Terræn GrovRevolver | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. juni 2019 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 9 52.22
R161 R260 R354 R452
Sum227 Snit56.75
2. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 54.56
R158 R257 R356 R455
Sum226 Snit56.50
3. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 52.40
R154 R253 R353 R452
Sum212 Snit53.00
4. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 9 49.11
R155 R253 R352 R450
Sum210 Snit52.50
5. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 11 48.64
R151 R250 R350 R450
Sum201 Snit50.25
6. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 8 48.50
R150 R250 R350 R449
Sum199 Snit49.75
7. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 5 48.60
R153 R250 R348 R447
Sum198 Snit49.50
8. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 6 46.33
R153 R250 R349 R444
Sum196 Snit49.00
9. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 44.86
R151 R248 R348 R447
Sum194 Snit48.50
10. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 44.71
R152 R251 R347 R444
Sum194 Snit48.50
11. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 5 46.60
R152 R248 R346 R446
Sum192 Snit48.00
12. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 5 45.80
R150 R248 R347 R445
Sum190 Snit47.50
13. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 6 43.67
R154 R247 R345 R444
Sum190 Snit47.50
14. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 45.14
R150 R247 R346 R445
Sum188 Snit47.00
15. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 9 40.78
R149 R248 R348 R443
Sum188 Snit47.00
16. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 9 42.78
R148 R248 R345 R445
Sum186 Snit46.50
17. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 5 44.80
R149 R246 R345 R444
Sum184 Snit46.00
18. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 12 40.50
R147 R246 R346 R445
Sum184 Snit46.00
19. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 39.91
R150 R247 R346 R441
Sum184 Snit46.00
20. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 4 45.75
R149 R249 R345 R440
Sum183 Snit45.75
21. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 6 43.17
R147 R246 R346 R443
Sum182 Snit45.50
22. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 10 39.90
R148 R246 R345 R443
Sum182 Snit45.50
23. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 45.25
R151 R250 R343 R437
Sum181 Snit45.25
24. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 6 41.67
R149 R245 R344 R441
Sum179 Snit44.75
25. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 41.17
R150 R246 R344 R439
Sum179 Snit44.75
26. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 37.36
R150 R244 R343 R442
Sum179 Snit44.75
27. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 44.25
R148 R245 R342 R442
Sum177 Snit44.25
28. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 43.75
R153 R250 R342 R430
Sum175 Snit43.75
29. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 4 43.75
R148 R244 R343 R440
Sum175 Snit43.75
30. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 6 42.33
R148 R244 R342 R441
Sum175 Snit43.75
31. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 7 40.71
R149 R246 R342 R438
Sum175 Snit43.75
32. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 7 39.00
R150 R242 R342 R441
Sum175 Snit43.75
33. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 43.00
R146 R244 R342 R440
Sum172 Snit43.00
34. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 42.75
R148 R247 R338 R438
Sum171 Snit42.75
35. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 9 39.11
R145 R244 R341 R441
Sum171 Snit42.75
36. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 9 38.67
R145 R244 R342 R439
Sum170 Snit42.50
37. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 8 37.50
R146 R243 R342 R439
Sum170 Snit42.50
38. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 41.67
R144 R242 R342 R441
Sum169 Snit42.25
39. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 8 40.00
R143 R243 R342 R441
Sum169 Snit42.25
40. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 6 39.83
R148 R243 R342 R436
Sum169 Snit42.25
41. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 6 38.00
R147 R246 R339 R437
Sum169 Snit42.25
42. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 42.00
R147 R244 R343 R434
Sum168 Snit42.00
43. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 40.00
R145 R242 R340 R437
Sum164 Snit41.00
44. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 5 39.20
R144 R242 R340 R438
Sum164 Snit41.00
45. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 54.33
R158 R253 R352 R4-
Sum163 Snit54.33
46. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 40.75
R149 R247 R341 R426
Sum163 Snit40.75
47. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 39.60
R143 R242 R341 R437
Sum163 Snit40.75
48. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 10 38.50
R141 R241 R341 R440
Sum163 Snit40.75
49. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 39.60
R142 R242 R340 R438
Sum162 Snit40.50
50. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 4 40.25
R146 R243 R340 R432
Sum161 Snit40.25
51. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 39.25
R145 R241 R337 R434
Sum157 Snit39.25
52. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 37.67
R143 R241 R338 R435
Sum157 Snit39.25
53. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 6 35.33
R147 R238 R337 R435
Sum157 Snit39.25
54. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 38.40
R142 R239 R339 R436
Sum156 Snit39.00
55. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 4 38.75
R144 R242 R336 R433
Sum155 Snit38.75
56. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 9 35.22
R140 R239 R339 R437
Sum155 Snit38.75
57. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 6 36.50
R143 R240 R335 R434
Sum152 Snit38.00
58. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 37.75
R140 R238 R338 R435
Sum151 Snit37.75
59. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 4 37.50
R145 R239 R335 R431
Sum150 Snit37.50
60. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 37.50
R142 R239 R336 R433
Sum150 Snit37.50
61. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 34.50
R139 R238 R337 R436
Sum150 Snit37.50
62. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 8 32.00
R140 R240 R336 R434
Sum150 Snit37.50
63. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 34.50
R145 R238 R333 R433
Sum149 Snit37.25
64. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 8 30.00
R143 R241 R335 R430
Sum149 Snit37.25
65. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 12 29.50
R141 R238 R337 R433
Sum149 Snit37.25
66. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 3 48.67
R157 R246 R343 R4-
Sum146 Snit48.67
67. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 36.50
R143 R240 R338 R425
Sum146 Snit36.50
68. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 33.00
R143 R237 R337 R429
Sum146 Snit36.50
69. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 4 35.75
R140 R236 R334 R433
Sum143 Snit35.75
70. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 6 34.00
R139 R235 R335 R434
Sum143 Snit35.75
71. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 32.00
R138 R236 R335 R434
Sum143 Snit35.75
72. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 47.33
R152 R249 R341 R4-
Sum142 Snit47.33
73. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 3 47.00
R150 R247 R344 R4-
Sum141 Snit47.00
74. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 46.67
R149 R248 R343 R4-
Sum140 Snit46.67
75. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 3 46.00
R151 R247 R340 R4-
Sum138 Snit46.00
76. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 45.33
R151 R244 R341 R4-
Sum136 Snit45.33
77. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 34.00
R136 R235 R333 R432
Sum136 Snit34.00
78. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 34.00
R140 R237 R334 R425
Sum136 Snit34.00
79. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 9 29.56
R141 R231 R330 R430
Sum132 Snit33.00
80. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 43.33
R150 R242 R338 R4-
Sum130 Snit43.33
81. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 12 25.75
R136 R233 R331 R430
Sum130 Snit32.50
82. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 43.00
R151 R242 R336 R4-
Sum129 Snit43.00
83. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 32.25
R137 R236 R331 R425
Sum129 Snit32.25
84. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 30.60
R138 R231 R330 R430
Sum129 Snit32.25
85. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 41.67
R148 R240 R337 R4-
Sum125 Snit41.67
86. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 3 41.33
R144 R243 R337 R4-
Sum124 Snit41.33
87. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 41.33
R145 R242 R337 R4-
Sum124 Snit41.33
88. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 41.33
R147 R242 R335 R4-
Sum124 Snit41.33
89. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 4 31.00
R133 R233 R331 R427
Sum124 Snit31.00
90. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 31.00
R134 R231 R331 R428
Sum124 Snit31.00
91. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 6 28.67
R134 R231 R331 R428
Sum124 Snit31.00
92. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 7 25.43
R135 R232 R330 R426
Sum123 Snit30.75
93. 34774 Leif Frank Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 30.50
R135 R232 R329 R426
Sum122 Snit30.50
94. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 6 26.83
R136 R234 R326 R426
Sum122 Snit30.50
95. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 24.33
R137 R230 R327 R427
Sum121 Snit30.25
96. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 26.33
R132 R232 R328 R428
Sum120 Snit30.00
97. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 29.75
R135 R230 R327 R427
Sum119 Snit29.75
98. 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 28.00
R132 R231 R330 R426
Sum119 Snit29.75
99. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 29.50
R141 R229 R325 R423
Sum118 Snit29.50
100. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 4 29.50
R137 R234 R329 R418
Sum118 Snit29.50
101. 114325 Torben Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 29.50
R133 R231 R329 R425
Sum118 Snit29.50
102. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 38.67
R147 R245 R324 R4-
Sum116 Snit38.67
103. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 28.75
R138 R235 R329 R413
Sum115 Snit28.75
104. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 5 27.60
R132 R230 R328 R425
Sum115 Snit28.75
105. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 25.67
R136 R227 R327 R425
Sum115 Snit28.75
106. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 4 28.50
R135 R230 R327 R422
Sum114 Snit28.50
107. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 28.25
R134 R228 R327 R424
Sum113 Snit28.25
108. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 7 24.71
R135 R226 R325 R425
Sum111 Snit27.75
109. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 3 36.33
R145 R232 R332 R4-
Sum109 Snit36.33
110. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 4 26.75
R134 R227 R324 R422
Sum107 Snit26.75
111. 129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 26.50
R137 R230 R323 R416
Sum106 Snit26.50
112. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 8 25.13
R128 R226 R326 R426
Sum106 Snit26.50
113. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 35.00
R139 R233 R333 R4-
Sum105 Snit35.00
114. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 4 26.25
R131 R228 R324 R422
Sum105 Snit26.25
115. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 25.75
R129 R226 R325 R423
Sum103 Snit25.75
116. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 51.00
R151 R251 R3- R4-
Sum102 Snit51.00
117. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 4 25.50
R134 R226 R321 R421
Sum102 Snit25.50
118. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 33.67
R139 R232 R330 R4-
Sum101 Snit33.67
119. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 3 33.67
R141 R231 R329 R4-
Sum101 Snit33.67
120. 88094 Tobias Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 33.33
R136 R232 R332 R4-
Sum100 Snit33.33
121. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 3 33.33
R143 R232 R325 R4-
Sum100 Snit33.33
122. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 3 33.33
R139 R231 R330 R4-
Sum100 Snit33.33
123. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 3 33.33
R142 R230 R328 R4-
Sum100 Snit33.33
124. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 2 49.50
R150 R249 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
125. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 33.00
R139 R230 R330 R4-
Sum99 Snit33.00
126. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 33.00
R138 R233 R328 R4-
Sum99 Snit33.00
127. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 33.00
R138 R236 R325 R4-
Sum99 Snit33.00
128. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 24.50
R130 R227 R321 R420
Sum98 Snit24.50
129. 19999 Leo Sørensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 48.50
R150 R247 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
130. 106963 Kristoffer Egebro Bertelsen Odense Garnisons Idrætsforening
DGI Fyn
GR 3 32.00
R135 R234 R327 R4-
Sum96 Snit32.00
131. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 24.00
R130 R226 R322 R418
Sum96 Snit24.00
132. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 3 31.67
R140 R232 R323 R4-
Sum95 Snit31.67
133. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 5 22.00
R125 R225 R325 R418
Sum93 Snit23.25
134. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 3 30.67
R132 R231 R329 R4-
Sum92 Snit30.67
135. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 30.67
R136 R235 R321 R4-
Sum92 Snit30.67
136. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 30.67
R147 R223 R322 R4-
Sum92 Snit30.67
137. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 20.60
R130 R224 R318 R418
Sum90 Snit22.50
138. 129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 22.25
R130 R223 R320 R416
Sum89 Snit22.25
139. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 4 22.25
R126 R225 R319 R419
Sum89 Snit22.25
140. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 2 44.00
R145 R243 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
141. 75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 3 28.00
R137 R228 R319 R4-
Sum84 Snit28.00
142. 52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 41.50
R149 R234 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
143. 126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.00
R143 R239 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
144. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 27.33
R132 R226 R324 R4-
Sum82 Snit27.33
145. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 2 40.00
R142 R238 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
146. 24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 40.00
R140 R240 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
147. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 39.50
R140 R239 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
148. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 5 18.20
R124 R223 R318 R414
Sum79 Snit19.75
149. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 39.00
R145 R233 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
150. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
151. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 3 25.67
R130 R228 R319 R4-
Sum77 Snit25.67
152. 24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 38.00
R142 R234 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
153. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 38.00
R138 R238 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
154. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 4 19.00
R128 R220 R317 R411
Sum76 Snit19.00
155. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 25.00
R130 R227 R318 R4-
Sum75 Snit25.00
156. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 36.50
R146 R227 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
157. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 36.50
R137 R236 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
158. 128980 Robert Bailey Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GR 2 36.50
R141 R232 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
159. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 3 24.33
R131 R226 R316 R4-
Sum73 Snit24.33
160. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 3 24.33
R128 R224 R321 R4-
Sum73 Snit24.33
161. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 2 35.50
R141 R230 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
162. 87101 Erik Møller Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 23.67
R127 R224 R320 R4-
Sum71 Snit23.67
163. 97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 35.00
R144 R226 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
164. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 34.50
R144 R225 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
165. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 23.00
R129 R228 R312 R4-
Sum69 Snit23.00
166. 128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 2 34.00
R141 R227 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
167. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 17.00
R122 R217 R315 R414
Sum68 Snit17.00
168. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 33.50
R135 R232 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
169. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 33.50
R137 R230 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
170. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 2 33.50
R136 R231 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
171. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 4 16.75
R120 R219 R315 R413
Sum67 Snit16.75
172. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 33.00
R139 R227 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
173. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 32.50
R137 R228 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
174. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 32.00
R138 R226 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
175. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 32.00
R134 R230 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
176. 137208 Jesper Liberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 21.33
R128 R222 R314 R4-
Sum64 Snit21.33
177. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
178. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 2 31.50
R137 R226 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
179. 91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 31.00
R132 R230 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
180. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 30.50
R138 R223 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
181. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 30.00
R135 R225 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
182. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
GR 2 29.50
R137 R222 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
183. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 29.00
R137 R221 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
184. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 28.00
R135 R221 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
185. 46880 Tine Noack Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GR 3 18.67
R125 R222 R39 R4-
Sum56 Snit18.67
186. 116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 2 27.50
R134 R221 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
187. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.50
R131 R224 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
188. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 27.00
R128 R226 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
189. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 26.50
R130 R223 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
190. 82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 26.00
R133 R219 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
191. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 26.00
R133 R219 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
192. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
193. 68370 Finn Pedersen HSF Falcon
DGI Nordsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
194. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
195. 135741 Klas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
196. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
197. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
198. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 24.50
R125 R224 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
199. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 24.50
R134 R215 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
200. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
201. 109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 24.00
R127 R221 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
202. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
203. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
204. 51961 Leo Nygaard Knudsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
205. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 15.67
R120 R220 R37 R4-
Sum47 Snit15.67
206. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
207. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
208. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 22.50
R126 R219 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
209. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
210. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
211. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
212. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 22.00
R123 R221 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
213. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
214. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
215. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
216. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
217. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
218. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
219. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
220. 32224 Martin Erni Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
221. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
222. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
223. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
224. 102814 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
225. 49289 Kurt Østerbye Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
226. 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
227. 111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
228. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
229. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
230. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
231. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
232. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
233. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
234. 135742 Gunnar Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
235. 10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
236. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
237. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
238. 52762 Daniel Knudsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
239. 112100 Frederik A. Daugaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 18.50
R122 R215 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
240. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 18.50
R129 R28 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
241. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
242. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
243. 135745 Kerstin Östedt DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
244. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
245. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
246. 31402 Kurt Jensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
247. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
248. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
249. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 3 11.67
R114 R212 R39 R4-
Sum35 Snit11.67
250. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
251. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
252. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
253. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
254. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
255. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
256. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
257. 27669 Jens Martin Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
258. 51257 Allan Hjortshøj Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
259. 128158 Per Hagen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
260. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
261. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
262. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
263. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
264. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 16.50
R120 R213 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
265. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 11.00
R115 R213 R35 R4-
Sum33 Snit11.00
266. 101742 Jonas Emil Stavnsbjerg Haarby Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
267. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
268. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
269. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
270. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
271. 134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
272. 117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
273. 56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
274. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
275. 116753 Hans Jørgen Thomsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 15.50
R116 R215 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
276. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 15.50
R120 R211 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
277. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
278. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
279. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
280. 124817 Ognjen Vukovic Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
281. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
282. 111447 Mark Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
283. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
284. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
285. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
286. 46613 Peter Rune Nielsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
287. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
288. 124812 Benjamin Thaulow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
289. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
290. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
291. 58757 Bo Kristensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
292. 127074 Carsten Rasmussen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
293. 58074 Anders Holbek Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
294. 135553 Kristian Bruun Jensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
295. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 14.00
R119 R29 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
296. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 14.00
R115 R213 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
297. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
298. 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
299. 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
300. 138172 Ronald Petrus Derksen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
301. 92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
302. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
303. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
304. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
305. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
306. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
307. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
308. 120914 Krestian Christiansen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
309. 127110 Keld Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
310. 105758 Johnny Pedersen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 13.00
R115 R211 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
311. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 2 13.00
R117 R29 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
312. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
313. 112205 Jens V. Sigersted Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
314. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
315. 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
316. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
317. 137551 Anders Petersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
318. 137670 Niels Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
319. 138033 Jesper Rømer Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
320. 128906 Morten Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
321. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
322. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
323. 92714 Stig Stendrup Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
324. 124337 Henrik Laursen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
325. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
326. 116488 Hans Blåbjerg Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
327. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
328. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
329. 138034 Heidi Rømer Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
330. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
331. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
332. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
333. 126417 Jens Christoffersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
334. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
335. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
336. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
337. 138181 Thomas Kofod Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
338. 70340 Marianne Mansdal Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
339. 27658 Karl Gustav Iversen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
340. 130410 Martin Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
341. 119080 Alexander Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
342. 138298 Hakon Kragsholm Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
343. 77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
344. 106743 Neel Mühldorff Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 9.50
R114 R25 R3- R4-
Sum19 Snit9.50
345. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
346. 105638 Bent Riise Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
347. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
348. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
349. 69362 Per Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 9.00
R19 R29 R3- R4-
Sum18 Snit9.00
350. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
351. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
352. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
353. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
354. 91291 Frank Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
355. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
356. 102227 Rune Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
357. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
358. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
359. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
360. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
361. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
362. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
363. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
364. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
365. 133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
366. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
367. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
368. 68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
369. 115664 Lars Ryhl Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
370. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
371. 131144 Michael Gregersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
372. 138508 Martin Velbæk Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
373. 121228 Claus H. Møller Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
374. 78909 Carsten Eliasen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
375. 129443 Jørgen Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
376. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00

Til toppen