Luftriffel, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 28. januar 2022 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 8 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 12 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
8. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
9. 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J1 8 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
10. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
11. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 13 197.77
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
12. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
13. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 9 198.44
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
14. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
15. 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J1 13 198.23
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
16. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
17. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening
DGI Fyn
J2 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
18. 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
19. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 9 197.22
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
20. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 8 196.25
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
21. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
22. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 10 196.90
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
23. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 10 196.30
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
24. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 10 196.90
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
25. 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 4 198.00
R1200 R2199 R3198 R4195
Sum792 Snit198.00
26. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 8 195.75
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
27. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 10 195.30
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
28. 143876 Cecilie Møller Skjærris Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 197.50
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
29. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 4 197.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
30. 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 4 197.25
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
31. 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 14 193.93
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
32. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 8 195.25
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
33. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 196.50
R1199 R2197 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
34. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 4 196.25
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
35. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 4 196.25
R1200 R2200 R3195 R4190
Sum785 Snit196.25
36. 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 195.40
R1200 R2196 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
37. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 5 195.40
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
38. 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 6 195.00
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
39. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 4 196.00
R1198 R2198 R3197 R4191
Sum784 Snit196.00
40. 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
J2 4 196.00
R1198 R2198 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
41. 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 6 195.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
42. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 9 193.44
R1197 R2197 R3197 R4193
Sum784 Snit196.00
43. 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 6 194.33
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
44. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 195.50
R1198 R2197 R3196 R4191
Sum782 Snit195.50
45. 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
J2 7 193.57
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
46. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
47. 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 194.75
R1199 R2196 R3196 R4188
Sum779 Snit194.75
48. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 5 193.40
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
49. 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 6 192.83
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
50. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 5 192.60
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
51. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 4 192.75
R1197 R2195 R3193 R4186
Sum771 Snit192.75
52. 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 4 192.50
R1198 R2193 R3191 R4188
Sum770 Snit192.50
53. 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 4 192.00
R1198 R2194 R3191 R4185
Sum768 Snit192.00
54. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 7 186.14
R1194 R2193 R3186 R4185
Sum758 Snit189.50
55. 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 4 188.50
R1194 R2190 R3185 R4185
Sum754 Snit188.50
56. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
J2 6 182.50
R1188 R2185 R3183 R4182
Sum738 Snit184.50
57. 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 5 180.00
R1188 R2187 R3181 R4177
Sum733 Snit183.25
58. 146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
J2 8 169.00
R1187 R2185 R3173 R4172
Sum717 Snit179.25
59. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 6 176.50
R1183 R2181 R3177 R4173
Sum714 Snit178.50
60. 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 4 176.50
R1186 R2180 R3170 R4170
Sum706 Snit176.50
61. 145187 Jorn Kortleve Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 6 166.17
R1189 R2175 R3165 R4164
Sum693 Snit173.25
62. 146138 Almah Lassesen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
63. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
64. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
65. 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
66. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
67. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 3 194.00
R1197 R2194 R3191 R4-
Sum582 Snit194.00
68. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 3 192.00
R1197 R2190 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
69. 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
J2 3 190.00
R1193 R2190 R3187 R4-
Sum570 Snit190.00
70. 132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J1 3 185.33
R1195 R2186 R3175 R4-
Sum556 Snit185.33
71. 144877 Mads Præstiin Germundsson Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 3 185.33
R1186 R2185 R3185 R4-
Sum556 Snit185.33
72. 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
73. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
74. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
75. 146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
76. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
77. 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
78. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
J1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
79. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
80. 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
J2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
81. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
82. 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
J1 2 197.00
R1200 R2194 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
83. 120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
84. 120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
85. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
86. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
87. 123435 Thor Børgesen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
88. 120447 Viktoria Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
89. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
90. 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
J2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
91. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
92. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
J2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
93. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
94. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
J2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
95. 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
J2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
96. 119721 Cathrine M. S. Fischer Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
97. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
98. 135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
J2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
99. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
100. 132077 Benedikte Markvardsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
J2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
101. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
102. 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
103. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
J2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
104. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J1 2 188.00
R1191 R2185 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
105. 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
106. 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
J2 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
107. 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
108. 143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 2 177.00
R1188 R2166 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
109. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 2 172.00
R1176 R2168 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
110. 144627 Sebastian Luke Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
J2 2 171.00
R1172 R2170 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
111. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
112. 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
J2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
113. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
J1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
114. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
115. 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
J1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
116. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
117. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
118. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
119. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
J2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
120. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
J2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
121. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
122. 128720 Aksel R Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
J2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
123. 111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
J2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
124. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
125. 146433 Sarah F. Højrup Jelling fS
DGI Sydøstjylland
J2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
126. 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
127. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
128. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
J2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
129. 140023 Kasper Fogh Ingemann Larsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
130. 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
J2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
131. 146100 Anika Stenild Coltau Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
J2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
132. 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
J2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
133. 143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
J2 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00

Til toppen