Luftriffel, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 23. september 2020 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 18 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 20 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 27 199.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 26 199.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 11 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 16 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 16 199.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 33812 Lis Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 11 199.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 16 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 17 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 11 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 17 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 11 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 19 198.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 20 198.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 19 198.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 14 198.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 21 198.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 20 198.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 25 197.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 29 197.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 26 197.19
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 7 199.14
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
28. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 13 198.38
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
29. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 198.38
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
30. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 16 198.19
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
31. 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 19 198.16
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
32. 49614 John Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
33. 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 7 198.71
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
34. 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 198.60
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
35. 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
36. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 198.21
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
37. 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 19 197.74
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
38. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 23 197.65
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
39. 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 10 197.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
40. 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 22 196.91
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
41. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 198.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
42. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
43. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 197.58
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
44. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 19 197.53
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
45. 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 21 197.19
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
46. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 23 196.61
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
47. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
48. 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 7 198.57
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
49. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 17 198.35
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
50. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 6 197.83
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
51. 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
52. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 8 197.75
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
53. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 13 197.69
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
54. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 9 197.44
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
55. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 12 197.25
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
56. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 32 196.63
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
57. 53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 14 196.36
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
58. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 10 195.30
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
59. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
60. 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 198.33
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
61. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 7 198.29
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
62. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 7 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
63. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE1 5 198.00
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
64. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 6 197.00
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
65. 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 13 196.69
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
66. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 196.60
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
67. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
68. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
69. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 197.56
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
70. 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 5 197.40
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
71. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 197.33
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
72. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 6 197.33
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
73. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE1 17 195.06
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
74. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 22 195.05
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
75. 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 13 194.62
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
76. 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
77. 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 8 197.13
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
78. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 8 197.13
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
79. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 24 196.75
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
80. 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 196.57
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
81. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 27 196.07
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
82. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
83. 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
84. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 7 196.71
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
85. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 196.33
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
86. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 8 195.88
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
87. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 18 195.17
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
88. 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 8 195.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
89. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 6 197.17
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
90. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 197.00
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
91. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 197.00
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
92. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 197.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
93. 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 196.83
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
94. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 7 196.71
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
95. 81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 195.58
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
96. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 15 195.53
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
97. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 12 195.50
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
98. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 13 195.15
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
99. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE2 21 192.86
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
100. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 6 196.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
101. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 5 196.80
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
102. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 196.67
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
103. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 196.67
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
104. 54312 Bjarne Larsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 7 196.57
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
105. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 10 196.20
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
106. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 195.89
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
107. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 195.78
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
108. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 20 194.70
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
109. 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 28 194.11
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
110. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 24 193.17
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
111. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 5 196.60
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
112. 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 6 196.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
113. 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 10 195.30
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
114. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 9 195.22
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
115. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 16 195.19
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
116. 53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 194.71
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
117. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 4 197.00
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
118. 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
119. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 196.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
120. 109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 8 195.50
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
121. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 195.50
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
122. 53054 Per Andersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 194.42
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
123. 36319 Helge Møller Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 10 193.80
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
124. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 5 196.20
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
125. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 196.17
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
126. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 7 195.14
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
127. 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 8 195.13
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
128. 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 16 193.69
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
129. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 4 196.50
R1199 R2198 R3197 R4192
Sum786 Snit196.50
130. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 196.50
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
131. 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 196.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
132. 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 6 196.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
133. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 6 195.33
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
134. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 9 195.11
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
135. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 20 193.10
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
136. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 28 193.00
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
137. 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 18 192.83
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
138. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 4 196.25
R1199 R2198 R3195 R4193
Sum785 Snit196.25
139. 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 12 192.92
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
140. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 195.40
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
141. 107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 194.60
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
142. 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 9 194.44
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
143. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 19 192.63
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
144. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 5 195.60
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
145. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 194.25
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
146. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 20 191.40
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
147. 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 4 195.50
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
148. 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
149. 54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 195.00
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
150. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 5 194.80
R1199 R2195 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
151. 54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 193.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
152. 55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 193.43
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
153. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 13 192.08
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
154. 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 4 195.25
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
155. 140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 4 195.00
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
156. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 11 193.36
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
157. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 192.13
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
158. 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 32 191.13
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
159. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 189.86
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
160. 67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 4 194.75
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
161. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 193.83
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
162. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 190.43
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
163. 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 16 189.25
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
164. 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 193.00
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
165. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 194.25
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
166. 101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 193.00
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
167. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 192.71
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
168. 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 10 191.50
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
169. 116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 191.50
R1196 R2196 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
170. 137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 191.29
R1196 R2195 R3195 R4191
Sum777 Snit194.25
171. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 194.00
R1198 R2196 R3194 R4188
Sum776 Snit194.00
172. 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 4 194.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
173. 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 192.50
R1197 R2195 R3194 R4190
Sum776 Snit194.00
174. 54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 192.17
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
175. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 191.86
R1196 R2195 R3194 R4191
Sum776 Snit194.00
176. 95279 Johnny Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 191.67
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
177. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 4 193.75
R1197 R2195 R3193 R4190
Sum775 Snit193.75
178. 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 4 193.75
R1198 R2194 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
179. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 4 193.75
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
180. 60617 Jens Kristian Andreasen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 192.80
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
181. 57521 Peter Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 192.50
R1195 R2195 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
182. 68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 191.57
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
183. 120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 189.75
R1196 R2194 R3194 R4190
Sum774 Snit193.50
184. 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 8 191.13
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
185. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 191.50
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
186. 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 10 191.20
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
187. 59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 7 191.14
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
188. 133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 5 192.00
R1195 R2194 R3193 R4189
Sum771 Snit192.75
189. 54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 5 191.80
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
190. 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 8 191.00
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
191. 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 190.40
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
192. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 18 189.33
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
193. 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 7 188.14
R1198 R2195 R3189 R4188
Sum770 Snit192.50
194. 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 192.25
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
195. 49484 Aase Guld Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 191.60
R1196 R2191 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
196. 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 190.67
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
197. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 4 192.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
198. 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 4 192.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
199. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 191.75
R1198 R2191 R3191 R4187
Sum767 Snit191.75
200. 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 190.40
R1196 R2192 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
201. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 190.00
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
202. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 8 188.88
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
203. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 189.75
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
204. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 188.29
R1194 R2193 R3191 R4187
Sum765 Snit191.25
205. 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 16 186.75
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
206. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 5 189.80
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
207. 132903 Carl Aage Lausten Søndre Birks Garderforenings Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 8 187.63
R1193 R2192 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
208. 54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 12 187.00
R1194 R2191 R3189 R4189
Sum763 Snit190.75
209. 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 12 185.58
R1192 R2192 R3191 R4188
Sum763 Snit190.75
210. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 188.50
R1193 R2192 R3191 R4186
Sum762 Snit190.50
211. 124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 5 187.20
R1194 R2191 R3191 R4186
Sum762 Snit190.50
212. 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 190.25
R1192 R2191 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
213. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 189.80
R1193 R2191 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
214. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 187.00
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
215. 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 188.40
R1193 R2190 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
216. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 188.83
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
217. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 188.20
R1193 R2190 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
218. 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 189.00
R1192 R2191 R3190 R4183
Sum756 Snit189.00
219. 33295 Jens Nygård Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 189.00
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
220. 60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 188.75
R1193 R2191 R3190 R4181
Sum755 Snit188.75
221. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 6 186.50
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
222. 119196 Ole Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 188.25
R1191 R2191 R3186 R4185
Sum753 Snit188.25
223. 10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 4 188.25
R1192 R2189 R3187 R4185
Sum753 Snit188.25
224. 54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 184.90
R1192 R2189 R3186 R4185
Sum752 Snit188.00
225. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 187.50
R1198 R2185 R3185 R4182
Sum750 Snit187.50
226. 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 4 187.50
R1192 R2188 R3187 R4183
Sum750 Snit187.50
227. 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 187.25
R1189 R2188 R3187 R4185
Sum749 Snit187.25
228. 54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 187.25
R1194 R2187 R3186 R4182
Sum749 Snit187.25
229. 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 186.50
R1190 R2186 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
230. 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 5 184.60
R1191 R2191 R3187 R4178
Sum747 Snit186.75
231. 126276 Helle Herstad Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 5 184.20
R1190 R2187 R3186 R4183
Sum746 Snit186.50
232. 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 16 182.50
R1188 R2186 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
233. 57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 186.00
R1191 R2189 R3185 R4179
Sum744 Snit186.00
234. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 14 182.50
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
235. 126295 Finn Johansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 5 183.80
R1196 R2183 R3181 R4180
Sum740 Snit185.00
236. 120634 Gert Sewohl Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 5 183.00
R1186 R2186 R3186 R4181
Sum739 Snit184.75
237. 129215 Lis Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 5 182.80
R1185 R2185 R3184 R4184
Sum738 Snit184.50
238. 60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 182.00
R1190 R2182 R3182 R4180
Sum734 Snit183.50
239. 141248 Hans Kurt Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 4 183.00
R1187 R2187 R3184 R4174
Sum732 Snit183.00
240. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 180.50
R1186 R2185 R3180 R4180
Sum731 Snit182.75
241. 120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 180.67
R1187 R2184 R3181 R4178
Sum730 Snit182.50
242. 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 180.25
R1183 R2182 R3179 R4177
Sum721 Snit180.25
243. 111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
244. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
245. 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
246. 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
247. 82533 Jørgen Ulrik Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 3 197.00
R1199 R2196 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
248. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 196.00
R1198 R2195 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
249. 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
250. 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 3 196.00
R1200 R2196 R3192 R4-
Sum588 Snit196.00
251. 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
252. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
253. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
254. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE2 3 191.33
R1195 R2193 R3186 R4-
Sum574 Snit191.33
255. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 190.67
R1193 R2191 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
256. 69182 Jesper Stryhn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 3 190.00
R1190 R2190 R3190 R4-
Sum570 Snit190.00
257. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 188.00
R1188 R2188 R3188 R4-
Sum564 Snit188.00
258. 55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 185.33
R1192 R2186 R3178 R4-
Sum556 Snit185.33
259. 81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 3 184.00
R1185 R2185 R3182 R4-
Sum552 Snit184.00
260. 39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 182.67
R1189 R2185 R3174 R4-
Sum548 Snit182.67
261. 139411 Ib Petersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 166.00
R1174 R2170 R3154 R4-
Sum498 Snit166.00
262. 73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
263. 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
264. 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
265. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
266. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
267. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
268. 31155 Jan V. Mortensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
269. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
270. 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
271. 34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
272. 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
273. 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
274. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
275. 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
276. 26007 Hans Thomsen V.R.V.S.
DGI Østjylland
SE2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
277. 104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
278. 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
279. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 192.00
R1197 R2187 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
280. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
281. 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
282. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
283. 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
284. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
285. 11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
286. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
287. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
288. 141599 Klaus Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
289. 55723 Hans-Jørgen Andersen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 188.00
R1193 R2183 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
290. 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
291. 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
292. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
293. 55866 Mogens Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 186.50
R1191 R2182 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
294. 37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
295. 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 2 185.50
R1191 R2180 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
296. 80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
297. 53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
298. 139251 Henrik Hovmand Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
299. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
300. 139647 Else Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 2 173.00
R1183 R2163 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
301. 141823 John Greenaa Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 167.50
R1168 R2167 R3- R4-
Sum335 Snit167.50
302. 141538 Søren Midtiby Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 162.50
R1165 R2160 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
303. 136463 Ivar Clemmesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
304. 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
305. 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
306. 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
307. 113028 Folmer S. Gørtz Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
308. 56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
309. 25989 Jette Nielsen V.R.V.S.
DGI Østjylland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
310. 50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
311. 54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
312. 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
313. 113026 Anker Hoch Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
314. 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
315. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
316. 135962 Magne Petersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
317. 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
318. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
319. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
320. 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
321. 137997 Rud Teglers Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
322. 39407 Erik Mathiasen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
323. 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
324. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE2 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
325. 101826 Michael Petersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
326. 125165 Michael Czochara Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
SE2 1 153.00
R1153 R2- R3- R4-
Sum153 Snit153.00

Til toppen