Luftriffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 23. november 2020 - kl. 06:00
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 15 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 199.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 12 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 13 199.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 199.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 10 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 15 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 14 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 11 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 15 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 15 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 8 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 7 198.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 198.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 8 198.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
40. 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
41. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
42. 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 199.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
43. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
44. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 198.88
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
45. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 15 198.87
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
46. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 198.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
47. 137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 198.63
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
48. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 198.55
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
49. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 12 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
50. 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 198.09
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
51. 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 198.07
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
52. 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 21 197.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
53. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
54. 122737 Casper Iversen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 199.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
55. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 7 199.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
56. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
57. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 198.75
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
58. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
59. 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 11 198.64
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
60. 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
61. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 7 198.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
62. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 10 198.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
63. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
64. 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
65. 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
66. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 8 197.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 197.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 197.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 14 196.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
70. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
71. 135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
72. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
73. 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 198.86
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
74. 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 198.80
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
75. 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
76. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
77. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 11 197.82
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
78. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 16 197.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
79. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 10 197.70
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
80. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 197.64
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
81. 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 197.44
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
82. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 196.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
83. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 13 196.23
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
84. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 18 196.22
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
85. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
86. 140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
87. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
88. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 10 198.20
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
89. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 198.00
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
90. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 14 197.43
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
91. 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK1 10 197.30
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
92. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 196.93
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
93. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 12 196.17
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
94. 119561 Anna Jacobi Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
95. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 198.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
96. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 198.17
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
97. 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
98. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 198.00
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
99. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 197.89
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
100. 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 197.70
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
101. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 197.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
102. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 194.21
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
103. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 198.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
104. 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
105. 140316 David Kejser Turan Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
106. 140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 197.75
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
107. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 197.67
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
108. 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
109. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 6 197.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
110. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 197.25
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
111. 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 197.17
R1200 R2200 R3197 R4197
Sum794 Snit198.50
112. 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
113. 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 196.86
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
114. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 12 196.42
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
115. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 196.25
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
116. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 11 195.55
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
117. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
118. 139836 Sofie Huus Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
119. 140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
120. 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 6 197.00
R1200 R2200 R3198 R4195
Sum793 Snit198.25
121. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 8 196.63
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
122. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 195.07
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
123. 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 191.33
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
124. 132077 Benedikte Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
125. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 4 198.00
R1199 R2199 R3199 R4195
Sum792 Snit198.00
126. 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 5 197.40
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
127. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
128. 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
129. 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.83
R1200 R2199 R3198 R4195
Sum792 Snit198.00
130. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.33
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
131. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 196.17
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
132. 141129 Frederikke Madsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 196.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
133. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 195.83
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
134. 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 195.38
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
135. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
136. 140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
137. 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 8 197.25
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
138. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 197.14
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
139. 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 13 196.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
140. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 11 195.55
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
141. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 11 195.55
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
142. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 14 193.79
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
143. 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.67
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
144. 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 196.33
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
145. 139903 Olivia Sobel Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 195.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
146. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 196.43
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
147. 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 7 196.14
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
148. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 196.00
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
149. 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 195.83
R1200 R2199 R3197 R4193
Sum789 Snit197.25
150. 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 197.00
R1199 R2198 R3198 R4193
Sum788 Snit197.00
151. 137355 Lærke Bruun Frederiksen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.00
R1200 R2199 R3197 R4192
Sum788 Snit197.00
152. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 5 196.60
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
153. 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 193.00
R1200 R2197 R3197 R4194
Sum788 Snit197.00
154. 134753 Sebastian Skovby Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 195.33
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
155. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 12 194.42
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
156. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 194.11
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
157. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 15 193.73
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
158. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 4 196.25
R1200 R2198 R3195 R4192
Sum785 Snit196.25
159. 139912 Freja Braun Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 196.25
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
160. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 196.00
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
161. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 195.80
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
162. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 194.14
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
163. 138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 196.00
R1198 R2198 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
164. 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 5 195.60
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
165. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 194.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
166. 137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 191.38
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
167. 139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 4 195.50
R1198 R2197 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
168. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 195.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
169. 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 194.57
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
170. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 13 192.54
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
171. 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 13 191.08
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
172. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 4 195.00
R1198 R2196 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
173. 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
174. 139384 Celian Salmon Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 6 192.33
R1198 R2196 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
175. 140581 Lærke Henriksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.75
R1198 R2197 R3194 R4190
Sum779 Snit194.75
176. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 12 191.00
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
177. 137352 Gustav Bruun Sørensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 194.50
R1198 R2196 R3194 R4190
Sum778 Snit194.50
178. 141437 Felix r. vingaard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 194.50
R1198 R2197 R3192 R4191
Sum778 Snit194.50
179. 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 194.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
180. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 191.18
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
181. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 193.60
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
182. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 191.78
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
183. 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 7 190.86
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
184. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 194.00
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
185. 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 194.00
R1197 R2195 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
186. 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 194.00
R1199 R2193 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
187. 138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 191.57
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
188. 135628 Kasper Larsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 193.75
R1197 R2197 R3191 R4190
Sum775 Snit193.75
189. 137351 Merle Bruun Sørensen Bogense Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 193.75
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
190. 140361 Johannes Juul Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 193.75
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
191. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.75
R1198 R2197 R3193 R4187
Sum775 Snit193.75
192. 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 10 189.50
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
193. 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 193.00
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
194. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 8 191.88
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
195. 138341 Lise Rohde Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 4 193.25
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
196. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.25
R1197 R2195 R3192 R4189
Sum773 Snit193.25
197. 138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
BK2 14 187.93
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
198. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.00
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
199. 133773 Casper Feldskov Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 7 188.71
R1197 R2194 R3193 R4188
Sum772 Snit193.00
200. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 192.75
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
201. 140023 Kasper Fogh Ingemann Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.17
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
202. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 4 192.50
R1199 R2194 R3189 R4188
Sum770 Snit192.50
203. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 191.80
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
204. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 189.27
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
205. 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 192.00
R1196 R2193 R3191 R4188
Sum768 Snit192.00
206. 140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 192.00
R1198 R2195 R3188 R4187
Sum768 Snit192.00
207. 129911 Tobias Steffensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 190.33
R1196 R2192 R3191 R4189
Sum768 Snit192.00
208. 131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 4 191.75
R1196 R2191 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
209. 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.75
R1197 R2195 R3188 R4187
Sum767 Snit191.75
210. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 190.20
R1196 R2195 R3188 R4188
Sum767 Snit191.75
211. 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 189.13
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
212. 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 191.50
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
213. 140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 189.67
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
214. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 191.25
R1195 R2195 R3188 R4187
Sum765 Snit191.25
215. 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 5 190.00
R1197 R2194 R3188 R4186
Sum765 Snit191.25
216. 139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 190.75
R1199 R2194 R3190 R4180
Sum763 Snit190.75
217. 128855 Benjamin Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 190.50
R1193 R2192 R3190 R4187
Sum762 Snit190.50
218. 140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 190.50
R1193 R2191 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
219. 141621 Liam Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 190.50
R1193 R2193 R3189 R4187
Sum762 Snit190.50
220. 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 5 190.00
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
221. 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 190.25
R1195 R2193 R3188 R4185
Sum761 Snit190.25
222. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 190.00
R1193 R2192 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
223. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 190.00
R1192 R2192 R3191 R4185
Sum760 Snit190.00
224. 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 10 184.60
R1193 R2189 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
225. 137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 4 188.50
R1196 R2191 R3190 R4177
Sum754 Snit188.50
226. 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 188.50
R1194 R2188 R3187 R4185
Sum754 Snit188.50
227. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 188.00
R1193 R2191 R3185 R4183
Sum752 Snit188.00
228. 140349 Bjørn Duckmann Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 5 187.00
R1194 R2187 R3186 R4185
Sum752 Snit188.00
229. 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 185.75
R1190 R2189 R3188 R4176
Sum743 Snit185.75
230. 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 180.11
R1186 R2186 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
231. 140259 Villads Lønstrup Lund Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 4 184.50
R1189 R2188 R3183 R4178
Sum738 Snit184.50
232. 135247 Harald Wistisen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 184.25
R1186 R2185 R3184 R4182
Sum737 Snit184.25
233. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 182.00
R1189 R2186 R3182 R4179
Sum736 Snit184.00
234. 136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 7 181.00
R1186 R2185 R3184 R4180
Sum735 Snit183.75
235. 138750 Frey Aunsberg Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 182.25
R1185 R2185 R3183 R4176
Sum729 Snit182.25
236. 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 181.75
R1190 R2184 R3178 R4175
Sum727 Snit181.75
237. 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 5 179.00
R1185 R2181 R3181 R4179
Sum726 Snit181.50
238. 140491 Benjamin Siehr Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 4 181.00
R1190 R2186 R3180 R4168
Sum724 Snit181.00
239. 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 175.17
R1181 R2181 R3179 R4175
Sum716 Snit179.00
240. 134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 4 176.00
R1184 R2179 R3178 R4163
Sum704 Snit176.00
241. 140575 Emil S. Nordentoft Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 176.00
R1182 R2180 R3173 R4169
Sum704 Snit176.00
242. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 13 150.46
R1182 R2164 R3163 R4159
Sum668 Snit167.00
243. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
244. 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
245. 139901 Lucas Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 142.00
R1154 R2149 R3149 R4145
Sum597 Snit149.25
246. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
247. 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 3 198.33
R1200 R2198 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
248. 131897 Markus G. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
249. 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
250. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
251. 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 196.67
R1200 R2198 R3192 R4-
Sum590 Snit196.67
252. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
253. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
254. 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 196.33
R1199 R2197 R3193 R4-
Sum589 Snit196.33
255. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
256. 138065 Mads Pilegaard Eriksen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
257. 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 196.33
R1199 R2195 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
258. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK1 3 195.67
R1198 R2195 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
259. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 195.33
R1198 R2197 R3191 R4-
Sum586 Snit195.33
260. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
261. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
262. 120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 195.00
R1198 R2194 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
263. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 3 195.00
R1196 R2195 R3194 R4-
Sum585 Snit195.00
264. 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 194.67
R1196 R2194 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
265. 134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 194.33
R1199 R2199 R3185 R4-
Sum583 Snit194.33
266. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 193.33
R1196 R2192 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
267. 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 193.33
R1197 R2194 R3189 R4-
Sum580 Snit193.33
268. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 193.00
R1197 R2194 R3188 R4-
Sum579 Snit193.00
269. 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
270. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 192.33
R1198 R2194 R3185 R4-
Sum577 Snit192.33
271. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
272. 129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 192.00
R1195 R2194 R3187 R4-
Sum576 Snit192.00
273. 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 3 192.00
R1195 R2192 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
274. 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 192.00
R1194 R2193 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
275. 139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 3 191.00
R1194 R2192 R3187 R4-
Sum573 Snit191.00
276. 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 3 190.67
R1196 R2189 R3187 R4-
Sum572 Snit190.67
277. 140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 189.67
R1193 R2188 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
278. 139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
279. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 188.33
R1191 R2187 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
280. 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 187.67
R1189 R2189 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
281. 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 186.00
R1192 R2185 R3181 R4-
Sum558 Snit186.00
282. 139306 Malou Krog Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 185.00
R1188 R2184 R3183 R4-
Sum555 Snit185.00
283. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 185.00
R1189 R2184 R3182 R4-
Sum555 Snit185.00
284. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 185.00
R1191 R2183 R3181 R4-
Sum555 Snit185.00
285. 138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 184.33
R1187 R2184 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
286. 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 183.67
R1186 R2183 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
287. 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 183.33
R1187 R2184 R3179 R4-
Sum550 Snit183.33
288. 139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 182.00
R1184 R2182 R3180 R4-
Sum546 Snit182.00
289. 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 181.00
R1186 R2182 R3175 R4-
Sum543 Snit181.00
290. 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 179.00
R1187 R2179 R3171 R4-
Sum537 Snit179.00
291. 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 178.33
R1183 R2179 R3173 R4-
Sum535 Snit178.33
292. 139667 Anne Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 178.33
R1180 R2179 R3176 R4-
Sum535 Snit178.33
293. 139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 178.33
R1185 R2175 R3175 R4-
Sum535 Snit178.33
294. 140921 Victor Juul Guldbrandt Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 177.67
R1178 R2178 R3177 R4-
Sum533 Snit177.67
295. 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 177.67
R1180 R2179 R3174 R4-
Sum533 Snit177.67
296. 139192 Oliver Larsen Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 177.33
R1180 R2176 R3176 R4-
Sum532 Snit177.33
297. 139570 Nojus Bonevicius Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 176.00
R1181 R2175 R3172 R4-
Sum528 Snit176.00
298. 140093 Alexander Ib Kyed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 175.33
R1176 R2175 R3175 R4-
Sum526 Snit175.33
299. 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 3 175.33
R1179 R2174 R3173 R4-
Sum526 Snit175.33
300. 139480 Tristan Werge Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 173.33
R1179 R2171 R3170 R4-
Sum520 Snit173.33
301. 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 165.33
R1173 R2163 R3160 R4-
Sum496 Snit165.33
302. 139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 156.67
R1166 R2153 R3151 R4-
Sum470 Snit156.67
303. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
304. 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
305. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
306. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
307. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
308. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
309. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
310. 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
311. 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
312. 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
313. 136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
314. 136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
315. 140965 Pelle Holm Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
316. 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
317. 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
318. 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
319. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
320. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
321. 141727 Thomas Lira Duvier Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
322. 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
323. 140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
324. 128823 Svend Holmskov Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK1 2 196.50
R1200 R2193 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
325. 137738 Maj Thomsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
326. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
327. 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
328. 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
329. 129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
330. 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 195.50
R1200 R2191 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
331. 140400 Lærke Thomsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
332. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
333. 136186 Magnus Gerholt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
334. 142100 Christian Knudsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
335. 141281 Ida Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
336. 134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
337. 135320 Malthe Hilkjær Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
338. 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
339. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
340. 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
341. 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
342. 138481 Clara Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
343. 139991 Tobias Jakobsen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
344. 136777 Ellen Liv Eigaard Kraul Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
345. 131601 Sofie Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
346. 143406 Sander Skovgaard Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
347. 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
348. 136669 Julia Anna Mazur Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
349. 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
350. 140359 Zygimantas Pilypas Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 192.00
R1196 R2188 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
351. 141350 Walther Engen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
352. 136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
353. 119004 William Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
354. 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
355. 128665 Laura Nyborg Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
356. 115392 Albert Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 191.00
R1196 R2186 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
357. 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
358. 141813 Emil Norsgaard Moslund Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
359. 140661 Christian Holm Viborg Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
360. 140576 Frederikke Skov Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
361. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
362. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
363. 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
364. 140352 Denis Burlaka Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
365. 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
366. 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
367. 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
368. 139958 Peter Lyngsie Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
369. 131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
370. 130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
371. 139199 Cecilie Brøndum Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
372. 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
373. 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
374. 142117 Ziva Lynge Randløv Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 185.00
R1188 R2182 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
375. 139481 Hjalte Werge Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
376. 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
377. 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 183.00
R1192 R2174 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
378. 141541 Frederik Gustav Enok Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 183.00
R1185 R2181 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
379. 137726 Sisse Aagaard Knudsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
380. 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
381. 143720 Lucas Midtgaard Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
382. 137192 Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
383. 139736 Bjørn Væggemose Lauritzen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
384. 137700 Willas Rasmussen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
385. 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 180.50
R1195 R2166 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
386. 139349 Isaac Bo Lærke Andersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 3 120.00
R1126 R2126 R3108 R4-
Sum360 Snit120.00
387. 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
388. 141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 179.50
R1183 R2176 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
389. 140964 Magnus Hawaleschka Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
390. 140922 Max Sørensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 176.50
R1182 R2171 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
391. 138444 Sofus Madsen Jensen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 176.00
R1182 R2170 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
392. 135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 173.00
R1175 R2171 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
393. 140047 Aston Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 173.00
R1177 R2169 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
394. 140582 Markus F.L. Kristensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 172.00
R1175 R2169 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
395. 140165 August Monk Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 169.00
R1170 R2168 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
396. 140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 166.00
R1172 R2160 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
397. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 165.50
R1169 R2162 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
398. 143265 Conrad Kjeldsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 165.00
R1169 R2161 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
399. 140866 Elias Møller Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 164.50
R1172 R2157 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
400. 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 163.00
R1166 R2160 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
401. 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 158.50
R1174 R2143 R3- R4-
Sum317 Snit158.50
402. 137219 Ronnie Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 157.00
R1169 R2145 R3- R4-
Sum314 Snit157.00
403. 138626 Asta Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 154.50
R1161 R2148 R3- R4-
Sum309 Snit154.50
404. 142260 Kristian Munksgaard Guldager Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 153.00
R1174 R2132 R3- R4-
Sum306 Snit153.00
405. 139296 Anna Puggard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 151.00
R1187 R2115 R3- R4-
Sum302 Snit151.00
406. 140923 Lui Sønderby Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 142.00
R1148 R2136 R3- R4-
Sum284 Snit142.00
407. 140388 Nicolai Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 141.50
R1146 R2137 R3- R4-
Sum283 Snit141.50
408. 139485 Patrik Sibbert Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 134.00
R1144 R2124 R3- R4-
Sum268 Snit134.00
409. 140455 Mathilde Kristensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 133.50
R1140 R2127 R3- R4-
Sum267 Snit133.50
410. 141800 Valdemar harald rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 133.00
R1154 R2112 R3- R4-
Sum266 Snit133.00
411. 140024 Magnus Munksgaard Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK3 2 115.00
R1117 R2113 R3- R4-
Sum230 Snit115.00
412. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
413. 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
414. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
415. 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
416. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
417. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
418. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
419. 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
420. 141162 Freja Moa Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
421. 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
422. 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
423. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
424. 134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
425. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
426. 140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
427. 141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
428. 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
429. 131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
430. 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
431. 140095 Elin Lynge Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
432. 137049 Andreas Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
433. 142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
434. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
435. 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
436. 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
437. 138063 Marie Foged Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
438. 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
439. 143729 Andreas Simonsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
440. 122773 Oliver Bjerregaard Pedersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
441. 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
442. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
443. 127673 Johan Møberg Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
444. 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
445. 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
446. 134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
447. 141164 Max Svolgart Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
448. 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
449. 141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
450. 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
451. 143693 Søren Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
452. 142778 Rasmus Krupa Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
453. 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
454. 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
455. 141841 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
456. 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
457. 135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
458. 139302 Tilde Vibe Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
459. 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
460. 143754 Nicklas Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
461. 143819 Peter Sillesen Petersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
462. 143262 Hjalte Myrhøj Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
463. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
464. 142330 Simon Steen Hansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
465. 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
466. 143857 Ida Muxoll Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
467. 139518 Casian Popa Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
468. 140166 Ludvig Monk Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
469. 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
470. 140585 Krisoffer Gade Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
471. 140277 Tristan Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
472. 143267 Asbjørn Bjørndal Nøddegaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
473. 142654 Adam søtang Schmidt Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
474. 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
475. 142884 Nicklas Bech Greisen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
476. 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
477. 141324 Karoline Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
478. 142790 Freya Sofie Daugaard Wilhelmsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
479. 141159 Thor Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
480. 142807 Ronja Bønnelykke Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
481. 142616 Alberte R. T. Holm Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
482. 142655 Frederik Sternumgaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
483. 140049 Malthe Bundgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
484. 137727 Amalie Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
485. 140062 Hedvig Bendix Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
486. 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
487. 143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
488. 140167 Johannes Emil Bundgård Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
489. 143343 Mikkel Adelhorst Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
490. 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
491. 138134 Jeppe Søe Nielsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
492. 142969 Jakob Popp Hansen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
493. 138624 Eduard Pryimak Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
494. 139301 Simon Tukindorf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
495. 135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
496. 140321 Frederik Andersen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
497. 135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
498. 140458 Emil Nedergaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
499. 142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
500. 143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
501. 130386 Villads Steen Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
502. 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
503. 141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
504. 142791 August-Emil Høivang Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
505. 142789 Emmely Underbjerg Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
506. 139567 Thais Rønning Grejsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
507. 143837 Liv Feldskov Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
508. 142886 Oliver Bech Greisen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
509. 142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
510. 139300 Noah Andreas Mikkelsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
511. 142787 Sebastian Skaaning Harreby Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
512. 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
513. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
514. 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
515. 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 151.00
R1151 R2- R3- R4-
Sum151 Snit151.00
516. 139304 Victoria Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 146.00
R1146 R2- R3- R4-
Sum146 Snit146.00
517. 140061 Kristian Loke Dyrehold Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 146.00
R1146 R2- R3- R4-
Sum146 Snit146.00
518. 139307 Sander Johannsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 145.00
R1145 R2- R3- R4-
Sum145 Snit145.00
519. 130318 Albert Grøndal Krautz Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
520. 142709 Silas Adelhorst Dalsgaard Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
521. 143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
522. 142781 Christian kargo Hjort Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 136.00
R1136 R2- R3- R4-
Sum136 Snit136.00
523. 139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 130.00
R1130 R2- R3- R4-
Sum130 Snit130.00
524. 142785 Mikkel Gram Timmerby Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 129.00
R1129 R2- R3- R4-
Sum129 Snit129.00
525. 142783 Gustav Duus Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 126.00
R1126 R2- R3- R4-
Sum126 Snit126.00
526. 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 126.00
R1126 R2- R3- R4-
Sum126 Snit126.00
527. 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 1 125.00
R1125 R2- R3- R4-
Sum125 Snit125.00
528. 142782 Christian Silas Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 120.00
R1120 R2- R3- R4-
Sum120 Snit120.00
529. 143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 115.00
R1115 R2- R3- R4-
Sum115 Snit115.00
530. 143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 108.00
R1108 R2- R3- R4-
Sum108 Snit108.00
531. 142786 Milla Brix Kramer Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 107.00
R1107 R2- R3- R4-
Sum107 Snit107.00
532. 143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 102.00
R1102 R2- R3- R4-
Sum102 Snit102.00

Til toppen