Luftriffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 26. februar 2021 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 188.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 181.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 5 181.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
13. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
17. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
18. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
19. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
20. 128911 Michael Lippert Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
21. 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.17
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
22. 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
23. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 198.60
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
24. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 180.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
25. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
26. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
27. 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
28. 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å1 6 198.17
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
29. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 185.14
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
30. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3200 R4195
Sum795 Snit198.75
31. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
32. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
33. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
34. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
35. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
36. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 198.17
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
37. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 197.83
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
38. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 6 198.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
39. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
40. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 196.29
R1200 R2200 R3197 R4197
Sum794 Snit198.50
41. 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 6 196.00
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
42. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
43. 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
44. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 198.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
45. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
46. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
47. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
48. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.40
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
49. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 197.17
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
50. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 197.75
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
51. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.50
R1200 R2198 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
52. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
53. 88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 197.25
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
54. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
55. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 197.00
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
56. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 5 196.60
R1200 R2198 R3197 R4194
Sum789 Snit197.25
57. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.60
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
58. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 196.40
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
59. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 5 196.20
R1200 R2197 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
60. 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
61. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
62. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 6 196.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
63. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 196.25
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
64. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 192.50
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
65. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
66. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 193.60
R1197 R2195 R3195 R4191
Sum778 Snit194.50
67. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 192.17
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
68. 131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 193.00
R1196 R2195 R3194 R4187
Sum772 Snit193.00
69. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 192.75
R1197 R2193 R3192 R4189
Sum771 Snit192.75
70. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 192.00
R1195 R2193 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
71. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 5 189.80
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
72. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 4 189.75
R1192 R2192 R3189 R4186
Sum759 Snit189.75
73. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 189.17
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
74. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 188.00
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
75. 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 188.00
R1193 R2189 R3189 R4181
Sum752 Snit188.00
76. 110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 175.75
R1200 R2200 R3199 R4104
Sum703 Snit175.75
77. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
78. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
79. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
80. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
81. 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
82. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
83. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
84. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
85. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
86. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 197.67
R1199 R2199 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
87. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
88. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 196.67
R1200 R2198 R3192 R4-
Sum590 Snit196.67
89. 95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
90. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
91. 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
92. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
93. 92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
94. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
95. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 193.33
R1197 R2192 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
96. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 193.00
R1198 R2193 R3188 R4-
Sum579 Snit193.00
97. 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 192.67
R1193 R2193 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
98. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
99. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 192.33
R1196 R2193 R3188 R4-
Sum577 Snit192.33
100. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
101. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 192.00
R1194 R2192 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
102. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 3 191.67
R1197 R2191 R3187 R4-
Sum575 Snit191.67
103. 86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 189.67
R1196 R2195 R3178 R4-
Sum569 Snit189.67
104. 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 188.33
R1191 R2191 R3183 R4-
Sum565 Snit188.33
105. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 184.67
R1188 R2184 R3182 R4-
Sum554 Snit184.67
106. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 3 168.67
R1200 R2200 R3106 R4-
Sum506 Snit168.67
107. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 168.00
R1200 R2200 R3104 R4-
Sum504 Snit168.00
108. 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 167.33
R1199 R2199 R3104 R4-
Sum502 Snit167.33
109. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
110. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
111. 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
112. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
113. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
114. 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
115. 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
116. 23207 Jane Mønster V.R.V.S.
DGI Østjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
117. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
118. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
119. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
120. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
121. 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
122. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
123. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
124. 98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
125. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
126. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
127. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
128. 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
129. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
130. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
131. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
132. 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
133. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
134. 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
135. 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
136. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
137. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
138. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
139. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
140. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
141. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
142. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
143. 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
144. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
145. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
146. 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
147. 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
148. 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
149. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
150. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
151. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
152. 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
153. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
154. 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
155. 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
156. 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
157. 99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
158. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
159. 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
160. 140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
161. 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
162. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
163. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
164. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
165. 133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
166. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
167. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
168. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
169. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
170. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
171. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
172. 125861 Martin Sørensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
173. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
174. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
175. 142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
176. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
177. 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
178. 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
179. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
180. 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
181. 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
182. 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
183. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
184. 129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
185. 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
186. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
187. 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
188. 134704 Christian Rosenmeyer Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
189. 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
190. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
191. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
192. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
193. 143303 Pernille Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
194. 140204 Johannes Felt Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 185.00
R1191 R2179 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
195. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
196. 139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 180.50
R1188 R2173 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
197. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
198. 37485 Jacob K. Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 173.00
R1179 R2167 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
199. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 171.50
R1176 R2167 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
200. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
201. 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
202. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
203. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
204. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
205. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
206. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
207. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
208. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
209. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
210. 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
211. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
212. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
213. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
214. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
215. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
216. 140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
217. 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
218. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
219. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
220. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
221. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
222. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
223. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
224. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
225. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
226. 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
227. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
228. 125316 Andreas Thode Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
229. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
230. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
231. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
232. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
233. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
234. 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
235. 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
236. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
237. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
238. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
239. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
240. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
241. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
242. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
243. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
244. 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
245. 144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
246. 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
247. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
248. 141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
249. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
250. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
251. 143304 Klaus Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
252. 137990 Emilie Olsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
253. 140320 Johan Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
254. 104729 Leif Erlandsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00

Til toppen