R327 R419
Sum119 Snit29.75
84. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 25.44
R136 R231 R326 R426
Sum119 Snit29.75
85. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 4 29.50
R135 R233 R325 R425
Sum118 Snit29.50
86. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 3 39.00
R145 R242 R330 R4-
Sum117 Snit39.00
87. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 3 38.67
R143 R239 R334 R4-
Sum116 Snit38.67
88. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 38.67
R143 R240 R333 R4-
Sum116 Snit38.67
89. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 4 28.75
R132 R230 R330 R423
Sum115 Snit28.75
90. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 4 28.75
R133 R231 R329 R422
Sum115 Snit28.75
91. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 6 24.50
R140 R225 R325 R425
Sum115 Snit28.75
92. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 3 38.00
R142 R240 R332 R4-
Sum114 Snit38.00
93. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 37.67
R147 R234 R332 R4-
Sum113 Snit37.67
94. 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 28.25
R132 R231 R326 R424
Sum113 Snit28.25
95. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 4 28.25
R133 R230 R328 R422
Sum113 Snit28.25
96. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 3 37.33
R141 R240 R331 R4-
Sum112 Snit37.33
97. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 3 37.00
R143 R236 R332 R4-
Sum111 Snit37.00
98. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 6 24.33
R135 R226 R325 R425
Sum111 Snit27.75
99. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 5 24.20
R130 R228 R327 R426
Sum111 Snit27.75
100. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 3 36.33
R145 R232 R332 R4-
Sum109 Snit36.33
101. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 27.25
R132 R229 R325 R423
Sum109 Snit27.25
102. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 36.00
R139 R236 R333 R4-
Sum108 Snit36.00
103. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 3 35.67
R144 R237 R326 R4-
Sum107 Snit35.67
104. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 26.75
R137 R229 R326 R415
Sum107 Snit26.75
105. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 26.50
R134 R228 R324 R420
Sum106 Snit26.50
106. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 34.67
R141 R238 R325 R4-
Sum104 Snit34.67
107. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 26.00
R138 R235 R318 R413
Sum104 Snit26.00
108. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 34.33
R137 R237 R329 R4-
Sum103 Snit34.33
109. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 51.00
R151 R251 R3- R4-
Sum102 Snit51.00
110. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 5 24.40
R134 R226 R321 R421
Sum102 Snit25.50
111. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 3 33.33
R139 R231 R330 R4-
Sum100 Snit33.33
112. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 3 33.33
R137 R234 R329 R4-
Sum100 Snit33.33
113. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 33.00
R138 R233 R328 R4-
Sum99 Snit33.00
114. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 4 24.75
R130 R228 R323 R418
Sum99 Snit24.75
115. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 3 32.67
R141 R230 R327 R4-
Sum98 Snit32.67
116. 24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 48.50
R153 R244 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
117. 117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
GR 3 32.00
R140 R231 R325 R4-
Sum96 Snit32.00
118. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 21.80
R130 R224 R324 R418
Sum96 Snit24.00
119. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
120. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 31.67
R134 R231 R330 R4-
Sum95 Snit31.67
121. 34774 Leif Frank Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 31.00
R135 R232 R326 R4-
Sum93 Snit31.00
122. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 3 31.00
R137 R230 R326 R4-
Sum93 Snit31.00
123. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 5 20.40
R125 R224 R323 R418
Sum90 Snit22.50
124. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 44.50
R145 R244 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
125. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 20.20
R125 R225 R324 R415
Sum89 Snit22.25
126. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 5 19.40
R128 R221 R320 R417
Sum86 Snit21.50
127. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 2 42.00
R143 R241 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
128. 75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 3 28.00
R137 R228 R319 R4-
Sum84 Snit28.00
129. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 41.50
R144 R239 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
130. 129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 27.67
R137 R230 R316 R4-
Sum83 Snit27.67
131. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 41.00
R143 R239 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
132. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 40.00
R148 R232 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
133. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
134. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 26.67
R135 R223 R322 R4-
Sum80 Snit26.67
135. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 26.67
R134 R226 R320 R4-
Sum80 Snit26.67
136. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 39.00
R146 R232 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
137. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 3 26.00
R131 R226 R321 R4-
Sum78 Snit26.00
138. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 26.00
R130 R228 R320 R4-
Sum78 Snit26.00
139. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 26.00
R130 R226 R322 R4-
Sum78 Snit26.00
140. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 25.67
R130 R227 R320 R4-
Sum77 Snit25.67
141. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 38.00
R147 R229 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
142. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 38.00
R145 R231 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
143. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 37.50
R141 R234 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
144. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 2 37.50
R147 R228 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
145. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 3 25.00
R128 R225 R322 R4-
Sum75 Snit25.00
146. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 37.00
R138 R236 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
147. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 2 36.50
R138 R235 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
148. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 18.00
R122 R221 R315 R414
Sum72 Snit18.00
149. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 35.50
R139 R232 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
150. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 35.50
R136 R235 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
151. 97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 35.00
R144 R226 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
152. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 35.00
R141 R229 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
153. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 35.00
R140 R230 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
154. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 3 23.33
R130 R222 R318 R4-
Sum70 Snit23.33
155. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 34.50
R135 R234 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
156. 128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 2 34.00
R141 R227 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
157. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 22.67
R128 R220 R320 R4-
Sum68 Snit22.67
158. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 33.50
R135 R232 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
159. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 2 33.50
R136 R231 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
160. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 33.50
R135 R232 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
161. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 33.00
R136 R230 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
162. 129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 22.00
R130 R220 R316 R4-
Sum66 Snit22.00
163. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 22.00
R128 R227 R311 R4-
Sum66 Snit22.00
164. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 22.00
R129 R225 R312 R4-
Sum66 Snit22.00
165. 137208 Jesper Liberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 21.33
R128 R222 R314 R4-
Sum64 Snit21.33
166. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
167. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 2 31.50
R140 R223 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
168. 91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 31.00
R132 R230 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
169. 114325 Torben Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 31.00
R133 R229 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
170. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 2 29.00
R130 R228 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
171. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 2 29.00
R130 R228 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
172. 116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 2 27.50
R134 R221 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
173. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 27.50
R135 R220 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
174. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.50
R131 R224 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
175. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 54.00
R154 R2- R3- R4-
Sum54 Snit54.00
176. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 26.50
R129 R224 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
177. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 52.00
R152 R2- R3- R4-
Sum52 Snit52.00
178. 82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 26.00
R133 R219 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
179. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 26.00
R127 R225 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
180. 135741 Klas Svensson Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
181. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 25.50
R127 R224 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
182. 87101 Erik Møller Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 25.50
R127 R224 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
183. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 25.50
R131 R220 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
184. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 25.50
R129 R222 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
185. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 4 12.75
R116 R214 R312 R49
Sum51 Snit12.75
186. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
187. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
188. 59327 Just Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
189. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 25.00
R126 R224 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
190. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 25.00
R134 R216 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
191. 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 25.00
R127 R223 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
192. 52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
193. 139370 Rune Hammer Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
194. 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 24.50
R127 R222 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
195. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
196. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 24.00
R130 R218 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
197. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
198. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
199. 19999 Leo Sørensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
200. 46880 Tine Noack Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GR 2 23.50
R125 R222 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
201. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 15.67
R119 R215 R313 R4-
Sum47 Snit15.67
202. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
203. 102227 Rune Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 22.50
R130 R215 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
204. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 15.00
R129 R29 R37 R4-
Sum45 Snit15.00
205. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
206. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
207. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 14.00
R115 R214 R313 R4-
Sum42 Snit14.00
208. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
209. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
210. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
211. 128980 Robert Bailey Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
212. 49289 Kurt Østerbye Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
213. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 2 20.50
R124 R217 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
214. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
215. 111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
216. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
217. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
218. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
219. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
220. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
221. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
222. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
223. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
224. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
225. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
226. 133049 Frantz Glantz-jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 2 19.00
R119 R219 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
227. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
228. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
229. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
230. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
231. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
232. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
233. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
234. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
235. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
236. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
237. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
238. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
239. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
240. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
241. 27669 Jens Martin Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
242. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 11.33
R115 R213 R36 R4-
Sum34 Snit11.33
243. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
244. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
245. 135745 Kerstin Östedt DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
246. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 16.50
R120 R213 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
247. 138298 Hakon Kragsholm Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 16.50
R119 R214 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
248. 60867 Finn Schroll Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
249. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
250. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
251. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
252. 100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
253. 111194 Michael Lund Jensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
254. 56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
255. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
256. 135742 Gunnar Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
257. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 15.50
R119 R212 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
258. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 15.50
R120 R211 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
259. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
260. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
261. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
262. 124817 Ognjen Vukovic Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
263. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
264. 111447 Mark Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
265. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
266. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
267. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
268. 46613 Peter Rune Nielsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
269. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
270. 124812 Benjamin Thaulow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
271. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
272. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
273. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
274. 58757 Bo Kristensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
275. 127074 Carsten Rasmussen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
276. 58074 Anders Holbek Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
277. 135553 Kristian Bruun Jensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
278. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
279. 106963 Kristoffer Egebro Bertelsen Odense Garnisons Idrætsforening
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
280. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
281. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
282. 138172 Ronald Petrus Derksen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
283. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
284. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 2 13.50
R115 R212 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
285. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
286. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
287. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
288. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
289. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
290. 120914 Krestian Christiansen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
291. 127110 Keld Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
292. 105758 Johnny Pedersen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 13.00
R115 R211 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
293. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 2 13.00
R115 R211 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
294. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
295. 112205 Jens V. Sigersted Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
296. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
297. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
298. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
299. 136810 Thomas Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
300. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
301. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
302. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
303. 137551 Anders Petersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
304. 137670 Niels Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
305. 138033 Jesper Rømer Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
306. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
307. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
308. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
309. 92714 Stig Stendrup Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
310. 124337 Henrik Laursen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
311. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
312. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
313. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
314. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
315. 138968 Brian Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
316. 116488 Hans Blåbjerg Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
317. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
318. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
319. 109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
320. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
321. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
322. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
323. 138034 Heidi Rømer Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
324. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
325. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
326. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
327. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
328. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
329. 138181 Thomas Kofod Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
330. 70340 Marianne Mansdal Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
331. 27658 Karl Gustav Iversen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
332. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
333. 119080 Alexander Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
334. 77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
335. 106743 Neel Mühldorff Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 9.50
R114 R25 R3- R4-
Sum19 Snit9.50
336. 105638 Bent Riise Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
337. 51895 Preben Bremholm Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
338. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
339. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
340. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 9.00
R112 R26 R3- R4-
Sum18 Snit9.00
341. 138353 Rasmus Thomas Bach Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
342. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
343. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
344. 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
345. 91291 Frank Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
346. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
347. 116753 Hans Jørgen Thomsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
348. 138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
349. 125049 René Roland Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
350. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
351. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
352. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
353. 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
354. 138595 KLAUS HØGFELDT Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
355. 138965 Michael Clausen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
356. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
357. 115664 Lars Ryhl Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
358. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
359. 131144 Michael Gregersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
360. 138508 Martin Velbæk Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
361. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
362. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
363. 71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
364. 121228 Claus H. Møller Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
365. 139352 Lars Nielsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
366. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
367. 69362 Per Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
368. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
369. 78909 Carsten Eliasen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
370. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
371. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
372. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00

Til toppen